Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

Stomil

Co Was obchodzi czyjeś zycie ? Nie macie własnego i własnych problemów ? Jak mozna pisac takie rzeczy ? Żałosne to jest zajmijcie sie robota lepiej

Ilona

Każdy jest kowalem swojego losu, pracujemy na takich maszynach które są na produkcji, zawsze możesz zmienić pracę, a nie ciągle narzekać. Jeśli posiadasz wyższe kwalifikacje to trzeba pracować w innej firmie. A jeśli są problemy zawsze możesz iść do przełożonego, sama jeśli mam problem chodzę do kierownika. A z tego co zauważyłam to Pan od bhp, wymaga stosowania na maszynach gdzie jest możliwość poparzenia "takie rękawki ochronne", takie które stosuje sama na wulkanizacji. Najlepiej narzekać, to nie jest wyjście z sytuacji. Proszę zastanów się nad tym.

Maszynówka

klejownia spalona a teraz przypieczona piaskarnia. Dla tych co nie wiedzą w tym tygodniu znowu był alarm przeciwpożarowy... Ale obeszło się bez ofiar

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Maszynówka

Chyba czas, żebym i ja dołożyła swoje 3 grosze. Prawda jest smutna, aż nie wiem od czego zacząć. W Stomilu wszystko jest paradoksalne, chcą mieć produkcję bez zarzutu, a maszyna na której muszę pracować jest starsza ode mnie i ja przepraszam jak taki rupieć ma robić coś dobrze?? Robię co mogę, narobię się jak wół, bo praca jak dla kobiety jest naprawdę ciężka (zwłaszcza, że mój niski wzrost nie pozwala mi wygodnie pracować, wręcz jest to dla mnie niebezpieczne, często ulegam poparzeniom czego pan od BHP niestety nie widzi tylko czepia się o to że mam pod maszyną ustawione palety, przełożeni też mają to gdzieś)i zarabiam najniższą krajową. BHPowiec czepia się o pierdoły ale żeby naprawdę dbać o nasze bezpieczeństwo to go nie ma. Mało tego, paradoksalnie ludzie, którzy mają dużo lżejszą pracę, np siedzącą zarabiają dużo więcej niż ci z maszyn, zwłaszcza z wulkanizacji gdzie za przeproszeniem pot po tyłku leci, gdzie jesteśmy narażeni na opary z maszyn, oparzenia i hektolitry oleju na posadzce gdzie można z powodzeniem orła wywinąć a praca nie jest lekka, za to normy z kosmosu... Jak dla mnie porażka całkowita. Co byśmy nie robili i jak byśmy nie robili i tak zawsze jest źle.

gosia

problem z papierosami i paleniem po ubikacjach damskich i w szatniach jest nie dozniesienia, codziennie smierdzą mi zeczy, już mam tego dość. palarnia jest dwa metry od kibla, a ludzie jeszcze nie dorośli żeby do niej chodzić. słyszałam podobno że maja zalozyc czujke dymu. Może wreszcie ten problem się skończy. osobiście jestem za karaniem takich ludzi.

ewcia

jakby nie paliło się w ubikacjach to nie było by problemu, że ktoś zostaje złapany, ja osobiście nie pale ale ten smród w tej damskiej ubikacji cholernie mi przeszkadza. Wszystkie rzeczy mam prześmiergnięte od papierosów. Zastanówcie się ludzie z tym paleniem po tych ubikacjach.

darko

pracownik: Nie pisz bzdur przechodziłem wtedy koło tej sytuacji, i ta dziewczyna co paliła w łazience to robiła to przy lustrze w pierwszym pomieszczeniu, a on wcale nie był w kiblu damskim, tylko dziewczyna która do nigo wchodziła otwarła drzwi a on ja po prostu zauważył

5 letnim stazem

Kiedy kasa na swieta.Wiecie cos moze i po ile.

behapowiec szuka w toaletach damskich do zwolnienia. jeszcze trochę i trzeba będzie się tłumaczyc ile podpasek można na zmianie założyc. a może jeszcze go nikt nie posądzł o molestowanie? co facet robił w damskim kiblu? czy przepisy na to zezwalają? nie jest to łamanie jakiś praw? gdzie intymnośc?

galijczyk

Za darmo to teraz mozna zwolnienie dostac.

=)
@galijczyk

nawed na zwolnienie czeba zasłuzyc... jak cie za pierszym razem nie wyjebia to beda szukac dzury w całym

co mozna dostać za darmo
@galijczyk

no i oczywiście w (usunięte przez administratora) mozna też za darmo dostać w gratisie:)ale to też trzeba sobie zasłużyć:) no i to chyba pełen pakiet rzeczy jakie w gratisie można dostać:)

cała prawda

naiwność ludzi mnie naprawdę przeraża. przecież i tak i tak to będziecie mieli odciągnięte jak nie przy następnej wypłacie to przy akordzie i zamiast 10% dostaniecie 5% i nawet tego nie zauważycie. zrozumcie w końcu że pula na wypłaty jest taka sama. żeby ktoś zarobił innemu trzeba zabrać. przykre jest jak ludzie pytają o coś na zająca - przecież to bez znaczenia ile dostaniecie i tak do oddacie.miejcie trochę godności osobistej. jest 21 wiek a jednak wciąż trafiają się naiwni ludzie którzy wciąż wierza że coś można w życiu dostać za darmo, dlatego nie dziwcie się ludzie że jesteście tak traktowani jak nadal wierzycie w bajki.

fejk

połowa ludzi w tej firmie jest niepotrzebna!!! kiedyś kilka naśćie lat temu w biurze siedziało 10 osób (a teraz siedzi 100) i było lepiej - była kasa na remonty , naprawy maszyn , na premie dla pracowników, lepiej o bezpieczeństwo dbano.... a teraz :P - lepiej nie gadać a kierownik z P-1(usunięte przez administratora) - CHłopie! - daj zarobić pracowniką bo bez nich leżycie i kwiczycie !!!! - gdyby nie oni to nawet peżota swego nowego byś nie miał czym zatankować ! :P

ghu

do jarek "Chciałbym sie dostac na gume tam gdzie kobiety robia do góry bo słyszałem że sa bardzo dobre zarobki." Na górze na montażu zaworków babki mają 1400zł netto - jak to są dla ciebie ekstra zarobki to jakie są kiepskie zarobki wg ciebie?:) 1400zł netto - to i tak sporo - biorąc pod uwage ilość wykonywanej tam pracy i to ,że najcięższą rzeczą którą one tam muszą zrobić jest... przyjśćie i wysiedzenie w robocie ! ::P , a tak to dwie godzinki drzemki w robocie, kawki herbatki itp. - one powinny max 800zł brutto jeszcze - mieć za taką robote :) a niektóre babki na maszynach tyrają i mają 1100zł netto -??!!!! gdzie tu logika ?

zrzuta na wielkanoc

a co z tą spalnoą klejownią? rozumiem że z z zajączkowego składamy się na naprawę?

z maszyn

potwierdzam tą opinie. (usunięte przez administratora) wszechobecny bałagan, (usunięte przez administratora) zwolnienia są i będą bo załatwiją ludzi na cacy. na maszynach dramat jest. obojętnie jak by się nie robiło i tak minimalna. klejownia spalona, teraz jest na lakierni. Lakiernia wielkości klitki. Jak tam lakiernik może pracować jak tam wejść nie idzie. też ładnie go urządzili. wszędzie oszczędności, brak podstawowych narzedzi do pracy, niekompetencja, nierzetelność, niehlujstwo, bałaganiarstwo, hamstwo,brak profesjonalizmu, chaos, brak współpracy, kierownictwo wogóle bez komentarza.

robol

do "To co się ostatnio tam dzieje to jest tragedia. (usunięte przez administratora)

zajączek wielkanocny

SIEMA! PO ILE NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE W TYM ROKU ??? oby mi tylko starczyło na jajka i na baranka :P myśle że 2-3 stówki netto będzie.... i że nie będzie podziału na to kto ile robi, ile chorował itp. ŚWIĘTA SĄ DLA WSZYSTKICH RÓWNE!!!!

budyń
@zajączek wielkanocny

150 brutto + 100 jeśli nie chorowałeś zajczku

zajączek wielkanocny
@budyń

okej budyniek - serio? - deczko mało.... :( powinno być to co mówisz plus np 2-3 stówki w bonach np. do tesco czy biedronki !

do gosia

"Czesc mam pytanie czy beda u Was przyjmowac w najblizszym czasie kobiety do pracy na produkcji lub w biurze" gosiu !!!!! na produkcji będą zwalniać! , na montażu u dziewczyn na górze już dwie zwolniono! a co do pracy w biurze - to pomarzyć - dobra rzecz !!!:P:) (usunięte przez administratora)

pracownik69

To co się ostatnio tam dzieje to jest tragedia. Zarobki Dno! Człowiek od BHP to niereformowalny psychopata. Na święta będzie pewnie po 35zł, a nawet jakby było więcej to będzie to tylko zaliczka ściągnięta z następnej wypłaty. Człowiek się narobi, stara się, a tu ledwo co minimalną dostanie. To już nawet śmieszne nie jest. Tylko usiąść i płakać. Czemu tak jest? Nikt ci nie odpowie na to pytanie albo wmawia się, że za mało zrobione. Odradzam...

@pracownik69

to jest kropla w morzu to co piszesz.

z wypłaty
@pracownik

a co myślałeś? że z nastepnej wypłaty nie bedziesz miał ściągnięte? ludzie chyba myśliście że każda firma to Caritass. śledzika nie spróbujecie, możecie powąchać jedynie z daleka:)no i obyć się smakiem ze śliną do samej ziemi:) z podstawy nie zabiorą, ale jak ktoś chce się wykazywać i robić akord to zapraszam, zobaczycie jak się opłaca jak wam odciągną:)

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?