Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

jurwit4

w somilu pracowałem w narzędziowni i w roku 2000 zarabiałem około 850.po przejściu do solarisa 1000 więcej

grubas

@up - to w tym solarisie ile wychodzisz bez nadgodzin? Jeżeli byś miał mieć 2x tyle to hmmm zależy gdzie w stomilu robiłeś bo tu rozbieżność wypłat wielka od ok 1000zł do ok 2500zł czyli masz od 2-5 tys zł netto :P hehe

jurwit4

A można wiedzieć co się zmieniło w zarobkach? Obecnie pracuję w Solarisie i tu zarobki są prawie dwa razy wyższe, nie licząc oczywiście nadgodzin

jurwit4

Pracowałem przed laty w tej firmie i miło wspominam tamte lata.Niestety nie mogę powiedzieć tego o zarobkach.Zawsze były niskie i z tego co czytam tak jest do dzisiaj.Decyzja o pożegnaniu tej firmy w 2000 roku była trafna.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
fgu

Hej !!!- zmieniając temat ...?! co jest z wypłatami tego "wczasowego" (pod gruszą):)) , bo zawsze jak sie dawało kartke tydzień, dwa przed wczasowym to kasa była już najpóźniej!!! w pierwszy dzień urlopu !!! a teraz to jakieś kpiny!!!!! albo dostaje się po tygodniu urlopu, albo na sam jego koniec... ?!?! czy ten zakład już tak zhodzi na psy?! pozdr

okej

spox :) :P - ta ortografia to celowo była jak by co ... :) ja sie z nickogu nie śmieje - ale mówie, bo wiem jak jest :) co do zarobków to podałem kwoty netto na ręke, ale to że brygadzista zarobi 2 tysie netto to nie znaczy ,że "zwykły" praownik produkcyjny tyle nie ma ,,,,,...- a ma i to niektrórzy nawet więcej.... :) (serio !) trza tylko odpowiednio sytuacje i "mentalność kierownictwa" wykorzystywać :) - po prostu odrobina sprytu i poniekąd "w dupsko włażenia komuś" - za przeproszeniem - czynią cuda !

rozbawiony.

Śmiejesz się z ludzi z gumy, że nie potrafią mierzyć a ty analfab..to nie potrafisz nawet napisać poprawnie suwmiarka. :(

okej

świetnie! akurat w zakładowych ogłoszeniach - "tygodniowych aktualnych wydarzeniach" widnieje dumnie napis "W ZAKŁADZIE BRAKUJE RĄK DO PRACY !" - serio :) także składaj podanie i sie nie oglondaj ! mistrzowie chodzą różnie 2-3 zmiany , a zarobki to od 2000zł - do 3600zł netto - no ale umieć coś trza , bo na gumie są brygadziśći co nie wiedzą co to szczelinomierz czy jak mierzyć sówmiarką ! - śmiech - ale prawda!

stary dziaduś

Arek jak jestes pracowity to raczej radził bym poszukać czegoś innego. Nie chce Cie zniechęcać, ale twojego zaangażowania nie docenią, a szkoda żebyś przyszedł, zawiódł się i poszedł. A jeżeli do tego jesteś ambitny i coś umiesz to nie wiem czy cenisz się na 1200zł.. plusy to dojazd do pracy autobusem, wypłata na czas, dużo miłych, wesołych osób na stanowiskach fizycznych. minusy- brak profesjonalizmu, bałaganiarstwo, tandectwo, brak życzliwości i wielu przypadkach kultury osobistej, dużo ludzi z przypadku, lenistwo, opieszałość, brak podstawowych umiejętności do pracy (czesto zrobienia prostej rzeczy, posłużenia się przyrządem, rozwiązanie problemu), brak szacunku do ludzi na stanowiskach fizycznych totalny, chaos, organizacja pracy przypadkowa i tandetna, dział jakości wogóle bez komentarza, często patrząc na niektóre osoby wątpliwość wzbudza ich iloraz inteligencji

obserwator

Tak oszczędzając ale na tych co wyrabiają budżet firmy czyli tych co na produkcji wyciskaja ostatnie poty

ziomal

Ja też powtarzam moje pytanie czy pracują jeszcze hanysy bo chciałem się na browar umówić??

and

Odnośnie pensji w działach poza produkcyjnych, wynagrodzenia są różne ale nie odstają od średnich pensji na danych stanowiskach w innych firmach. Spokojnie możesz liczyć na wyższe wynagrodzenie.

And.

Szkoda mi was, czy ktoś was tu trzyma na siłę w pracy. Nie odpowiada wam praca i płaca to sobie zmieńcie, nie zauważyliście że komuna się skończyła i nie ma przymusu pracy. Umiecie tylko znieważać firmę w której pracujecie. Każdy z was to zapewne niezastąpiony fachowiec, wręcz ekspert, więc po co jeździcie z Środy codziennie tyle kilometrów za 1500zł miesięcznie, tacy świetni pracownicy są przecież poszukiwani i w innych firmach od razu dostaniecie po 3 albo 4 tyś. Trochę szacunku dla firmy w której pracujecie oraz dyrekcji

obserwator
@And.

