Opinie o SPECPART Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SPECPART Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SPECPART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPECPART Sp. z o.o. w Warszawa

Maria
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Ale sklepów!!!! 86 sklepów. Nieźle - ale jak z jakością? Dlaczego nie zatrudniają kobiet? Czy to nie sexizm? Dziwne

Tt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

To soboty są dodatkowo płatne? A dowóz bateri jest płatny ( mi płacą) czy w ramach pensji?

Przecież to najwieksza tajemnica firmy - Handel na lewo ołowiem. . A przecież kary są potężne. Wystarczy przejrzeć karty przekazania w Warszawie

Mariusz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy soboty są dodatkowo płatne? Czy ten dowóz akumulatora do klienta jest służbowym samochodem?

Sprzedawca

Wszystko niby ładnie ale oni zatrudniają na własnej działalności , a to oznacza że kodeks pracy można wyrzucić do kosza , po prostu jako pracownik nie masz żadnych praw za to odpowiadasz materialnie za błędy , urlop do 10 dni jak zachorujesz to lipa , pokręcona firma .

kiedy mogę zacząć :)

Miły donosiciel

Jeżeli komuś zależy na dowiedzeniu że firma działa na granicy prawa - proszę napisać do urzędu Marszałkowskiego o sprawdzeniu prawidłowości w rozliczeniach w złomie akumulatorowym.

Kabel

Ponieważ brakuję chętnych do pracy na nowych punktach to nowo przyjęci dostają wyższe stawki i prowizję niż ci z dłuższym już stażem. Chyba zwolnie się i przyjmę od nowa

Jj

Na starych punktach są braki w ludziach a oni nowe otwierają .. ilość nie jakość . Porażka

@Jj

Hej, ale o jakich brakach mowa, chodzi o pracę dla sprzedawców? Bo gdzieś widziałam dawne ogłoszenie na takie stanowisko i szukam pracy, chciałam wysłać cv. Czy jak są takie braki, to znaczy, że biorą każdego, kto się zgłosi, czy trzeba koniecznie jakieś wymagania spełnić?

Hhgf
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Dlaczego nie ma SPEC part Bielsko Biała??? Duże miasto, a tylko dwa sklepy z akumulatorkami? Jest potencjał

Opole

Wybór akumulatorów zachęca do sieci sklepów. Rekalamacje jednak - dotyczące jakości rozpatrywane są przez niekompetentnych pracowników. Zapomnieli, że powinni reprezentować kupującego w sporze z producentem. Ich opinia jest taka, że najlepiej nie używać kupionych akumulatorów to nie będzie problemu. Procedury reklamacji to cierniowa droga kończąca się odrzuceniem reklamacji z winy użytkownika. Lekceważenie okazywane kupującemu sięga zenitu. Nie odpowiadają na emaile. Trzeba z konieczności dochodzić na drodze sądowej swoich praw.

X-Men
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Co do obsługi klienta to po pewnym czasie pracując w specpart zrozumiesz że kompleksowa obsługa w ustach Adasia to minimum zaangażowania. Klient ma zostawić dingi. Cały marketing internetowy to tylko bicie piany i oczywiście wycinanie konkurencji. Pracuje tu trzeci rok i sobie chwalę - ale się nie wychylam - po cię?

Ludzie obiecują szkolenia. Zapytaj się czy zostaniesz komputer do adaptacji. Śmiech na sali. Żenada nie firma

Tomasz
@Michał

Człowieku niedawno jeszcze oczekiwali żebyś swoje narzędzia z domu przynosił. Albo woził akumulatory jako pogotowie akumulatorowe swoim samochodem. Oczywiście na stronach internetowych ładnie wygląda że jeździ firmowe auto, ale tak naprawdę MUSISZ wozić to swoją maszyną . Żenada

Poznań
@Tomasz

Czyli obowiązkowo trzeba wozić akumulatory swoim prywatnym samochodem? A jak się kwas wyleje? Np ze starego? Co wtedy,?

@Michał

No ale na sklepach jest informacja, że wymieniają akumulatory więc w słowie wymiana mieści się chyba kodowanie więc w każdym sklepie musi być komputer diagnostyczny. Coś mówisz nieprawdę.

Lech
@Tomek

Kodowanie na sklepach specpart???? Tak samo jak zakup akumulatora MOLL , jak zakup akumulatora autopart. Dobra ściema to połowa sukcesu. W Szczecinie nawet zwykłego woltomierza nie mają na żadnym sklepie

Rafał
@Poznań

A dlaczego ja mam wozić prywatnym samochodem ich akumulatory? Zmuszą mnie?

