Opinie o Lafarge Cement S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lafarge Cement S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lafarge Cement S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lafarge Cement S.A. w Poznań

Kasia z zespołu HR Nowy wpis

Jeśli zastanawiacie się jak wygląda rekrutacja w naszej firmie i chcecie dołączyć do Lafarge musicie przejść z nami kilka kroków: 1. Składacie aplikację, bezpośrednio do nas na jedną z ofert na naszej stronie Kariera. Potem analizujemy przesłane przez Was CV. 2. W następnym kroku, jeśli Wasza aplikacja odpowiada na poszukiwany przez nas profil, zapraszamy na rozmowę telefoniczną lub od razu na spotkanie. To czas, kiedy możecie zostać poproszeni o wykonanie zadania specjalnego, związanego z pracą na danym stanowisku. 3. Ostatni etap to już sama przyjemność. Dołączacie do zespołu Lafarge i rozpoczynamy onboarding. Otrzymujecie dostęp do naszej platformy onboardingowej i zaczynamy wdrażanie do Lafarge. Więcej o nas na lafarge.pl/kariera. Tam też znajdziecie aktualne oferty pracy. Aplikujcie:)

Czy Lafarge Cement S.A. zatrudnia studentów?

Kasia z zespołu HR Nowy wpis

Cześć, jak najbardziej Lafarge to również dobre miejsce pracy dla studentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Zrównoważonym Programem Stypendialnym, czyli programem płatnych staży dla studentów kierunków inżynieryjnych. Więcej o nas dowiesz się na: lafarge.pl/zrownowazony-program-stypendialny

oNa Nowy wpis

Pracuje w tej firmie kilka lat. Jak wszędzie bywają plusy i minusy. Lafarge to dobry pracodawca. Oferuje wysoki pakiet świadczeń np Mediciver , Multisport, bonusy na święta. Poza tym mamy coroczne podwyżki. Jak w każdej korporacji stanowiska są mocno obciążone obowiązkami, zatem szczerze mówiąc na swoją pensje trzeba sobie MOCNO zapracować. Oczywiście wszystko zależy od rodzaju zajmowanego stanowiska. Ogólnie ile ludzi tyle opini a mi się dobrze pracuje. Bywają lepsze i gorsze dni lecz znaleźć drugiego tak dobrego pracodawcę to też sztuka.

Laura

Cos wiecej o benefitach? Sa jakies?

Kasia z działu HR
@Laura

cześć, w Lafarge mamy szeroką ofertę benefitów. Są one takie same dla pracowników biura, jak i zakładów. Każdy może skorzystać np. z Multisportu, opieki medycznej, dofinansowania do wypoczynku czy kursów i szkoleń. Jest to niezależnie od miejsca pracy. Więcej o nas dowiesz się na: lafarge.pl/kariera

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lafarge Cement S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
miki

Witam, czy ktoś może wyrazic swoją opinię jak wygląda praca na stanowiskach biurowych w miejscowości Tuchom koło Gdańska? Jest ogłoszenie dot specjalisty ds administracji. bede wdzieczna

Czy pracodawca Lafarge Cement S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

max

Motywacje firmie już się skończyły. Pracownicy są coraz bardziej wku.... jak widzą że pracownicy w firmach podwykonawczych zarabiają podobne pieniądze, a czasem więcej. Niestety brakuje w firmie tego co widać w pracownikach Paroc Trzemeszno.

Dawno nikt z pracowników Lafarge Cement S.A. nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z nią?

Zniesmaczony

Ogólnie dopóki w regionie zachodnim do którego należy również Poznań nie zmieni się pseudo manager sektoru (teoretycznie już nim nie jest lecz nadal zachowuje się jakby był) oraz pseudo dyrektor całego regionu, który w niczym nie pomaga to szczerze nie polecam pracy w tym miejscu - przy okazji pozdrawiam ww. Panów oczywiście środkowym palcem korposzczury Haha, karierowicze za dychę którzy najchętniej jakby tylko mogli to by uciekli to szklanych warszawskich wieżowców siedziby firmy. Nie polecam ! Chociaż miło wspominam niektórych poznanych ludzi oczywiście zwykłych pracowników nie tych buców.

