Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

obserator

zwolnienia... :P - a ludzi masa wszędzie!!! - niech zwolnią z 50 osób to można mówić o zwolnieniach , a nie 2-3 osoby !!!!!

obserwator

No tak ale jak narazie zwalniają osoby które faktycznie na to zasłużyły ja wiem o 2 osobach a było więcej zwolnień?

no i moi mili zaczęły się zwolnienia . kto jest na liście? znowu będą przyjmować?

prac
@pracownik

"kto jest na liśćie"? TY :) :P

jan

za zadna kase bym tam nie poszedl.kasa marna ludzie do bani nie mila atmosfera lizusy brygadzisci rzeznia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Leszno
doris

Przyjmują w ogóle teraz u Was do pracy? złożyłam niedawno i zero odzewu. Potrzebuje jakiejś pracy a teraz trudno się gdzieś dostać bez znajomości nawet na produkcje

jan
@doris

z ta firma daj sobie spokoj.predzej sie wykonczysz psyhicznie niz zarobisz

obsr-ator

Stomil nie jest zakładem dla każdego jest to zakład najlepiej nadający się dla starych ludzi/pracowników, którzy przyjadą se do pracy, troche posiedzą przy maszynach pogaworzą ze znajomymi, taki "dom starców" :):P - dla tych ludzi to takie okno na świat ! , co niektórzy na niektórych stanowiskach (wiadomo gdzie :)) na nocnej zmianie przyjadą , wyśpią się pare godzin, połażą i fajrant! - do domu - a kasa leci ! NA PEWNO nie jest to zakład dla młodszych ludzi , którzy chcą założyć rodzine , lub coś zarobić , bo tu to choćby sie latało od maszyny do maszyny , robiło ponad 200% normy -to i tak sie nie zarobi - 1200zł i koniec !!!! - reszta dla innych nierobów ! nie ważne gdzie sie robi to (jako normalny uczciwy pracownik) sie nie zarobi - ciągła presja czasu i wysokich norm , ciągle im mało (kierownictwo i dyrekcja i szwaby), tam nie warto nic umieć i niczego sie uczyć - nawet nie pokazywać że sie dużo umie , bo i tak za to nikt wam nie zapłaci ! - pamiętajcie! - zrobić swoje - 8 godzin i do domu! (jak z klapkami na oczach)- niczym sie nie przejmować ,ani tyłka se nie zawracać, nie warto - i tak więcej nie dostaniecie. Pensje w tym zakładzie są kompletnie uśrednione dla wszystkich pracowników- średnio ok 1400 netto nie ważne gdzie i co sie robi ! (brygadziśći i liderzy i kierownicy mają więcej) - ale pamiętajcie waszym kosztem ! :P bo wy na nich robicie! wg mnie firma nie warta uwagi , a jak już to "tylko na chwilowe przeczekanie" kompletnie z ludzmi sie nie liczą , także nie widać powodów dla którego ludzie mieli by sie liczyć z nimi !

obserwator

budyń masz rację, behapowiec widzi zawsze problem nie tam gdzie trzeba a to że kobiety muszą dźwigać ciężki skrzynki i to a jego oczach to nie reaguje, tak samo jest z temp przy maszynach jak on musiał na chwilę stanąć to że gorąco a kubków z wodą nie pozwala mieć ogólnie jedna wielkie tragedia pracowników szykanują i niszczą psychicznie

@obserwator

macie rację. jednak się postarał . wielki plus za odrobinę piasku na drodze przy hali! szufelka!

Proszę o opinie

Czy wiadomo coś o stanowiskach biurowych? Konkretnie o stanowisko specjalisty ds. eksportu? Zarobki? Zakres obowiązków? Chciałbym wiedzieć czy są duże rotacje na tym stanowisku.

budyń

to co teraz dzieje się w tej firmie to świat nie widział! (usunięte przez administratora) chcą żeby przestrzegać zasad bezpieczeństwa - wszędzie w zakładzie prowizorka, kable leżące na podłodze przez które można się przewrócić, porozlewany olej na którym można się poślizgnąć , nie przystosowane stanowiska pracy ,wymagania jak w firmach zagranicznych ale pensje minimalne,.stale nerwy i oglądanie się za siebie , krzyczenie na ludzi przez kierujących tym zakładem .

galanonim

trza miec nadzieje,ale jak tu miec,jak nowy Rok jest a,roboty tyle nima,na ile sie spodziewalim.(usunięte przez administratora)

koala

taaa- tam nie warto wogóle iść do pracy - firma śmieszna hapiesz jak robot , a oni ciągle mało.... ! niech biurowi i dyrol razem ze szwabami sami wezmą sie za robote - ! niech pobiegają między maszynami ! zobaczą jak to jest ! , i po "tysiaku" netto na łape ! - to by im na 2-3 dni życia nie starczyło !

allig

volks - niedługo ruszy we wrześni to będą podwyżki do minimum 2 tys netto ! :P

pravcownik

Czy sa w zakładzie pożyczki bezprocentowe. Słyszałem ze sa. Wiecie moze cos na ten temat.

Rox

Witam powiedzcie mi w jakich miesiącach przyjmują u Was do pracy na produkcję? Składałam papiery w grudniu i także teraz ale cisza... jak na razie - żadnych ogłoszeń o pracę też nie ma :/ więc chyba lipa na razie.

admin
@Rox

daruj se - tu szkoda przychodzić do pracy - na produkcji babki mają 900-1200zł , a harują jak woły !

galanonim

czy jak vvolkswagen ruszy,i cwierc Aligatora odejdzie,to czy szefostwo zmondrzeje? zacznie ludzi lepiej traktowac-sa szanse na to?!!

gosc

wszyscy narzekaja,odchodza a siedza na dupie i robia za te niby smieszne pieniadze,pracowala i nie jest zle,nie wyobrazam sobie pracy w innej firmie

monika

oho! - na świenta sie w tym roku popisali ! 450zł netto lub jak sie troszke pochorowało to 350zł - i tak prawie o połowe lepiej niż zeszłego roku. szkoda że dwa razy nam naprzód zabrali z wypłaty, a po nowym roku na kartkach od wypłat co....... "zaliczka na święta" :)- a jakże by inaczej !!!! - żal mi takiego zakładu !

Bedzie cos na swieta . Tak czy nie.Bo mnie szlak trafi.

xyz

zapomnijcie o karpiowym,dostaliście życzenia od zarządu a karpiowe przejedli ostatnio na zebraniu budżetowym

majster

PO ILE NA ŚWIĘTA !!!!!??????

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil