Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

hehe

DO Spostrzegawcza/y wpadnij na jednego może ci polejemy a nie pisz pierdoletów na forum

bezrobotny

Dzien dobry. Czy sa przyjęcia na wydzial wulkanizacji? Jakie średnio zarobki?

Luger

Jeżeli nie było złapania kogoś na gorącym uczynku,to już po ptakach.Jedynym dowodem na stan nietrzeźwości jest pomiar promili za pomocą odpowiedniego urządzenia pomiarowego.

Małgorzata
@Luger

Ale to chyba policja jedynie alkomatem może zmierzyć czy w firmie też mają takie prawo?

Ogrr

W dokumencie z mediacji wynika że na montażu za łączenie mają płacić 0,028 gr. A płacą 0,024 gr. w to wtapiają premie 15 proc. wtedy daje 0,28gr, czy takie były ustalenia ? czy łamią prawo? W umowie o pracę mam napisane "wynagrodzenie plus premia" a nie wynagrodzenie w tym premia , o co chodzi?

@Ogrr

No oczywiście ze tak masz napisane. I takie były ustalenia. Twoje wynagrodzenie wynosi 0.02414 taka kwota jest za jedno łączenie na montażu. Plus premia 15%. Wcześniej za łączenie było 0.018 plus premia. W sumie trochę późno zadane pytanie ale lepiej późno niż wcale. I uprzedzając kolejne pytania. Ustalenia są nadal dostępne na stronie zz na fb I można czytac dowoli. Dniowkowcy dostali 500zl brutto I montaż dostal 500zl brutto liczone do łączenia a nie w formie dodatku który można zabrać.

No a jak
@Ustalenia

Jedni dostali "podwyżki" 450 zł, a inni 550! Miało być po równo dla każdego, po 500 zł. Jednak to nie prawda. Co wam z tych pseudo podwyżek jak żółtokoszulkowcy dostali prikaz by za byle co wypisywać karty niezgodności. Im więcej kart tym taki "kurczaczek" zarobi więcej, a pracownik mniej. A sumarycznie zostanie więcej pieniędzy w kasie firmy. Ciekawe co na to władza z biura w Niemczech? Z chęcią się z nimi tym podzielimy. Zebrałam już kilka osób i ładnie kilka zdań skomponowaliśmy. Do tego znajdzie się kilka rarytasów, na niektórych przy.d.pasow :)

@No a jak

Czy możesz podać przykłady na jakiej podstawie ludzie dostali takie zróżnicowane podwyżki ? Chcesz pisac do Niemiec ? Śmiało możesz pisać. Wszyscy bylibyśmy zainteresowani twoja wiadomościa dla nich bo to bardzo ciekawe. Tylko pamiętaj ze pomówienia są karalne i wszystko co zamieścisz w takim liście musi mieć potwierdzenie w rzeczywistości inaczej narazisz się na poważne konsekwencje bo nawet jeżeli to będzie prawda a niestety tego nie udowodnisz to ty będziesz miał problemy. Żółci? Bo to niestety ale trzeba się zgrać i postawić się co do wypisywania notateczek za jedną sztukę ale do tego wszyscy muszą się zebrać

Luger
@Ustalenia

Widzę że próbujesz zastraszyć ludzi chcących napisać prawdę.Widocznie taki list nie jest w Twoim interesie ?

Antykurak
@No a jak

Kurczaczki coraz bardziej się ponoszą pasuje im to ukrócić u nas dają tematy za rzeczy pol roku do tyłu wiec ...

@Luger

Zastraszyć? Nic z tych rzeczy ale wiem jak wygląda mówienie prawdy w firmie takiej jak pass i wiem jak to się skończy. Gnębienie ludzi którzy odważyli się powiedzieć prawde.

Riiki

Tak ma być i tyle

Szynkożerca

To prawda że znowu normy na montażu mają podnieść ?

Der
@Szynkożerca

Yes

Maciek
@Szynkożerca

Tak to prawda , będą podnosić dopóki nie będzie tak, że taka normę będzie wstanie wyrobić 10 % pracowników, ale ludzie sami sobie winni zamiast trzymać się max tych 6000 pkt , to jedni paczka więcej potem następni znów więcej, więc jest podstawą by podnosić a potem będą robić na normę od gwizdka do gwizdka.

@Maciek

Sami jesteście sobie winni. Gdyby nie ci co się wyłamali przy strajku to by było zdecydowanie inaczej a tak macie co chcieliście a jak będzie trzeba to i będę robić 8tys punktów i w tej chwili nic wam do tego

Facet
@Montaz

Widzę dziewczyno, że móżdżek to ty masz "blondynki" i z myśleniem masz problem ! Jeszcze tylko chwilę pozwolą ci robić w tej normie żeby ciebie i tobie podobnym podpuścić do zrobienia jeszcze więcej.....a później trach !... i jak dzisiaj za 8000 pkt. masz 227 zł to po zmianie normy za tą samą ilość sztuk nie będzie 8000 pkt. i 227 zł. tylko !!! 6000 pkt i 170 zł. .....i co wtedy ??? .. będzie płacz i narzekanie. a jak pójdziesz się poskarżyć to też ci powiedzą ....nic ci do tego, nie pasuje to się zwolnij, albo (usunięte przez administratora)

@Facet

Nie dziewczyno tylko mężczyzno jak już coś a po drugie już sobie narobiliście sami wiec płacicie za swoją głupotę i jak będzie tak jak mówisz to ja sobie znajdę inna robote bo pass to nie koniec świata i są inne firmy to wy tam zostaniecie. Nie potraficie się dogadać. Nie potraficie się trzymać tego co było ustalone. Na samym początku było gadane ze robimy max 6tys a pozniej okazuje się że robią 6500 7000 7500 No proszę kto tu jest winien ? Pretensje do siebie i do nikogo więcej ale na a10 są lepsze gwaiazy bo jadą po 10 tys wiec kto tu ma coś nie tak z głową? Nie potraficie grać do jednej bramki to cierpcie ze strzelają wam samobóje

Pracownik pass

Czy w miesiącu kwietniu przysługują nam talony na święta wraz z tą podwyżka 500+ ???

@Pracownik pass

Czy wy naprawdę jesteście tacy nieogranieci zw pytacie się o takie rzeczy ? Podwyżka to podwyżka a bon to bon

@Masakra

W tej firmie wszystkiego można się spodziewać co się plujesz zapytać się nie wolno nie ma żadnej rozpiski w jakiej kwocie będą bony No chyba że Ty z biura i wiesz

Halina
@Xd

A co to za taka podwyżka 500+?? Akurat o tyle Wam podwyższyli wypłaty, czy to ma jakiś związek z rządową kasą na dzieciaki?

@Xd

Jak nie ma jak jest. Wystarczy wychylić głowę z własnej (usunięte przez administratora) i wtedy widac wszystko. Od 600 do 640 to naprawdę nie jest trudne ale widać kto pracuje w tej firmie

@Halina

Tak dniowkowcy dostali taka podwyżkę od marca

Masakra

Inbecylu pytali się jakiej wysokości są bony wiec otrzymali odpowiedź a jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie odzywaj (usunięte przez administratora)

@Masakra

U nas na wydziale nie było takiej informacji widocznie siedzisz blisko rozporka wiec wszystko jasne

Maskara
@Xd

I co t u m a n i e ? Zadowolony z wyplatu czy dalej cos ci nie pasuje

Masakra

Nauczy się wysławiać po polsku wieśniaku skądkolwiek jesteś

@Masakra

Oj biedaczku widze ze juz nie masz co odpisać wiec miłej pracy na montażu

To zapraszam na kotły

Wirus
@Xd

Na kotłach się też wam dobiorą do norm i wreszcie będziecie robić a nie udawać

vafaz

Czy to prawda że już połowa pracwników Passa to Ukraincy ?

@vafaz

Pierwszy raz słyszę

Guma

Kiedy MG weznie w końcu kompiel i umyje w końcu ręce czarne jak smoła przed 3 zmiana jest czas

Pityk
@Guma

A kto to jest MG i na jakim wydziale pracuje ?

Ja wiem kto

Wszystko idzie na Bośnię, info potwierdzone w100%. W Sanoku ma zostać tylko wulkanizacja + wytłaczanie, oraz rurki metalowe.

Szeryf jednoręki
@Ja wiem kto

No i dobrze niech to zabierają w(usunięte przez administratora)

Abc
@Ja wiem kto

Skąd takie wiadomości? Chyba nie dokonać potwierdzone?

belko
@Ja wiem kto

kto niby to ci powiedział ?

zamęt

nie siej zametu.

Go
@belko

Podsłuchiwał może pod drzwiami :)

ja wiem kto
@Abc

100 % info potwierdzone(usunięte przez administratora) juz w tamtym roku (usunięte przez administratora)calosc ma byc na BIH juz od nowego roku 23

Oik
@ja wiem kto

Jak na razie póki co "Bośnia" wraca do nas

Gdyrbdu

Co trzeba zrobić żeby dostać się do kJ ale na A10???....Robotą się nie przemęczą co widać po wózkach i wieszakach których musimy ciągle szukać. Za to czerwoni chodzą że... Nie wiem.. zima niby się skończyła... na hali palą... Zimno im czy co??? A jeśli chodzi o rozruchy to też jest ciekawie jak sami się uczą z pracownikami. kabaret jak się patrzy.

Ktoś
@Gdyrbdu

Bo to prawda Kj akurat na tej hali to (usunięte przez administratora)

Filip
@Gdyrbdu

A największy to na pewno TY sam dlatego o tym piszesz nie musisz się chwalić

Były KJ
@Gdyrbdu

A co myślisz (usunięte przez administratora) że kj to Bóg i wszystkie montaże zna tak samo jak każdy jeden musi sprawdzić etapy i rysunek a ty masz zdjęcia w książce porobione kolorowe jak dla (usunięte przez administratora) a i tak nic z tego nie wiesz !

@Były KJ

Jak by nie ludzie produkcji to wszystko by szło nie mów że nie cbale

Były KJ

Sam jesteś cymbał bo pracownik kj też pracował na montażu a ty to możesz mu tylko l.da zrobić !

Hahaha
@Były KJ

I tu się myślisz teraz są kj, którzy montażu nie widzieli.

Kkk
@Hahaha

Bardzo dobrze mówisz!!! Nawet szkolenia nie potrafią przeprowadzić, ale temat wypisać to pierwsi(zwłaszcza pewne przemadrzałe panie)

Pracownik pass

Czy to prawda że mamy odpracowywać soboty wieki piątek ?

Czy ktoś wie jak się dostać do pracy na magazyn na A12 lub A10??

Maciek
@Nowy

Zamelduj się w niebieszczanach

@Maciek

I co przyjmują jak coś to dajcie znać skorzystam

Sandi

Szykują się przyjęcia dużej ilości ludzi

@Sandi

Gdzie mistrzowke czy na A 12 na magazyn bo tylko tam jest jeszcze mało ludzi acha może do kontroli na A 10 tam też mają (usunięte przez administratora) wogole że oni jeszcze pracują za te pieniądze jeszcze kiedyś a może jutro pokaże wam jak

Łucja
@Sandi

orientujesz się czy do biura też? bo jestem mega zainteresowana :)

Somblero

na montażu więcej już ukrainców niż polaków a ma ich być jeszcze więcej.

Casaz

czy obecnie są przyjęcia na montaż czy biorą tylko tych ze wschodu ?

@Casaz

Przyjmują bo pracownicy ze wschodu są niestabilnie emocjalnie i nie dają rady. Czekają aż państwo da im kase. Tylko dużo cierpliwości, samozaparcia żeby wytrzymać na montażu

Noel

Мне предложили работу на этом заводе. Обещают 18 зл. 8 часов и бесплатное жилье. В чем подвох? С чем я столкнуться приехав на работу.Буду благодарна конкретным примерами.Спасибо

Stary Pracownik
@Noel

Гачка тут нема, а на котлах важка робота, а охочих поляків немає. 18 злотих і безкоштовне проживання – це мінімум, який вони можуть вам запропонувати. У міру набуття досвіду ставки будуть зростати.

Tru
@Noel

так, є заковика. Вони змусять вас щодня їсти російські вареники.

Fikus

Masz rację kapusia tu tyle ooo

Jeden z nielicznych

I zapomniałem dodać że nie liczy się dobrze wykonana praca tu dochodzi też zawiść.

Jeden z nielicznych

W śród pracowników jest zbyt dużo zawistnych kapusiów, przede wszystkim brak koleżeństwa w takich warunkach jest ciężko normalnie pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 640.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 560, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 387 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.