Opinie o MM Group w Bydgoszcz

dzieje się tam gdzie pootwierały się nowe składy - a sw.pl zostały wygnane !!!

wypowiedzenia A

Witam wszystkich moja prapozycja każdy kierownik wysyła wypowiedzenie i gasi monitoring i bierze urlop ciekawe to by bylo :):) pozdrawiam wszystkich też jestem bardzo w...... kierownikiem kieronik za 1380 zł he he ciekawe w jakiej firmie ....

Lerq

Oficjalnych czy nie, ale profilów składów już kilka jest, w jednym zaczyna juz coś się dziać:) od teraz przestaje ufać temu co tu na forum jest napisane. Tam widac przynajmniej kto sie wypowiada:)

Kiero
@Lerq

Kolego wskaż ten profil na którym cos sie dzieje

marek

Zamiast sie wyzywac i obrazac lepiej zrobic transparenty i na Betonowa wszyscy.....

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bob

Dzwoniłem do ZUS i dowiedziałem się że ZUS przejął wypłaty. Ci co są na L4 głowa do góry :) W następnym tygodniu będą robione przelewy.

hmm

2350 zł - 1380 zł = 950 zl malutka różnica no jestem pełen podziwu życze szaleństw na składach tak nie może być !! :) :) :)

...........

Trzeba zrobić to co ich zaboli: 1. Powyłączać kamery 2. Wezwać policję i pokazać ukryty mikrofon przez który nas podsłuchują, niech patrol policji sporządzi notatkę ==== A upośledzeńców , którym ukradli w najlepszym przypadku 500 zł, a ci się z tego jeszcze cieszą naprawdę nie rozumiem.

Waldek
@...........

Jak masz takie odważne pomysły to super, powiedz tylko z jakiego składu jesteś...każdy ma jakieś super pomysły, krzyczy: Walczymy z firmą jazda jazda jazda......w necie każdy może być odważny...bo anonimowy

................
@Waldek

A proszę bardzo skład Bochnia

Waldek
@................

No to jak? od jutra kamery wyłączysz i policję wezwiesz?

gugu
@...........

Masz kolego nie tylko ukryty mikrofon w ścianie ,ale równiez szpiegowski program w swoim firmowym lapku, który równiez potrafi Cię podsłuchac co mówisz na składzie.

wg

Panowie, działamy coś z tym pozwem zbiorowym??

ksiadz

Słoneczko to wszystkim pałe obciąga w zabawie o nazwie jego nicku :D I pewnie jest turbodebilem, który w życiu widzi tylko sw.pl, a że go w (usunięte przez administratora) a robią co miesiąc to już nie.Żal takich jak on. Wierny firmie.. A Waszczzu z Wami wszystkimi jeździł jak ze świniami i baliście się nawet na niego spojrzeć. Byliście i jesteście dla niego zwykłymi śmieciam, których jeszcze na końcu wydyma. Totalny terror... HEHE turbodebebile.

Panowie a co Wy na to aby nasze rozmowy przenieść z tego forum na np specjalnie stworzoną stronę na Facebook, gdzie każdy kto publikuje swoje opinie nie byłby już taki anonimowy itd, tylko konkrety i rzeczowe rozmowy. Co Wy na to? są chętni?

@Paweł

oooo wkoncu dobry temat!!! jestem za! wtedy skonczy sie glupie pieprze...nie smutow o zusie wyplatach drzewach oczkach wodnych i o tym ze jak wam zle i wogole. bardzo dobry pomysl tylko watpie by yl realny bo wiekszosc wpisow tutaj robi konkurencja ktora nakreca sytuacjie i niedoj...eby ktorych zwolnili. zakladac zakladac skonczy sie napewno takie pisanie glupot

@sloneczko

Właśnie chodzi mi o to aby założyć taką stronkę, ale to będzie miało sens tylko wtedy jak większość ludzi zacznie pisać tam i ze swoim prawdziwych kont na FB, bez żadnej cenzury itd, tylko na temat, co się dzieje na składach, na temat "zbiorówek" itd...

kolo

Ciekawi mnie mina tych którzy du.y liżą i są tacy cwani ,, bo ma minimum za leżenie'' a czy taki baran jeden z drugim wie że od lutego ma nieopłacony ZUS.

@kolo

dziwne bo ja bylem w zusie i mam oplacony i moj kierowca tez wiec????

fak ju
@sloneczko

ja (usunięte przez administratora) ty ty ty bo ty masz (usunięte przez administratora) masz to (usunięte przez administratora) z tego forum! i bądź szczęśliwy czy szcześliwa. Są osoby co nie maja ja dzisiaj byłem w zusie i nie mam od czerwca opłaconych składek!!!

fak ju

słoneczko bujaj się po to jest forum i będziemy pisać co chcemy także dobij bo chyba temat cie nie dotyczy!!! Pewnie jestes jednym z przydupasów tak bedziemy się buntować bo nie jestesmy małymi dziecmi żeby nas oszukiwac!!! Lerq ja już byłem w pip sprawy mm i gg już są w trakcie. Skarga dzisiaj będzie wysłana na składywęgla bo to oni płacili wynagrodzenie w ostatnich miesiacach. Byłem w zus składki nie są płacone od czerwca! Sprawa bedzie też w skarbówce no i nagrywam wszystkie romowy z paniami z kadr bo im zaszkodzę cywilnie za wprowadzanie mnie w błąd a to jest przestepstwo i mam nadzieje że takie osoby już nie znajdą pracy w kadrach. pozdro

Lerq

witam wszystkich zatrudnionych i nie zatrudnionych z konkurencji jak i samą kadrę zarządzającą tą firmą. miałem się nie odzywać i nie wypowiadać na tym forum. widziałem wiele pomysłów dotyczących zebrania się i złożenia pozwu zbiorowego. jest to dobry pomysł kto stworzy stronkę z formularzem itd? kolejna sprawa. widzę że cześć osób dostała wypłaty a część tylko cześć tych wypłat a inni wcale. na leżę do grupy osób które nie dostały ani grosika. właśnie zastanawiam się czy mi w ogóle pomoże PIP... również dostałem umowę na 0,4 etatu. której nie podpisałem, ponieważ nie otrzymałem jeszcze wypowiedzenia ze starych firm czyli wg prawa jestem jeszcze cały czas pracownikiem MM i GG. nie bulwersuje się tylko myślę jak załatwić sprawę z zaległą wypłatą z tych podlegających SW.pl firmom. pozdrawiam kierowca jednego ze składów:)

uuu

skoro ktoś pracował i ma umowę to powinni zapłacić a jak ktoś nie chce pracować to to powinien dostać wypowiedzenie, świadectwo pracy, pit-11. Skoro firma tego nie robi to znaczy że są oszustami i na was moi drodzy tez przyjdzie pora także nie chwalcie dnia...

@uuu

no ok masz racjie, ale zapytam czy cos masz z tego ze tutaj sie wyzalisz ???cos to zmieni??? co liczysz ze prezes przeczyta i ci wszystko da??? czy chcesz zbuntowac ludzi zeby wszyscy mieli jak ty? bo jak dla mnie to jestes czlowiekiem co mysli ze jak ja tak mam to niech wszyscy maja. nie dostales kasy swiadectwa urlopu itd to rusz (usunięte przez administratora) do pip do sadu to innych instytucji a nie wyzalaj sie tutaj.ale tutaj tylko wszyscy lamentuja kazdego dnia a nic nie robia.

Maruda z busa

Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie !!!! Bo inaczej bede zrzedził cały czas tak jak to robie już od kwietnia ze zawsze mi w d... źle taki los ludzi ze wsi.

sloneczko

a wy tylko wkolo to samo bedzie wyplata czy nie bedzie , od 6 kazdego miesiaca zawsze to samo nie ma wyplaty i nie ma wyplaty ,kur..wa jak niedoroby .w umowie masz do 10 to od 11 miałcz na czacie ze nie ma wyplaty. albo moze juz teraz zacznij mialczec ze nastepnej nie masz albo nie bedzie. od kilku miesiecy to samo a wyplata jakos zawsze jest.

xx

to jak nie podpisales umowy to(usunięte przez administratora)do domu albo na budowe. po co tu siedzisz?? co liczyles ze jak nie podpiszesz to dostaniesz inna lepsza jak wszyscy???

sloneczko

to jak chcesz pienidze ktorych z jakis powodow nie dostales to sie zglos do swojego pracodawcy a nie wyzalaj sie na forum ,bo malo to pewnie kogo obchodzi wiesz ze ty nie dostales kasy.

...

podziwiam Was że jeszcze na tych składach siedzicie..

dd
@...

a dlaczego mamy nie siedziec?? za lezenie placa minimum gdzie inni zapierd...na budowie za ta sama kase i na lewo. dopuki sie nic nie robi za taka kase przezimuje ale jak wroci wegiel iwszystko jak bylo wczesniej za taka kase napewno nie bede pracował..

psw

Pokonany jesteś koleś!

słoneczko

kuree ludzie jak czytam te wasze wypociny to słabo mi sie robi. tez jestem pracownikiem ale jakos inaczej do wszystkiego podchodze.a wy tylko tu siedzicie i kur..wa smuty piszecie.jak wam zle, nie płaca wam to po jakiego hu..ja siedzicie dalej w tej firmie?idzcie do lepszej gdzie bedziecie zarabiac po 5tys. wyplata wplynela po 1400 zł minimum jest to czego wiecej oczekujecie za 8godzin pracy (jesli to mozna praca nazwac, bo ja uwazam sie za stroza ktory spi cały dzien). a ci co nie dostali hmm wasz problem trzeba bylo siedziec caly miesiac jak inni na skladzie to by i wyplata była a jak sie lezalo na wolnym albo lewym chorobowym to macie za swoje, i wcale mi was nie szkoda bo na cwaniaka zawsze sie znajdzie inny cwaniak. sami jestescie sobie winni. ja tam dopuki płaca nie nazekam i moge pilnowac nawet i do konca zycia tego skladu.

osoby, które same odchodzą albo nie mają przedłużąnej umowy nie dostają kasy..

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group