No kolego jak zauważyłeś to komuna juz dawno upadła i mamy teraz wolność słowa , no to jak już mamy te wolność to kto mi broni powiedzieć parę słów PRAWDY ? Wiem ze prawda boli i teraz widzę kogo ! Nikt tez nie znieważanie firmy tym bardziej dyrekcji jak juz to dyrekcja swoim hamskim nieraz zachowaniem zniewaza ludzi z bhp-owcem na czele. I jak tego kolegi nie widzisz to znaczy ze punktu w którym siedzisz tego nie widać i z tego powodu żal mi ciebie. A czasy mam jaki mamy gdzieś trzeba pracować i jak juz to ktoś zauważył firma trzyma się dzięki starym pracownikom którzy niedługo odejda na emerytury i desperatom ktorym tu jest dobrze bo wiele nie muszą umieć i nie wymaga się od nich za wiele a to ze stary po krzyczy i wyzywa od idiotów itp to maja gdzieś, a reszta prędzej czy puźniej odejdzie wiec się o to nie martw ida lepsze czasy i oferty pracy tez lepsze niż Stomil .

Witam mam pytanie dla pracowników wulkanizacji. Czy pracują jeszcze ziomale z bieszczad?? pozdro dla starej ekipy za czasów Pingwina

luzik

czy dla studentów czy emerytów czy jeszcze kogoś innego to już kwestia uznania. punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Co tu dużo mówić: "jaki koń jest każdy widzi". zarobki jakie są też każdy widzi. zawsze ktoś z kuronia się znajdzie kto troche popracuje, pośmierdzi, zobaczy jak to wygląda i nara następny i się kręci karuzela. czy w tą stronę się kręci co trzeba to nie mi oceniać. takie realia.

prawda

trafiłeś kolego w 100%, czy warto się starać? nie wyrobisz akordziku - najnizsza, wyrobisz - nie dostaniesz premii bo pula na wypłaty taka sama. realnie - leżysz - 1200, robisz jak wół - 1400. czy się opłaca czy nie pozostawiam do oceny każdemu indywidualnie. a czy wyrobisz akord czy nie to nikogo nie interesuje - ważne żeby towar na wysyłke wyjechał, a ile Ty zarobisz to zapomnij że kogoś interesuje. plusy to to, że jest parę miłych , kompetentnych, rzetelnych osób (już resztki bo Ci co cenią swoje umiejętności dawno opuiścili tą firmę). jak obserwuję to 80% załogi to ludzie starsi (dokulać do emerytury), desperaci (wezmą wszystko zrobią, można ich poniżać), wiara z długami, matki wielodzietne itp.

o normach
@prawda

nie ma minimalnych norm jakie trzeba zrobic. jak nie zrobisz nic to zarobisz 0zł plus 1198 zł netto dopłaty do wynagrodzenia minimalnego, mozesz się uwalić i leżeć. tak jak pisał kolega ważne żeby towar na wysyłkę wyjechał, więc wystarczy że coś pościemniasz. jak zrobisz 80% akordu (w praktyce robisz z potem na czole) to dostaniesz około 1000zł plus 200zł dopłaty do wynagrodzenia minimalnego. obaj pracownicy otrzymują wówczas 1200zł. system jest tak zorganizowany że nawet robiąc blisko 90% akordu i dostając 10% premii (luksus) i tak nie wyjdziesz poza najniższą krajową.łatwo policzyć około 1080zł plus 108zł - około 10zł dopłata.

jkui

ano - dokładnie - przy akordzie nie ważne ile dni ma miesiąc i nie ważne ile masz na godzine - i tak masz co miesiąc mniej więcej tyle samo - a nawet jak zrobisz 2-3 razy więcej to....- i tak ci zapłacą tyle samo ! :P także 2 tys - netto - no chyba ,że brutto - to do ręki 1350 - ewentualnie - to realne,,,,

oks

znowu szukają do roboty - ogłoszenia są - ludzie brać się ! niedługo znowu podwyżki....- o 10-20 gr :( !!:P, ale to dla was i tak niewiele znaczy bo wy macie akordziki to można mieć nawet 30zł/godzine a i tak 1100-1300zł netto na wypłate :(

gość

zgadzam się z powyższą opinią. ocenie nie powinno podlegać życie prywatne osób zatrudnionych w tej firmie.

Ostrzeżenie

Witam . Przypominam że zgodnie z art. 216 KK par. 1 : ,, kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność , lecz publiczne lub w zamiarze , aby zniewaga do osoby tej dotarła podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności . - i nie trzeba podawać imienia i nazwiska tej osoby , wystarczy ze jest ona identyfikowalna przez innych , a także nieważne ze ludzie piszą na forum jako anonimy , przy każdym zgłoszeniu na policję bardzi szybko ustali sie pochodzenie wpisu i tożsamość autora . Także prosze nie obrażać innych i skasować wpisy obrazajace innych ludzi gdyż jest to forum dotyczące zakładu pracy , a nie osob w nim pracujących i ich życia prywatnego .

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil