Opinie o Private Care Home Services w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Private Care Home Services. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Private Care Home Services o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Private Care Home Services w Warszawa

ola

sory 1000 e na mc

O co chodzi z nadgodzinami?

Ela ale co Ty piszesz w swojej poniższej wypowiedzi? że płaci Ci ktoś 10 tys. Euro/ 1 miesiąc?! Bo z tego co mi wiadomo jak nikt tu nie płacił tak dalej nie płaci nic ponad to co podpisujesz na umowie-zleceniu. " : ola - 2015-09-24 09:57:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) a co z godz. nadliczbowymi , które trzeba wypełniać i płacą tylko 10000 e "

ola

a co z godz. nadliczbowymi , które trzeba wypełniać i płacą tylko 10000 e

Pracownica-jeszcze

hi,hi,hi.......wysokie wymagania? a moze kobiety nie chca tu juz pracowac?! Pracuje tu kilka lat bez podwyzki ............ze o kwocie nie wspomne :) Tu mozna pracowac z podstawami niemieckiego, moje dwie zmienniczki znaly podstawy-podstaw. Wiem co pisze.

Pracownica-jeszcze

logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
Krystyna B.

Witam, obecnie jestem drugi raz na zleceniu z Private Care 24 u tej samej rodziny. Zgadzam sie z Paniami, ze jest to Firma godna polecenia. W moim przypadku wynagrodzenie zostalo zawsze przelane przed terminem, otrzymalam A1 jak rowniez karte EKUZ. Oferty opieki przedstawiane przez Firme sa zgodne za stanem faktycznym. Posiadaja duza baze ofert wiec Panie maja mozliwosc wyboru. Niestety nigdy sie wszystkim nie dogodzi .Byc moze sa Panie, ktore nie nadaja sie do takiej pracy, wiec najlepiej narzekac. Osobiscie Polecam.

Kircia

a ja zadowolona nie jesten, poniewaz do 15 ma byc wyplata, dzwonilam do firmy a pieniedzy do teraz na koncie nie ma

Lidka11

Ciekawe te dobre opinie.. i ciekawe, że na innych stronach same narzekania na tą firmę. Chyba sie pracownicy w biurze bardzo muszą starac, żeby wyrobić codzienną normę pozytywnych komentarzy.

basino29
@Lidka11

P.Lidia prosze mi podać na której stronie przeczytała Pani negatywne opinie o tej firmie, Ja chcę z nimi podjąć współpracę jako opiekunka i też chcę tej firmie polecic mojego brata ,bo potrzebują opiekunków. Proszę na e-mail ilonatua@op.pl.Pozdrawiam

Gosia69

Witam, widze same pozytywne opinie i mam nadzieje, ze je wkrotce tez potwierdze. Ja z Private Care wyjezdzam za kilka dni, do tej pory wszystko poszlo sprawnie, nawet moglam porozmawiac z rodzina, do ktorej jade. W innych agencjach nie zawsze mialam ta mozliwosc. Jestem ciekawa jak bedzie dalej, ale na razie jestem zadowolona. Podobno jakies bonusy daja, czy ktos z Was moze to potwierdzic?

Basia

Pracowałam z Private Care 24. W kwietniu wróciłam od rodziny z Kassel. Formalności poszły szybko, informacje, które przekazała mi firma zgadzały się z tym co zastałam na miejscu, wypłata na czas. Pracownicy byli ze mną w kontakcie, na pewno pojadę z nimi kolejny raz. Polecam firmę innym. Oby tak dalej.

krystyna

Ja jade teraz 3 raz z Private Care 24 i nie moge narzekac. Na poczatku mialam moze ciezkie zlecenie, na wsi, troche na odudziu, potem poprosilam o cos w okolicy Köln, poszukali i teraz jade 2 raz do tej samej rodziny. Pieniadze sa na czas, koordynatorzy mnie znaja, jak zadzwonie to zawsze wiedza kim jestem, a to nie oczywiste, nie we wszystkich firmach. Pozdrawiam, Krystyna z okolic Torunia

Bogusia

Witam, ja też byłam już kilka razy z tą firmą i nigdy nie miałam problemów np. z terminową wypłatą. Pewnie nigdzie nie ma idealnie ale ta firmę polecam. Pozdrawiam. Bogusia z dolnośląskiego

Mała

Witam, jeżdżę z firmą już kilka miesięcy ...nie ma żadnych problemów typu wypłaty czy kontakt z działem rekrutacji...Panowie pracujący tam zawsze służą pomocą, od razu reagują jak zdaży się jakiś problem lub potrzebuje się pomocy w jakiejś kwestii. Za to Pani Izabela która organizuje przejazdy zachowuje się jak by pozjadała wszystkie rozumy...gdy jest jej coś nie na rękę od razu podnosi głos,więcej szacunku do Ludzi proponuję się nauczyć oraz zasady savoir vivre poznać,po to tam Pani jest aby odpowiadać spokojnie i grzecznie na Nasze pytania. "Szeroką buzią" daleko Pani nie zajdzie. Ogólnie Firmę oceniam na bardzo dobrze i polecam. Pozdrawiam.

Iwona1973

Pracuje już 2 lata z Private Care 24 ,byłam na 6 zleceniach i nie zdarzyło się,żeby opis nie zgadzał się ze stanem faktycznym. Również umowa jest bardzo uczciwa,na umowę zlecenie,wypłata w euro lub w złotówkach. Kontakt z agencją zawsze jest bardzo dobry,zlecenie dopaowane do opiekunki. Jeśli ktoś szuka pracy,to od razu powinien zadzwonic właśnie do tej agencji,bo wyjazdy są szybkie,a wymagania językowe niewygórowane.

terunia

ja pracuje z private care 24 rok i jestem bardzo zadowolona z współpracy.

Jola50

Jadę z private care 24 drugi raz i jak dotąd jestem zadowolona. Najwazniejsze ze wypłata ma czas. Przejazdy załatwione,nie trzeba się martwić, ubezpieczenie i A1 tez przysłali. Praca nie łatwa, ale na wczasy nie jadę :) Tak więc moge polecic jak ktos sie wacha

ania

Jak dla mnie to firma godna polecenia. Jezdze z nimi od 3 miesiecy i wszystko jest ok.

MałgorzataP

Witam. Z firmą Private Care24 współpracuję pięć miesięcy i szczerze jestem bardzo zadowolona. Kontakt z każdym działem firmy jest szybki i przebiega w miłym i spokojnym klimacie. Opis miejsca pracy zgodny z prawdą, wynagrodzenie na czas.Serdecznie polecam te firme.

Anka

Pamiętajcie, żeby domagać się co najmniej niemieckiej płacy minimalnej, to teraz reguluje prawo. Chociaż to i tak marne ochłapy zwłaszcza za tak niewdzięczną pracę.

kasia

a ja jestem zadowolona, w grudniu dostałam 50 euro podwyżki, sprawdzili mi ponownie język. trafiłam na super rodzinę, już 3 raz u nich jestem

Zastanawiałyście się kiedyś, dlaczego was tak chcą w tych Niemczech? Bo Niemki nie "zniżą się" do takiej pracy. Dla mnie taka praca jako pracownik oddelegowany nie ma sensu, wolę sama sobie coś znaleźć i być zatrudniona na miejscu, wypracowywać niemiecką emeryturę itd. Warto znać język komunikatywnie, wtedy jest szansa załapać się na coś lepszego niż Putzfrau czy Seniorenbetreuerin, za lepsze pieniądze. Można też na miejscu robić coś na własną rękę, czymś handlować itp. Ta praca jako opiekunki to jest dla desperatek.

Zostaw merytoryczną opinię o Private Care Home Services - Warszawa

• Jak się pracuje w Private Care Home Services?

Zobacz opinie na temat firmy Private Care Home Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Private Care Home Services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Private Care Home Services?

Kandydaci do pracy w Private Care Home Services napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Private Care Home Services
2.4/5 Na podstawie 114 ocen.

Private Care Home Services