Opinie o Lafarge Cement S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lafarge Cement S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lafarge Cement S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lafarge Cement S.A. w Poznań

adme

Za doświadczenie nie płacą najlepiej zaraz po szkole wypiorą mózg swoimi pierdołami z zarządzania zasobami ludzkimi , kask na głowę okulary na oczy i do roboty.A zapomniałem i priorytet bezpieczeństwo bo nie liczą się wyniki finansowe tylko musisz wymyślać prawie wypadki bo jak nie to nie dostaniesz premii rocznej.

ccccc

poznasz przelozonego zynka to zwiejesz

normalny

Chyba nie pracowałeś w Lafarge nie jest tak kolorowo za te 2500 jesteś sprzedawcą operatorem węzła, operatorem ładowarki,i prawie księgową i po trochu Bhp-owcem.

normalny

A i zapomniałem dodać o traktowaniu jeśli jesteś operatorem to nie jest tak jak na wytwórniach w innych firmach że operatora traktują za osobę która ma bardzo odpowiedzialne stanowisko tylko jak ostatnie ogniwo w łańcuchu nie masz nic do powiedzenia. Ktoś napiszę procedurę tak ma być i koniec.

normalny

co ty za głupoty piszesz inwestować? jako operator zarabiasz 2000-2500 netto traktują cie jak śmiecia o dobrze płatnych nadgodzinach zapomnij wyrzucają na wolne z nadgodzin .Mało jest normalnych ludzi w kadrze dyrektorskiej i kierowniczej większość ma wyprane mózgi przez korporację albo są karierowiczami czyli po trupach do celu.Operator ma tyle obowiązków że normalnie nie jest to do ogarnięcia ale ich to (usunięte przez administratora) interesuję ma być i koniec.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lafarge Cement S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

pracujący

kolego sa oferty bo operatozy odchodza do knkurencji cemex bosta a co do opini roznych kolegów zgadzam sie z wieloma wyzysk itd ale mozna odejść ja mam spoko kierownika pracuje na mobilu stawki troche wyższe niz na stacjonarnych nadgodziny raczej na sile do odbioru ale to tez w miare 3 tygodnie pracy tydzień dom srednio ale kazdy chce lepiej i wiecej ja staram sie o prace w konkurencji co do socjalu itd to wszystko super ale nawazniejsze to z kim pracujesz a nie gdzie z przepisów kazdy sie smieje okólary najwazniejsze i kask bo ci piasek do oka wpadnie ale ze chodzisz w glinie po łydki to nikogo nie obchodzi bo utwardzenie placu na rok czy dwa sie nie kalkuluje pozdrawiam

annna molineti

juz odchodza operatory Osoba, która w wyniku mobbingu sama decyduje się na rozwiązanie stosunku pracy, może to uczynić bez wypowiedzenia z powodu dopuszczenia się przez pracodawcę ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika (na podstawie art. 55 § 1 Kodeksu pracy). W takiej sytuacji pracownikowi przysługuje nie tylko zryczałtowane odszkodowanie z art. 55 § 1 Kodeksu pracy, ale również odszkodowanie uzupełniające (na mocy art. 94 Kodeksu pracy). Pracownik, który decyduje się na spór z pracodawcą i oskarżenie go o mobbing, musi liczyć sie z koniecznością wystąpienia na drogę prawną. Dochodzenie swoich praw może być długotrwałe i kosztowne.

gość

Jeśli ktoś pyta jak wygląda praca operatora w Lafarge to już odpowiadam.Jesteś odpowiedzialny z wszystko co się dzieję na węźle czy ktoś chodzi bez kasku czy bez okularów itp.Musisz obsługiwać klientów którzy przyjdą (a przy tym jest roboty nawet musisz wezwać konwój pa kasę)Co roku audyt bezpieczeństwa przyjadą i będą sprawdzać czy masz wszędzie tabliczki z oznaczeniami ,przeglądy węzła czy wykonujesz , czy blokujesz energię czyli zakładasz kłódki na wyłącznikach głownych.Moje odczucie jest takie że operator węzła to jest najgorsza robota w tej Firmie a zarobki nie przekładają się na ilość obowiązków.

