Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

budyń

tak. mamy na P1 nowego kierownika. pokazuje się z najlepszej strony . nas roboli rodzice uczyli mówic dzień dobry i inne kulturalne zachowania ,które są obce klasie pracującej wyższego szczebla w dzisiejszych czasach. ludzie pluli na Romana który nie brzydził sie podac rękę brudnemu robolowi! pozdrawiam Roman! były kierownik rozmawiał z ludźmi ten nowy zakazuje nawet rozmów . dobrze zaczął i tak samo skończy szybko . na tym etacie bez poparcia starego długo nie popracuje ten kierownik ,który nawet nie raczył się przedstawic.

Kicia

Z tego co mam informacje i co ludzie mówią to dał wypowiedzenie dawno takiego dobrego bhpowca nie było. A kierownik młody ale sie nauczy jak dostanie kilka strzałów od dyra.

kicia
@Kicia

...ty dobry, wspaniały BHP-owcu, po prostu jesteś chodzącym ideałem! pisać głupoty to każdy może, nawet Ja. Prawdą jest że Sam się zwolnił a powodem było "podwyżka" którą nie dostał. I co warto było podje....ć ludzi?!!

Joanna Katarzyna

@Joanna Katarzyna

"Poproszę o kontakt osoby, które pracują lub pracowały w Stomil Poznań S.A. mam fajną ofertę, pozdrawiam wszystkich serdecznie. e-mail: katarzynawolak@interia.pl" ŚĆIEMA !!!!! - ona nie ma żadnej oferty , ani nie odpisuje na mejle (chyba czytań nie umie :P)

@budyń

dlaczego podszywasz się pod mój login! wymyśl sobie swój!

akot

Jest nowy kierownik na P-1 - jakiś młody 27 mio latek z ponoć ogromnym doświadczeniem :) hahaha podobno bhpowca zwolnili.... !!!!! - hurrraaaaa!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
robol

Halo.....- zakładzie - czy "sypniecie grosiwem" na ten długi łikend? (wypłata kiedy ?!:))

vars

tej !? - może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w tej firmie za dni wolne między świętami, w które zakład nie pracuje cały, to nam pracownikom odciągają dni z urlopu. np. poniedziałek i środa święto - zakład 3 dni nie pracuje a trza brać dzień urlopu - czy to wogóle zgodne z kodeksem pracy?

ano

@up - dobrze przecież wiesz :):P jak jest - nie ma co tu robić reklamy bo pół stomilu ucieknie zaraz :) hehe a co do porównania stawek - to jak ty misiu chcesz tu coś porównywać jak w stomilu jest akord i stawka godzinowa nie ma znaczenia przy wypłacie wtedy.... ! co? bo można powiedzieć ,że w stomilu jest np. 1200 netto , a gdzie indziej z regóły np 14--15--, albo i więcej. Także porównania tego typu są nie na miejscu i bez sensu w tym przypadku. p.s. rzeczy do porównania jest o wiele więcej niż dwie...:) (główka pracuje ?:)....hehehe)

ano

ano dokładnie- choć ja tam na mym dziale mam zawsze pracy full :) - także o brak roboty sie nie martwie ;) -(przynajmniej mnie nie zwolnią :):):P aco do rozwijania sie zakładu - to sama nie wiem - wg mnie raczej nikogo ostatnio nie przyjeli, choć np. w biurach nawet gdy teoretycznie nie ma miejsca, to jak ktoś ma kogoś znajomego w zakładzie(biuro) to nagle dla niego (niej) sie i miejsce znajdzie i biurko wolne, i komputer z dost do internetu i robota już jest :):P - "szkoda tylko ,że z polecenia" :( ogólnie zakładu bym nie poleciła(ił), gdyż panuje tam jedno wielkie machlojstwo, każdy aby boi sie o swe dobrze płatne stanowiska (kierownictwo, kontrola, biura) , a ponad połowa pracowników tam pracujących (zwłaszcza na p2) to "stara gwardia" która to jest już objęta "okresem ochronnym" i ich tknąć nie mogą :):P! - i chwała za to, bo gdyby ich nie było/brakło a w ich miejsce poprzyjmowali młodych nowych pracowników - to zakład leży i kwiczy po kilku miesiącach - albo zostaje bez pracowników , bo młodzi to teraz za takie marne "grosiwo" pracować nie będą ! - nie nie - inni oferują więcej.

Nekla

Podobno sa przyjecia w firmie mozecie powiedziec jak sa zarobki ??

@Nekla

wygląda na to że firma bardziej stoi niż się rozwija bo na wielu działach pracuje coraz mniej ludzi, i jest coraz mniej pracy. ludzie są przerzucani z działu na dział.o przyjęciach raczej nie słychac ,

nekla
@Nekla

1250-1550 maks.

bubu

racja niech zakład wyskakuje z kasy!!!! - bo mają, tylko nie idzie do pracowników tylko do biurowych i do dyrektorstwa (ostatnio przybył nowy pasacik b7 2.0 tdi bluemotion 177km za niecałe 160 tys zł)

robol

PO ILE NA ŚWIĘTA !!!!????

=)
@robol

nie za wcześnie na świątecznie

oger

Niedługo to się skończy ! - volkswagen już pomału rośnie, a "stara gwardia" w stomilu już sie starzeje i też odejdzie (stare kierownictwo, pracownicy. A WTEDY TO ZARZĄD BENDZIE MUSIAŁ "Z KASKI WYSKAKIWAĆ " I ZACZĄĆ PŁACIĆ BO POŁOWA LUDZI IM ODEJDZIE !!!! hahahaha !!!!

kat
@oger

tak jak wszędzie, najniższa, wyjątkiem smrodu...

oger
@kat

hehe ?! - w stomilu oczywiśćie ;)

taaaaa

tak- racja powinni dać podwyżki na akordzie, (stawki akordowe dla poszczególnych maszyn/stanowisk pozwiększać) a nie na godzinówkach - bo większość ludzi w tym zakładzie ma akord - i tych podwyżek nawet nie odczują. Co z tego jak zakład każdemu przelał kilkadziesiąt złotych wyrównania ,a na następną wypłate nie będzie nic już :( (takie wyrównanie powinni co miesiąc dawać !!!! , a nie raz w roku !!!!) wstyd !

obsrator

@up ano- tak jest ! co do tej podwyżki to była taka "nibypodwyżka", a nie podwyżka normalna, tylko to było takie wymuszenie podwyżki najniższej krajowej wymuszone przez państwo- tak to państwo wymusiło na stomilu (i wymusza/ć będzie) te podwyżki o kilkanaśćie/ złotych na miesiąc , ale dla akordowych robotników to i tak bez znaczenia - wypłata stoi w miejscu :(

obserwator

tak ludzi przyjmują a starzy i doświadczeni pracownicy nie mają co robić tylko rzuca się nimi z działu na dział, tam gdzie kiedyś było najwięcej pracy jest po 1 góra 2 osoby na zmianie, i ja się pytam po co nowych ludzi zatrudniać. A Dyro za moment będzie wystawiał nagany za niewyrabianie norm tylko z czego je wyrobić jak nie ma żadnego towaru.

maciejek

a co sie stalo z poprzednim liderem z Sanoka ??

maciejek

kto jest liderem na P1 ?? nie kierownikiem tylko liderem ?

@maciejek

liderem jest Falgier, zastępcą Chmiel.

Do Darka. Masz całkowiyta racje.

Darek

Ten brygadzista ktory parcuje u kobietach na gumkach nie powinien dostac ZADNEJ PODWYŻKI. TO jest LEWUS

zarząd

podwyżki o średnio 5% dla wszystkich ! - od września :)

co?
@zarząd

przecież mają podnieśc najniższą krajową więc czy to napewno podwyżka?????

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil