pass-pol

Sanok

Opinie o pass-pol

pracownik 2017-09-17 16:02
3k na rękę w 3 miesiąc pracy na kotłach gumowych myślę że jest ok, co prawda ci co przyjmowali się ze mną prawie nikt nie został i ja tez nie zostanę bo przyjąłem się tylko na wakacje i idę na studia
Xxx 2017-09-17 16:22
Do Pracownik.Jak masz kogoś z rodziny na stanowisku kierowniczym to zarabiasz 3300zl albo dobrze w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wlazisz
Rolf Kasparek 2017-09-17 16:47
To jest typowa kasa na gumie więc nie pleć bzdur że kilkaset osób tam zatrudnionych ma plecy albo włazi w d...e.Teraz brakuje ludzi więc nic nie szkodzi żebyś spróbował i nie opowiadał bajek.
Ooo 2017-09-20 21:05
Oj nie będzie dobrze w tej firmie... kłócimy się między sobą a państwo kierownictwo robi co chce i śmieje się że na nich zapier...
Vvvvvv 2017-09-23 14:15
Na Passie sie nie kończy świat. Opuściłem Pass dobre pare lat temu i uwierz mi, nie dosyć ze zarabiam znacznie więcej (na dodatek bez stresu i w czystości) to jeszcze zdobyłem doświadczenie na NOWYCH!!! maszynach, a nie pracuje w passie Nie bierzcie VW za przykład. Wystarczy tylko poszukać...teraz wszyscy biją się o pracownika. Kto nie ryzykuje nie pije szampana!
tulik 2017-09-23 22:02
do biedronki tam jest lepiej
Hero 2017-09-24 13:05
Już dobrze w tym zakładzie nie będzie- kto może niech czym prędzej ucieka!
ktoś 2017-09-25 17:46
no lepiej nie będzie skoro pijani ludzie pracują i nic z tym nie robią a za używanie telefonu zwalniają. to chyba nie jest normalne.
Kociołek76 2017-09-25 22:24
Jak to jest z tymi seksaferami w pasie? Dalej są? Wszystko tak w godzinach pracy? jest na to czas skoro tak ciężko i sa normy? Są to przypadkowe osoby czy te które to robią czy cos ich łączy więcej? Jak taka afera wychodzi na jaw? A pewnie ile było takich akcji a nawet nikt o tym nie wie.. mam racje?
Niezależny 2017-09-26 18:55
Jestem pracownikiem kotłów polyamidowych z niewielkim stażem.
Z tego co obserwuje sytuacja wygląda tak. Coraz
więcej chlopakow się zwalnia, na kotlach brakuje ludzi i mimo podwyżek ludzie uciekają z firmy.
Zero motywacji nakladanie obostrzeń w postaci nawet tego że telefonu nie wolno odebrać powoduje to że nazwa obóz pracy przyjmuje prawdziwe brzmienie. Nie rozumie polityki ludzi którzy na przykladzie mistrza wydzialu ewidentnie zniechecsja do wszystkiego.
Potwierdzeniem jest fakt że sam mistrz już chodzi pod koniec tygodnia prosić by ludzie wychodzili w sobotę pracować ponieważ pracownicy innych wydziałów nie mają gotowych wyrobów by pracować. Ta firma zaczyna się powoli kończyć. ....
Kali 2017-09-26 20:55
Tej firmie tak jest .
Wiesz jak jest . 2017-09-26 22:02
To już nie jest obóz pracy, lecz obóz zagłady .
Xiro$# 2017-09-26 23:20
Beznadziejna firma, po prostu.
likwidator passa 2017-09-27 13:27
W polsce panuje zasada: im więcej i ciężej pracujesz tym masz mniejsze zarobki. Dlatego tak się dzieje bo ten ostatni robol musi podzielić się wypracowanym zyskiem z bandą kierowników Passa , którzy pilnują swojego miejsca w szeregu blisko koryta. Operatorze dorabiaj barejke i jego przyjaciół.
pr@cownik 2017-09-29 09:11
witam jestem pracownikiem na wydziale wulkanizacji (gumowe) i powiem tyle jesli czytasz to i szukasz pracy tutaj mam prostą radę nie zawracaj sobie głowy !!
vvvv 2017-09-29 09:17
nic tylko prawdę przyznać
Nie rozumiem 2017-09-29 21:40
Dlaczego pracownicy na magazynie mają te prawie same pieniądze co na kotlach plastikowych. O co tutaj chodzi?
Ryba 2017-09-30 23:14
Dla tego nie pracuje passie.
Zero 2017-10-01 19:03
Firma pass beznadziejna,nie szanuja pracownika,uklady rodzinne stanowia wiekszosc. Pozorowana praca w biurowcu donosiciele i kretacze sa cenieni. Kadra kierownicza to ludzie oderwani od rzeczywistosci,pierdzacy w stolek baby z nadania rodzinnego .
OLX 2017-10-02 19:56
A czy to prawda że czy to sie pracuje na kotłach polyamidowych czy na montażu czy na rakowym to wszyscy maja wpisane operatora....?? Czy to jest zgodne z kodeksem pracy?
Sadystycznomasochistyczny 2017-10-02 20:14
Nie zniosę więcej widoku ciot co przyszły dla kaprysu.Niestety stracone pokolenie...15 % w wieku 19-24 lata nie pracuje i nie uczy się...Ja zapie....em od 13 lat kląłem pod nosem ale po szkole życia teraz wiem że było warto.Cioty!!! Oblewajcie się benzyną i podpalajcie !!!
Sadystycznomasochistyczny 2017-10-02 21:54
A ty do mamy.
OLT 2017-10-02 22:10
A co ma kodeks do tego ??? takich rzeczy nie reguluje !!!
Paw 2017-10-03 12:54
Chyba cos ma jak bys sie zwolnil to co bedziesz mial wpisane na swiadectwu pracy? Szybciej znajdzie prace chyba rakowy z doswiadczeniem niz operator...
Kali 2017-10-03 17:08
Ty cwaniaku lepiej sobie ze mną nie igraj
Polipoli79 2017-10-04 18:30
Jak to jest z telefonami w pracy?
były pracownik passa 2017-10-05 14:41
Nie, pracodawca nie może zakazać korzystania w pracy z prywatnych telefonów komórkowych w sposób bezwzględny. Może jednak szczegółowo określić sposób korzystania z nich oraz ustalić miejsca lub czas całkowitego zakazu ich używania.

Pracodawca określa w regulaminie pracy albo w umowie o pracę organizację i porządek pracy. Możliwość używania prywatnych telefonów zależy także od tych aktów. Decyzja o wprowadzeniu ograniczenia używania telefonów komórkowych w czasie pracy jest niewątpliwie elementem „prerogatyw” przysługujących pracodawcy. Natomiast pracownik jest zobowiązany w szczególności przestrzegać regulaminu pracy i ustalonego w zakładzie pracy porządku (art. 100 § 2 pkt 1 k.p.).

Ponadto wykonywanie pracy nadzorowane i kierowane jest przez pracodawcę, na którym ciąży obowiązek organizowania pracy w sposób zapewniający pełne wykorzystanie czasu pracy (art. 94 pkt 2 k.p.). Z tego powodu pracodawca może wprowadzić w regulaminie pracy ograniczenia prowadzenia rozmów z prywatnych telefonów komórkowych, a pracownik będzie zobowiązany temu poleceniu się podporządkować.

Niemniej jednak całkowity zakaz używania telefonów komórkowych mógłby być uznany za niezgodny z prawem, gdyż art. 49 Konstytucji zapewnia każdemu wolność i ochronę tajemnicy komunikowania się. Ich ograniczenie może nastąpić jedynie w przypadkach wskazanych w ustawie i w sposób w niej określony.

Nie ulega wątpliwości, że prawo do używania prywatnego telefonu komórkowego jest korzystaniem z konstytucyjnej wolności komunikowania się, tym samym całkowity i niewynikający z ustawy zakaz jego używania stanowi złamanie tej wolności. Ponadto całkowity zakaz używania telefonów komórkowych, nieuwzględniający szczególnych potrzeb życiowych, mógłby być uznany za nadużycie przez pracodawcę prawa podmiotowego określonego w art. 8 k.p. oraz naruszenie art. 111 k.p., który stanowi, że pracodawca musi szanować godność i inne dobra osobiste pracownika. Rozwiązaniem problemu mogłoby być ustalenie zakazu korzystania z prywatnych telefonów komórkowych z wyłączeniem przerwy, wynikającej z art. 134 k.p., czy też w ramach przerwy, o której mowa w art. 141 k.p., podczas których pracownik miałby prawo do nieograniczonego korzystania z prywatnego telefonu komórkowego.

Natomiast należy oczywiście uznać, że całkowicie dopuszczalne i zgodne z prawem jest wprowadzenie omawianego zakazu w zakładach pracy, w których używanie telefonów komórkowych może zagrażać bezpieczeństwu pracowników z uwagi na ich negatywny wpływ na działanie maszyn i urządzeń.
Sadystycznomasochistyczny 2017-10-05 21:04
Nie chciałem Cię obrazić.Chodzi mi tylko o to jakie niezdary przychodzą do roboty.My staramy się im wytłumaczyć o co idzie i żeby załapali bakcyla a oni śmieją się nam pracownikom z wieloletnim stażem w twarz.Jak w innej firmie płacą za nic to szkoda naszego czasu.
Kali 2017-10-07 12:19
Możę wysokie wymagania masz pracy Sadystycznomasochistyczny , ja passie nie pracuje już 3 lata bo nie warto tu pracować
Mam wyjebane na pass 2017-10-07 20:20
Tak nie warto tu pracować passie
Wybór nie należy już do nas ale do cwaniaków bizne 2017-10-08 18:10
Ludzie pracuja na produkcji kanapki zjeśc nie mogą a hulajgoniści pizgaja tam i z powrotem z workiem pomysłów na uprzykrzeniu pracownikowi pracy firma porazka pod wzgledem zarobków na montażu i wymagań.
motyl 2017-10-09 12:55
Widzę kolego że nie jest ci na ręke żeby pisać prawdę o tej firmie pamiętaj że kij ma zawsze dwa końce a może właściciel powinien dowiedzieć się wreście że w jego firmie dzieje się źle tylko narazie grupa trzymająca władze świetnie się kamufluje jak tak dalej będzie to sam zostaniesz z nimi w tej firmie POWODZENIA
Ziom 2017-10-09 17:22
omijać pass z daleka, nie polecam nikomu nawet najgorszemu wrogowi
Montaż pass 2017-10-09 17:47
To bardzo przykre że polacy we własnym kraju są robolami,to musi się kiedyś skończyć,bul,dedpresja i presja,podnoszenie norm o ponad 200 procent,jak na zmianę nie ma czasu nawet do ubikacji wyjść,nikt tam emerytury nie dożyje
Pasio 2017-10-09 20:18
Beznadzieja, nie polecam. Pracownicy opryskliwi, kierownictwo jeszcze gorzej.
pracuś 2017-10-10 11:26
a ja uważam że fajna firma :)
Gilo 2017-10-10 12:05
Słyszałem że Wiśniewski psychicznie nie wytrzymał passie i że biurze już nie pracuje .
Despacito 2017-10-10 19:32
Praca akordowa to największy wyzysk jaki istnieje passie
Fhhhjhbv 2017-10-10 23:02
Nikogo tu obrażał nie będę,ale prawda jest taka,że ten zakład to przykład wyzysku i tego jak Polak potrafi gnębić drugiego Polaka!zamiast robić w ch....
Były wyzyskiwany na montażu 2017-10-11 12:48
Co do pracy: nie polecam passie najgorszy wydział na jaki można trafić montaż ,zakład jak będzie prowadził taką politykę pracy, płacy jak obecnie to w ciągu kilku lat prezesi obudzą się z ręką w nocniku. A jeszcze teraz jak się zacznie sezon wiosenno-, urlopy, chorobowe to już mają, a co dopiero będą mieć problem. A ci młodzi co przychodzą teraz na montaż i do pracy to pożal się boże, masakra jakaś, jak to ma być przyszłość tego zakładu to ja tej przyszłości nie widzę w długim terminie. Wymiana pracowników będzie częstsza niż w McDonaldsie hehe.
Doświadczony 2017-10-11 14:03
Jest dobra robota na produkcji można dobrze zarobić . Placzek jest zawsze paru co tylko zmieniają Nicki - jak na tym forum ale to nie jest zdanie 3000pracownkow.
Były wyzyskiwany na montażu 2017-10-11 18:40
Doświadczony nie wiesz co piszesz .
Kali 2017-10-11 19:04
Niestety ale prawdy nie da się ukryć ona boli ale musi boleć i będzie boleć
Retor79 2017-10-12 15:57
A jak wygląda praca i sytuacja na hali wulkanizacji?
... 2017-10-12 16:21
Na jakie zarobki mozna liczyć na stanowisku magazyniera ??
Bakard 2017-10-13 18:10
Piotrze S. Miałeś rację...
Damian kasztelan 2017-10-14 16:35
Obóz pracy.
Xxcccvvvb 2017-10-15 16:41
Na kotłach pracuje ciota
Alexio 2017-10-17 11:03
jaka jest norma na model M 204 ?
babcia klozetowa 2017-10-18 11:57
To wszystko jest wina ludzi bo sami doprowadzili do tego że tak są traktowani - wystarczyło by żeby poprostu nie dawali sobą pomiatać i od razu odchodzili wtedy te barany nauczyły by się szacunku do ludzi.
Zostaw swoją opinię o pass-pol - Sanok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pass-pol