Opinie o Spoldz.Inwalid. Naprzod. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Spoldz.Inwalid. Naprzod.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Spoldz.Inwalid. Naprzod. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spoldz.Inwalid. Naprzod. w Łódź

Andrzejek Nowy wpis

Czy pracownicy się dobrze ze sobą dogadują? Nie ma rywalizacji?

donald B-stok Nowy wpis

Witam . Praca nawet przyjemna na głowę nie pada i jest czysto lecz kuleje tu gratyfikacja w stosunku do wykonywanych czynności np. sanitariusz czy pani salowa która pracuje od pon. do pt zarabia na ,,RĘKĘ 1600zł no w porywach do 1700 jeśli ma 2 st.nie pełnosprawności a portier który śpi (bo są tacy co maja w pow. prace i przychodzą sobie pospać) zarabia powyżej 1900 zł netto . A kierownik obiektu mówi że pracownicy nie szanują jej , zapytam a czy ta osoba wie że nas tak traktując sama pozbawia szacunku do siebie pracowników (sms-y z groźbami że firma nie będzie trzymać pracowników którzy chodzą na L4 , pisze o braku szacunku a potem bezczelnie nie odbiera tel. jestem osobą która nie często bywa na zwol. lek. i nie jedno krotnie pracowałem na silnych lekach przeciwbulowych , wiec droga dyrekcjo grupy kapitałowej naprzód zadbaj o dobro pracownika a nie o dobro portfela jaki posiadasz .MY PRACOWNICY Z ORZECZENIEM NIE JESTEŚMY GORSI I PROSIMY O SZACUNEK WASZ DO NAS . Z POWAŻANIEM SOLIDNY PRACOWNIK

joko Nowy wpis

oskar' najlepiej zrobisz jak sie do nich zglosisz lub wyslesz do nich swoje cv, jak mowisz komentarze nie sa jakies mega nowe wiec nie wiem czy jest sens opierac sie na nich.

ona Nowy wpis

Firma NAPRZOD w Bełchatowie zostawila pracujace tam sprzataczki i kuchenkowe na lodzie z dnia na dzien ,nie wypowiadajac im umow o prace twierdzac ze skoro zerwali kontrakt ze szpitalem na sprzatanie t sprzet zabieraja a ludzi niech inna firma wezmie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spoldz.Inwalid. Naprzod.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Obecny pracownik

To nie firma tylko (usunięte przez administratora) .. zyruja na trudnej sytuacji ludzi i nie licza sie z nimi. Umowy nie podpisywane na czas, praca niezgodna z kodeksem pracy, Pani kierownik wozi sie jakby byla nie wiem kim i oszukuje pracownikow!!! Przestrzegam przed ta firma!

edek

najnowszy hit firmy. odejdz z pracy na wlasne zadanie jak masz grupe i umowe o prace. a my cie zatrudnimy na umowe zlecenie ale bez zadnych swiadczen . zabiora tylko podatek a umowe o dzielo nazywaja umowa zlecenie. to jest kpina niudacznictwo firmy. nie ma pieniedzy? zlikwidowac te samochody sluzbowe w leasingu. jezdza gdzie chca na nasz koszt. to jest firma kyora ma gdzies pracownika. dba tylko o wlasne interesy/ dyrekcji/. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Spoldz.Inwalid. Naprzod. - Łódź

Spoldz.Inwalid. Naprzod.