service renge

Laborant na starcie dostaje od 2000 góra 2500 netto także szału nie ma. W zależności od województwa itd to auto służbowe i tel kom ew. laptop. trzeba uwzględnić, że auto do celów prywatnych (odliczają 150 netto od pensji). Świadczenia poza płacowa karta medicover dobra sprawa:) Jak w każdej firmie atmosfera zależy od tego na jakich ludzi trafisz. W takiej pracy trzeba uważać na plecy-można nabawić się niezłych problemów...ja miałem rehabilitacje na kręgosłup. Podsumowując: pensja na minus! (satysfakcjonowało by mnie 3300-3700 netoo za taką prace) Świadczenia poza płacowe na plus :)

palona

Moze mi ktos udzielic informacji jak wyglada praca w laboratorium? Wiem ze praca jest trzyzmianowa, ale czy sa to standardowe trzy zmiany: 6-14, 14-22, 22-6? Czy zdarza sie pracowac wiecej niz 8 godzin? Czy laboratorium pracuje w weekendy i swieta? i jak przedstawiaja sie zarobki laborantow?

gość
@palona

niestety nie doceniają starych operatorów ja mam 15 lat stażu jako operator i moja pensja różni się 100 zł brutto od młodego po okresie próbnym :(

mieczysław

jako operator z dziesięcioletnim stażem na jakie warunki dokładnie mogę liczyć ze strony firmy lafarge jeśli zdecyduję się zaproponować im zatrudnienie mnie? oczywiście mam nadzieję że firma nie spoliczkowałaby mnie umową z kserokopiarki jaką daje się wszystkim automatycznie. ogólnie doceniają jakoś starszych fachowców specjalnie?

Raf93

Jakie są obecnie zarobki na stanowisku operatora, ile godzin dziennie?

Były pracownik.

Czy faktycznie jest tak źle w Lafarge? Mi się pracowało tam bardzo dobrze. Żale, które tutaj większość z was wylewa, nie odbiegają od opinii na temat innych firm. Do tego służą fora internetowe, by móc dać upust swojej frustracji. Oczywiście jest to bardzo szlachetna idea, którą popieram. Co do konkretów odnośnie pracy w tej firmie, to mam następujące spostrzeżenia: - socjal jest ok. Porównując do innych firm to nawet bardzo ok. Oczywiście wszystko zależy od stanowiska. - zarobki są jak najbardziej ok. Oczywiście porównując do innych firm z tej branży. - plany sprzedażowe, są w jak każdej korporacji bardzo "ambitne" (czytaj wysokie i na granicy realności) - handlowcy jeżdżą peugeotami z serii 208 - co do BHP, to faktycznie czasem jest na pokaz - godziny pracy są normalne (na stanowiskach "fizycznych" oczywiście godziny nadliczbowe są do odbioru lub płacone według stawek określonych w kodeksie pracy, to oczywiście do decyzji przełożonego) - ścieżka rozwojowa oraz możliwości awansu oceniam bardzo wysoko - sporo szkoleń - czy wchodzi w grę kolesiostwo przy promowaniu ludzi? Oczywiście, że tak. To chyba jest naturalna cecha każdego człowiek, że zatrudni lub da awans dla gościa, którego sposób pracy mu bardziej odpowiada lub bardziej mu ufa. Wiem, wy jesteście bardziej szlachetni i tak nie postępujecie. - "Rozpasanie" na wysokich stanowiskach? Oczywiście, że tak. No ale chyba nie spodziewaliście się innej odpowiedzi. Bo niby czemu ten na wyższym stanowisku ma jeździć lepszym autem? To jest tak: mi pasuje wypłata 5 kPLN i ford focus, ale tylko do czasu, jak nie dowiem się, że ktoś ma 6 kPLN i forda mondeo. No i do tego według mnie nic nie robi. Jednak osobiście uważam, że w tej kwestii mają jeszcze sporo do zrobienia by było normalnie. - struktura w firmie faktycznie jest trochę rozbudowana i za bardzo nadmuchana. W branży się mówi, że to jest "dyrektorska firma". Tam Dyrektor to nie jest stanowisko, ale tytuł honorowy. Jak już raz dostaniesz, to do końca pracy będziesz Dyrektorem, choćbyś zmienił stanowisko na handlowca lub operatora węzła. To tyle jeżeli chodzi o moją subiektywną ocenę. Ja generalnie bardzo polecam prace w tej firmie.

okulickiego

Zostalem zaproszony na rozmowe -przedstawiciel handlowy/handlowiec. Czy ktos mi moze napisac KONKRETY na temat tego stanowiska w lafarge ? Choddzi mi zwlaszcza o kase jaki samochod?Socjal-jaki? Czy zakladane plany sprzedazowe sa realne? Z gory dziekuje za odpowiedzi bez emocji -konkretne.

orzechowa czarodziejka

widze rzeczywiście że wiele kwestii i postów pozosataje bez odpowiedzi, a ja muszę jednak z tego jakieś wnioski wyczarować bo zastanawiam się nad Lafarge jako nad moim nowym przyszłym pracodawcą. przede wszystkim to nawet nie wiem czy są teraz jakieś rekrutacje aktualknie prowadzone i gdzie znaleźć o nich info,

adamuz
@orzechowa czarodziejka

dobrze się zastanów nad podjęciem pracy w Lafarge nie wiem na jakie stanowisko aplikujesz żebym wiedział to bym Ci pomógł.

jaaa

Witam. Mam pytanie czy na dzień dzisiejszy nadal jest tak kiepsko jak była o tym wcześniej mowa?

przyszły inżynier

Witam serdecznie - widziałem na stronie lafarge ostatnio ogłoszenie na staż dla inżyniera mechanika. Zaitneresowało mnei to ogłoszneie dlatego tutaj jestem. Jak są traktowane takie osoby które dopiero zaczynąją przygodę w pracy i w zawodzie i są na takich stażystycznych stanowiskach? robią wszystko czy nie ?

gosc

Obserwator pracowałem w tej firmie Bogiem jest Handlowiec on ma najwięcej do powiedzenia,na stanowisko kierownika w contraktorze sadzi się prawdopodobnie(usunięte przez administratora). Kupa dziada Jak niema roboty to by (usunięte przez administratora) wylizał jak ma więcej niż 2 metry betonu to fuczy jakby miał roboty niewiadomo ile

nowy moze

to gdzie sie pojawiaja te nowe ogloszenia bo niestety nic nie widze a jestem zainteresowany praca w lafarge. nie odstraszaja mnie wpisy pracownika, chyba, ze to co tam pisze jest gorsze jeszcze w rzeczywistosci, ale wolalbym to sam sprawdzic. jak nie polecacie mi do końca tej pracy to proszę jeszcze o jakieś konkrety

Witam też jestem pracownikiem lafarge i odradzam wszystkim tam prace bhp na pokaz, utrzymywanie całego stada bhpowców którzy nic nie wnoszą. Ogólny mobing straszą ludzi zwolnieniami pracując w tej firmie czujesz się niewolnikiem dlatego tylu się zwalnia. I co chwile sa nowe ogłoszenia. NIE POLECAM NIKOMU

Tylko śląsk !

Jestem pracownikiem contractor-a i jakos mi przyszła cała marna wyplata tak jak trzeba, co do spotkania z La Farge byla kultura każdy się przedstawił głosno i wyraźnie, twój kuzyn pewnie pracuje w biurze boi sie o dupe bo skończyło sie w huja granie i liczenie kasy za darmo teraz w końcu weźmie sie za robote.

Zostaw merytoryczną opinię o Lafarge Cement S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Lafarge Cement S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lafarge Cement S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lafarge Cement S.A.?

Lafarge Cement S.A.