Opinie o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lear Corporation Poland II o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Legnica Serdeczna 40

Kily

Postawili ten kontener do mierzenia temperatury nie mam nic przeciwko Ok. Ale niech ochrona również pilnuje dalej żeby ludzie dezynfekowali ręce przed wejściem ..obserwuje to i widze że robi to co 5 osoba wchodząc na zakład ..dbajmy o higienę bo już chyba niektórzy pozapominali ..Kiep ważniejszy..

@Kily

Hmm a moze kazdy zdezynfekował swoim prywatnym płynem który nosi przy sobie naprzykład?

Operator

Ośmiesza się pracodawca tworząc ludzi drugiej kategorii. W biurach nie mają masek (brak dystansu), ale chętnie lenartowicz stoi i spisuje ludzi przed wejściem. W dawnym biurze dyrektora siedzi jakaś pani (kto to jest do k... nędzy?) i nie ma maseczki, a według ostatniego pisemka dyrektorskiego każdy musi mieć, nawet osoba sama siedząca w biurze czy na stanowisku otoczona pleksą przed innymi osobami.

merci
@Operator

To nie jest prawda, ze w biurach ludzie nie siedza w maskach, wiem, bo sama w niej siedze ;)

@Kily

A po co ty chcesz polewac jakims plynem niewiadomego pochodzenia dlonie? Ani to potrzebne, ani zdrowe, wystarczy myc rece zwyklym mydlem,

@merci

Dawne biuro derektora wychodzi na b3b4 mechanizmy i widac pania, ktora zerka czesto na hale prod., ze siedzi bez maseczki.

66666$$$$$$

szykuja sie piekne dni w lear corp. To co zaproponowali w sprawie premi to totalna porazka,jak zwiazki nic z tym nie zrobia to dyrekcja sobie strzeli sama w kolano .pozdrawiam

Helcia
@66666$$$$$$

0 podwyzek ucieli 2 stówy premi brawo

@Helcia

Nic nie ucieli, dodali. Zwiazki do likwidacji.

@Operator

Dodali 2stowki, to teraz jest 200 premi podstawowej i 500 frekfencyjnej? Czy jak?

bazuka
@Tomek

jaka premia frekwencyjna? jak narazie to jest tylko 300 premii uznaniowej i to wszystko.

@bazuka

Racja

@Operator

Poczekaj zobaczymy co wywalcza, trwaja negocjacje to co zaproponowała firma solidarności absolutnie sie na to.nie zgodzi bo to jakas kpina ..temat byl.juz przerabiany dabre pare lat no ale coz nowy dyrektor i pseudo Menager z plamka chca odmienic lear na " lepsze" jak ta premia przejdzie to sie szybko zwina bo chyba sami beda stac na maszynach bo nawet ukraina i gruzja sie skończy w pewnym momencie jak dwa razy pod rzad dostaniesz premi 100 Brutto za dany miesiac bo reszte zabiorą. Narszie czekamy

@66666$$$$$$

Solidarność nas sprzedała. Dostali kasę i sprzedali osoby, które mieli bronić. (usunięte przez administratora)

Monteiro

Dokladnie ciapaty i dyrek to zwolnienia dali 200 w styczniu a teraz zabrali kto zatrudnia takich ludzi , i oni chca zeby było lepiej, zaraz się po sypią l4 kto bedzie chodził za 300 brutto no.i teraz pierwsza setka jesli juz to tak jak bys odrabiał premie . Ta firma schodzi na P.S.Y. dzieki takim ludziom

@Monteiro

Premie wcześniejsze (uznaniowa, absencyjna, nagroda dyrektorska) to były jeszcze zatwierdzone przez korzenia. Do czasu covida zostały przedłużone rozporządzeniem nowego zarządu. Teraz to się wszystko wyzerowało i nowy dyrektor robi jakąś rewolucję - chyba sam nie wie jaką. Premia obecna 300 i premia abs.kwart. 300 jest obowiązująca do czasu nowego regulaminu wynagradzania. Może będzie lepiej, może będzie gorzej. Ciekawe jest to, że dyrektor zaczynał mając 500 tyś. straty, a spodziewa się do końca roku 30 milionów na minusie. Specjalista jakich mało.

