Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Antonio

Witam! Interesują mnie zarobki na dziale spawalni. Od jakiej kwoty startujemy? W ofercie brak takiej informacji. Dzięki

Papa

Najgorzej zorganizowany jest rozladunek i zaladunek,długo sie czeka i wiecznie maja malo miejsca.Panie w biurze chodź ładne to organizacyjnie sa do bani.

Jerry

Atmosfera w Lear jest świetna, pracują tam prawdziwi ludzie pełni pasji i zaangażowania! Liderzy i trenerzy pełna kultura i duza wiedza, podobaja mi sie jasno okreslone zadania i cele, firma docenia ludzi ambitnych ktorzy chca poszerzać swoje kwalifikacje, najważniejsze jest wspólne osiąganie celów w bardzo przyjaznej atmosferze, kiedy zacząłem prace w Lear byłem w szoku, że może ze sobą jednocześnie wspòłgrać pewna swoboda i czasami rygorystyczne, ale bardzo racjonalne i przemyślane zasady. Ciesze się że moge być częścią zespołu :D pozdrawiam projekt giętarki zmiana A!

Jerry
@Jerry

Chcialem jeszcze dodac ze lider zmiany A na projekcie giętarki to na prawde świetny przełożony, jest bardzo pomocny a mistrz mimo że bywa surowy to jest sprawiedliwy i wie co robi. Przełożeni kulturalnie stanowczy kiedy trzeba ogarnąć bałagan, ale super sie z nimi współpracuje

Jacek
@Jerry

A w Lear Mielec ogólna mizeria i informacja dyrektora zakładu o zwolnieniach . Tak z ciekawości , ile ludzi pracuje w Legnicy ?

@Jacek

Interesuje mnie logistyka warto?

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gazda

Kto wypisuje takie brednie na temat wspaniałej atmosfery i warunków pracy w tej pożal się Boże fabryce. Ogólnie można to nazwać szopą wuja Toma. Dział jakości, który w zasadzie nie istnieje ( reklamacja za reklamacją, nieustanne tłumaczenie się przed klientem ) walczy z produkcją, której 80 procent stanowią ludzie zza wschodniej granicy. Produkcja oparta o maszyny których wygląd i funkcjonowanie urąga maszyną z poprzedniej epoki. Całość niedofinansowana, zaniedbana bez perspektyw na przyszłość. Z początkiem tego miesiąca zwolniło się pięciu pracowników z biur. Tak jest co miesiąc. Rotacja kadry jest spektakularna :), ludzie przychodzą, przecierają oczy ze zdziwienia i odchodzą. Najgorsza firma pod względem funkcjonowania produkcji, jakości oraz logistyki nie wspominając już o inżynierii i sur w LSSE. Jedyna co działa wyśmienicie to rework. Pozdrawiam kolegów spawaczy. Im więcej bubli tym lepiej dla nas.

Gazda
@Gazda

taaaak

zainteresowana

a jak wyglada praca na stanowiskach administracyjnych, dobrze płacą/ można liczyc na 3 tys netto?

Obserwatorka

Obrażają ludzi których nie znają bądź nawet z nimi nie pracują na podstawie słów które jedna z drugim gdzieś o kogoś kiedyś słyszała . Sama się o tym przekonałam bo słyszę informacje i wiem jak jest . Paranoja , portal jest po to żeby wstawiać opinie o pracodawcy a nie żeby sobie plotki urządzać . Chcesz to usiądź przed klatką bądź idz pod swój wioskowy sklep i pierdziel głupoty do woli ! Brawo za inteligencje Zabłysnołaś

Pracownik34

Widzę że tu to się nic nie zmienia wypisują samotne, brzydkie wariatki, nieudolne życiowe które najchętniej wylizaly by (usunięte przez administratora) wszystkim przełożonym A z ukrycia piszą gowna trochę odwagi Noo mili

Bogusław

A jeszcze jacy są przełożeni na logistyce? Bo coś słyszałem że nie bardzo.

jonson

Firma jest przykładem jak amerykańska korporacja nie powinna wyglądać. Jeśli szukasz dobrych wzorów to szukaj dalej, jeśli potrzebujesz tylko pracy nie ciężkiej i mało wymagającej to pewnie się nie zawiedziesz

Bogusław

Jak tam jest na logistyce warto startować?

