Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Wór przysiecki

Panowie słyszałem że u was na 10 jakaś wieśniara której się podpadnie chodzi na mistrzowke i załatwia kary.Widze ze macie tam straszną (usunięte przez administratora). Do dyrektora jak najszybciej z takim czym ja bym na waszym miejscu szybko ja uświadomił kim ona jest.

@Wór przysiecki

Na mistrzowke to chodzą sami pracownicy narzekać na taką czy inną prace zwłaszcza gdy kolega czy koleżanka ma lepszą, zawiść ludzka nie zna granic a oceniać fałszywie może każdy ale to świadczy jedynie o nim oceniającym.

A2a

Widać, że nie ważne jaka hala na każdej pociotki i inne kliki. Czy a2 czy a3 czy jakakolwiek inna hala schemat ten sam. A żeby coś pomóc pracownikowi to można zapomnieć. Zamiast podwyżki plac mamy podwyżki norm akordów i non stop szybciej więcej i najlepiej 24/7.

Mroowa

Dlaczego za 3 dni chorobowego biorą całą premie? Kto to zarządził? Lepiej teraz siedzieć 30 dni niż wracać hm porażka

@Mroowa

Chodzi ci o premie czy raczej dodatek frekwencyjny. W 1 przypadku do 5dni chorobowego jest to 1.5% za jeden dzień. Powyżej 5dni tj 2% za dzien. A jeśli chodzi o dodatek frekwencyjny to on znika nawet po jednym dniu chorobowego. Stąd opłaca się chorować cały miesiąc :) lub do końca miesiąca jak ktoś woli takie tłumaczenie

Mroowa
@A2a

Mi zabrali całą premie i frekwencyjny za 5 dni chorobowego. Więc cos tu nie gra dlaczego jestem wyzerowany.

Franek
@Mroowa

Taka sama sytuacja

Bon

A kiedy bony , czy firmy nie stać na osobny przelew żeby każdy widział ile tych bonów tak naprawdę jest?

Stefan
@Bon

Jest na każdej hali informacja ile kiedy za co ludzie czytajcie ogłoszenia firmowe albo zapytajcie osób pracujących w narzędziowni oni wiedzą wszystko :)

@Bon

Przeciez jest informacja, że ludzie zatrudnieni na dzień 27.03 dostaną bony i będą to w osobnym przelewie. Czytajcie a nie problemy z (usunięte przez administratora) robicie.

Różne ploty chodzą
@Bon

Chodzą suchy ze dopiero w kwietniu ale każdy ma swoją wersję napewno coś będzie kombinowane

Serweta

I jak Wam na a-10 ? Biskup kracze dobrze między wronami ??? Hahah przygłupy nie zgodzili się na dodatek do wyrabianych punktów...

@Serweta

brak zgody z czego wynika? podkreślasz tylko a10, a co z innymi? i tak wgl skoro siedzisz w temacie to jakie wstępne wnioski powinien mieć według Ciebie kandydat wchodząc tu i widząc takie zapytanie?

Podwyzki

Pracuje 14 lat na montażu i 10 lat temu zarabiałem tyle samo co teraz bez ich podwyżek, prawda jest taka że te wszystkie dodatki , podwyżki itp, powinni ująć w jedną rubrykę (dopłata do min.) takie są pieniądze na montażu że za wykonywanie ich norm jest poniżej najniższej płacy a to co oni uważają za podwyżki czy premie i inne dodatki to tak naprawdę i tak muszą wyrównać do najnizszej

Chałupnik

Czyżby kierownik z bukowska zaczynał przygotowywać miejsca dla swoich ludzi z chałupy znów kontrola na wydziałach nie potrzebna można redukować bo przecież nic nie robią i tylko przekładają z rączki do rączki popijając kawkę

A o kim mowa?

Pocałunek Posejdona

Dlaczego nie ma umów normalnych ktoś wie ???

Lol
@Pocałunek Posejdona

Ale o jakie umowy chodzi ? Co to znaczy "normalnych"?

Pocałunek Posejdona
@Lol

Normalnych w sensie takim że do dziś mam 8.95/h , wiem że pracując na montażu ma się akord i teoretycznie zwiększają cenę za łączenie ale co z kwestą jak masz dniówkę? Dodatek 2zl stanowisko? Przecież najwięcej korzystają Ci którzy pracują na dniówkę...

a2

Widać ze na plastikach dalej hulaj dusza sobota i dalej wczasy pod gruszą, w tygodniu (usunięte przez administratora) ale sobota musi być żeby odpocząć, przełożony nie wie nic ciekawe czy właściciel wie co się dzieje i na co wydaje pieniądze a Wy chcecie podwyżkę za taka prace ?

@a2

A bo wiesz. W tygodniu jak się nie orobisz to sobotę sobie dalej polecisz w(usunięte przez administratora) Normalny pracownik wykonujacy uczciwa prace dosc orobi sie w tygodniu a sobota jest do odpoczynku bo ogolnie w takich pieniądzach niech się cieszą, że ktoś tam w ogóle przychodzi.

Zefir olox

Ktoś coś wie odnośnie rozmów dotyczących podwyżek ??

Roblox
@Zefir olox

Jakie podwyżki, mnie się wydaje, że plan jest taki by to zamkną i przeniesc wszystko na Bośnię

N

Na FB jest wszystko opisane

Maciek
@N

Ale nie wszyscy należą do ZZ, albo ci co należą nie wszyscy mają fb, więc może by było warto coś w skrócie napisać

@Maciek

Czyli jak z tymi podwyżkami w końcu wyszło, bo wątek się urwał? A tak jak piszesz nie każdy to fb ma, co racja to racja. Napiszecie?

Rt

I jak przebiegły rozmowy w poniedziałek w sprawie podwyżki??????????

Pass
@Małgorzata

Nic z tego. Pass twierdzi, że w tamtym roku dostaliśmy 10% podwyżki i że itak na kotłach dużo zarabiają

@Zefir olox

Mam takie zwykłe pytanie... W jakich godzinach są zmiany w Passie?

Aczy3
@Zefir olox

Podwyżki będą. Norm i obowiązków a o pieniądzach zapomnin

@N

FB,kto to dziś jeszcze ma ?

@Maciek

Kto dziś jeszcze ma FB ?

@Małgorzata

No właśnie,kto wogóle ma jeszcze FB ?

@Pass

Dużo...? A jakiś bardziej rozwinięty argument jest przy tym podawany czy tylko pada tego typu stwierdzenie? Czyli sugerujecie, że do końca roku nie ma na co się nastawiać jeśli o wzrost zarobków chodzi? To czym się ludzie teraz do pracy motywują?

Elektryk

Ile masz maszyn?(usunięte przez administratora)

Podobno decyzja zapadła......w Passie Spór Zbiorowy

....
@dobrze poinformowany

Zacznął zwalniac i znowu się (usunięte przez administratora)wszyscy. Tak jest co roku

JGHUYFU
@....

Jakoś rok temu dostaliśmy 600 zł podwyżki i nikt się nie (usunięte przez administratora)!!

@JGHUYFU

A gdzie te 600 zł? Bo ja jakoś tego nie widzę...Co roku podwyżka a wypłata taka sama albo nawet mniejsza. Dziwne to jest

Związkowiec
@dobrze poinformowany

Związkowcy mają spór o wyjazd na wczasy,gdzie i jak spędzać czas na imprezach,a nie bronić pracowników którzy traktowani są jak (usunięte przez administratora) i ciągle (usunięte przez administratora)przez brygadzistów i kierowników (usunięte przez administratora)

Sędzia
@....

Na wyższych stanowiskach też zrobić redukcja malowanie desek delegacja z tunelu na montaż??Nie za mniejsza stawkę gdzie są zwiazki??

Henryk

Witam. W jakich godzinach są zmiany w Waszej firmie? Poszukuję pracy i chodzi o dojazd.

ARMANI

1-6:50 do 14:50 2-14:50 do 22:50 3-22:50 do 6:50

Oik
@Henryk

Ale z tego co się orientuję to nie ma przyjęć.Sytuacja w firmie jest dość kiepska.

@Oik

Skoro jesteś tak zorientowany to napiszesz o tym coś więcej? Z czego obecnie ta słaba sytuacja wynika i jaka jest najbliższa perspektywa? Bywały tu już podobne okresy?

@ARMANI

Dzięki. A która zmiana po dobie następuje? Jak to jest z godzinami po zmianie? Będę wdzięczny za podpowiedź

Pityk
@Henryk

Dana zmiana trwa cały tydzień.System 3-2-1, czyli rozpoczynamy od 3 zm.,następny tydzień 2zm.i później 1.

Leho

Czyli de facto brak roboty !

Armani
@Henryk

Tydzień pierwszej tydzień drugiej i tydzień trzeciej zmiany.

Damianos

Jak z przyjęciami teraz ? Są gdziekolwiek ? Ja się roboty nie boje także dam rade

Leho
@Damianos

Nie ma przyjęć, sytuacja jest kiepska !

do ???

Jpl przetłumacz to co napisałeś

???
@do ???

A co mam tłumaczyć wszystko jest jasne i gołym okiem widoczne ale nie dla wszystkich

Rumbcas

to prawda że znowu szykują się spore zwolnienia czy to tylko gadaniana ?

Aczy3
@Rumbcas

Ja bym pierwsze ogarnął to co się dzieje jak się wejdzie w biale drzwi. Na 1 zmianie nie ma gdzie nogi postawić tyle tych pomocników pomocnika siedzi i rozmowy. To oparci o barierkę, to o regal. Tak samo sprawa się tyczy innych pomieszczeń. Telefony, kebaby, karkówki... to wkoncu praca czy wakacje ?

@Rumbcas

To bzdury, ktoś puszcza plotki i się wami bawi.......zamówień jest w cholerę tylko komponentów brakuje.

@dobrze poinformowany

No właśnie,skoro brakuje komponentów,to de facto roboty nie ma ?

Barbara
@Rumbcas

Skąd doszły do ciebie te informacje na temat zwolnień? Mowisz że znowu zwolnienia to kiedy miały miejsce ostatnie zwolnienia? Dawno?

@Joi

Nie pitol i nie strasz....robota jest tylko, że chwilowo mniej, a zwolnień nie ma !!!

Majster

Prawda to ze sortowanie rozwalili?

Do majster
@Majster

Prawda ludzie z 16-20 letnim stażem z dnia na dzień dostali wypowiedzenia potraktowali ich jak niepotrzebne (usunięte przez administratora) To się nazywa (usunięte przez administratora) podejście

Dd
@Majster

Firmy zaczynają przyjmować. Pozbywać się starych pracowników z dużym doświadczeniem to raczej nie jest dobre posunięcie dala firmy. Czas pokaże czy to jest dobre dla firmy czy nie. A co chodzi o podwyżki wydaj mi się że firma będzie musiała dźwignąć pensje bo w końcu zaczną odchodzić wykwalifikowani fachowcy sami. Zostaną tylko ci co do pracy się nie garną tylko buzią gadają. A z gadania to nic.

Nikodem
@Do majster

Pracując w takim molochu, z "górą", która nie jest w żaden sposób związana z pracownikami, to żadna nowość. Ich nie interesują sentymenty. Fabrykę interesują tzw. SŁUPKI. Im wyższe tym lepsze! Ot filozofia. Przyglądając się niektórym działaniom poszczególnych działów można zaobserwować obniżenie "lotów" firmy. Niestety czasy, które były nie wrócą. Pojawiają się tzw. karierowicze. Przychodzą na chwilę i znikają, a bałagan pozostaje. Tutaj nie ma rozmowy z pracownikiem. Nie ma wspólnego rozwiązywania problemów. Szeregowy pracownik (fizyczny) ma tylko pracować. Czytaj "wkładać i wyciągać". Nie może i nie ma się odzywać. Nie ma prawa głosu. Najlepiej niech o nic nie pyta, niech nic nie chce i niczego nie docieka. Pracownik "szeregowy" ma tylko "robić sztuki". Tyle, i aż tyle. Jest wiele przykładów na przestrzeni miesięcy, gdzie pozbywano się bardzo solidnych, mądrych pracowników, którzy chcieli coś wnieść od siebie w funkcjonowanie firmy. Tutaj rację bytu mają tylko cwaniaczki, ci którzy (ładnie mówiąc) poskarżą na kolegę dla własnych korzyści. Ale co się dziwić... Zobaczcie jaka jest struktura na niektórych wydziałach. Na jednej zmianie trzech brygadzistów i każdy ma zastępce. Do tego starsi zmianowi, mnóstwo KJ (x trzy zmiany) i najważniejsze... palarnie.

Nd
@Nikodem

Panowie na tp ???ziewamy nudą na krzesełku jak na karuzeli 8 godzin ciężko pokonać wysiłek ponad normę podnieść

Essee
@Nikodem

Maszyną LU 05

O tu

Najlepiej jest w kontroli nie dość że napijesz to i do domu rowerem wracasz no nie jureczku .pozdrawiam

Sułtan

Są gumki do cięcia?

Kocioł z montażu
@Sułtan

Jacy wy na tych kotłach jesteście biedni intelektualnie . Jakie to przykre że wam się wydaje że tylko wy (usunięte przez administratora) . To ja zapraszam z kotłów na montaż . Wielu już było karnie zesłanych z kotłów na montaż i mimo tego że tacy (usunięte przez administratora) ci nic nie pokazali . Więcej napisze jeszcze raz zapraszam na montaż kotlazy pokażcie nam jak się pracuje jak się (usunięte przez administratora) ja naprawdę chce to zobaczyć , możliwe że się od was czegoś nauczę. :D

Ktoś
@Kocioł z montażu

Czy na montażu czy na kotłach. Robota nie jest lekka. Każdy to wie. Więc po co płakać na forum. Że źle zarabiam. Zawsze się można zwolnić i poszukać czegoś innego. Nikt nikomu nic nie zabrania. Więc wypadało by skończyć płakać i wziąć się do roboty. Pass to nie koniec swiata

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 638.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 558, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.