Stomil

Nekla

Opinie o Stomil

kiu 2016-08-22 10:51:52
@up
było pisane nieco wyżej - czytaj
co do cv żony - to TAK! - wielu pracowników pracujących w aligator nekla już swe żony/narzeczone tu powtryniało, a nawet całe rodziny robią !:P:) - także zapraszamy twą żonke także!
misiek 2016-08-22 12:32:57
wydaje mi się, że u nich jest dobra oferta jako Główny Technolog ds. węży przemysłowych i hydraulicznych i na pewno tu są podwyżki też możliwe, bo napisali, ze jest dobra ścieżka awansu tak naprawde no i to się bardzo opłaca.
robot 2016-08-26 12:21:24
@up
nie pisz głupot !:) - prędzej wylecisz na pysk niż awansujesz - no chyba ,że masz wtyki , znajomośći i umiesz dobrze "w dupsko włazić!" bo inaczej to kaputt!:( - bierz przykład z bhpowczyni !:P:) - najpierw na gumie , potem awansik na bhpowca , a teraz już niedługo ślub z bogatym technologiem! - można - można!:P:)
cdfgh 2016-08-26 16:59:31
@misiek ale teraz już niestety takiej oferty pracy od nich nie ma..musisz czekać na jakieś nowe tylko
bajka bu 2016-08-29 09:49:19
nioe ma co narzekać, w dossier sobie można wpisać że się pracowało dla ALLIGATOR Polska Sp. z o.o. a to naprawdę dużo znaczy na polskim ryunku pracy moim zdaniem, ale ofert pracy niestety nie mogę znaleźć:(
smok 2016-08-29 17:32:39
ogurek 2016-08-29 17:36:32
@"tobie żal du.. ściska? - nie ważne kim on jest - ważne ,że każdy wie o kogo chodzi :P"

racja! - twoja wypowiedź niczego nie wnosi do tematu - i co sie jej tak uczepiłeś?! - noge ma złamaną o kuli i w usztywniaczu chodzi - niech sie wykuruje :):P!

swoją drogą to cwane te babki na lepszych stanowiskach w tym aligatorze w nekli ! - wiedzą kogo i gdzie tu kasiastego podłapać aby se lekkie życie ułożyć :):P!
pong 2016-08-29 17:39:07
Oki - skończcie te tematy - przejdźmy do sedna:
JAK TAM PO PODWYŻKACH ? - poprawiło się coś? (plus 3-5% średnio pisali)

kogo aktualnie do aligatora nekla poszukują?
krasek 2016-08-29 17:42:11
No właśnie - jak tam po podwyżkach ? - jak teraz na normalnych uczciwych stanowiskach płacą? np. na maszynach, na gumie, słyszałem/am ,że da sie bez sobót te 2100-2300 zł netto wyciągnąć - jeśli tak to na jakich działach?
dziadek mróz 2016-08-29 17:48:45
Narazie brak oficjalnych ofert (ale nieoficjalnie można podanka nadsyłać) - choć i tak najlepsze fuchy są po znajomośćiach.... :) - zawsze ktoś gdzieś kogoś wtryni, podanko podrzuci gdzie trza przykłady np. w laboratorium , w kontrolach, stanowiska monterskie p3/p4 , biurowi/e , technolodzy, koordynatorzy, liderzy, i inne "łaziki z zeszycikami" itp itd - tam to jest kasa !:P:)
aja 2016-08-29 17:53:19
A ja powiem krótko - nie polecam tej firmy - płace na normalnych uczciwych stanowiskach stoją w miejscu od lat !:P:) - wszystkie podwyżki, akordy grupowe, współczynniki brygadzistowskie i korygujące, iso , wycofania produkcji są tylko po to aby jak najbardziej oszukać roboli i aby robole jak najtrudniej sie mogli zorientować ,że i na ile są oszukiwani ! - proste!
jarek 2016-08-29 20:50:27
Nie wiem, co o tym myśleć. Wiadomo, że każdy chce zarabiać, jak najwięcej i po pewnym czasie brak podwyżki może powodować pewną irytację, ale mimo wszystko wydaje mi się, że niektórzy zapominają, dlaczego pracy nie zmienili do tej pory. A rotacji nie ma
arbait 2016-08-30 19:57:02
w tej firmie liczy sie tylko produkcja - i tyle w temacie !
nie liczą sie ludzie, ich rodziny, ich wypłaty, to czy zadowoleni z pracy, atmosfera, czy robią jak trzeba , to wszystko sie nie liczy - tylko i wyłącznie produkcja , produkcja i produkcja- byle jak najwięcej wysłać towaru!
michak 2016-08-31 11:57:02
@Jarek też mi się wydaje to wszystko jednak może nie podejrzane, ale naciągane... Każdy może znaleźć coś, co nawet w dobrym miejscu pracy by zmienił. Ale trochę rozsądku w tych narzekaniach, no naprawdę...
wrubel 2016-09-04 16:40:56
@ "Każdy może znaleźć coś, co nawet w dobrym miejscu pracy by zmienił" - ????? - jaśniej waszmość panie - jaśniej proszę? - rozwiń swą myśl ?- bo tego przeczytać nie idzie!? :):(
yolo 2016-09-04 16:51:02
Może wiecie jakkich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na odpowiednie premie do podstawy i dlatego się bardzo interesuje tym tematem. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
putin 2016-09-06 19:03:48
obecnie potrzeba
do kontroli - 3 osoby (płaca niby piszą ,że 2200 zł brutto/1500zł netto , ale realnie koło 1700 netto wychodzi)

