Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Strajk

Do każdej osoby która pisze tutaj na forum gdzie większość jest anonimowa Miał być strajk na a8 i na a10. Jak widzę strajku brak. Niestety nie jesteście zgrani ani tym bardziej nie myślicie racjonalnie. Robicie dokładnie to czego zarząd chce (usunięte przez administratora)teraz dajecie im asa do rękawa. Myślicie ze co będzie 10 ? Ze zapłacą wam 5 tys ? Zapominajcie. Dostaniecie w większości najnizsza krajowa plus stażowe i nic więcej bo trzeba robić ponad półtora normy żeby coś zarobić więcej niż 3 tys brutto.(usunięte przez administratora) Nie miejcie problemów do zz bo tak właściwie to co on może zrobić jeżeli ludzi nie ma za sobą? On sam nie zrobi nic bez waszej pomocy. Myślicie ze(usunięte przez administratora)dadza wam zarobić więcej niż 2 tys ? Zapomnijcie i(usunięte przez administratora)ze wyślą wszystko na Bośnię? Niech wysyłają. Niech produkują taniej bo nie ma się co (usunięte przez administratora) oni produkują taniej tylko Niech maja odwagę opatrywać to właściwą nazwa produkcji a nie (usunięte przez administratora) to przecież nie jest trudne. Ściągają ukraincow do roboty ? Śmiało Niech ich biorą. Tamtym razem narobili braków to i teraz będzie nie lepiej. Moja rada ? Przestańcie kłócic się między sobą bo tak nic nie zrobicie. Tylko razem macie jakieś szanse. Chociaż trochę dziwne ze dziewczyna która najwięcej miała do powiedzenia zniknęła akurat kiedy strajk miał się zacząć. No ale widać też jest tylko mocna w pysku prawda? Chcecie działać i coś wywalczyć? Pokażcie ze to wy jesteście firma a nie zarzad. To wszystko zależy od was

Ok

Git

@Strajk

Widać cwaniaczku, że pracujesz na dniówki bo tak byś nie mówił ,przez trzy miesiące pracowaliśmy na pół gwizdka za damska h,,, a tobie noalnie zapłacili a robiłeś tak jak my albo mniej piknik się w tenzaluty leb

Bitch Please
@Strajk

To może niech Pan R M, wielka szycha firmy, prezes związków wycieczkowych zorganizuje oficjalny strajk ? A nie rozsyła rozkazy przez swoich (usunięte przez administratora) a oficjalnie rączki ma czyste.

Hmmm
@Bitch Please

Polecam poczytanie odpowiednich artykułów dotyczących strajków i związków zawodowych. Żeby nie było to bronie zwiazki ale niestety obowiązują pewne procedury ale skoro wy potrzebujecie oficjalnego polecenia żeby walczyć o swoje No to przepraszam bardzo ale zasługujecie na to co dostajecie. Czy żeby wyjść do łazienki też pytasz się brygadzista a może potrzebujesz oficjalnego pisma? Ludzie trochę sanodzielnosci

Krystyna
@Bitch Please

Zgadzam się z tym i tylko kasę liczy ile na koncie czy się zgadza taki sam jak reszta złodziei w tym zakładzie

Dobre dobrane słowa....

@Strajk

Ale jesteś mądry. Są Ukraińcy i robiąc montaże kilka dni te same normy wyrabiają . A szlachta Polska nie da się .

@Der

Oczywiście skoro robią delikatne prace na których każdy polak robi dwie normy to naprawdę szacun za to ze oni zrobia normę. A może niech dostaną koparki i zobaczymy po ilu zrobia normę. A skoro już tak ich wychwalasz to za kilka miesięcy kiedy będziesz gryzł zębami ściany bo ciebie na nic ciebie nie będzie stać wtedy przypomnij sobie jak polski rząd im pomagał w tym zebys ty nie mógł sobie kupić chleba.

@Strajk

Dwie normy słyszałem że to kwestia czasu i po marzysz o tym

@Der

Oczywiście ze tak ale ja zrobię normę a te szoszony mogą o tym zapomnieć

Ivan wielki

Macie swoją Ukrainę będziecie siedzieć w domach za 1800 razem z tymi szoszonami (usunięte przez administratora)

@Ivan wielki

Wlasnie zaczyna nas gryźć w nos pomóc "sasiada" a gwarantuje że będzie tylko gorzej i jeszcze każdy z was będzie chciał żeby wróciły czasy covidowe

Andaluzja

Ja bym tak nie fikał bo na wasze miejsce jest 600 tysięcy ukrainców za których państwo jeszcze passowi dopłaci za ich zatrudnienie

Gavoj

ile się czeka na telefon gdy wyśle się CV ?

GUSOL

ciekawe czy znajdą chętnych polakówd pracy na montażu bo wątpie by ktoś za takie pieniądze robił na A8 gdzie terror panuje taki że ludzie nerwicy dostają prędzej te kobity z ukraincy co uciekają zatrudnią.

Marcel 88

Co to za traktowanie pracowników albo traktujemy równo albo przymykamy oko na wszystkich co to utrzymanie ruchu ma za szerokie plecy że jest nie do ruszenia a pracownicy poliamidów do zwolnienia dyscyplinarnie robiąc to samo albo wszyscy do zwolnienia albo nikt. Utrzymanie Ruchu widać że są jak święte krowy nie do ruszenia mimo że wychodzą nie pierwszy i ostatni raz bardzo zmęczenie praca bo jak to można inaczej nazwać .

Hugo
@Marcel 88

W tej firmie byli i są równi i równiejsi. Tak od samego początku. Jedna klika steruje tym nazwijmy to burdelem.

Aki

Jadą i to ilością duża

Blazen

Ty a kogo ci chodzi ? Chyba pomyliłeś zaimki i miałeś na pisac psychopatke

Krystyna

Najgorsze że swój rodak swojego goni jak psa bez ambicji i honoru hamy i prostaku uważający się jakby byli nie wiadomo kim a ludzi mają jak w Auschwitz za nic numerki nadane a to 21 wiek ludzie opamiętajcie się wreszcie to nie jest niewola sami normy sobie podnosicie najlepsze jest to że swój swojego pod pieprza razem pracując na jednym stanowisku i udając że się nic nie stało albo umawiać się na imprezy itd. a później fotki i mycie (usunięte przez administratora) który , który jaki jest która lepiej..... Itd. normalnie hamstwo z górnej półki i to koledzy .koleżanki z jednych działów wstyd i hańba brak szacunku do samego siebie

camera1

widzę ze pracownicy UR dzisisj na 3 zminie musieli mieć dużo pracy albo święto. O godz. 6:30 za bramą zakladu łapali równowagę. Ciekawe kto za nich odbił przepustki.

Hehe

Do "DOSC" trzeba było trzy normy je....ć na montażu a teraz płacz bo najniższą krajowa ,uwierz mi na A8 teraz robią po dwie normy i jakoś nie płaczą dla chcącego nic trudnego ,za robotę się weź pozdrawiam

@Hehe

To ja tam chcę , a ja wszyscy mówią że normy ciężko wykonać

Oj B...
@Hehe

Idzie wiosna... dniowkowcy ciekawe co wam będą kazali robić ... jak akordowi sie pozwalniają ...

I co
@Oj B...

Straszysz czy się żalisz każdy ma swoją robote nikt nikogo nigdzie nie trzyma na dniówce zadaniowej tez robisz norme na maszynie

Hehe
@Oj B...

A już się zwolniłeś zastanów się bo po podwyżce znowu będą (usunięte przez administratora)po dwie normy a potem płacz hehe

A8 rulez

A jak tam Janusz z a10 ??? Dalej szaleje i pokazuje co to nie on?

Jastrząb

Usunąć pseudo pomocników brygadzistów z a-10!!! Są niepotrzebni ludzie to widzą i muszą robić na wasze pensję ..o dodatkowych planistach to już nawet szkoda pisać..

Jem bułkę
@Jastrząb

A co chcesz zostać nowym brygadzistą cwaniaczku ?

Sanocki Dżihad

To mówisz że ma jaja i sobie poradzi w życiu to dlaczego jeszcze robi w passie taka wielka gwiazda.Niech robi wielka karierę w świecie a nie na montażu,jak ja lubię czytać te wasze wiejskie wypociny.Skończcie wypisywać te wasze wypociny wiejskie że co ona nie załatwi z kierownikiem i z prezesem.(usunięte przez administratora)ze dostaniemy nie wiadomo ile bo oni dążą do tego a żeby wszyscy zarabiali najniższa krajową,ale przepraszam oprócz kotłów bo tam się wszystko należy.No może jest w tym wszystkim prawda ja im roboty nie żałuję trzeba się tam na (usunięte przez administratora) i to bardzo.Ale wszyscy w tej pseudo niemieckiej firmie jesteśmy równi i powinniśmy się wspierać i walczyć o o lepsza kasę razem,a nie lepsi mają" mają zawsze,e lepiej" a ludzie z montażu dalej będą w d..e (usunięte przez administratora) .Nie pozdrawiam tych wielkich gwiazd z mistrzowek

Racja
@Sanocki Dżihad

Wlasnie tacy są ludzie. Mało elokwentni i tylko roszczeniowi. Wiejskie wypociny ? Możesz mnie obrażać ile chcesz masz do tego prawo. I tak dla wyjaśnienia nie jestem z mistrzowki bo siedzę trochę niżej. Co do gwiazdy. Nie uważam że jest wielka gwiazdy i myślę że ona też nie ale chciała czegoś dobrego dla was i być może to by się udało ale odebraliście jej możliwość rozmow co do norm. Wspierać. No wlasnie wspierać wiec kiedy byliście ugadani na odpowiednie zachowanie to niestety ale nie wspieraliście się nawzajem i macie efekty jakie macie. Ona nie jest cudotwórca a wyszła na idiotke przed zarządem. Tak sie wlasnie kończy gadanie a nie działanie. Gratulujemy ludzie z montażu bo tak dniowkowcy będą mieli teraz zdecydowanie lepiej niż wy. Jak to się mówi dostajesz to na co zasłużyłeś. Kotły także dostają to co zasłużyli. 500zl jak wy i 100zl do dodatku frekwencyjnego bo u nich jest 260zl a ty masz 360zl wiec dalej masz te same pieniądze tylko oni teraz dostali wyrowanienie do tego co wy już macie. A ona już nic nie załatwi. Zabraliście jej możliwości i narzędzia. Także jeszcze raz gratuluje

Racja

Dzisiaj usłyszałem fajna rzecz od dziewczyny która ma jaja. Sami dostajecie co chcecie. Trzeba odwagi żeby powiedzieć to do bandy ludzi którzy stoją i mysla ze im się wszystko należy. Jedziecie po niej jak nie wiem po kim a tak właściwie nikt z was do zarządu nigdy nie poszedł i wiecie co ? Ma rację ze powiedziała dzisiaj do kierownika ze na żadne spotkania nie chce już chodzic bo robocie z niej (usunięte przez administratora) a wcale nie jest (usunięte przez administratora) Być może nie wszyscy są wstanie za nią nadążyć ale wie dziewczyna co robi. Narażała się dla was. Chodzila dla was. Walczyła dla was a wy co ? Kłamiecie jej o tym jak to norm nie wyrabiacie ? Serio ? Ogarnijcie się ludzie w końcu bo jesteście banda hipokrytów którzy są mocni tylko za jej plecami a miejcie w poniedziałek odwagę podejść do niej i powiedzieć jej prosto w twarz to co o niej mówicie do innych. Nawet dzisiaj starała się wam załatwić to żeby montaże bez wyceny były liczone w dniowkach po wprowadzonej normie. I wiecie co ? Mam nadzieję że właśnie to czytasz. Szkoda twoich nerwów. Twoich kłótni z kierownikiem. Twoich rozmow z zarządem. Skoro chcą zarabiać grosze a urobic się jak osły to ich wybor. Każdy mądrzejszy szuka już roboty a resztcie chyba podoba się zarabianie najniższej. Nie pozwól im na to bo jesteś fajna pyskata dziewczyna która trafiła na buraków nie potrafiących się postawić. Ty sobie dasz radę w życiu ale oni ? Oni nie zasługują na twoja pomoc. Trzymaj się bo masz potencjał. Z pewnością byłabyś lepszym zarządca hali niz co niektórzy

Ja się pytam po jakiego grzyba w sobotę na montaż przychodzą dwie blond księżniczki z chałupnictwa jak magazyniery za nie robią

Jacus

Co trzeba zrobić aby być kj jakaś szkoła wyższa kursy ?

Tad.
@Jacus

Trzeba mieć zawodówkę.

Jacus
@Tad.

Kurde ja mam studia

Jakub
@Jacus

Nie możesz mieć wyższego wykształcenia bo kierownik jest bez matury

Jutro następne negocjacje w sprawie podwyżek, czekamy na dobre wieści. Podobno 300 zł już zadeklarowali, że dostaniemy, a związki chcą to podwoić. Taką wypowiedź szefa związków słyszałem. To dobrze bo 400 zł na rękę to w tych okolicznościach to takie minimum.

Pies Ogrodnika

Ile trzeba niektórym powtarzać że cudzych żon się nie rusza ?

Danio
@Pies Ogrodnika

Kolejna afera

A8
@Pies Ogrodnika

Takie są najlepsze.

Dosc

Jesteście wszyscy śmieszni.....znakowanie atq dniowki zadaniowe ... Montaż ... Montaż robocie prawie 2 normy zatrzymuje się się przed (żeby nie przekroczyć) rozumie was że normy są sakrckie ale nie wrócą czasy jak mieliście po 5 tys zl... Atq po ciul wam było te 5 czy 10 min więcej robilyscie 3 target teraz macie.... Znakowanie was jeszcze nie dopadli ale i wam się ukruci gdyby nie żona pana brygadzisty p sol...... I jego żony na tym stanowisku i wam by się urwali przerwy po (usunięte przez administratora)

1 h

Dosc
@Dosc

Jeszcze tunele zostały wam też by ukrócic.... (usunięte przez administratora) nie się od 13... Wam to dopiero bym normy podniósł

Jastrząb
@Dosc

Skrócić to jak najszybciej trzeba tym z mistrzowki na A-10 ...Trzech brygadzistów , trzech planistów w tym jacyś pseudo wysyłkowi..i to mnożymy razy dwa bo dwie zmiany ...jeżeli szukamy oszczędności to zacznijmy od tych właśnie głów plus biurowiec ...Mogliby przynajmniej udawać że coś robią a tu zonk telefon ładowarka i ogień przy biurku :) nie pozdrawiam nierobów

Prac
@Jastrząb

Masz rację. Sami robotnicy. Zadnego zarzadzania zadnej logistyki zadnych systemow zadnych klientow. Geniusz po prostu

Dosc II
@Dosc

Zapraszam na znakowanie i zobaczymy jaki będziesz chojrak. Jak Cię zaczną plecy (usunięte przez administratora) to szybko odpuścisz. A chyba nie znasz tematu jak to jeden brat uratował drugiego brata za bycie pod wpływem. Tak na właśnie na TP. Zapytaj szefa ZZ o kim mowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.