@Lech

Nie wiem jak to rozumieć. Skoro tak duża firma mówi, że wymiana jest w cenie akumulatora a jeżeli po wymianie mi nie zakodują to chyba zwrócą mi kasę za kodowanie w innym serwisie. Bo skoro umawiam się na wymianę to chyba w to wchodzi pełna wymiana? To tak jak fryzjer by mówił, że obcina włosy a on by tylko czesał....

Czyli nie kodują? Przecież wtedy usługa nie jest kompleksowa - a jak klient rząda ? Informują przed wymianą że nie kodują?

Miało być dobrze

Jeżeli w opisie firmy piszę - największy w Polsce dystrybutor akumulatorów zatrudniający specjalistów oraz świadczący kompleksowe usługi w tej dziedzinie - to tak - dobór - de montaż - montaż - adaptacja. W okresie gwarancyjnym kompleksowa opieka . Bo w każdym ceniącym się sklepie tego typu - mam to zagwarantowane. A specpart?????

Tym

Czyli to nie jest najlepsza sieciowka tylko podrzędna hurtownia - takie reklamy, takie przechwałki, takie opisy . Panie sukiennik ... Na akumulatorach to trzeba się znać

Byk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Obiecują 5 tyś na rękę zarobku - za 28 dni pracy? Tyle się zarabia?

Koło

Mało płacą, naobiecuje , naobiecuje - trzy miechy wytrzymałem - dziadersi

Zeus

Posiadamy 80 sklepów , połowa przynosi zysk, druga połowa niestety leci na zero lub stracie, 20% lokali nie ma stałej obsady, na kilku sklepach ludzie złożyli wypowiedzenia, idzie okres gdzie sprzedaż siada - czyli kokejni odejdą. Ale szefostwo dalej piszę - jesteśmy potęgą, moim zdaniem - toniemy

Karma wraca
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Słuchajcie, słuchajcie - 5 sklepów otwartych ostatnio do pół roku wstecz i już szukają nowych pracowników, dlaczego? Bo odchodzą - obiecali I'm złote złote góry a dostali(usunięte przez administratora) . Uciekają jak szczury z tonąc okrętu . Tam mają się dobrze kierownik w zwyż

HGH
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Premie sprzedażowe? Wszyscy kierownicy regionalni mają rano zaczynać dzień słowami - premia nie jest po to aby ją dawać, a po to aby zabierać

Wszedłem na ich stronę i tam widziałam, że mają ogłoszenie dla doradcy klienta sprzedawcy. Napisali, że oferują także premie i nagrody, także takie za osiągnięcia, czyli zakładam za zrealizowane wyniki. Czy jest to system prowizji, czyi % od uzyskanych klientów, czy jest jakiś inny stały wzór naliczania?

Zarobki są super. Przeważnie w listopadzie, zarabiasz jak król. W pozostałe miesiące nawet jak zapracujesz na premię to twój przełożony zawsze znajdzie pretekst żeby ci ją zabrać. Zobacz ilu ludzi odchodzi z tej firmy.

Hannibal

To jest firma która ma fenomenalny system weryfikacji pracowników. Ci mądrzy widząc jaki tu (usunięte przez administratora)- odchodzą sami, ci z ilorazem inteligencji orangutana - są wyrzucani. Chociaż tych ostatnich jest coraz więcej.

Maciuś
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Poziom wyedukowana załogi w temacie akumulatorów rozruchowych jest na poziomie drugiej klasy szkoły podstawowej, ale niższy poziom reprezentują na etapie wystawiania faktur albo nawet paragonów. Skąd ci ludzie się tam biorą - łapanka?

Franek

U aktualnego pracodawcy w tej branży dostaję - ochronną odzież kwasoodporną, buty, rękawicę I ochronne okulary, wymiana akumulatora robiona jest w pomieszczeniu gwarantującą mi ochronę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi ( deszcz , mróz) otrzymuje także dodatkową premię za szkodliwe warunki pracy. Ubezpieczenie dodatkowe pozwala mi bez dodatkowych opłat sprawdzać czy praca z ołowiem mi nie szkodzi - jest to wszystko zagwaranwane w kodeksie pracy. Z ciekawości pojechałem do specpartu na rozmowę wstępną ( miałem nadzieję że taki gigant przestrzega kodeksu pracy) oczywiście zostałem postawiony do pionu. Oczywiście praca w tej firmie mnie nie interesuje ale wszystkim obecnym pracownik polecam lekturę kodeksu pracy oraz przepisów BHP - bo ryzykujecie zdrowiem brakiem wiedzy

Len

A czego ty się go czepiasz? Ludz tylko zwraca uwagę na przepisy, które być może nie są przestrzegane. A ty jakieś nerwy rzucasz

Zostaw merytoryczną opinię o SPECPART Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPECPART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPECPART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 553.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPECPART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 474, z czego 116 to opinie pozytywne, 262 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPECPART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SPECPART Sp. z o.o. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPECPART Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 446 ocen.

SPECPART Sp. z o.o.