Monteiro

Przy nowym regulaminie szarpna sie maksymaknie na 400_500 brutto w tym absencja 100 brutto zeby cie mieli w kieszeni hehe , kwartalna chyba zostanie ,reszta do ewentualnego zabrania ,reklamacje ,wykon ,zobaczymy co z tymi stawkami zaszeregowania wymysla ..nowa epoka lear wlasnie sie zaczeła,czas pokaze czy trzeba sie zwijac czy nie ..he

@Monteiro

Czy zatęsknimy za "korzeniem"?

ProtoplastaLeara

Najlepszy jest jego plan 3 letni. Ciekawe czy się tak długo utrzyma skoro co rok mamy nowego dyrektora. To nie jest takie śmieszne w sumie tylko smutne bardz,o że nawet dyrektorzy sobie z tym wszystkim nie radzą...

@Monteiro

Żebyś się kolegonie zdziwił z tymi podwyżkami... Za długo już tu pracuje żeby uwierzyć w te zmiany co rok słyszę na tych spotkaniach to samo a nie zmienia się nic oprócz zarządu

@Operator

Za korzenia to byly inne czasy

Chodzą i narzekają!,Ale czy ktoś was trzyma na siłę!!Nie odpowiada praca, nie odpowiadają przełożeni to drzwi otwarte !!z doświadczenia wiem że najwięcej stękają ludzie którzy sami siedzą w jednej firmie parę lat i chodzą i (usunięte przez administratora),podłudzają innych i inni się zwalniają a ci dalej siedzą!więc przestańcie narzekać!wszędzie trzeba pracować!!!

Jacek

Przeciez tu nie chodzi o pracowanie, tylko o zamordyzm

Witam, czy są rekrutacje na stanowisko produkcyjne?

Xxx
@Zainteresowany

Praktycznie ciągle

Spawacz

Początek 2500 brutto potem 2700 brutto Nieoficjalnie Lagasz po wszystkich działach i spawasz co popadnie dóża rotacja mało spawaczy. Operatorzy jak planu nie wyrobią to spawaczą też się niedostaje premiera oszukują w nad godzinach często wypłata się nie zgadza.

Kto chce pracować w takiej patologii

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Helcia

Właśnie gdzie on?

ProtoplastaLeara

Stojan, Plamka i kojenybi kolejny i tak pd 8 lat? co to za różnica?

@Helcia

Zawinoł mandzur pseudo.manager

na bieżąco

Dobrze, że tylko produkcja ci stanie. Czyli tematu nie ma, ponieważ jako lider jesteś do kasacji. Kończ waść wstydu oszczędź.

Co z tym utrzymaniem ruchu ? Warto przychodzić ? Rotatcja niesamowita ?

@Tomek

Nie warto, ponieważ oni potrzebują konkretnych fachowców, a nie teoretyków gawędziarzy. Liczy się konkret i fachowość.

@na bieżąco

Cos ci sie chyba pomylilo, caly Lear to gawedzierze, gdzie ty tu widzisz fachowcow?

Miczyslaw
@Tomek

Rotacja mówi samo za siebie.

@Miczyslaw

@Miczyslaw - rotacja jest duża na produkcji, w SUR jest mała rotacja - lecz w strukturze jest bardzo źle. Nie warto. @Tomek - nie wszyscy to gawędziarze, w każdym dziale są specjaliści w swojej dziedzinie.

Są jakieś informacje co wyszło po dzisiejszym spotkaniu zarządu z ZZ odnośnie 100 % płatnego od lipca

że co?

jak to od lipca? Przecież my robimy od maja na 100%. Ja czekam na wyrównanie wypłaty, bo oni chyba zaczęli w ratach płacić.

@że co?

