Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

kasę na święta dadzą.tak jak zawsze przed świętami - czyli w wielki piątek. ile? nie wiadomo. co do pracy to raczej nie będą przyjmowali tylko zwalniali.

jarek

Chciałbym sie dostac na gume tam gdzie kobiety robia do góry bo słyszałem że sa bardzo dobre zarobki.

sss
@jarek

do góry jest metal a nie guma to po pierwsze (guma zajmuje dół), a dwa na górze pracują tylko kobiety

zuza

Kiedy sianko dadzą na święta . Możę ktos na forum wie.I kiedy dadza.

Gosia

Czesc mam pytanie czy beda u Was przyjmowac w najblizszym czasie kobiety do pracy na produkcji lub w biurze? Szukam pilnie pracy

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
kztr

podobno bedzie cos na swieta??

rec

kiedy w końcu dadzą aneksy?

tomik

Podobno wielkość premii jest uzależniona od chorobowego, czy ktoś wie cos na ten temat????

ponury

Po ile na święta w tym roku?

odporny

pożar pożarem ale nie ma to jak BHP-owiec to mistrzostwo, geniusz normalnie skąd on bierze pomysły? zastanawiam się tylko kiedy on pójdzie na jakiś kurs (usunięte przez administratora)

@odporny

a do tego jest niegrzeczny , krzyczy na ludzi, nie potrafi się kulturalnie zachowac. ma wysokie mniemanie o sobie a zachowuje się gorzej od ludzi których tak nisko ocenia. jeśli to czytasz gościu to zastanów się nad sobą.

=)

jam mam pytanie... kedy w koncu dadzom nam aneksy do umowe o zmianie firmy... nawed na rozliczenu widnieje juz nazwa firmy aligator ale zadniego aneksu nie mam..

opioj

HA HA :) - ale dbają o bezpieczeństwo w tej firmie :) teraz w środę 26.03 była kontrola iso wielka ! , oj ale łazili , nahlali sie i pojechali - wszystko okej ! - można robić ! gadali - dyrekcja i kierownictwo zadowolone ! A dzień później - w czwartek co ???!!! Pożar zakładu ! - na "gumie " poszła iskra z jakiejś maszyny do jakiś hemikaliów i kompletne zadymienie hali, pożar , -jedna osoba ciężko poparzona w szpitalu, ! -druga zaczadzona z utratą przytomnośći też w szpitalu ! -przyjechało pięć straży i dwie karetki ! -przyjechał dyrektor i behapowiec (który pewno będzie do zwolnienia :)) -jedna na 5 gaśnic działa -nie idzie zbić szybek w przyciskach alarmowych/brak młoteczków do ich zbicia Widzicie teraz jak zakład oszczędza na wszystkim! teraz to im się zemśćiło - i bardzo dobrze ! niech szwab płaci! ja tam sie ciesze - przynajmniej wreszcie coś sie dziać zaczęło - no i wolne miałem :P Dawać wreszcie te podwyżki !!!!

wieśniak

"SZEF" P1 BRAK SŁÓW, POZDRO DLA WYPŁYWEK, KONTROLI, LAKIERNI I PARU OSÓB Z MASZYN:)

budyń

se zarób na święta i urlop rtv!

kobitka

bardzo huczny dzień kobiet był w tym roku ,!

ano

dokładnie tak jak mówicie powyżej! ...:(

bezio

Dyro się dziwi że ludzie na nadgodziny nie chcą iść. Ale po co jak maszyny nie są w pełni sprawne. Nic się nie zarobi więcej.Po co takie nadgodziny.Najpierw niech je w końcu naprawia albo najlepiej wymienią.Wtedy można ostatecznie na nadgodziny przyjść.

nie!

oj beti beti na razie to mają ZWALNIAĆ a nie przyjmować i ta tendencja się utrzymie przez najbliższy czas pewno! lepiej rub to co teraz robisz (rowerek z rana i jazda!)

@nie!

masz rację . nie tylko zwalniają za byle co , ale też maksymalnie małą ilością pracowników zrobić towar marnej jakości wyprodukowany kiedyś przez tamtych - których udało się zwolnić. ludzie nie wytrzymują już presji psychicznej i nadmiernego wysiłku fizycznego.a co będzie jak otworzą VW we wrześni ? dadzą radę i czy nadal pensja co miesiąc będzie od najniższej do trochę większej?

okn
@budyń

ANO - i niech wreszcie za te nadgodziny płacą sensownie (setki ) !!!!!

Beti

Czesc mam pytanie czy beda u Was przyjmowac w najblizszym czasie kobiety do pracy na produkcji? Szukam nowej pracy na produkcji od ponad 3 miesiecy i naprawde ciezko... wszedzie tylko znajomosci i znajomosci :)

alex

jak ma byc dobrze w tym zakladzie jak liderem na P1 jest gosc co moze podstawowke skonczyl

gosc

ile tam sie zarabia na produkcji? bo nie wiem czy zlozyc tam CV, dzieki za odp

adblu
@gosc

na produkcji to różnie bywa ,że dostaniesz 900zł , a bywa ,że i 2000zł netto ale, w tym zakładzie to pensje chyba są z góry ustalane przez zarząd (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil