Opinie o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA w Tychy

M

Stary doswiadczony pracownik ma tu nizsza stawke niz mlody żółtodziób. Tak sie tu szanuje starych pracowników to jest zwykle sku*wysynswo. Dziękuję Dobranoc...

Kasia87
@M

No cóż, taka polityka firmy. Nic tylko się zwolnić i przyjąć na nowo ????

@Kasia87

wiem, że to z premedytacją żartobliwie zostało ujęte ale ciekawa jestem czy to by "zadziałało"... ;) Ile tutaj jakiś okres karencji zaraz po zwolnieniu trwa?

L-4
@Monika

18 m-c pośredniak i 2 lata pod firmą

Janusz
@L-4

A przyjmują teraz do pracy? Nowych ogłoszeń nie widziałem, tylko archiwalne, gdzie potrzebny był blacharz samochodowy za 3200 zł brutto. Ile obecnie mogę zarobić na tym stanowisku?

Romeo
@M

Niestety prawda

Jaka jest kultura pracy w Delfo Polska S.A.?

Anonimek

Brak jakiejkolwiek kultury, jeśli lubisz być wyśmiewany i obgadywany to zapraszamy. Z tego co widzę to wszędzie panują układy, jeden może się odezwać w specyficzny sposób do kierownika a drugi już nie. Pieniądze fajne, ale jakim kosztem? Ja obecnie szukam czegoś innego, bo dziwna atmosfera panuje w MA. Niby ludzie są życzliwi a za plecami każdy na każdego gada, i po co?

@Anonimek

To jak kasa fajna to może warto przetrzymać te ciężkie warunki... Możesz mi powiedzieć ile tak mniej więcej się tutaj zarabia? By móc sobie to wszystko uzmysłowić czy warto :)

Anonimek
@Maja

Możesz spróbować, najwyżej podziękujesz. Póki co rekrutują tylko przez pośrednika. Mi najbardziej przeszkadza brak jakiejkolwiek organizacji, jeden pracownik jest od paru rzeczy i biegasz w tą i z powrotem a 3/4 tej bieganiny nie ma sensu. Kierownictwo nie potrafi jasno wytyczyć obowiązków, jedni się obijają i chowają po kątach albo udają zajętych a drudzy ciężko pracują. Gdyby organizacja była lepsza to praca szłaby jak z płatka a tak to ciągle coś... Na dłuższą metę jest to męczące. Z dwoma sobotami można wyciągnąć niecałe 4500zł.

Ziom

4500 wiekiem do 26 lat ?

Joanna
@Anonimek

wiesz cos odnosnie tego czy soboty sa obowiazkowe czy dobrowolne, by dorobic do pensji dla tych co chetni ?

Rem
@Ziom

Powyzej 26r.ż. Do 26.r.ż z 2 sobotami masz 5500netto

Romeo
@Maja

Poniżej 3900 na rękę nie zejdziesz. Przy świętach od 5 100 do nawet 6 500 z nadgodzinami

Kaasia

Na czym polega praca kobiet w tej firmie

@Kaasia

A są tu stanowiska, na których nie mogą być?

Kasia87
@Kaasia

Zależy o które stanowisko pytasz?

Zuzanna
@Kasia87

Możesz przedstawić tak ogólnie? Szukam czegoś dla siebie i może akurat jakaś opcja,którą przedstawisz będzie dla mnie dobra i wyślę cv. Najbardziej interesuje mnie pod kątem zarobków.

Czy to prawda, że na koniec roku mają zwalniać ludzi? Słyszałam, że Ukraińców, ale czy ludzi z pośrednika też?

Project Manager

W punktach: Złożenie CV Telefon z godziną i miejscem spotkania Rozmowa ze specjalistą HR Badania i szkolenia (BHP,P-poż, lekarskie) -2dni Rozmowa z HR Przydział do Lidera linii

Nie ma pytań, specjalista HR przedstawia stanowisko, zasady płacowe, socjalne, układ zbiorowy. Akceptujesz albo nie.

NOWY

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jako nowy pracownik, chciałbym opisać jak widzę pracę w tej firmie i jakie są moje pierwsze wrażenia. Praca nie jest zła, podobno są lepsze stanowiska, niektóre gorsze, zależy gdzie się trafi, ale mimo wszystko nigdzie nie ma tragedii. Ludzie wydają się uprzejmi i mili, jedynie dziwi mnie dlaczego niektórzy po kilkunastu latach pracy, a nawet Ci z dużym doświadczeniem mają stawki zbliżone do mnie (czyli pracownika który nic nie wie) a nawet jeszcze niższe. Wszystko mi tłumaczą, wszystkiego nauczą, mimo że mam wyższą stawkę. Fajna ekipa ale widać że nie mają szacunku do samych siebie godząc się na takie poniżenie ze strony pracodawcy oraz jawną dyskryminację pracowników szczerze mi ich żal, że najchętniej przyjęliby się jako nowy pracownik byle tylko zarabiać tyle co ja, osoba która nie wie nic...

MiłyPan

Pozdrawiam wszystkich pracowników tej firmy, a szczególnie tych którzy pracują na siebie i na innych jednocześnie, w tym również na mnie. Pozdrawiam też osoby po szkole wyższej, ukończonych studiach, którzy muszą pracować na produkcji bo niestety wyższe stanowiska są w większości obsadzone osobami bez kompetencji i odpowiednich kwalifikacji, czyli przez osoby takie jak ja (rodzina/znajomi) Osoby po bezpieczeństwie narodowym, po studiach hotelarskich, pedagogice, cukiernicy, studiach z zakresu zielarstwa i terapii roślinnych, krawcowe, osoby po dziennikarstwie czy bez szkoły mają szansę daleko w tej firmie dojść, gdyż ta wiedza jest bardzo przydatna, by jakoś te nasze spawalnie mogły funkcjonować. Osobiście jestem bardzo zadowolony. Z pracy wracam wypoczęty. Prócz kawy i przeglądania internetu, wiadomo muszę wykonać trochę swojej pracy, ale mogę pracować spokojnie i z wypłaty jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam produkcje. :)

@MiłyPan

Dzięki takim jak ty i takiej różnorodności profesji wyuczonych aczkolwiek nie mających nic wspólnego z przemysłem motoryzacyjnym wśród tzw. pracowników umysłowych , jest wysoka szansa na dużą elastyczność rodzaju produkcji w zależności od aktualnych potrzeb rynku . Jest to polityka firmy przemyślana i konsekwentnie realizowana .

Pytajnik
@MiłyPan

A ile zarabiasz za tak wykonaną pracę bajkopisarzu?

Znam

lozano42@wp.pl

Znam w/ w pania

Zła opinia

@54

A to jakoś konkretnie wpływa na pracę?

dziewiecpiec

A co powiecie na temat MA w Mysłowicach? Wiadomo tylko, że rusza od sierpnia i rekrutacja przez GiGroup a coś poza tym? :)

Jak dużo osób pracuje w Delfo Polska S.A.?

Art

Nie wiem ja zwolniłem się z tej firmy w 2019 roku i nie żałuję decyzji. Śmigam sobie z dala od Śląska i jest git.

Franciszek
@Art

Co ci tu wtedy nie pasowało? Widzę że chyba tęsknisz skoro po latach odwiedzasz wątek :D

@Franciszek

A ja mam pytanie? Czy w minione święta 2021czy Mikołaj były paczki i dodatki dla dzieci do 18 roku życia oraz premie? Bardzo będzie mi to przydatne. Z góry dziękuję.

Max
@Art

Bo pracowałem w tej firmie kierownictwo to wielkie kolesiostwo i rodzinka a zwykły robotnik pracuje na nich

@Max

Aż tak źle ma zwykły robotnik tutaj? Dostaje normalnie odpowiednie wynagrodzenie?

Coraz lepiej się dzieje na zakładzie, produkcje maleją, ludzi za dużo i znowu mają zwalniać 5 osób. Ten zakład po tej pandemii i ogłoszeniu nowych modeli to tragedia. A za 2 tygodnie po zwolnieniu pracowników będzie płacz bo nie ma kto robić. Byle wytrwać do postoju i zobaczymy co się stanie po, bo ja to widzę bardzo źle.

Art

Dlatego kto myślał po 2019roku to w tym czasie się zwalniał z tej firmy,

Czy pracodawca Delfo Polska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ziutek

Oczywiście, zabieraniem urlopu, kiedy "Stellantis" nie ma części i przez to pracy.

@Ziutek

Czyli co, przymusowo jest się wysyłanym na urlop przez to że firma nie ma jakichś części, a przez to nie ma pracy ?? Często się taka sytuacja pojawia ??

Primo82
@Maja

Zdarza się, masz za dużo niewykorzystanego urlopu i hop. Inna praktyka to dawanie dni wolnych, z zaznaczeniem, że będą do odpracowania. Postojowe (80%) dają bardzo rzadko.

@Primo82

to raz na jaki czas zdarza sie to platne postojowe? i czemu tak czesto ono jest?

Olek

To jak z tymi postojami, bo nikt nic nie wie. Niby mieliśmy ruszyć w Środę a się okazuje, że 2 tygodnie postoju. Wie ktoś coś

Lozano

Z MA Tychy trza uciekać do Actiona będzie spokojniejsze życie...MA to firma która ma lata świetności za sobą ....już się nie da żyć .

Wiecie, czy Delfo Polska S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nawet dają lodówki..

GTA

Czy ma polska rusz jutro ruszą z produkcją?

RU

A TOYOTA NA ILE ZMIAN JEDZIE

RU
@RU

A TOYOTA NA ILE ZMIAN JEDZIE

@RU

NA ŻADNĄ NIE JEDZIE , OD LIPCA , KOLEJNE PRZEDŁUŻENIE POSTOJU NA TOYOCIE O TEN TYDZIEŃ .

Robert

Co zrobić aby ludzie dawali wypowiedzenia. Dać agencyjnym 2 tygodnie bezpłatnego. Brawo ten zakład schodzi już na psy i żadnej poprawy nie widzę

Jan Kański

Kiedy fca ruszy z produkcją?

Robal
@Jan Kański

Przecież jutro produkcja rusza...

Prawdziwa Paulina Mann

Sprawa została zgłoszona na policję

Prawdziwa Paulina Mann

Sprawa została zgłoszona na policję za podszywanie się jako Paulina Mann i za wpisy. Pozdrawiam i miłego dnia.

Robol

Rusza jutro produkcja czy nie? Jest środa i żadnego komunikatu nie ma tak jak i na Fiacie.

Rafal
@Robol

Produkcja rusza 16.08

Zostaw merytoryczną opinię o MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Tychy

• Jak się pracuje w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Kandydaci do pracy w MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
3.3/5 Na podstawie 105 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy