Opinie o MM Group w Bydgoszcz

Moje zdanie

Witam a ja wam powiem byłem wierny tej firmie przez 2 lata zawsze mnie potrfili mile zaskoczyć ale nie wiem co powiedzieć itp itd ale żeycze wszystkiwgo dobrego i mam nadzieje iż ruszymy (usunięte przez administratora) tym pedałom co nie mają nadzou kamer itp i mam nadzieje iż nasz pracodawca będzie potrafił nas wunagrodzić ja potrfiłem premi dostawać po 800 zł także oby mam znikome nadzije ale może się uda :):) :) skład O...................... sory chłopaki ale taka prawda :(

ex

Mnie to bardziej gps wpienial niz monitoring. Co chwika dzwoni ze tego nie wpisalem, ulotki za krotki czas roznoszenia. Co do pytania sie czy wszystki dziala, denerwowalo mnie to do momentu ja nie wzielem urlopu, jeden dzien. Zastepowal mnie kierowca. Ladowarka nie mogla odpalic, a navireo nie dzialalo, nigdzie tego nie zglosil i mowil ze wszystko dziala, gorzej jak przyszedl klient i wyszlo. Po to dzwonia, bo nie zawsze jest zglaszane, a co do it...sory panowie, ale z miliona telefonow odebrali ode mnie chyba z 4 wiec o jakim zglaszaniu do it piszecie ? Z tego co wiem jak zgloszono cos zepsutego to zglaszali to do kierownika nadzoru i on zglaszal to dalej.

ex

Panowie może Wam sie to zdawalo idiotyczne, ale mam kolegena monitoringu ogarniety chlopak i nie brali tych pytan czy tekstow z bani tylko zarzad to wymyslil pozniej przrkazujac dyr. A potem kierownikom debilom . Ci z monitoringu to naprawde w porzadku ludzie, ale jak nad wami stoi krolik debil i ten drugi juz nie pamietam jak mu tam, raz z nkn gadalem i nigdy wiecej, to czego Wy chcecie. My kierasy mielismy luz bo nie mielusmy nikogo wiecej nad glowami, jedynie monitoring, gps i czasem kontrola wpadala, a oni ? Raz do mnie dzwoni mon. I prosi o sprzatniecie placu na blysk bo waszczu wpada. Ciekawe co byscie zrobili jakby wam patrzyl na rece. Nie chce ich bronic, moze mialem dobrych opiekunow, chociaz raz byla typiara na zasteostwo chyba z logistyki, to dopiero tepi ludzie :D

/////////////////
@ex

Kolego ale ja doskonale sobie zdaję sprawę , że pytania wymyśla nie monitoring. Ja mam na mon. opiekuna naprawdę w porządku i współczuje im , że muszą z siebie robić idiotów i dzwonić. Chociaż z drugiej strony monitoring chociaż ma dostęp do kibla i bieżącej wody. My nie. Co do logistyki czy dostaw, to baby tam żyją w innym świecie. Dostaw węgla nie ma od miesięcy ale kluczowa sprawa to zrobić zamówienia w navireo.

Banda kretynów

Ile pracowałeś w tej firmie? Przecież nie od dziś wiadomo że w centrali począwszy od zarządu skończywszy na monitoringu pracowali oszuści i idioci co można było zauważyć w emailach oraz po telefonach...

///////////////////////
@Banda kretynów

pracuję długo w tej firmie. Myślisz, że nie pamiętam telefonów w przed dzień Wigilii z pytaniem jaka jest przyczyna zerowego utargu? Bo upośledzeńcy nie wiedzą, że ludzie dzień przed Wigilią kupują ciasto, ryby , lepią pierogi a nie kupują węgiel. Nie pamiętam akcji z dzwonieniem z rana z pytaniem czy wszystko działa? Upośledzeńcy nie pomyśleli, że jak nie działa komp to i tak zgłaszamy do it, jak nie działa sprzęt to zgłaszamy do serwisu. Nie wspominając o pracownikach kontroli, którzy zobaczywszy, że mają w pokoju hotelowym czajnik mało nie srali pod siebie z radości.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
////////////

=========== Ludzie ukradli nam kilkaset złotych, nie wypłacili należnych pieniędzy, nie zapłacili za urlopy nie dali świadectw pracy. Nie szukajcie żadnego transportu, ja mam to w (usunięte przez administratora) już teraz niech sami dzwonią załatwiają. W razie co powiedzcie, że nie znaleźliście chętnych na świadczenie usługi. JEST OKAZJA IM DOPIEC. ============================== Inna sprawa to gdzie się znajdzie taki głupi, że będzie siedział pod telefonem i jak przyjdzie klient to będzie leciał jak pies na zawołanie by zawieść węgiel. Zresztą u mnie w mieścinie nawet nie ma takich usług, co najwyżej kamazem. Nawet jak transport się znajdzie to łopaty w dłoń i ładować te resztki ręcznie. ------------------------- Poza tym pamiętajcie. Znajdziecie kogoś a firma i tak mu nie zapłaci tak jak właścicielom placów. Kogo ten człowiek będzie ganiał po mieście jak złodziei? -WAS!!!!! ------------------------- Macie 2 dni na znalezienie ofert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Macie 2 dni na zapłacenie pieniędzy za prac (usunięte przez administratora) br /> Kto to wymyślił z tym transportem jest chyba upośledzony umysłowo, tak mi się wydaje.

mercedesik

I kto im przyjdzie niby??to mało realne wg mnie.u nas 230 zł doba wiec duze pieniądze na miesiąc.z tym im nie wyjdzie

www

Panowie czyli po dzisiejszym emailu wiadomo ze kierowcy mogą zapomnieć o pracy w tej firmie. Wolą kierowców z zewnątrz z autami niż stwarzać dodatkowy etat. Masakra.

FILIP

Albo zadzwon do mnie to ci podam.

LK

do ksiedza .... turbodebil to jest ulubione wypowiedzenie (usunięte przez administratora) :) na jakim stanowsiku pracujesz lub pracowales ?? lub jestes(usunięte przez administratora)

FILIP

Witam ! Ten kto napisal ze jest ze skladu z bochni podszywa sie pod moja osobe. Tyle Pozdrawiam Prawdopodobnie jest to msciwy kierowca z mojego skladu Pan Adam K. ewentualnie kolega ze skladu Miechow.Pozdraiwam

@FILIP

Witam kolego jesli to z toba rozmawiałem dzisiaj przez telefon to podeślij mi tego linka. p.s. czekam pozdro

hmm

Ty a może nie każdy ma FB

kierowca

P.S pozdrowienia dla składu w Bochni.

kierowca

witam nie oficjalnie mi wiadomo że we wtorek maja byc prawnicy z MM i GG na Betonowej. My z kierasem wybieramy sie we wtorek i planujemy zawezwac TVN bo juz do nich dzwonilismy i sa zainteresowani. A powodem tego jest nie zapłacenie za sierpien. Zycze powodzenia wszystkim ktorzy jeszcze wierza w ta firme. pozdro

@kierowca

Nie tylko za sierpień, ale także czerwiec, lipiec .

@ex

witam. w naszym przypadku za sierpien ale jesli mieszkasz niedaleko pseldo firmy to zapraszam na betonowom we wtorek. JA PISZE TERAZ POWAŻNIE CO DO WTORKU JUŻ TERAZ NIE ODPUSZCZE BO POTRAKTOWALI NAS JAK ŚMIECI. P.S. POWAŻNIE

@kierowca

Ok, ktora godzina chociaz mniej wiecej ?

@ex

witam my mamy okolo 150km chcemy tam byc na 8-mom. p.s a ty ile masz kilosów

@kierowca

JUtro do ciebie zadzwonie po 16 na ten numer z ktorego gadalismy.

Maruda

Kto jaki je ketchup??? No dalej przyznać sie chłoposzki z składowisk

andrzej

no w sumie to chyba MM/GG już umarło a wypowiedzenia brak

Fundusz Gwarancyjny wypłaca pieniądze gdy firma jest niewypłacalna..

andrzej

jest mi ktoś w stanie napisać coś więcej o tym funduszu gwarancyjnym? czyli dopóki nie ma wypowiedzenia pracuje w 3 firmach?

Maruda

Ale Wy jesteście WSZYSCY po..bani masakra Ja nie pracuje już z miesiac w sw pracuje w innej firmie i jest mi dobrze wstaje o 4 jezdze prawie cały dzien cieżarówka a mój synek zacznie mówic do mnie wuja za jakis czas bo mało go widze a prawie zona pewnie wali sie z innymi w mojej małej mieścinie eh życie jest do d.. w ogóle nic nie jest dobrego i fajnego cały świat to lipa wszyscy maja kase tylko nie Ja i Wszyscy są po...bani tylko Ja mam zawsze racje..

ex

To Wy nie wiedzieliście o podsluchach ? To ladnie. Ogólnie to firmie można wytoczyć kolejbą sprawę, ponieważ kiedy jest sięmonitorowanym i podsłuchiwanym, podpisuje sie dokument, że się na to zezwala. Dajcie namiary do fejsa , to tez wpisze co nie co od siebie o tych zlodziejach. Sw.pl sie nie podniosa, ale za to otwieraja cos nowego - Toruń - praktycznie ci sami pracownicy z kicajem. Wiec to g..wno padnie. A oni i tak sie podniosa jak zasrany feniks i oby ich przygasili szybko. P.S. zazdroszcze tym co dostalo pare groszy i chociaz porobili oplaty, ja robilem, rozebrali mi sklad i nie dostalem nic. Wy jeszcze narzekacie. Pytajcie opiekunow na monitoringu czy dostali calosc .

wertty

To prawda kompy są na podsłuchu prosty sposób na sprawdzenie A wiec wejdzcie do CMD i wpiszcie NETSTAT chwile trzeba poczekac potem wpisać NETSTAT -ano znów poczekac i nastepnie wpisac NETSTAT -a i tu bedzie wszystko wypisane pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group