Lokali
@Zniesmaczony

To chyba domena osób pracujących w tej firmie , zajmują zwykle stanowiska a myślą ze są dyrektorami pełna gęba buahaha

Zawiedziony

Witam. Dostalem sie do drugiego etapu (dzien testowy) rekrutacji na operatora wezla w Gdansku. 8 godz pomagalem, zmarnowalem. Pan z rekrutacji przed dniem testowym powiedzial ze mam te prace i moge sie zwolnic z mojej obecnej ze to tylko formalnosc. Po dniu testowym bez kontaktu. po czwartym dniu zadzwonilem o co chodzi i co sie dzieje Pan powiedzial jutro zadzwonie i nic wiec zadzwonilem po 6 dniu i odparli ze znalezli kogos innego. smiech na sali taka wielka firma. nie dziwie sie tym ludziom co tam pracuja ze wszyscy szukaja nowej pracy!!! Nikt tam nie byl zadowolony!! Ludzie odchodza poprostu jaja. NA rozmowie praca 6-14 i 14 do konca dnia Klamstwo na dzien dobry żal, zmiany to 6-14 i od 12 do konca dnia a jak operator nie przyjdzie na duga zmiane to od 6 do ... konca szyd. nie pozdrawiam pseudo kierownikow !!!!

halibut
@Zawiedziony

Dziwisz się ? Nadal obowiązuje zatrudnianie po znajomości , nawet nie trzeba mieć kwalifikacji. Np do pracy 8 godz, przy komputerze zatrudnili osobę z potężną wadą wzroku, ale to kolega kolegi.

@Zawiedziony

Orientujesz się może ile etapów liczy sobie rekrutacja do firmy Lafarge Cement? Przeszedłeś do drugiego etapu, czy był on ostatnim? Opisz proszę, czym różnił się pierwszy etap od drugiego? Jakie zadawano Tobie pytania/polecenia?

Zawiedzony
@Joanna

Przepraszam. Na rozmowie mowili ze praca od 7 do 15 i od 14 do konca dnia, nie wiem ile etapow ale jak ktos mowi ze moge sie zwolnic bo mam prace to chyba 2 etapy??

@Zawiedzony

Dziękuję za Twoją odpowiedź na moje pytanie. Będziesz tak miły i napiszesz jeszcze jaki był przebieg pierwszego etapu rekrutacji? Domyślam się, że była to rozmowa, a więc jakie zadawano Tobie pytania? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedz.

Pik
@Zawiedziony

W Gdańsku jest operator , który zupełnie jest z innej branży , jednak jest samoukiem i udaje mądrzejszego od ludzi po studiach inżynierskich z budownictwa . Ale cóż , może wynika to z tego ze jest deficyt w branży i trzymają to co jest . Jestem zdania aby dawać szanse ludziom wykształconym kierunkowo a nie trzymać zepsutych od ..... Niestety miałem podobna sytuacje wiec stad moje opinia

Pik
@Zawiedziony

Czy ktoś tutaj wykastruje opinie niewygodne dla firmy !!!!????

Olo
@Pik

Nie tylko w Gdańsku

Lokali
@Zawiedziony

A na jaki węzeł ? Ja kiedyś byłem to operator szefuje i wybiera sobie pracownika , Tez mi powiedzieli , ze tak tak wszystko ok s potem ze nie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Lafarge Cement S.A.?

max

Niewiele powyżej 3000 brutto - stanowiska fizyczne stanowiska kierownicze - niewiele powyżej 5000 na rękę

Robert

@to ja a wiesz coś o innych benefisach jakie jeszcze przysługują pracownikom?

Jak jest z pakietem medycznym w Lafarge Cement S.A.? Można dołączyć rodzinę?

To ja

Tak, można dołączyć dzieci i malzonka

rozumek

Jeśli robi się coś złego to nikt nie chce za to ponosić konsekwencji!!!

BHP

tak nowa strona na donosik bezpiecznie@lafargeholcim.com wenzłowy da ci słabe lty na dzwik donies na niego jak chodzi bez okularów lub nie zapina pod kaskiem w kamerach sprawdzą i po premi bezpiecznie@lafargeholcim.com

Pracownik Lafarge Cement S.A.

Aktualnie jestem pracownikiem firmy Lafarge Cement S.A. Z całą pewnością polecam pracę w tej firmie. Mi najbardziej odpowiadają ludzie z którymi pracuje na co dzień :) przełożeni w porządku, obowiązków może jest sporo ale z drugiej strony nie można narzekać na monotonność. :)

Joanna
@Pracownik Lafarge Cement S.A.

Skoro polecasz pracę w Lafarge Cement, to bądź tak miły - proszę - i napisz coś więcej na temat tej pracy. Piszesz o tym, iż jest tam całkiem sporo obowiązków do wykonania, a czy za właściwe wykonywanie zleceń można liczyć na dodatkowe, pozapłacowe wynagrodzenie? Na jakiegoś rodzaju dodatkowe benefity? Jeśli tak, to na jakie konkretnie?

Teresa
@Joanna

A jak myślicie, będą bony na świeta?

Noone
@Joanna

Serio??? Za dobrze wykonaną pracę, należy się wynagrodzenie! Co za zepsucie w społeczeństwie, oczekiwać premii itp. Niemalże za wszystko. A pensja podstawowa to co? Opłata za łaskawe stawienie się w miejscu pracy? Shame on You.

Ludzik

Lubię atmosferę w Lafarge Cement S.A. za: Ludzie

HRowiec

nie polecam, ludzie albo sami odchodzą albo ich zwalniają, nie płaca za nadgodziny, dowalają roboty, nowy prezes fajny, ale pani od zasobów ludzkich....

@HRowiec

Piszesz, że nowy prezes jest fajny więc może warto poczekać jeszcze w Lafarge Cement i się nie zwalniać? Może za sprawą nowego prezesa błędy jakie dostrzegasz w tej firmie ulegną zmianie na lepsze? Jak myślisz?

Joanna

@Elwira, piszesz, że w firmie nie dzieje się tak jak piszą tu niektóre osoby. Czy wobec tego mogłabyś zgłębić swoją wypowiedź na temat firmy Lafarge Cement z Poznania i napisać o pozytywach jakie oferuje ta firma swoim pracownikom? @Zniesmaczony, napisałeś wiele o tym, iż według Ciebie kierownictwo firmy Lafarge źle wpływa na ogólną atmosferę w firmie. A czy poza tym odnajdujesz się w tej firmie?

Joanna

@on, czy poza kwestią stroju masz jeszcze jakieś spostrzeżenia na temat pracy w Lafarge Cement? Czy jesteś zadowolony z ogólnych warunków? Co sądzisz na temat atmosfery? Czy pracodawca oferuje dostęp do benefitów pozapłacowych?

on

Największą durnotą w tym zakładzie jest wymóg noszenia bluzy z długim rękawem. Właśnie zaczęły się upały i chodzenie w bluzie to męczarnia. Wymóg wymyślony przez ,,uczonych'' którzy siedzą w biurze w klimatyzowanych pokojach !!!!!!!!!!!!! My szeregowi pracownicy którzy chcąc wyjść na zwykły obchód zakładu musimy się do tego stosować , a oni siedzą sobie w biurach w koszulkach z krótkim rękawem. Ciekawe jakby im kazać siedzieć w biurze z wyłączoną klimą w bluzach to pewnie zaraz by ten wymóg znieśli.

baltazar

Nie polecam pracy w tej firmie , zarobki są niestety bardzo niskie(nieatrakcyjne), jak dadzą ci podwyżkę to coś innego ci zabiorą. W zeszłym roku dali pracownikom około 150 zł podwyżki , a zabrali dodatek za pracę w niedziele i święta. Ogólnie - wyścig szczurów. Ludzie z tamtąd uciekają , nawet był reportaż w gazecie o masowych odejściach.

Zostaw merytoryczną opinię o Lafarge Cement S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Lafarge Cement S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lafarge Cement S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lafarge Cement S.A.?

Lafarge Cement S.A.