Haha ,po raty to możesz pójść do Credit Agricole

Od Lipca pracujemy za 200%

Obserwator

Nic nie wyszło, czas się ewakuować tam, gdzie płacą 100 %. Najlepiej na Antarktydę, tam nie zanotowano wirusa.

że co?
@777777

200% chyba normy więcej do wyrobienia

@że co?

Od lipca pracujemy juz na normalnej stawce, czyli 100% podstawy - wywalczone przez ZZS. Nadgodziny tez okatne od lipca. Premia bedzie, lecz obnizona - zalezna od zamowien (moze nawet do konca roku). Czym szybciej zamowienia wroca w pelnej skali, to premia tak samo. W62 od wrzesnia ma duze zamowienia. Mozliwe, ze za 06.2020 tez bedzie premia na "cukierki", zawsze cos. Na mqb brakuje ponad 50 osob, zamowienia wzrastaja. "Narzedziem hamujacym" fabryke sa, niestety kierownicy i menedzerowie - solidarnosc biurowych jest i bedzie, niestety. 5 osob z kierownictwa jest do zwolnienia natychmistowego, lecz Dyrektor chwilowo nie ma jaj. Damy rade dziewczeta i chlopcy. Zawsze mozna lizac jak R.M. i A.Kuc. i ta mloda z eltepka-ania. Daje to wyniki.

W.p
@Operator

Kierownicy,ktorzy niby skoro masz takie inf.

Skąd info? Z palarni?:)

@Operator

jak tak walisz nazwiskami to napisz kto jest R.M

@pracownik

Radzio?

ProtoplastaLeara

O co chodzi z tymi premiami?Też nie doataliście premii w tym miesiącu? To prawda że w Tychach maja o wiele większe premie i dodatki na święta i wakacje? Nie wspominając o multisporcie?

Gosia
@ProtoplastaLeara

Każdy zakład jest inny. Moze i mają ale podstawy magą mieć mniejsze.Pozatym że nie wiemy ile dostają.Papierek to nie wszystko.Co was obchodzą inne firmy pracujemy w Lear Legnica a nie Tychy.Wykaz się każdy a będzie lepiej a nie L4.Albo ,,mam wy..,,z takim podejściem nigdy lepiej nie będzie.Zmienmy wszyscy podejście do pracy a będzie się nam wszystkim żyło lepiej.Niech każdy robi to co do niego należy.A nie w d..macie. i się zakrywacie związkami, które powinny trochę pomóc a nie działać na szkodę firmy.

@Gosia

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora koleżanko, takich pracowników jak Ja ze świeczką szukać i najgorsze jest to że te nieroby i ci co mają wyj.. i po kilka nn w miesiącu bez żadnych konsekwencji! maja w tym zakładzie najlepiej

@ProtoplastaLeara

To chyba normalne gdyz placa wyplacona w lipcu jest naliczana za przepracowany czerwiec, a w czerwcu zadnych premii nie bylo i stawka 80%, pozdrawiam

@Gosia

Otoz Gosiu,która krew i łzy za Lear wylewasz i walczysz niczym Redut odpowiem Ci tak.Dostalismy wczasy pod grusza o dziwo przed urlopem,bo za innych lat było inaczej,chwała.Dostalismy ile dostaliśmy,natomiast Lear to też Tychy,Mielec,Jarosław a w Tychach wczasy pod grusza 1800 zł,chyba warto zapytać dlaczego,ale widząc Twoje wpisy widzę ,że Ty patriotka firmy i nie potrzebujesz nic.Wyobraz sobie ,że nie wszyscy to lenie,chorujący i lawirujacy,gdyż są też ludzie którzy pracę traktuje poważnie gdyż to pieniądz,więc przemyślane wypowiedzi bardzo wskazane,poświęcenie godne uznania.

