Opinie o MM Group w Bydgoszcz

kkkkkkkk

o jakich wypłatach kolego piszesz ? oni nie mają kasy za dzierżawy zapłacić i za prąd a ty chcesz kasy. to upadłość tej spółki a przynajmniej pod tą nazwą a upadłość trzeba ogłosić ale i to trwa. upadłość muszą zaparafować wszyscy akcjonariusze a gdzie oni są ? jaki do nich dostęp ?

kl

Daje sobie rękę uciąć ,że Ci którzy teraz tyrają z łopatami wywiozą węgiel sklad zostanie zamknięty obiecane dostawy nie dojadą a o wyplacie na kącie nikt nie usłyszy :)

?

Pierwsze merytoryczne pytanie do pracowników. Jakie godziny piszecie teraz na listach obecności? Stare czy nowe? Czy podpisujecie się za sobotę czy nie? Pytam bo nie mogę w żaden sposób skontaktować się z kadrową, a może komuś się udało.

szkoda mi Was. Nie pracowników, tylko (usunięte przez administratora) których sens życia kończy sie na tym forum. A jest tu kilka takich osób.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
dfghghghdhhd

uciekajta gdzie się da

KicKic

Węgielek dobrze gadasz tona Miału Ci się należy.

Węgielek

Kolega (usunięte przez administratora) co ty taki obraźliwy przecież prawdę o szefie i o nas pisze. Składy puste tylko my z laptopami zostaliśmy i jeszcze nas za złodziei wezmą jak sobie je przywłaszczymy w ramach wypłaty. Węgla, samochodów i ładowarek już dawni nie ma a boksy za dzierżawę placu zostaną. Tu już się nie ma co pienić trzeba się pożegnać z firmą tylko jak???

wal sie

Konkurencja rób swoje i sie nie wpierdalaj

bbb

a oddałeś im laptopa i telefon? jak tak to jesteś idoitą przecież nie jesteś już pracownikiem i niech idą do sądu...

GG MM SW
@bbb

CWANIAK SIĘ ZNALAZŁ- A MOŻE KTOŚ JEST UCZCIWY I CHCE SIĘ ROZLICZYĆ JAK NALEŻY Z TĄ FIRMĄ - TO, ŻE FIRMA WAS JE... TO NIE ZNACZY, ŻE WY MACIE BYĆ TACY SAMI. POKAŻCIE IM, ŻE JEST WIELU TAKICH CO CHCĄ UCZCIWIE POSTĘPOWAĆ ! NIECH Z WAMI SIĘ UCZCIWIE POŻEGNAJĄ I ROZLICZĄ!

hej

Bylem w mm i gg zatrudniony, sklad zamknal wjazd bo nie oplacony byl teren i prad. W ubieglym mcu skladywegla zaplacily a w tym nie dostalem nic bo w z polecenia pani (usunięte przez administratora)mialem w domu pelnic pelnic dyzur z lapem i telem i na pytanie dlaczego nie dostalem wyplaty uslyszalem od pana (usunięte przez administratora)ze przeciez nie jestem ich pracownikiem i ze siedzialem w domu. Z wlasnej woli sie pytam? To nie byl urlop. Kazali mi do sadu isc. Czy ktos z Was juz wytoczyl im sprawe o wyplate? Czy mm i gg jeszcze istnieja? Pozdrawiam

Konkurencja

Witam sw.pl Sezon ruszył wozimy węgiel do klientów a wy się gryźcie między sobą dalej, aż mi was szkoda. Kto sobie nie zostawił kasy z utargu na wypłatę no to trudno. Jest coś takiego jak kompensata ( węgiel za wypłatę) no ale jak ktoś uczciwie wszystko wysprzedał i uczciwie kasę oddał licząc na uczciwość szefa a od 06.06.2014 wiadomo już było jaki to on uczciwy to już macie problem. Ostatnie samochody z placu zabrali, węgla brak sezon się zaczął. Powodzenia. I nie słuchajcie głupot, że ktoś kasę dostał bo niby z czego jak obrotów nie ma od maja.

@Konkurencja

jak masz tyle pracy to pracuj i sie nie wpierda... w nie swoje sprawy.

Alfred

łajzy co nie pracuja niech nie pisza bo w kazdym miesiacu pisza że kasy mialo nie byc tak jak dwa miesiace do tylu i miesiac mialo nie byc a byla kasa , poprostu tym co sie zwolnili zwieracze puszczaja i nie moga wytrzymac co za tym idzie pisza tu jelopy , jebani l4owcy !!! kase dostalem dwa miesiace do tylu miesiac i teraz tez dostane pogodzcie sie z tym i nie siejcie paniki, a sprawy sadowe ze wyplat nie dostaliscie nie zalatwiajcie tuu bo nikt z porzadnych pracownikow nie chce sluszac waszych suchych wypowiedzi !!!

wtf

Jaki gratis idioto jak cenę miałeś w naliczaną w systemie :D skończ się kompromitować jełopie.

gfggfdgfg
@wtf

jełop to Ty. Na ulotce było proszek gratis ! a na paragon nabijałeś bo musiałeś się z firmą rozliczyć bo przecież wszystkich z góry traktowali jak złodziei.

SW

ALE Z CIEBIE (usunięte przez administratora) NAWET NIE WIESZ CO ROBIŁEŚ

ha ha ha - konkurencja
@wtf

Dobrze sw pisze, chłop nie wie co robił i z czym to się wiąże - widzę, że Wasze dosypki miału i kamienia to jeden z wielu przekrętów w tej firmie. A wiem, że wielu nie dostało zaległych premii za sprzedaż - ha ha ha. Okradali Was jak chcieli. Teraz się śmieję, ale jest mi Was szkoda bo sam nie chciałbym być w takiej sytuacji. Wiele zagadek w tej Waszej firmie ! O co tu chodzi ? Myślę, że sam Scooby Doo tego nie ogarnie ....

Lerishistrum soko
@gfggfdgfg

Kolego jak idziesz do Tesco i dajesz kupon rabatowy czy punktowy to również doliczają Ci umowny jeden grosz! Zbiedniejesz? W tym calym jest ambaras, żeby centrala widziała ile Ci tego proszku zostało i czy poprawnie każdemu go wydajesz:)

piter

jeseście frajerzy jeśli kotś prowadził sklałd ok to było ok a wy jak karzdy polak szukał lewizny ja zarabiabiam w tej firmie 2350 zł i jest ok jakieś braki wchodzą w poczet frakcji które piją wode a wy niemacie co się ruwnać z uczciwimi ludzmi nara tępaki i onkurencja oraz osoby które nie pracuja dzięki bogu :) ha szczury pierwsze pokład opuszczają ha ha ha ha ah

@piter

Właśnie tacy frajerzy i nieudacznicy jak Ty to zostali w tej firmie... :D Do szkoły jełopie nauczyć się poprawnej polszczyzny... Każdy mądry już tam nie pracuje!!! Za miesiąc nikt nie dostanie kasy, a patrząc na poziom Twojego intelektu możesz mieć problem ze znalezieniem pracy :D BUHAHA

ndid
@ksiadz

smuteg i nostalgia kazdy ma swoje zdanie narty

ruda
@ksiadz

to bie szkoła też by sie zdała !! ale mniejsza o większość !!

@ruda

no raczej "To bie" by się przydała... Kolejny półgłówek z sw.pl :D Żal mi Was :(

filip
@ksiadz

ty ksiądz to twój ojciec też jest półgłówek bo nadal zapiernicza na SW zastępując ciebie jako kierownika wielkiego w Skawinie

ggg
@filip

Pięknie powiedziane... Na swojego ojca jedzie:)

kolo

jemu przyrastało cudotwórcy

pd
@kolo

jemu kup wegla rosła bo ja podlewał i plandeczka okrywał pajac

i co?

I tu sie kolego mylisz bo to akurat sprawdzalismy waząc auto w innych firmach.i było ok

Kierowcabombowca

Skąd Wy takie braki mieliście? U nas na składzie czasem w miesiącu o 2-3 tony za dużo było :) Zostawiało się 0,5 tony naddatku, a resztę do domku się ciągnęło:) I to bez kantowania na wadze z dokładaniem worków. Tylko każda dostawa była przeważana na dużej wadze :)

gość
@Kierowcabombowca

Były nadstany bo wagi są tak ustawione żeby zawsze zostawało

KONKURENCJA
@Kierowcabombowca

Jeśli towar był ważony na przyjęciu na skład a po sprzedaży zostawały nadwyżki to albo kierownik świadomie oszukiwał przy ważeniu albo waga miała lipną legalizację. Innej możliwości nie ma.

obecny kiero

Walcie sie gamonie zaobaczycie normalną pensje poważnie jaka by ta firma nie było to zawsze się wywiązywała !! pozdrawiam l4 i bezrobotnych he

pffff

weź ty już nie chrzań chłopie że musiałeś dokładać za koks lub proszek! Jeśli tak to nie zła z ciebie łajza. Ludzie przeważnie nie chcieli np. złotówki reszty wystarczyło mieć taką jedną dziennie. A ile koksu sami nam dali. Czasem nawet proszek :) Tylko to trzeba umieć z ludźmi rozmawiać a nie byc "wielki kierownik"... a jednocześnie zwykła lajza...

dfh
@pffff

łajza to Ty. Naucz się czytać tekst ze zrozumieniem.Ja nie powiedziałem, że mi klient zostawiał końcówki tylko o tym, jak firma podchodziła do tych płatności 1gr. A dlaczego dokładałeś z swoich napiwków ? bo (usunięte przez administratora) lizałeś tym z góry.

wtf
@dfh

ale z jakich napiwków idioto jak na pragonie miałeś policzone za koksa czy proszek ten 1 grosz to ludzie to płacili np zlotowką wiecej ja nie mogę ale tempak byle na siłę sie przyczepić! Nie mi też sie nie podoba to co ta firma wyprawia (najgorsza w jakiej pracowałem) ale trochę obiektywizmu. No ale jak ktoś jest łajza i sobie nie radził to się czepia groszowych spraw hahahaha

df
@wtf

Chciałbyś mieć takie obroty jak ja. A JEŻELI CHODZI O TEGO 1GR TO WŁAŚNIE WYSZŁO JAKI Z CIEBIE BY KIER. SKORO OFERUJESZ KOMUŚ GRATIS TO JAK MOŻNA POBRAĆ ZA TO OPŁATĘ OD KLIENTA - TEMPAKU. DOSTAWAŁEM TAKIE PREMIE ŻE MOGŁEM DO WIELU RZECZY DOŁOŻYĆ, ALE NIE O TO CHODZI TYLKO O FAKT POSTĘPOWANIA - UCZCIWOŚCI.

ksiadz

nie mogę się doczekać niedzieli, kiedy pójdę do kościoła i zacznę się modlić o upadłość tego syfu :D a tym co tak są zakochani w składach to życzę wszystkiego dobrego :P Słyszałem, że teraz za najniższą krajową będziecie robić jak w ogóle dostaniecie kase.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group