Opinie o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

karpik

Ciekawe którą firmę toksyczny pan K. będzie teraz próbował rozwalić i przy pomocy czyich rąk. To umie najlepiej - żerować na pracy innych.

Kiełbaska

szacun dla Lidera, muszę przyznać że firma robi postępy , zwalniają ludzi nieproduktywnych i nie radzących sobie z pracą. Wynagradzają solidnie pracujących - wreszcie - Lider jeszcze raz szacun...!!!

oonnaa

Z moich obserwacji i odczuć jest ok, polecam!

Mierzej

Witam, jestem pełnomocnikiem w firmie lider od kilku tygodni, przebieg wdrażania w firme był bardzo płynny miałem pomoc z każdej strony od szefa po Panią z recepcji, w 1 dzien przeszedłem pełne szkolenie teoretyczne które trwało 4-5 h w 2 dzien pojechałem w teren z doświadczonym menedżerem i podpisałem dwie sprawy na moje konto 3 dnia zdawałem test u szefa, który był dosyć łatwy i pytał tylko o to co było na szkoleniu. Po zdaniu testu dostałem własny samochód. Byłem na rozmowie także w euco i drb centrum odszkodowań i nikt nie zaoferował samochodu na start ;) polecam LIDERA !!!

roberto

(usunięte przez administratora) Wow dowiedzialem sie ze na stanowisku szkoleniowca nastapily pozytywne zmiany, odszedl toksyczny P. Krzysztof, chyba mozna juz wrocic do firmy... bo praca była całkiem przyjemna tylko się z nim nie mogłem dogadać, pozdrawiam pracownikow Lidera!

Aguśka

Witam. Ja natomiast chciałabym podziękować pani Dorocie za zaangażowanie w moją sprawę i wspaniały kontakt. Jestem w ciągłym kontakcie z panią Dorotką i na bieżąco informowana o postępach. Czekam na pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Magda

Jestem pracownikiem Kancelarii Lider, po okresie próbnym dostałam umowę na czas określony na 2 lata.Atmosfera w pracy...-genialna, szefostwo...-sympatyczne, sprawiedliwe i konkretne. To co było umówione to dostałam. Auta są do dyspozycji i są to auta nowe i co chwilę dobierane kolejne z salonu ponieważ firma się rozwija.Każdy kto ma ochotę się przekonać jak tu jest to proponuję spróbować a nie czytać wpisy i samemu sobie wyrobić zdanie.Przez ten okres który tu pracuję tylko dochodzą nowe osoby a nikt nie został zwolniony ani się nie zwolnił. Osoby które tu pracują to większość od początku lub od kilku lat wiec o czymś to świadczy.

graszka

w Kancelarii pracuję już ponad rok, więc uważam, że wiem u czym mówię. Naprawdę zasmucają mnie wcześniejsze wpisy wypełnione zjadliwością. Ja tą pracę bardzo sobie cenię. Czuję się doceniana za to co robię. Co więcej atmosfera pracy jest bardzo przyjemna. Wszyscy dobrze się znamy lubimy i szanujemy. Jest to zasługa Szefa, dla którego atmosfera pracy jest najważniejsza. Stara się aby każdy czuł się dobrze i miał swoje miejsce w firmie. Kolejną rzeczą którą sobie cenię jest to, że w firmie naprawdę jest prowadzona polityka prorodzinna. Nie ma problemu z wzięciem wolnego ze względu na chore dziecko, ani z nagłym wyjściem z pracy ponieważ dziecku coś się stało. Szef również jako rodzic doskonale to rozumie. Mogę śmiało powiedzieć, że firma odpowiada na potrzeby swoich pracowników, co jest bardzo istotne. Ja bardzo polecam Kancelarię Lider, gdzie pracownik jest traktowany jak człowiek, a nie maszynka do robienia pieniędzy.

Kiełbaska

Hahahah samochody służbowe dobre Jaja.

natipati1
@Kiełbaska

Jeżeli pracujesz w Kancelarii" Lider" to dobrze wiesz, że pracownicy mają dostępne auta. Po co tak kłamać? Próbujesz wystawić złą opinie szefowi czy boisz się o swoje stanowisko?

K.
@Kiełbaska

Kiełbasko, gwarantuję Ci, że auta są. Nowe. prosto z salonu. Zresztą, nie da się ich nie zauważyć, bo jeżdżą po Polsce odpowiednio oznakowane.

kamel

taaa, w ogłoszeniu tylko

Peggy

Jednak na tym forum właściciel firmy z imienia i nazwiska wymienił byłego pracownika a następnie wyciągał brudy związane z jego życiem osobistym :/ i pomimo tego, ze wpis został usunięty ( nie wiem, czy to był przypływ rozsądku, czy raczej działanie moderatora) niesmak pozostał . Twoim zdaniem to jest dobra atmosfera ??

@Peggy

Jeżeli pracownik z podaniem nazwiska opisuje wady swoje byłego szefa, wkraczając również w jego życie osobiste, dlaczego pracodawca nie może zrobić tego samego?

Zniesmaczona

A jeśli byłe żony przychodzą do pracodawcy po pieniądze na dzieci to już jest sprawa służbowa? Znam szefów Lidera, to naprawdę w porządku ludzie. I trxymam kciuki, żeby im się wiodło.