na aut tokarskie p2 - 3 osoby (płaca niby piszą ,że .....2300zł brutto !:):P - śmiech na sali - realnie jest akord grupowy i.... - płaca to w sumie jedna wielka niewiadoma - ale ogólnie sporo lepiej sie na akordzie wychodzi niż np. na godzinówce itp) - zależy gdzie sie trafi

operator urządzeń na gumie - 5 osób (płaca niby piszą ,że 2200zł brutto - i tu jak powyżej identyczna sytuacja - zależy też gdzie sie trafi :):P

dodać można ,że firma ostatni nieźle płaci za soboty na akordzie - 330zł brutto/240zł netto
misia 2016-09-06 19:06:30
Wiec kasa jest spoko, a powiedz jeszcze putin' czy na poczatek zawsze kazdemu tyle wychodzi?niezaleznie od doswiadczenia i stazu pracy?moze pozniej jakies podwyzszki?
garsia 2016-09-06 19:07:30
co do premi do podstawy - to nie ma co sie łudzić - premie w tym zakładzie są iluzorycznie niewielkie - są one tak kalkulowane razem z "wyrobieniem akordu" - aby wypłata comiesiąc była z grubsza taka sama ! :P:) - tylko dobrze postawieni brygadziśći mają spore premie i wypłaty np 3500zł netto bez nadgodzin !:P

putin 2016-09-06 19:10:50
tak - na początek zawsze każdy tak ma (jeśli mówimy o akordzie) ale np przez pierwszy miesiąc-dwa jesteś na godzinówce = niższe wypłaty o pareset zł :( - ale potem już oki.
Co do podwyżek - to podwyżki na akordzie i tak ci nic nie dają - możesz mieć 50zł/na godzine i i tak bendziesz mieć taką wypłate jak ktoś który ma 10zł brutto !:P:) - więc na podwyżki nie licz!

putin 2016-09-06 19:15:32
moim zdaniem jeszcze:
to co niektóre osoby w tym zakładzie w kontroli siedzące mają o wieeeeele za wysokie wypłaty - im należy się GÓRA 1000zł netto -i basta! , okej jeśli ktoś faktycznie w tej kontroli pracuje i sie stara, wykrywa braki, mierzy skrupulatnie - to nic nie mówie niech ma te około 1700zł netto - ale jak nic nie robi i aby np. źre , siedzi , leży ,śpi, grzebie w komputerze - to nawet tysiak mu sie nie należy !:P!