@Gosia

"Wykaz się każdy a będzie lepiej" - ty na pewno pracujesz w Lear Legnica? "Zmienmy wszyscy podejście do pracy a będzie się nam wszystkim żyło lepiej" - będzie się żyło lepiej, jak pracodawca da nam wszystkim odpowiednie podwyżki, na które zasługujemy. "...i się zakrywacie związkami, które powinny trochę pomóc a nie działać na szkodę firmy." - a jak związki działają na szkodę firmy? Rozwiń.

ProtoplastaLeara

A co tam się dzieje że lab zamknęli?

Byk
@ProtoplastaLeara

Osoba ze stwierdzonym covid-19. Czemu tylko labo jak pół hali miało styczność?

Nika
@Byk

Nie tylko labo ale i tłocznia też covid-19

@Nika

Przeciez covid to ogolnoswiatowa sciema, to jak?

@Jacek

To wiemy, ale to nie przeszkadza Dyrektorowi wyciągać kasę z fabryki na jakieś baraki, skanujące ludzi. Kasa wydana, a 10% do kieszeni.

Szykują się zwolnienia

Ola

już są rozmowy

Wit.
@Ola

Co to takie dziwne.Przecież zakład stoi to jak ma zarabiać.Wszystkie zaklady stoją wszędzie więc tak będzie.

operator
@Ania

To wiedzieliśmy już na początku 30% produkcji.

Gosia
@operator

Gdzie się podziali Ci wszyscy narzekacze.Tacy cwani byliście jeszcze z tydzień temu.Macie teraz czas na przemyślenia.

To znaczy?

@Gosia

Jakie przemyslenia? Ze rzad swiatowy idzie w kierunku zaglady i NWO?

@Ania

Znowuuuu??? To na co tyle przyjęc?????

Smrodek

Dzisiaj 5 osub na nocce zaniemogło Czy to Kovid19 puka do drzwi.

@Smrodek

Jaki covid? Cowid to przeciez sciema, noszenie maseczek powoduje niedotlenienie organizmu he he

Może jakieś konkrety !

Wikar
@Jacek

Jeszcze w takie gorąco na hali w maseczkach jest Cięzko naprawdę

Raczej brak tlenu

Jacek

Bo to oboecanki cacanki a glupiemu radosc, a stawka dalej 80% normalnej stawki? Administrator cie inwigiluje, dlaczego?

Arturo

Ja tam pracuję zawsze na 150% a jak trzeba to nawet na 180%. (usunięte przez administratora)

@Arturo

Ja nawet na 230% :)

Jacek

Gosia wrzuca wszystkich do jednego wora, a co, a jak?, he he

wstyd

wstyd się przyznawać do takiej wypłaty. Trzeba zmienić robotę czym prędzej :/.

Obserwator

Na zmianie c chyba nowy romans wózkowego i pani operator..

Ktos
@Obserwator

Szczegóły może jakieś? Skoro tak zaobserwowałes

@Obserwator

Powinieneś to zgłosić przełożonemu, a najlepiej do HR. To w korporacji nie dozwolone.

Maciej

Który kierownik jest tam najbardziej ogarnięty, żebym mógł z nim o pracy porozmawiać?

W.
@Maciej

A co chcesz pracować?to składaj podanie????

@Maciej

Nie ma ogarnietego kierownika.

Zainteresowana
@Operator

Ktoś poda jakie zarobki na produkcji w tej firmie?

@Operator

Jak to w całej firmie. To czas zwijać "żagle".

na bieżąco

Prosimy o konkrety. Trolling jest szkodliwy nawet dla ciebie.

Procownik

Pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

@Procownik

To prawda, a jeżeli są sytuacje takie to podawaj konkrety.

Gosia.
@Procownik

No i zapewnia.Więc w czym problem znowu?

@Gosia.

@Gosia @Na bieżąco Zapewnia higienę? serio? No to macie nieźle w głowach i w domu "poprzewracane". 1 i 2 robisz do kubka czy w wc? Jesteście prawdziwymi trollami na tym forum, a migdałki wykrzywione od robienia l..... Przez takich jak wy ta firma nigdy się nie zmieni.

Arturo

Dajcie spokój. Jest jak jest, lepiej nie będzie.

Yyy

U was też od lipca będą duże zwolnienia? Bo w Jarosławiu chodzą pogłoski że tak

@Yyy

U nas tak pozwalnialli ludzi,że teraz dzwonią do niektórych coby wrócili.Parodia bo kiedy ruszy zakład będą potrzebowali ludzi,a z praca nie ma u nas problemu bo srefa pełna fabryk.Pytanko mam czy u Was też związki tak walcza jak u nas,że nic nie mamy.

@Operator

Słuchaj trollu nie pisz bzdur. Pewnie jesteś z tych, co mało robią, a dużo wymagają. Piszesz w porze nocnej w czasie zmiany zapewne. No to jesteś urobiony po uszy. I zapewne do ZZ nie należysz, więc nie występuj, jako zatroskany.

@Na bieżąco

Otóż zadziwie Cię Drogi Kolego iż należę od samego początku do ZZ które zakładaliśmy więc mało zablysnales,z racji dość długiego stażu w tej firmie mam takie pytania o których Ty dupo wlazku nie masz pojęcia.Pomysl zanim napiszesz cokolwiek bo ja nie jestem dla idei w tym zakładzie i widzę co się dzieje,a jak widzisz i zablysnales Swoją spostrzegawczością tak jestem dobrym operatorem,że umie pracować i pytać mówią na to podzielność uwagi więc wszelakie uwagi zostaw dla siebie bo albo mało wiesz albo krótko pracujesz .

@Yyy

A co na to związki?

@Operator

A piszesz konkretnie o czym?

NiktSzczegolny

Związki(usunięte przez administratora) robią, ludzie sami wydzwaniają do PiP. Na nich, nie ma co liczyć. Nigdzie na strefie nie ma czegoś takiego, że ludzie "odrabiają postojowe" i pracują w wymiarze pełnym , dostając wynagrodzenie 80%. Oczywiście nie wszyscy bo inżynieria, DD czy kadry to już inna bajka i są na innych warunkach, a nawet sobie nagrody przyznają... Bravo Wy!

@NiktSzczegolny

Co ty (usunięte przez administratora) możesz wiedzieć. Jeżeli na strefie jest tak dobrze to masz tylko jedno wyjście. Zwolnij się z Lear i powodzenia.

@Na bieżąco

A nie pomyślałeś ,że przez lata wypracowaliśmy coś i ZZ są dzięki nam właśnie.Widze,że aortę byś wygryzł żeby dla idei pracować.Jestesmy w konkretnym celu w zakładzie i każdy ma prawo wyrazić Swoje zdanie.Zaklady owszem pracują za 80% ale mają premie.Moze jesteś z tych co jak nie ta to inna robota,ale jeśli jesteś na tyle odpowiedzialny to trzymasz się jednej pracy do momentu aż masz po kokardę.Wiec zluzuj gumkę ,nie pisz śmieci.

@NiktSzczegolny

Też o tym się dowiedziałam ze sprawdzonego źródła. DD to akurat inna bajka. To raczej jak Monaco we Francji, firma w firmie. Tam nawet Dyrektor nie może nosa wtrącić bo się potknie o własną kupę. Inżynieria, HR i menedżerowie to już inna bajka, jak powiadasz! Inne warunki i nie zostały im ucięte wypłaty !!! Kierownik obszaru HABA zastrasza ludzi i im grozi zwolnieniami. Co się dzieje w tej firmie??? A najgorsze to było oszukanie pracowników w sprawie postojowego! "Nigdzie na strefie nie ma czegoś takiego, że ludzie "odrabiają postojowe" i pracują w wymiarze pełnym za 80%" - czyste (usunięte przez administratora)

gość
@Operator

Menedżerom też zostały obcięte wypłaty do 80 %. Po co to pisać jak się ma niesprawdzone informacje. Do końca czerwca tak ma być.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Legnica

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 168, z czego 16 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II
2.2/5 Na podstawie 480 ocen.

Lear Corporation Poland II