Zniesmaczona

A skąd pomysł, że wiem o tym od Szefów? Strasznie szybko wyciągasz wnioski. To często nie wychodzi na zdrowie. Nikomu.

yrdg

Widzę, że zależy Ci na przedstawieniu Kancelarii z jak najgorszej strony. Dobrze, że użyłeś słowa "byłego",bo skoro jest byłym pracownikiem to znaczy, że się nie nadawał do swojej pracy i dlatego go nie ma. Obserwuje tą stronę od listopada, dostaje powiadomienia gdy pojawiają się nowe posty i wybacz nie widziałem żadnych obrażających postów jakiegokolwiek pracownika. Czuje tutaj tylko jak każdy z pracowników sika w portki, żeby utrzymać się na swoim stanowisku :)

rumcajs
@yrdg

Szkoda, że nie zrobiłem zrzutów ekranowych ( posty z wczoraj lub dzisiaj rano ), A co do personalnych wycieczek wobec byłego długoletniego managera, właściciel żalił się, że był taki beznadziejny od początku, że aż zastanawiam się po co zatrudniał.

zdzisia
@rumcajs

Rumcajs, a co Cię to interesuje? Raczej nie Twoim problemem powinno być to z jakiej przyczyny pracownik tak długo pracował. Litości, ludzie, nie popadajmy w paranoję.

Peggy
@zdzisia

dlaczego uważasz a niestosowne zainteresowanie :rumcajs tym, jak traktuje się pracowników w firmie ?? To jest forum do wyrażania opinii o pracodawcach i fakt, że ktoś obsmarowuje publicznie byłego pracownika jest dosyć wyraźną przesłanką do omijania takiej firmy szerokim łukiem. Dlaczego ?? A dlatego, że każdy z was pracowników tej firmy pewnie tez ma swoją teczkę w której zbierane są haki ( jak to się wyraził właściciel:"papiery") - jeżeli było to robione w stosunku do jednego pracownika to i na pewno na innych też się takie zbiera. A wyciąga je dopiero jak taki staje się bezużyteczny albo zaczyna "fikać" o jakieś zaległe należności. Tak widzę cała tą przepychankę. Szkoda mi tylko tych którzy tam pracują, są jeszcze nieświadomi w jakie (usunięte przez administratora) się wpakowali i jeszcze wypisują pochwały.

natipati

Kadarka aż tak złe masz wspomnienia z Kancelarią? Ja od znajomych słyszałam same plusy i już dzwoniłam w sprawie pracy :) Mam nadzieje, że się uda!

Regenight

Jakie prawnicze początki ?? Przecież to nie jest kancelaria prawnicza tylko pośrednik pomiędzy klientem a adwokatem, coś co kiedyś nazywało się biurem pisania podań. Ludzie bez uprawnień adwokackich czy radcowskich, którzy mają kilka wzorów pism i z nich korzystają pisząc w imieniu klienta ( za sowitą prowizję ) wezwania do zapłaty. W przypadkach w których wezwanie nie daje skutku, muszą wynająć kancelarię adwokacką ( dlatego prowizja za sprawę sądową jest większa ). Ot cała tajemnica takich firm odszkodowawczych, szumnie nazywanych "kancelariami", nad adwokatami mają taka przewagę, że mogą się reklamować.

Kadarka

Właściciel firmy handlował węglem i splajtował ( zadłużył spółkę i sprzedał, dla ciekawych - KRS nr: 0000388882 ), a teraz wielki specjalista od odszkodowań, nic tylko takiemu powierzyć swoje pieniądze albo dla niego pracować :P

siema
@Kadarka

czytam i powiem Ci ze obecnie aby stac na nogach twardo i zapewnic przyszlosc sobie i bliskim trzeba prowadzic 2 moze 3 biznesy. nasz kraj jest nieprzewidywalny sami widzicie co sie teraz dzieje....Nic dziwnego ze prezes lidera tez szuka dywersyfikacji, jak ma glowe na karku to szuka. kazdemu mozna przeciez tylko trzeba miec odwage - niestety..., spojrzalem na ten wpis w krs co podales i stwierdzam ze gosc otworzyl firme i prowadzil chyba 2 lata i sprzedal i to firme bedaca na plusowym saldzie wiec o co Ci chodzi? jakie zaleglosci? i co w tym zlego? siejesz plotki czlowieku. Czy prowadzisz jakas firme? czy tylko lubisz grzebac sie w czyims sosie? widze po wpisie ze gosciu lidera prowadzi firme conajmniej 8 lat a te spolke 2 lata, wiec jakie wyciagasz wnioski ze polozyl spolke to i to polozy? wyssane z palca brednie.... Zycze przedsiebiorczym osobom duzo uporu i powodzenia bo nie dosc ze stykaja sie z biurokracja w urzedach to jeszcze z ludzmi ktorzy z pomowien zrobili sobie sposob na zycie !!! a Kadarce obiektywizmu...

Kadarka
@siema

To dodatnie saldo to z KRS wyczytałeś ?? Zdolna z ciebie bestia ;)

siema

ze sprawozdania

lilak

Jestem pracownikiem Kancelarii w terenie. Mi się podoba taki sposób pracy i wynagrodzenia!

bonobo

Gfgfgf to niezły bałagan macie w kancelarii jak nawet nie wiesz czy twoja firma prowadzi rekrutacje :p

Krzysztof Barylak

Co do autoryzacji moich wypowiedzi, to chyba przez to nie ma wątpliwości, że przyjmuję pełna odpowiedzialność za swoje wypowiedzi. Nie będę ani zatroskanym rambo, ani serdeczną kiełbaską. Zaś co do ewentualne możliwości mówienia każdemu coś innego, to raczej standard nie mój. I jeśli zatroskany rambo się z tym spotkał, to dokładnie wie w jakim miejscu i w jakich okolicznościach. (A)

Krzysztof Barylak

Witam. A skąd od razu założenie, że było mi tam źle? Jeśli chce ktoś powiedzieć prawdę o kancelarii Lider, to musi mówić złe rzeczy?

Krzysztof Barylak

A skąd założenie że było mi tam źle? Czyżby ktoś z firmy Lider się pyta? Jeśli tak to serdecznie pozdrawiam całą ekipę. -:)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER