Opinie o MM Group w Bydgoszcz

JA

ale jaja WYKAZALI DOBRĄ WOLE. a czyje były te agencje co ? niech piz- - powie bo wszyscy wiedzą OSZUŚCI

hjggj

ta a ja dostalem 90 i dzis 247zł do minimóm krajowego gróbo brakuje ma ktos tez tak?i czy wie ktos co dalej z sianem?bo dodzwonic sie do kadr to masakra

kolega

Koledzy i koleżanki ja dziś dzwoniłem do kadr i powiedziała mi pani że zarząd wykazał dobrą wolę i kazał nam przelać resztę wypłaty ale naliczonej z najniższej krajowej dlatego że MM i GG nie przekazały im dokumentów do wypłat. Czyli jak dostaliśmy 430 i dziś ok.900 to na więcej ni liczmy.

kuga

a co może dać TVN cały kraj wie jaka to firma, tam nikogo nie wali TVN to rozpad tego syfu , nie ma kasy ktoś ma racje pod dom prezesa niech jegon rodzina zobaczy faktycznie jak potraktował pracowników. Podac adres i niech wszyscy tam jadą

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
K-e-r

Hej jestem z Wami. jestem jeszcze na składzie. Kierowca nie dostał wypłaty już miesiąc temu, jak obdzwaniałem księgową i kadry to mnie przekładała z dnia na dzień. Teraz ja dostałem 400zł ! Trzeba coś z tym zrobić bo państwo tylko na swoje konto będzie walczyło a pracownicy nie odzyskają już kasy.

dddd

jest drugi przelew ,coś ponad 900 ale to wciąż dużo zamało. Wie ktoś czy będzie jeszcze jeden .

cvbgfd

TVN tylko czeka na Wasze maile. Ja juz pisalem i zadzwonili do mnie. Tutaj macie mail : uwaga@tvn.pl. piszcie ! O cocomo juz mowili, pisali, ze pracownice nie dostaly wyplat, o nas tez trzeba powiedziec, bo jest nas wiecej !

psw

Dostał ktoś z was całą wypłatę?

kie

trzeba się skrzyknąć gdzieś gdzieś by zacząć dzialać

hmm

Ej na betonowej i tak(usunięte przez administratora) załatwicie. Trzeba zrobić pozew zbiorowy... im nas więcej tym lepiej

xxxx

tak samo jak swiadczenie nie prawdy czyli w sytuacji gdy ksiegowe nas oklamuja z kodeksu karnego jest karalne kara od 1 miesiaca do 2 lat POZDROWIENIA PANIA Z KSIEGOWOSCI

xxxx

powinnismy sie skrzyknac i po zamiatac ten syf i urwac kilka łbów a nie tylko gadac

LK

I jeszcze jedno większość z was wie o tym , ale piszę do reszty PANOWIE W BIURACH MACIE PODSLUCHY !!!! a to już jest nie legalne i na to jest paragraf tak samo jak ktoś nie dostał wypłaty do 10 to firma juz musi odpowiedzieć za to.... ........Kierowaca...... podpisuje się pod Tobą sam zadzwonie jutro do TVN i nie tylko TRZEBA W KOŃCU ZROBIĆ Z NIM PORZĄDEK... Co jak co ale stary zarząd był dużo lepszy !!!!

LK

Witam Drodzy koledzy i koleżanki , na kiedy umawiamy się aby jechać na Betonowa i wkońcu zrobić porządek , tylko pisze poważnie jechać a nie tylko (usunięte przez administratora) nie wiedzą jakie jest życie na placu... Dyrektor nasz nowy to(usunięte przez administratora)siedzi i nic nie robi tylko zwalnia ludzi !!!!!!!

bobik

TVN to dobry pomysł ale jakos by sie trzeba zorganizowac bo jednej osoby nie beda chcieli słuchac

):(

inna kwestia to właściciele placów. Wiecie, że nie mają płacone już od nawet 5 miesięcy !!!!!!!! Nikt ich dłużej za darmo trzymać nie będzie. Zakaz wstępu, póki nie zapłacą za place i pensji pracownikom. Zapłacić będą musieli jeśli chcą zabrać wagi, resztki węgla, kontenery.....

wwwwwwww

Kierowca jestem z toba TVN czy Interwencja to dobry pomysł.Jest w tym metoda:)

kierowca

witam a ja sądze że czas najwyższy zawezwać TVN lub INTERWENCJE żeby naktecili troche nowych programów o zwalnianiu i zamykaniu składów oraz o tym że niema wypłat i za urlopy. a KTK sprzedaje wegiel nadal tylko że nie nam tylko innym prywatnym odbiorca i to ten sam wegiel jest "POLSKIM WEGLEM" i nikt z tego nie kręci afery - DLACZEGO. Pozatym dostałem wypowiedzenie od firmy bo moj sklad poszedł do likwidacji. a gdzie sa moje pieniądze - nie mam zamiaru odpuszczać i nie będe w to angazował PIP tylko telewizje. pozdrawiam "podsłuchiwanych"

kklko

Dokładnie. dogadujcie się z właścicielami placów niech nie wpuszczają tych debili dopóki nie bedą uregulowane należności łacznie z wasza wypłatą. I mówię wam kto ma węgiel bunkrujcie go gdzieś.

,,,,,,,,,,,

A ja mam taki pomysł. Przyjeżdża dział kontroli zamknąć skład( kwestia czasu), wtedy mówimy, że nie wydamy kluczy, tel, laptopa... póki nie uregulują należności. Jednym słowem niech wypierd.....ą. Sami ułatwiliśmy im linię obrony skupiając się na mm i gg work. A naszym pracodawcą są sw.pl, te pseudo agencje to tylko pośrednicy. Moim zdaniem należy pozwać istniejącą firmę czyli sw.pl i jej prezesów, główna księgową , itp.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group