cdfgh 2016-09-06 21:25:32
nie wydaje mi się żeby już na samym początku można było liczyc na jakeis podywzki czy premie to raczej trzeba się czyms zasluzyc po prostu i tyle no i na pewno trzeba mieć jednak jakiś już staz pracy ale przecież wiadomo ze wszystko w swoim czasie bedzie
ijklm 2016-09-07 21:03:53
racja- podwyżki dopiero po roku pracy (są co rok niby), ale premie co miesiąc niby jak sie zespoły wyrabiają - np teraz firma wyrobiła się ponad budżet to premie i podwyżki były . - ale ogólnie lepiej wychodzi sie na akordzie, lub ewentualnie jako brygadzista , bo wszelkie godzinówki , zadaniówki w tej firmie to śmiech :P:) - ale to też zależy od konkretnej osoby starającej się/pracującej w aligatorze i od tego czy i gdzie chce robić - czasem wystarczy dostać sie na pozornie kiepskie i małoatrakcyjne stanowisko, ale po krótkim czasie wszystko sie może zmienić.... - i jak to mawiają "ostatni będą pierwszymi!"
ijklm 2016-09-07 21:04:35
cdfgh 2016-09-07 21:14:22
no to dobrze mimo wszystko ze jednak w ogole jest tka szansa na jakies premie i podwzki w firmie :)
sexmasterka 2016-09-08 19:30:43
wiadomo coś o tych kamerach które mają być potajemnie pozakładane w zakładzie? (kontrola, i inne newralgiczne miejsca w których podejrzewa sie pracowników o "nicnierobienie" ?) - słyszalam ,że mają być ale kiedy ? - lepiej aby zarząd nie wtykał nosa w "sprawy pracownicze" ? :):P - niech pilnują siebie nawzajem (co im zresztą świetnie wychodzi :) ) - i niech dbają o jak najwyższe wypłaty pracowników - bo ponoć co druga osoba na gumie , jest albo na wypowiedzeniu, albo planuje odejść :):P - także kasy kasy ! - zarządzie! - bo inne firmy konkurują z aligatorem.... - a są jeszcze ukraińcy - przepraszam.... -sorry!:):P
Mns 2016-09-08 20:54:16
Wiesz co, to jest jakiś mit miejski, który od miesięcy się pojawia i znika, nie będzie kamer, lepiej powiedz mi co wiesz o samych ofertach pracy lepiej i czy były te podwyżki umówione w styczniu czy póki co nie
comorus 2016-09-11 17:44:29
Racja - prawdą jest ,że co druga osoba na gumie jest albo na wypowiedzeniu, albo przymierza się do odejśćia - ludia nie będą robić zbyt długo w takich warunkach za 1500zł netto/miesiąc! :( - taka jest smutna prawda, i przez to na tym dziale (p1) rotacja ludzi zawsze będzie ogromna - proste -słaba płaca- to i ludie porobią, wyczują co i jak i odchodzą :( - tam gdzie płacą dobrze to ludzie się tak nie zmieniają - od razu wiadomo komu pasuje ta robota - jeśli nie zmienił działu i ciągle od np 6-7 lat robi cały czas tam gdzie robi - to oznacza ,że nie ma źle - proste!
comorus 2016-09-11 17:45:40
a co do podwyżek - to były w zeszłym miesiącu nie wiem kto ile dostał - ponoć ci co na godzinówce i na stałej pensji miesięcznej dostali 80zł netto
Noj 2016-09-11 18:18:32
Trener / Animator Piłki Nożnej potrzebny jest teraz
orub 2016-09-13 10:14:45
:P:) - @up - chyba traner-animator szwabsko-ukraińskiego cyrku -aligator nekla :P:)!
hansklos 2016-09-13 10:15:46
pozdro dla pierduśnic z kontroli NA GUMIE !:P
mayo ness 2016-09-13 10:18:17
@nojk tylko ciekawe jakie są wymagania, w ogłoszeniu nie napisali
Jowisz 2016-09-16 13:42:38
Ja tam słyszałem, że na stanowisku trenenerskim jest sporo fajnych osób i atmosfera jest naprawdę dobra, chyba nie ma siły, aby tam nie próbować jak ktoś się zna
maciejewska 2016-09-17 20:11:15
? -co to za stanowisko trenerskie? - czy chodzi o posade kierownika elektryków/mechaników? Bo ten z gniezna już odszedł :P:)?!
Juhas 2016-09-17 20:41:12
A mi się tam wydaje, że nie ma z czego robić problemow, wszystko przecież jest tutaj dobrze wymyślone i całkiem dobrze logistycznie rozplanowane, ogólnie to jestem zdecydowanie na tak jeśli chodzi o wiele rzeczy, ogólnie Olsztyn daje rade bardzo dobrze
olo 2016-09-18 19:56:24
? - jaki olsztyn!!!!!??? - my to o aligator nekla dyskutujemy!!!!!!!!!!
romek 2016-09-18 21:53:23
A jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na tego managera ds. kontroli jakości produkcji? Bezpośredni nadzór nad kontrolą jakości w procesie produkcyjnym nie jest dużym wymogiem, a skoro zapewnione są odpowiednie szkolenia, to jeszcze nie jest tak źle, bo można się dokształcić.
Już 2016-09-19 22:00:16
No mi się tam wydaje, że jeśli chodzi o BHP to nie ma na co narzekać, zasady są całkowicie przestrzegane, spoko sprawa, zwłaszcza że płacą dość sensownie
Czap 2016-09-20 19:48:44
Wiesz co, no trudno powiedzieć o co chodzi anonimowej osobie z internetu, aczkolwiek ten Stomil zajmuje się z tego co rozumiem sportem tak? Czy mowa może o stacjach benzynowych czy rozumiesz to w ogóle w inny sposób?
batuta 2016-09-21 20:03:48
@UP ???????????????!!!!! :( OMG ! - człowieku !!!!- czytaj ze zrozumieniem - myślenie nie boli !!!!! - ALIGATOR NEKLA !!!! - ZAWORY , DO OPUN I DYNTEK, ELEMENTY GUMOWE - GUMOWO METALOWE, PRODUKCJA IDZIE W MILIONY SZTUK !!!!! - a nie stacje paliw czy sport!!!!! :(:P:)
Walkny 2016-09-21 22:40:15
No to wychodzi na to, że tych Stomili jest naprawdę dużo w tym momencie, no to nic dziwnego przecież, że się ludziom mylą te fora, normalna sprawa, nie ma co narzekać, trzeba to przyjać i tyle, ale dobrze wiedzieć
ogur 2016-09-22 17:35:44
@up - czytaj nagłówek/tytuł tematu !!!!- "STOMIL- NEKLA" !!!!! pisze jak byk przecież ! - boże!!!!!
buziak 2016-09-22 17:38:07
Hej, wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
kop 2016-09-25 16:35:17
zależy na jakim dziale .......? bo możesz mieć 1400 a możesz mieć 3500 :)
marko kolo 2016-09-25 16:43:21
no to może japisz jaka stawka wynagrodzenie jest mniej więcej na jakich stanowiskach, bo tak ogólnikami i pytajnikami to ciężko rozmowe prowadzić i się jednak czegoś dowiedzieć. dodam może że interesuje mnie aktualne ogłoszenie o pracę jako Trener / Animator Piłki Nożnej
kolo 2016-09-26 19:28:43
@up ? !? - nie ma takiego ogłoszenia !!!!!
iks 2016-09-26 21:50:21
Ja to się zastanawiam jakich zarobków można się spodziewać, skoro ostatnio miały zostać przyznane jakieś premie. Ale wiecie jakie są przeciętne stawki teraz? Dzięki
intruz 2016-09-27 10:11:23
Ja ostrzegę przed księgowością. Nienajlepsze zarobki choć tragedii nie ma (zresztą zależy ile zażądasz na start), ale pracownik lekko mówiąc nieszanowany, choć powinno się użyć bardziej dosadnego stwierdzenia. Rotacja najlepiej świadczy o tym - rzadko kto wytrzymuje więcej niż rok. Główna niestety chroniona przez zarząd. Omijać szeeeeerokim łukiem!!!
Walkny 2016-09-27 12:52:34
Wiesz co no księgowość raczej sobie daje radę rozwiń o co chodzi
Zostaw swoją opinię o Stomil - Nekla
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stomil