POLAK NIE DOCENIONY PRACOWNIK

BYŁEM I WIDZIAŁEM UKRAINA SIĘ NAŻARŁA NAWET NIE WIEDZIAŁA JAKIE TO ŚWIĘTO DYREKCJA STAŁA Z OPŁATKIEM NIKT SIE Z NIMI NIE PODZIELIŁ BO SAMI DO POLSKICH PRACOWNIKÓW NIE PODESZLI JEDLI NA STOJĄCO ABY NIKT SIE NIE ROZSIADŁ SPRYTNE ZAGRANIE

Xxx

Wigilia co tu dużo mówić..tragedia. To że pierwsza i druga zmiana była podzielona na tury to i tak nie wyglądało to tak jak powinno,jeden chlew..Jeszcze się dobrze nie zaczęło a już nie było co zjeść, został tylko (usunięte przez administratora) i ludzie którzy nawet nie obchodzili od tych garów.Juz lepiej by było jakby każdy dostał po kawałku ryby i ze trzy pierożki, kawałek ciasta i coś do picia na tacy i tyle.Wydzielone porcje (nawet niewielkie)ale każdy by skorzystał a tak to skorzystali tylko Ukraińcy bo przecież walkę jak o ogień muszą odstawić.Naprawdę przykro było w tym uczestniczyć..

Operator 5 lat w Lear

Witam wszystkich co myślicie o dzisiejszej wigilii na zmianie C bo ja myślę tylko jedno dlaczego pan dyrektor potraktował nas jak bydło ja się pytam dla kogo była ta wigilia dla świń czy dla ludzi czułem tylko ocierajacych się ludzi i przepychajacych się do jedzenia smród potu to aż cofal przy samym wejściu ludzie z Ukrainy pobierali rękoma pierogi z tacy dla mnie to był szok nigdy takiego czegoś nie widziałem 250 osób w tak małym pomieszczeniu w ciuchach roboczych jedzenie na stojąco to przebija już wszystko napiszcie co o tym myślicie

@Operator 5 lat w Lear

Chciałbym zauważyć, że pozostałe zmiany podzielono na trzy tury, a nas potraktowano jak bydło, ponieważ przedstawiciele dyrekcji musieliby zostać w zakładzie co najmniej godzinę dłużej, a po co, skoro temat można zamknąć w 15 minut. Żenada. Dno z metrem mułu.

Nick1
@Operator 5 lat w Lear

Tym właśnie pokazali jaki mają szacunek dla ludzi którzy zarabiają na nich. A takiej wigilii nigdy nie przeżyłam:/ przykro było na to patrzeć...z miesiąca na miesiąc coraz gorzej. Trzeba jak większość dobrej załogi się ewakuować z tej firmy, bo dobre czasy już nie wrócą ://

Operator

Zmiana "B" pani "I" opertor czy lider, oto jest pytanie ?, kawa, zupka, papieros i plotki, ale dziewczyna umie sie ustawić.

Operatorka
@Operator

Wreszcie ktoś napisal o pani " I",zgadzam sie , wielka pani lider, nic nie robi, siedzenie przed komputerem to jej wychodzi i rozkazywanie. Uważa sie za najlepszą. Pamiętaj krzyczeć możesz na swojego męża i dzieci nie na ludzi, bo jesteś jedną z nas.

@Operatorka

Co wy tej Pani I tak się czepiliscie ? Na Mfa nie jest cięzko więc nie wiem na co narzekacie.

Obserwator
@Operator

Wszystkim z boku wydaje się to takie proste, może sami chcecie się zamienić dopiero byśmy zobaczyli czy to taka "miła i przyjemna praca" zarządzanie ludźmi wymaga dużo wysiłku nie fizycznego ale psychicznego, czasem lepiej jest być operatorem odpowiada się tylko za siebie i za swoją pracę i niczym się nie przejmuje. Odpowiedzialność za ludzi to coś więcej. Pamiętajcie, że zawsze może być gorzej, więc szanuj przełożonego swego bo możesz mieć gorszego.

@Obserwator

Hm. Czasem odzywki sa nie na miejscu bo nie jesteśmy zwierzętami , ale jak jest się liderem to nie ma się juz kolegów bo by na łep wlezli. Ale pamiętajcie LIDERZY tez kiedyś byliscie operatorem w szarej koszulce i wymagaliscie szacunku więc traktuj ludzi jak jak byś chciał aby Cię traktowali.

@Operatorka

Lider nie ma prawa krzyczeć tylko odnosić się z szacunkiem do pracownika

Bezglutenowa
@Operatorka

Myślicie, że taki cyrk jest tylko na zmianie B?. Na zakładzie panuje 1 zasada -> masz znajomego kierownika(albo,to twój boy)? ktoś z rodziny ma wyższe stanowisko(biuro), jesteś dobrym konfidentem? awans masz jak w garści. Najlepsze jest,to że na tym zakładzie działa, to w bezczelny sposób i 80% stanowisk obsadzanych jest po znajomości. Przyjdźcie i popracujcie parę miesięcy,a zrozumiecie. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i czcze obietnice o "podwyżkach" za wyrabianie chorych norm.

San
@Bezglutenowa

Tak jest źle to dlaczego sie nie zwolnisz?A normy są takie że spokojnie sie wyrabia.Jak jesteś leserem który nic nie robi to najlepiej napisać jak to jest źle.Podwyżki są dla ludzi którzy naprawdę zasługują a według mnie ty nie zaliczasz sie do takich osób!Proszę zmienić zakład pracy a nie oczerniac ludzi tam pracujacych.

Zażenowany pracownik
@San

O czym ty w ogóle piszesz, normy zależy jaki dział. A podwyżki większość tylko widzi jak jest "inflacyjna" bo od siebie to są tylko obietnice. I dlaczego "pracownicy" z Ukrainy są lepiej traktowani niż Ci z Polski, zostają na nadgodziny i po co jak często nie mają co robić, a jak jest to dostają łatwą prace bo "nie rozumiem".

Jest ok

Polska

Naćpani liderzy ,którzy nawet tabliczki mnożenia nie znają .Ukraina coraz bardziej bezczelna i leniwa,polskiego języka nie mają zamiaru się uczyć.Strzał w kolano dla Leara.

Mil
@Polska

No to nie widzę problemu :)wyrywkowo sprawdzać w razie dziwnego zachowania ale operatorów również:)

betty
@Polska

A jak myślisz czemu przyjmują Ukraińców? Bo Polacy nie chcą pracować. Nie ma rąk do pracy. Każdy by chciał kokosy zarabiać i się nie napracować. I kółko się zamyka. Ukraińcy mają wszystko w (usunięte przez administratora) w większości. Psują maszyny na potęgę. Języka się nie uczą. Bo po co ? Po trzech miesiącach znikają.

Stołówkowicz

Witam miały zajść zmiany na Naszej stołówce, jak widzę nic się nie dzieje w tej sprawie, pierogi są dla osób lubiących pieprz, a nie wszyscy go lubią w aż takiej ilości, surówki miały się poprawić a większość ich nie chce jeść, to chyba coś nie tak ?? Czy w końcu zmieni się na lepsze ??

Kkkk
@Stołówkowicz

Może zacznij robić sobie kanapki leniu

Xxx
@Kkkk

Tutaj nie chodzi o lenistwo.Myślisz że wszyscy którzy korzystają z zasobów kuchni Lear są leniami??? Człowiek chce zjeść poprostu ciepły posiłek ale nawet z tym ciepłym jest często problem nie mówiąc już o smaku niektórych potraw..i te kolejki-tragedia.Ludzie czekają i czekają a przerwa sobie leci.. to jest to przerwa spędzona w kolejce,brawo!

Wiola

Szkoda że(usunięte przez administratora)odchodzi.Super kierownikiem jest.

W.P
@Wiola

Marek świetny kierownik!

Spawacz

Brak kompetencji ludzi w tym zakładzie Moje sugestie dla Lear Corporation Poland II: Zmiana Liderów i Mistrzów Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmiana liderów i mistrzów

M.
@Spawacz

Kogo masz na mysli.Jezeli masz problemy z mistrzem bądź tl to zgłoś w kadrach a nie na forum.A moze z toba jest poprostu cos nie tak?!:)

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II