Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

maciejek

a powiedzcie mi czy nadal pracuje na P1 Witek z Sanoka ??

kij

zgodze się- mówiłem oczywiśćie o szwabach pracujących w aligatorze w niemczech (gingen)

Setnik

Jak to jest? Kierownik P1 jest na wylocie czy dyrektor.

kij
@Setnik

Kierownika na P-1 już dawno nie ma !!!! (chodzi o rom _ na ) A co do dyrektora to nie wiadomo - ale podobno też długo ma nie pociągnąć w tej firmie (jak zresztą w żadnej innej już nie pociągnie :) - wszędzie go niechcieli ) Ale puki co jest jak jest :( kasa kiepściutka, a roboty full , a podobno ma być jeszcze gorzej :( w niemczech to na takich stanowiskach robotniczych jak my to mają raj ;) - byłem to wiem ;)

egonek

a kto jest teraz liderem na P1 ?? juz nie ......... z Sanoka ??

bars
@egonek

no właśnie kto jest teraz kierownikiem na P-1 ????? wie ktoś ? podobno dyrektor łasił sie na kierownika p-1 dodatkowo....:)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
P

Podwyżki sa dla dobrych pracownikow , gruszki 13 nastka to wymysł socjalizmu wtedy to robota szła

archie

kierownika Romana już nie ma zrezygnował, a behapowiec pilnuje porządku i za to mu płacą, nie było do tej pory takiego porządku na zakładzie, a po drugie wreszcie jest spokój z papierosami w ubikacjach i alkoholem.

budyń
@archie

z papierosami nic się nie zmieniło , tylko ciuchy w szatni śmierdzą. ja nie palę i tego nie pochwalam. jeśli pracujesz uczciwie i nie masz przyzwyczajeń komunistycznych że ci wszystko wolno to bha-powiec da ci spokój i na wiele oko przymknie. dotarł się i bywa nawet miły.martwcie się na P1 nowym liderem , co on wymyśli.pozdrawiam panie z kontroli i wypływek z Madzi zmiany.

hj
@archie

poczekaj do prawdziwej kontroli cwaniaczku...

gosc

Rzumiem ze Romka juz nie ma" a to szkoda" gdzie firma znajdzie drugiego takieg naiwniaka , a co z bhp -owcem cos malo o nim slychac czyzby wyluzowal czy sieje taki postrach ze az strach o nim pisac ?

robol

znowu nas w tym miesiącu wyrolowali na wypłate :( - eeetam ! - niech się cieszą (puki mogą :P:) bo takich co im tyle zrobią i za taką niewielką pensję to już nie znajdą !!!!dlatego też dyrekcjo/kierownictwo !!! - pracownicy są dla was najważniejsi- bez nich leżycie i basta! Dbajcie o nich i płaćcie im uczciwie, bo jak wy będziecie udawać ,że płacićie to pracownicy będą udawać że pracują itd.- a wtedy źle sie to skończy, bo pracownik robote znajdzie, a zakład już takich i tylu ludzi do pracy szybko nie znajdzie ! PAMIĘTAĆ !!!!

Bubu

Taa do rzadzenia kazdy,namíeszac. malo jest tych z mozgiem

hyrts

tak- dyrektor niedługo jest do zwolnienia - za dużo kasy do siebie głabie ;) teraz też- trzecią opla insignie kupili 2.0 diesel biturbo 195km za 154 tys zł ! - a ludzią na wypłaty nie chcą dać podwyżki - żal :(

kujawiak
@hyrts

Nie możliwe, dyrektora nie zwolnią za dobry jest. A samochód na tym stanowisku się należy. Piszesz, że 154 tyś? Na stanowisko dyrektora to nie wygórowany zakup, nie ma co się czepiać.

komuszysko
@kujawiak

za to co robi to dyrektor powinien zaporożcem, albo trabantem szwabskim jeździć,!!!! a nie insignią, ale z drugiej strony dobrze ,że dostali tylko insignie , bo miały być audi a6 nowe, ale szwaby nie pozwoliły i są tylko ople ;)))))

kujawiak.
@komuszysko

Myślę, że gdy przyjmiemy pensję takich dyrektorów na poziomie 20 000 do 40 000 zł miesięcznie to i to audi też można zaakceptować..

koig
@kujawiak.

ale audi - nie ma i nie będzie!!!!! - dostały je szwaby u siebie - u nas w nekli są ople - i kropka !

bjk

podobno zwalniają dyrektora, czy to prawda?

fgt

niestety- nie ma teraz żadnego kierownika na gumie , bo "romka" już zwolnili - nie spisywał się (hurrraaaa!)- teraz zarząd szuka nowego kierownika na dziale p1 do zarządzania 120 osobami, prosze przesyłać oferty na adres spółki (wraz z oczekiwaniami finansowymi :))

egonek

kto jest teraz liderem na p1 na automatach ??

zarząd

niestety, ale zarobki ogólnie w kontroli są jakie są u nas czyli ok 1300zł netto (goła pensja), no ale nie narobisz się, na akordzie mają więcej do 2400 netto , no ale tu już trzeba robić - czyli wniosek prosty - albo mało robić i nie zarobić ,albo robić troszke więcej i zarobić konkretniej

nowy

Jkui a Witas na gumie jeszcze robi? Dawno go nie widzialem pozdrow chlopa

zarząd spółki alligator

tak tak aktualne - składać podanie do kadr, osobiśćie, lub na: info@alligator-polska.com z dopiskiem kontrola - potrzebujemy (wisi nawet ogłoszenia w gablotce na korytarzach firmy) soboty i niedziele wolne - praca na 2-3 zmiany, idzie se zmiany dopasować tak , aby w piątek po południu mieć wolne i iść na rano by do szkoły zdążyć - były takie osoby.

postronny

ha ha Ty masz tylko dobre sztuki wkładać do dobrych i nie przeszkadzać w pracy maszynie, i pamiętaj, setka ludzi co najmniej na Ciebie pracuje żebyś Ty mógł to robić co robisz.

jkui

Jak to nic ?! potrzebują kierownika produkcji na gumie...., a tak ponadto, to sporo wiary ostatnio do biór poprzyjmowali... :( - trza na nich teraz zarobić :( :P ci to tam w biurach mają dobrze wypłaty po pare/kilka tys, klima, oranżadki itp. a robol co- musi to wszystko utrzymać :(:P

nowy

Cos nowego dzieje się w firmie, nic nie piszecie

ZARZĄD SPÓŁKI ALLIGATOR

UWAGA !!! STOMIL PILNIE POSZUKUJE OSÓB DO KONTROLI, GDYŻ CI CO SĄ OBECNIE SIE NIE WYRABIAJĄ :( ! KAŻDY CHĘTNY PROSZE ZGŁASZAĆ SIE DO KADR !!! WYNAGRODZENIE OK 1300ZŁ NETTO ! NO ALE ROBOTA LEKKA, NIE MA AKORDU ! ZAPRASZAMY !

coraz więcej ludzi się zwalnia,a szefostwo ma to gdzieś

były lakiernik
@ja

pracuję obecnie jako lakiernik proszkowy oczywiście już nie w stomilu od niedawna:) serdecznie pozdrawiam Pana Mirka, Panią Teresę, ekipę z wypływek, "Miśka", "Chmielusa", młode Panie z kontroli, kierownika działu P1, oraz przesympatyczną Panią Kadrową:) Firmę oceniam bardzo pozytywnie, dużo miłych osób, jeżeli chodzi o bhp dużo zrobiono jeżeli chodzi o walkę z pijaństwem. Jest możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego. Myśle że ogólnie jako oczywiście firma na krótko sprawdza się bardzo dobrze - motywacyjny system wynagradzania oraz ciekawa praca pełna wyzwań sprawia, iż jest to świetne rozwiązanie dla studentów, osób na emeryturze oraz młodzieży bez doświadczenia zawodowego lub poprostu jak w moim wypadku jako przystanek na dłuższą chwilę:) uczciwie wystawiam czwóreczkę z małym plusem:)

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil