Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Brawo ZZ jak zawsze na straży dobra zakładu, bo o pracowników to oni nie walczą, chyba że żeby się zapisywali na ich wycieczki bo jedynie to potrafią zorganizować

podatnik

Ale wy jełopy niemyślące jesteście - związki wywalczyły kasę którą dostaniemy w lipcu i wracamy z powrotem do strajku, a kasa na podwyżki od września się znajdzie. i lepiej na tym wyjdziemy. Majcher dobrze to wymyślił :-)

Macher
@podatnik

Chyba dla ciebie się znajdzie Jeśli załoga nie stanie teraz to do lutego 2024 nic nie dostaniemy Tak mądrzy ze ZZ podpisują porozumienia A do lutego minimalna krajowa będzie podnoszona dwa razy lipiec i styczeń a my jak zwykle w czarnej (usunięte przez administratora) , sory w białej (usunięte przez administratora) Czarni już w tej firmie byli i pokazali faje passowi Przez te porozumienia i i pseudo negocjacje tylko tracimy my pracownicy ZZ mają dobre pieniądze i wygodne fotele z których nie chce się wstawać i co kolei zrobić dla pracowników

Kozel

Porażka wczorajszych negocjacji Zarząd nie chce dać pracownikom miesięcznej podwyżki płacy Małpy z montażu mogą dalej wychodzić w soboty Związki zawodowe niech jadą na zasłużoną wycieczkę A dla myślących w tym zakładzie proponuje ostry strajk: 0 sobót 1/2 normy Właściciel ma nas za idiotów Odwdzięczymy się mu pożądanym strajkiem Tą firmę to tylko Polska trzyma przy życiu Reszta zakładów to są przekręty finansowe właściciela

Kozel

dla niepoinformowanych Porozumienie jest takie że zarząd nam wypłaci jednorazowo z funduszu socjalnego 2400zl netto w lipcu Oczywiście to jest z naszych pieniędzy a na koniec roku zapłacimy z tego podatek BRAVO PASS BRAVO PASS 0zl od siebie, tak się rozgrywa z polaczkami

Józef

Do zarządu, drodzy dyrektorzy , kierownicy, i inni ludzie na stanowiskach na poszczególnych halach,. Po co wam znowu Ci (usunięte przez administratora) zarobkowi z Ukrainy,oni tylko generują koszty. Koszt pracownika czy polak czy Ukrainiec jest taki sam (chyba, że są ulgi od państwa) ale, zeby Ukrainiec zrobił tyle co doświadczony Polak to ich trzeba 3-4,wiec nie pogrążajcie juz tej firmy bardziej, i trochę więcej szacunku dla doświadczonych ludzi. Spieszmy się doceniać doświadczonych pracowników, bo tak szybko odchodzą,....

Kozel

Protestujemy na wszystkich wydziałach Taka jest racja stanu Trzeba walczy o godne zarobki A thilo swoją ofertą czyli jednorazowe 500 zł dał nam w twarz Nie możemy pozwolić na takie traktowanie Nie bójcie się jak zakład przeniosą to już nie będzie po co protestować Trzeba walczyć tu i teraz Wszyscy RAZEM

Jasiek
@Kozel

protestować sobie możemy, nie wychodzić w soboty, wykonywać np 80% normy tak to powinno wyglądać a nie jedni wychodzą w soboty , wyrabiają normy i to ma być protest ?

A11
@Kozel

To powiedz to pracownikom na A11 jestem dzisiaj na 1 zmianie i mamy informację że prawdopodobnie sobota jest pracująca dwie zmiany i jak będzie pracująca to są osoby które deklarują przyjście szkoda czasu na bezsensowne gadanie mobilizowane się. Tyle w temacie

@Kozel

Protestujemy konsekwentnie do osiągnięcia godnej podwyżki 1000zl brutto Jak wiadomo od 1 lipca wzrasta minimalna krajowa więc zarząd też będzie chciał to wykorzystać i mniej dać A ceny jak wiadomo dalej wzrosną Jak nie będziemy walczyć to inflacja zje nasze wynagrodzenie W Bośni ludzie nie chcą pracować więc pracy nie braknie w Polsce to jest tylko zastraszanie Walczymy teraz póki są wysokie zamówienia zaraz zacznie się okres urlopowy na zachodzie i zamówienia spadną i wtedy będą straszyć że nie ma zmówień i nie ma pieniędzy na podwyżki WALCZYMY WSZYSCY Z NIERÓWNYM PRZECIWNIKIEM

Nicpoń
@Kozel

Cisną nas "Polaczki". Sami swoi. To przełożeni z Sanoka powinni stanąć po stronie pracowników. Wtedy by się udało. Niestety... Nie oczekuje niczego.

Kkkkk

Już od 1 lipca 2023 r. najniższe wynagrodzenie wzrośnie do 3600 zł brutto. To z kolei więcej o 590 zł, czyli 19,6 proc. w stosunku do minimalnego wynagrodzenia obowiązującego w ubiegłym roku. Natomiast minimalna stawka godzinowa wzrośnie natomiast do 23,50 zł. Jakie referendum jaki strajk?? Kolejne mydlenie oczu.

Nierozgarnięty
@Kkkkk

Znaczy ile my tera kurde będziem zarabiali ?

Księgowa
@Nierozgarnięty

Zarobicie dalej 1600 + dodatki :)

@Księgowa

czemu tego typu rzeczy nie są gdzieś wprost ogłaszane, że takie pytania na forum są zadawane? czyli co ostatecznie w firmie się zmieni w porównaniu z rokiem ubiegłym? czy to faktycznie odzwierciedli się jakkolwiek w warunkach zatrudnienia?

Srick
@Kkkkk

ja na swojej śmiesznej umowie, która nie posiada żadnego aneksu, mam 8,95 PLN na godzinę! Oczywiście praca o tzw. nazwie "wielozadaniowa". Żeby orka była i się człowiek nie mógł sprzeciwić. Jak idziecie tyrać w sobotę bo nie ma komu robić na montagach? Idźcie idźcie...

Pracownik pass

Nie wierzę w to co widzę . Pracuję na A11 i ludzie sobie planują robotę na sobotę co będą robić . Skoro mamy rzekomy Strajk . Jak tak ludzie sobie będą robić to nigdy tej podwyżki na wypłacie nie zobaczymy . Pozdrawiam

Karolinka

Dlaczego nikt się nie zainteresuje planowaniem robót na A-8. Wybrane Panie mają planowane ciągle dobre roboty i mają czas na pogaduszki . Kiedy to się skończy????

Ciekawy

Wiedzą, bo chyba mają jakąś listę u planisty z kolejnością co która kiedy. Bo można często usłyszeć takie coś " No już dwa dni tego nie robiłam, to dziś napewno moja kolej"

Xl

Na hali a2 montaż (góra) widzę, że same układziki w planowaniu.

Alf

Jest godz. 20 ,a panowie na kotłach poliamidowych siedzą przy telefonach i ciężko pracują razem z brygadzistą który przez całą zmianę nic nie robi tylko pisze bzdety .Jeśli tak ma wyglądać praca dodatkowa to raj.Po co wydawać pieniądze dla ludzi nic nie robiących. Widać stać pracodawcę na takie prezenty.

Mjs

Czasami Mi się wydaje że te negatywne opinie idą od strony kierowniczej - specjalnie a żeby się ludzie bali!. Pracuje 14 lat i z moich zetelnych info wynika że firmy nie będą żeby rzecz jasna była przenosić ro Bośnię!. A taką A11 to już jak niby gdzie technologia itp została wypracowana przez samych ludzi "owiec w Bośni nie nauczą w 1 dzień tego co w polsce było wypracowywane przez lata!" Paranoja puknijcie się no i pozdrawiam myślących;)

Lol
@Mjs

Masz rację. Z tą Bośnią żadne hallo. Mają tam najprostszą produkcję. To co wymaga wiedzy, technologii, doświadczenia jest bylo i będzie u nas.

Joi
@Lol

Tak się pocieszacie wzajemnie, boicie się spojrzeć prawdzie w oczy,ale niestety sytuacja Pass-Polska jest tragiczna!!.Bośnia "weźmie" wszystko.Pan Pass jest mocno zdeterminowany w tym kierunku i stanie na głowie żeby osiągnąć swój cel.

@Joi

Widzę, że jesteś zaufanym wlasciciela i zdradzil ci swoją strategię:) Ciekawe, po co różne inwestycje w Sanoku? Gdybyś mial jakiekolwiek pojęcie o sytuacji w motoryzacji i prowadzeniu binesu, nie pisallbys takich opowieści z mchu i paproci

Wtz

Zawsze jak mają być podwyżki to takie same bajki że będą zwalniać że likwidować a to wszystko po to żeby zastraszyć ludzi i żeby ci ludzie nic się nie odzywali tylko tyrali za jak najmniejsze pieniądze dla naszych polskich kierowniczków.

Weźcie teraz swoje odcinki płacowe, i policzcie ilość przepracowanych godzin w miesiącu razy stawka godzinowa 10,12 zł. I co, zgadza się? Na pewno nie. Z dodatkiem stanowiskowym to samo. Cały czas nas na podstawie (usunięte przez administratora) i śmieją sie w twarz. A co miesiąc 200zl na wypłat mniej

sprawdzam

No sprawdziłem i wszystko się zgadza......w marcu miałem 184 godziny i na odcinku płacowym 1862,08 zł. Dodatek stanowiskowy 4,80 i na odcinku płacowym 883,20 zł i też się zgadza. (usunięte przez administratora)

Epg
@sprawdzam

Co daje 2745,28zl (brutto). za 23 dni, brawo, masz wysokie ambicje widac

Bośniak
@Epg

Co najniższa krajowa to ok 3500 brutto, bo premia czy dodatek frekwencyjny to kwoty ruchome masz albo nie masz, więc super, naprawdę, za zbieranie z złomu więcej dostanie, ale tak jak tu piszą ludzie, już niedługo i to się się skończy, ludzie którzy potrafią pracować poradzą sobie, a co zrobią brygadziści, pomocnicy brygadzistów, pomocnicy pomocników, podpiera.....cze i całe rzesze nierobów, którzy przez wiele lat, zerowali na tej firmie nic nie robiąc, i żadnego wkładu nie wnosząc dla firmy , bo mieli długi język ale mieli układy

Rico

Tak to prawda.Wszyscy bez wyjątku stracą pracę, zarówno ludzie uczciwi jak i wszelkiego gatunku "s........y".Mimo całego dramatyzmu sytuacji, wreszcie teraz po za murami zakładu, ludzie uczciwi będą mogli "na spokojnie wytłumaczyć" tym "drugim" pewne zjawiska,sprawy,sytuacje.Oj wytłumaczą im , wytłumaczą.Będzie się działo

Tič

Tak

Prwcownik

Ale, to jakieś konkretne info? Wiadomo, że do tego idzie, ale skąd nagle teraz taka informacja?

Zaciekawiony

Jak obecnie sytuacja w firmie?Są przyjęcia,jest dużo pracy?

Kalko
@Zaciekawiony

Nie ma, firma idzie do likwidacji.

mamy już dość

Witam. Mam pytanie, tylko proszę o poważne i rzeczowe odpowiedzi, bez głupich komentarzy. Otóż jak w formalny sposób można się starać o zmianę kierownika na hali.

Pityk
@mamy już dość

To nie ma już obecnie chyba sensu.Firma działa tylko do końca roku.Od początku przyszłego roku,cała produkcja zostaje przetransferowana na Bośnię

Ucieszony

I zawaliła jakaś pancia i przelała podwójnie pobory,a teraz pisze aby nielegalnie pobrane pieniążki zwrócić.Przeciez my nie pobieramy nielegalnie tylko tyramy na wypłatę,a jak się nie myśli to może trzeba przenieść się na montaż.Zobaczymy co potrafią biurokraci.

Maciek
@Ucieszony

Jeśli oni się pomylą to trzeba im oddawać odrazu i się upominaja o to jeszcze, ale były przypadki, że źle naliczali i gdyby nie czujność prownikow to by nie zwrócili należnych pieniędzy,

@Maciek

czy to oznacza, że jak się upomnisz to zawsze się będzie szło dogadać i przyznają się do ewentualnego błędu o ile taki wystąpi? oprócz tego typu wspomnianych ewentualnych pomyłek na co jeszcze radzicie, żeby zwrócić ewentualną uwagę?

System

Prawie cały miesiąc była informacja w kioskach multi. że testują nowy system wynagrodzeń i przy wypłacie będzie wszystko dobrze policzone, więc jest dobrze policzone, o co im chodzi???

Prawilny

Taaak jak się jebyo na dwie wypłaty to oddawać od razu, a jak coś zapomną sobie policzyć to już im się tak nie spieszy. Ja na konto nie zaglądam, więc skąd mam wiedzieć ile przelali ????

Kis s

Hej wszystkim pracuje pierwsze tygodnie po miesiącu jakie tak mniej więcej mogę się spodziewać wypłaty ???

Marian

I to z dopłatą do najniższej, bo przy tych normach dla świeżego pracownika to żeby mieć najniższa to musisz jeszcze załapać się na premie i dodatek frekwencyjny

@Marian

frekwencyjny to raczej wiadomo jak sobie wyrobić, a co z resztą? jako osoba nowa jak można tu na premię sobie zasłużyć w takim razie? pod koniec miesiąca jest szansa na jakąś konsultację odnośnie swoich wyników z pracy, żeby było wiadomo co i jak? z kim sie rozmawia?

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.