pass-pol

Sanok

Opinie o pass-pol

Umysłowy 2017-04-02 22:13
Dziękuję kolego za odpowiedź i na początek tym bardziej dziękuję za zachowanie pozytywnego tonu wypowiedzi, rzadko się tutaj udzielam ale widzę że czasem poziom zbacza z torów przyzwoitości. Oczywiście zgadzam się z Twoimi argumentami, realia niestety takie są ale taki podział obowiązków być musi, ja jako pracownik umysłowy tak samo szanuje każdego pracownika fizycznego(nigdy nie nazywając go robolem) i co więcej szanujmy się nawzajem, my was a wy nas bo ani my bez was ani wy bez nas nie stworzymy dobrego miejsca pracy, po prostu ktoś musi zająć się zarządzaniem a nie zdajesz sobie sprawy ile to np w moim przypadku dodaje stresu, mówisz że przychodzisz do domu i też masz swoje zmartwienia, ja mam nieco większe tzn bardziej stresujące, czy się uda na czas, czy klient będzie zadowolony itp. a potem siwych włosów przybywa, ma to wpływ na życie osobiste. Z mojego punktu widzenia a bywam na zespołach sterujących co tydzień mogę potwierdzić iż zarząd na prawdę stara się by było lepiej, obecny Prezes na prawdę ma dużo na głowie i stara się aby wyprowadzić na prostą wiele rzeczy zaniedbanych podczas kadencji poprzedniego Prezesa, pytacie dlaczego więcej stanowisk umysłowych, po pierwsze aby usprawnić działanie systemu odgórnie, sami piszecie że na materiał trzeba czekać lub szukać go po magazynie, rozwijający się bardzo prężnie w naszej firmie system planowania patrząc na niego w przestrzeni ostatnich lat już dużo pomógł i nadal się rozwija, po drugie nasi klienci też mają coraz to wyższe wymagania odnośnie technologii i jakości produkcji, ktoś to musi nadzorować.

Odnośnie postrzegania pracy umysłowych przez fizycznych, znam dobry przykład jak nie jeden pracownik fizyczny awansował na umysłowego i wówczas byłem nawet świadkiem jak docenił po kilku miesiącach swoją pracę, odwołał poprzednie słowa iż umysłowi są tylko "darmozjadami i nierobami" i zauważył jak odpowiedzialne jest obecnie jego stanowisko.

Natomiast w kwestii podwyżek, nie nie jest to prawdą iż każdy pracownik biurowca dostał wysokie podwyżki, co mogę również potwierdzić w Niemczech nasi koledzy nie dostali już od dłuższego czasu podwyżek a jak już są to tzw symboliczne raz na kilka lat.
Iwona 2017-04-03 11:37
@Umysłowy wspomniałeś, że w firmie jest możliwość awansowania z pracownika fizycznego, na wyższe stanowisko. Jakie jeszcze możliwości rozwoju oferuje pass-pol?
a-2 2017-04-04 09:55
witam nie wiecie co z naszym przesympatyczny kolegą M. Bł....... podobno z A-8 go wywalili , a i tą blondyneczke i czarną małą też .podobno coś było między nimi .
prezzes 2017-04-04 11:35
Przeniesiony . Heh ten Pan to jest gość , tyle afer i nic trzeba mieć dobre plecy ;]
z taśmy 2017-04-04 11:37
znowu braki materiału :/
Oooo 2017-04-04 22:35
Czarna mala na a11 jest
Ja 2017-04-05 15:12
To jaka to afera z nim dalej.gdzie teraz pracuje pan B.bladynki brunetki i ruuudeee
strażnik więzienny 2017-04-05 18:03
A11 to teraz oddział karny?
olx 2017-04-05 20:17
na wulkanizacji ponoć ma wydawać rdzenie na kotłach
Ja 2017-04-06 06:06
To co on zrob ze go przeniesli.moze to tylko kolezanki jego zony
Ja 2017-04-06 19:53
Odpiscie jak cos wiecie ludzie
Hmm... 2017-04-07 11:07
A może powie mi ktoś kiedy będzie wypłat??? Albo przynajmniej bony...??? Wszędzie już po przelewanie tylko tu czekają na ostatnio chwilę.
olx 2017-04-07 16:43
administracja w naszej kochanej firmie dostało już wczoraj..
pracownik 2017-04-07 20:00
Wszędzie !!! to znaczy gdzie ???
Nigdzie w żadnej prywatnej Sanockiej firmie takich świadczeń nie ma ! no może w Stomilu i to połowę z tego co u nas bo 200 zł brutto.
Nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia !
benek uk 2017-04-09 14:52
tak jak Twoją zone i matkę w Uk?;)
kolo 2017-04-09 20:38
no ale ma fajny rower
Iwona 2017-04-10 11:50
@kolo a możesz powiedzieć więcej na temat tego jak obecnie wygląda Twoja praca w firmie?
? 2017-04-12 16:35
czy może ktoś napisać coś o tym stanowisku i o pracy na nim: Operator urządzeń do procesów chemicznych na wydziale wytłaczania-byłbym wdzięczny o komentarz na temat tej pracy
kolo 2017-04-18 12:49
Pierwsze pracowałem jak większość ma montażu , a teraz od 2 lat na rurkach .
koleś 2017-04-18 14:52
to ile w sumie w pasie
KOLO 2017-04-19 10:18
7 wiosen już
pracowniczka 2017-04-19 16:16
Od jakiegoś czasu parkuje samochód a Nowym Firmowym Parkingu i zauważyłam że chociaż jest tabliczka informująca o parkingu dla pracowników Passa to parkują tam pracownicy obcych firm. To Jak?? nam nie wolno parkować na parkingach dla pracowników z autosanu a innym na naszym można???? Może dyrekcja wyda nam plakietki na samochody?? Po coś chyba płaci firmie "Bass" - niech pilnują
I kolejna sprawa kiedy będzie przejście na A8???Jak długo będziemy chodzić jeszcze w koło...
Iwona 2017-04-20 09:56
@pracowniczka to rzeczywiście może stanowić duże utrudnienie dla dojeżdżających do pracy pracowników. Czy zgłaszaliście tą sytuację do pracodawcy?
Mqq 2017-04-20 17:45
Papier (czy może Internet) wszystko przyjmie. Prawda jest taka, że w tej firmie awanse, możliwość rozwoju itd. są zarezerwowane dla tych co mają dobre znajomości i układy. Ja np. jestem po studiach inżynierskich, pracowałem tam i nie miałem żadnej możliwości na nic, poza rypaniem na produkcji. Nikogo tam nie obchodzi jakie pracownik ma kwalifikacje i ambicje. Nie masz pleców nie masz żadnych możliwości.
Iwona 2017-04-21 09:50
@Mqq a czy zdarzyło Ci się zgłaszać do przełożonych chęć rozwoju? Jak widziane jest takie wykazywanie inicjatywy?
Władek 2017-04-21 15:14
W firmie jest tablica z ogłoszeniami na stanowiska, lecz zazwyczaj wiszą tam ogłoszenia z bardzo dużymi wymaganiami. Te lżejsze pojawiają się zazwyczaj tylko dla zasady i znikają bez odpowiedzi. Firma niestety ma do tego prawo.
olx 2017-04-21 21:48
Droga Iwono od dłuższego czasu obserwuje twoje wpisy i coraz bardziej podejrzewam że jesteś osoba pracującą w biurze twoje wpisu sprowadzają w solidarność pracownicza w naszej firme. zadajesz głupie pytania i bez sensu jak bys z góry znała na nie odpowiedz i była najmądrzejsza ze wszystkich tu piszących. W odpowiedzi na twoje pytanie tak było zgłoszone czego efekty były dzis widoczne..
ogier 2017-04-22 17:59
No to ma prawie 3000 szt do wyboru różnej maści i wieku... tylko stan zdrowia konia ocenia się po zębach a nie po czym innym...
Koleś 2017-04-23 08:02
Ja o niebie ty o chlebie
Generał Woronin 2017-04-23 19:40
Ostatnie wpisy to papka a nie poruszanie ważnych spraw w firmie.Ani słowa o wizycie oficera służby więziennej odwiedzającego firmę z prezesem W.Pewnie część produkcji trafi na Mokotów lub na rzeszowskie Załęże albo będą przywozić morderców, pedofilów i gwałcicieli do passa.Cięcie kosztów więc osiąga obłąkańcze rozmiary a biurowiec pęka od urzędasów.Byłem ostatnio coś załatwić i oniemiałem.Na parterze w pokoju 3 kilkanaście osób,a po zadaniu pytania o moją sprawę patrzą po sobie jak cielęta nie wiedząc gdzie mnie pokierować.Wszystko idzie w bardzo niepokojącym kierunku.
obserwator 2017-04-24 20:41
Nie tylko w biurowców jest pełno darmozjadów.
Zauważcie Drodzy Koledzy że jeżeli w sobotę wychodzimy za $$$ to prawie wszyscy brygadziści planiści i kierownicy różnej maści są w obecni w pracy ale gdy w sobotę odrabiamy jakiś inny dzień pracy tak jak to było ostatnio czy 6 maja prawie żadna z takich osób nie przyjdzie do pracy tylko weźmie urlop..
A poza ty Dyrekcja powinna się przyjrzeć czy takie osoby muszą wychodzić w soboty do pracy??? Czy ich praca w ciągu tygodnia jest celowo " spowalniana" by wyjść w sobotę ze dodatkową $$??? Czy rzeczywiście maja tyle obowiązków że muszą przychodzić w soboty
E 2017-04-25 16:05
6 maja w tym roku jeszcze nie było :D
obserwator 2017-04-25 16:15
wiem że jeszcze nie było....
Możesz sam zobaczyć ilu takich delikwentów wyjdzie w najbliższą sobotę a ilu 6 maja
tak czy nie 2017-04-25 17:57
Nie rozumiem niech mi ktoś to wytłumaczy dlaczego firma boi sie tak dawać urlopy w tym wypadku uż przecież na tym itak nie traci bo kiedyś musi przecież te urlopy dać .
A po drugie mieszanie przez planistów taśmami na montażu i kombinowanie żeby jak najmniej robili bo brakuje materiału na nastepną zmiane , ostatnia sobota 2zm odwołana z powodu braku materiałów , a ostatecznie spadek wydajności zrzucony na pracowników
No ok . Ale nawet zwykłemu szaremu pracownikowi rzuca sie w oczy że coś tu jest nie tak ...
anty łór 2017-04-25 19:54
Proponuje przenieść ten kołchoz na wioche, może do Bażanówki itp. bo szkoda dziur w jezdni i korkow w Sanoku jak tam 90 proc to łory !!! WIeSNIAKI JEBa..e !!!!!!!
ble 2017-04-25 21:22
No właśnie nie wiem też Przecież każdemu przysługują 2 uż w roku ( prawo pracy???) a u nas za to się zwalnia i dlaczego nie dają bezpłatnych urlopów????? .
Siedzę i liczę ile jest ludzi na montażu wyszło mi 45 szt....a miejsc około 90....Brawo za chwile samochody marki audi będzie można zobaczyć w muzeum... a takie to ładne było niemieckie...
wiesław łod bażanta 2017-04-25 23:42
a żeby ty łaził po wodzie i pić prosił, czorcie ty!!
Iwona 2017-04-26 10:05
@tak czy nie czyli w firmie są problemy z odebraniem urlopu? Z czego one wynikają?
Oooo 2017-04-26 11:06
Teraz nawet na uzeta jak pujdziesz to każą go odrobić w sobotę.
Ta firma schodzi na psy 2017-04-26 13:36
Droga Iwono
Urlop na żądanie należy się prawnie i jest to opisane w prawie pracy więc to co robi się w tej chorej firmie jest niezgodne z prawem i nie mogą takich rzeczy robić!!!
Apeluję do Związków Zawodowych aby zajęli się ta sprawa a jak nie to wzywamy odpowiednie instytucje bo dość tego!!!
PracowNICK 2017-04-26 15:39
No wlasnie!!!!!A co na ten temat mówi Kodeks Pracy o odrabianiu urlopu,moze ktoś wie?
yuri 2017-04-26 16:33
warto poznać następujące niektóre przepisy Kodeksu Pracy, może sie komu przyda:
Art. 158. Pracownikowi, który wykorzystał urlop za dany rok kalendarzowy, a następnie uzyskał w ciągu tego roku prawo do urlopu w wyższym wymiarze, przysługuje urlop uzupełniający.
Art. 161. Pracodawca jest obowiązany udzielić pracownikowi urlopu w tym roku kalendarzowym, w którym pracownik uzyskał do niego prawo.
Art. 162. Na wniosek pracownika urlop może być podzielony na części. W takim jednak przypadku co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych.
Art. 164. § 1. Przesunięcie terminu urlopu może nastąpić na wniosek pracownika umotywowany ważnymi przyczynami.
§ 2. Przesunięcie terminu urlopu jest także dopuszczalne z powodu szczególnych potrzeb pracodawcy, jeżeli nieobecność pracownika spowodowałaby poważne zakłócenia toku pracy.
Art. 167(2). Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika i w terminie przez niego wskazanym nie więcej niż 4 dni urlopu w każdym roku kalendarzowym. Pracownik zgłasza żądanie udzielenia urlopu najpóźniej w dniu rozpoczęcia urlopu.
Art. 168. Urlopu niewykorzystanego w terminie ustalonym zgodnie z art. 163, należy pracownikowi udzielić najpóźniej do dnia 30 września następnego roku kalendarzowego; nie dotyczy to części urlopu udzielanego zgodnie z art. 167(2).
Art. 171. § 1. W przypadku niewykorzystania przysługującego urlopu w całości lub w części z powodu rozwiązania lub wygaśnięcia stosunku pracy pracownikowi przysługuje ekwiwalent pieniężny.
§ 3. Pracodawca nie ma obowiązku wypłacenia ekwiwalentu pieniężnego, o którym mowa w § 1, w przypadku gdy strony postanowią o wykorzystaniu urlopu w czasie pozostawania pracownika w stosunku pracy na podstawie kolejnej umowy o pracę zawartej z tym samym pracodawcą bezpośrednio po rozwiązaniu lub wygaśnięciu poprzedniej umowy o pracę z tym pracodawcą.
olx 2017-04-26 19:41
Ponoć nasz kierownictwo rozważa też taka opcje że soboty nie będą za dodatkowa $$$ a za odsiadki? Czy ktoś coś słyszał na ten temat? czy to zwykła plotka???
PracowNICK 2017-04-26 21:04
Ja slyszalem ze sobot ma nie byc
Co z sobotą 2017-04-26 22:40
A co ! po piątku będzie od razu niedziela ??? ;-) hihi
Stary dziad 2017-04-26 23:40
(usunięte przez administratora)w Passie robisz ,sprawiedliwości szukasz tu....
Iwona 2017-04-27 09:58
@olx 2017-04-21 21:48 Nie zauważyłam wcześniej Twojego komentarza, dlatego teraz się do niego odniosę. Nie jestem w żaden sposób związana z firmą pass-pol. Jak widzisz, moje wpisy są wyróżniane przez portal, ponieważ jestem redaktorem serwisu gowork.pl. Dopytuję o pewne kwestie, dlatego, że zależy mi na jak najlepszym poznaniu firmy oraz na tym, by to forum mogło służyć pomocą osobom, które szukają informacji na temat firmy jako pracodawcy.
olx 2017-04-27 16:23
Ok. Wic droga Iwono co sądzisz o naszej firmie? Czy sama byś się w niej zatrudniła??
Ekspert 2017-04-27 22:04
Nareszcie ktoś się zabrał za tą całą ekipę cwaniaków i robi porządek. Mają przedłużone święta jak mało kto a jeszcze sobie je wydłużają niby legalnym urlopami na żądanie. Żadna produkcja tego nie przetrzyma. Pracodawca może iść do sądu i jeszcze skarżyć o straty tym spowodowane.
kubandl 2017-04-28 19:07
Witam ,jakie zarobki są na magazynie ??
Zostaw swoją opinię o pass-pol - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pass-pol