Opinie o MM Group w Bydgoszcz

KIKI

TEN PAN TO FACET KTÓRYM MUSIAŁ SIĘ PODEPRZEĆ FAKTRYCZNY WŁAŚCICIEL GDYŻ PRAWNIE MIAŁ CHYBA ZAKAZ TAKIEJ DZIAŁALNOŚCI A I KOMORNIK STAŁ POD DRZWIAMI.

Ryś

No ale Arkadiusz wyszedł

składyżalu.pl

Waszcz nie wyjdzie to juz po firmie..

ff

Ja bym chętnie poszedł tylko mi kasy nie oddali. Wiszą mi ponad 3tyś

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
max

do były kierowca jesteś w takiej sytuacji jak ja jeszcze takich 2 i po 500 zł i zglaszamy likwidacje tych agencji pracy czyli mm i gg i dostajemy kase funduszu gwarantowanych swiadczen pracowniczych krotkie wyjasnienie sad gospodarczy bierze za zgloszenie upadlosci firmy 1000 zl a 2 2000zl czyli mm i gg chyba ze pojdziemy tylko na mm to tylko 1000 czyli na 4 po 250zl od głowy czy ty jestes chetny na cos takiego??? tylko musimy jeszcze 2 znaleźć a radca co sie nie odzywa

Były Kierowca

Jak ja się (usunięte przez administratora)to tam pojade! Chce tylko swoje papiery.

nnd

A dla barona łupkowego przedłużyli areszt o kolejne 2 miesiące. Ciekawe co będzie jeśli nie odeślą tych umów, może już pracujemy w czynie społecznym ....

Były Kierowca

Ja dziś się dowiedziałem że nie muszę już przychodzić na skład bo nie podpisałem nowej umowy (kto normalny by podpisał). Problem w tym że nie mam świadectwa pracy z mm i gg ani nawet wypowiedzenia... do kogo mam sie tam zgłosić? Jest tam jeszcze ktoś normalny? Dajcie namiary jak macie? Pozdro

fff
@Były Kierowca

Głowna księgowa 512-444-706

@fff

Dzięki! :)

fff
@Były Kierowca

Ciężko się dodzwonić. Dzwoń aż ją (usunięte przez administratora)i odbierze.

max

i chodzi o zgłoszenie nie wypłacalności np tej agencji na cały etat bo za 2/5 etatu szkoda 1000 wydawać

max

dodam jeszcze że nie mam podpisanej umowy o prace ze składamiwęgla.pl tylko z agencjami pracy jedna na czaly etat 2 na 2/5 etatu

max

Witam radca prawny dobrze pisze nie dostalismy wypowiedzenia to dalej pracujemy. Pytanie do radcy prawnego czy jak pójdę do sądu gospodarczego i ogłoszę niewypłacalność firmy i wydam 1000 zł to reszta już będzie miała drzwi otwarte do wypłaty pieniędzy z FGŚP.

kierownik

Podajcie mi link do ofert na Olx dzieki

Radca prawny

Co się chłopaki przejmujecie. Dopóki nie dostaliście wypowiedzenia z poprzedniej firmy to tak jak byście pracowali w niej. A to znaczy że muszą wam zapłacić aż do chwili otrzymania wtpowiedzenia. Czyli jak wypowiedzenie dostaniecie w październiku to muszą wam zapłacić za cały miesiąc. Na wypowiedzeniu nie może być data wstecz bo na pewno posiadascie jakiś okres wypowiedzenia. Jak by co to służe pomocą.

dk
@Radca prawny

a kto niby nam zapłaci ?? skoro agencje sa nie wyplacalne moze fundusz pracy hahaha

i co?
@Radca prawny

Ale musielismy podpisac nowe umowy..wiec teraz pracujemy na trzy firmy mm gg i sw

Ryko
@Radca prawny

Witam.Kierowcy od 22 sierpnia mają umowy 1/4 etatu (po dwie godziny dziennie)to w tej sytuacji powinni pracować dwie godziny czy osiem. Pozdrawiam wszystkich kierowców.

wtf
@Ryko

Chcesz pracować na cały etat za 400 zł ? :O

stefan

Dostał ktoś rozwiązanie umowy z MM i GG? Jaka przyczyna zwolnienia? Świadectwa pracy otrzymaliście?

bad

Poszukiwanych 22 kierowników są chętni?:-)))olx

qqqq

Czy przyjechał do kogoś dzisiaj kurier po dokumenty? Jak do tej pory to trzeba wozić na swój koszt , swoim samochodem ewentualne utargi. Jeździć teraz za swoje na pocztę to już gruba przesada. Dostał ktoś już może podpisaną nową umowę do domu?

bobik
@qqqq

Kolego nie trzeba jezdzic..jak dzwonią i mówia ze utarg albo cos to sie mówi auta nie mam i tyle..oni tak wszystkich mają gdzies wiec ich trzeba traktowac tak samo.A umowy są podpisane przeciez..jest takie ładne ksero pieczątki i podpisu :D takimi umowami to sobie mozna.. ..a kierowców potraktowali jak smieci a najwiecej robili..ciekawe czy cwaniaki zapłacą za te urlopy których nie kazali brac

mmmmmmmm

masz racje gdyż oprócz ciebie wszyscy to normalni

fbi

prawie sami debile na tym forum

skurysyny!

Was kura za boli jak was kura wydymam na grubą kasę,kierownicy bójcie się bo jak wjedziemy to zaboli.

dzień

też mam dosyć wsadzlinka księdza to chyba jakiś były dupowłaz którego nowe szewostwo wywaliło z roboty bo sie nie nadawał :)

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group