Opinie o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

snap

Tak, szukają pracownika biurowego od zaraz.

Patrycja

Firma Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER prowadzi rekrutacje na stanowisko Przedstawiciela. Ze szczegółami można zapoznać się w zakładce "Współpraca".

diego
@Patrycja

Wiem, że szukają na stanowisko Likwidatora szkód komunikacyjnych, praca na etacie w siedzibie firmy - oferta aktualna !!!

Ekonom

Czy ktoś się orientuje czy Lider poszukuje do pracy ludzi? Lubię taki rodzaj pracy i właśnie szukam czegoś takiego. Będę wdzięczna jeśli dowiem się jeszcze jakie zarobki mogę u nich otrzymać a może coś z bonusami. Czy podpisują umowę o pracę czy zlecenie?

sdcfff

jest aktulana..szukaja na przyklad przedstawieciela regionalnego w kilku miastach w Polsce poszukuja osób, które nie boją się wytężonej pracy, o wysokiej kulturze osobistej, z empatią i współczuciem dla innych, najchętniej z doświadczeniem w podobnej pracy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
zula

Rekrutacja jest aktualna! Proszę wejść na stronę Kancelarii i skontaktować się z nami. Tutaj nie wyświetlają się Państwa adresy mailowe! 571 206 206 lub praca.kancelaria.lider@gmail.com to kontakt do nas.

kkkk

Jest aktualna- firma bardzo się rozwija.

zula

Tak, nadal, prosimy o kontakt.

zula

Potrzebują, przyjmują i zapraszają :)

marika

Orientuje się ktoś czy w Kancelarii Lider potrzebują aktualnie pracowników?

kitka

Rozbawił mnie wpis Mario! Kancelaria Lider serdecznie zaprasza do pracy wszystkich, również niepokornych. Jeden warunek - muszą oni pracować. Z tymi udającymi, że pracują rozstaje się bez względu na ich cechy charakteru :)

beti

Słyszałam, że atmosfera w firmie się polepszyła, może warto się zatrudnić.

Dariusz Przestrzelski

Sprawa mojego wujka prowadzona była przez Lidera przez 2 lata i nie uzyskali nawet 1 zł a konkurencja w 5 miesięcy załatwiła temat. Też pracowałem w liderze który miał uzyskiwać 100 tys zł za śmierć rodzica czy dziecka a było ich stać tylko na podpisanie ugody na 35 tys więc różnica w wynagrodzeniu był ogromna a przed klientem trzeba było świecić oczami. Pozdrawiam i nie polecam

tereska
@Dariusz Przestrzelski

Moze inaczej spojrz na to, postepowanie trwalo 2,5 roku - z czego lider robil 2 lata - czyli najgorsza robote a ktos wszedl na gotowe i zamknal sprawe - nie znajac szczegolow sa to tylko pomowienia, mozliwe ze pana wujek nie wspolpracowal z firma, nie dostarczal istotnych informacji itp - wowczas nie ma nic gorszego w prowadzeniu szkody jak klient nie pomaga tam gdzie bez niego firma nie moze isc dalej ze sprawa. Zadna firma wowczas nie ruszy z miejsca. Po nazwisku widze ze pracowales dla lidera wiec powinienes znac proces szkodowy, niektore sprawy sie prowadzi wolno niektore szybko,jesli tego nie rozumiesz jako pracownik to zmien branze. Chcac zaopiniowac firme nie mozna polegac na jednostkowych przypadkach, firma dziala prawie 10 lat wiec wiecej obiektywnosci prosze.... ma firma swoje bezdyskusyjne sukcesy a obecnie najlepsza oferte na rynku dla wspolpracownikow.... Z tego co wiem nie latwo sie dostac teraz do lidera do pracy, sa egzaminy przed przystapieniem do pracy, poprostu wiedza jakich ludzi szukaja, gdybys przeszedl dobre szkolenie i zaliczyl egzamin z wiedzy to zapewne bys rozumial dlaczego jedno postepowanie trwa krotko a inne dlugo i od czego to zalezy.... powodzenia...

Lilijka
@Dariusz Przestrzelski

Pragnę przypomnieć, iż o wysokości zadośćuczynienia za śmierć bliskiej osoby nie decydujesz ani Ty, ani Kancelaria. Składa się na to szereg czynników jak chociażby faktyczne więzi rodzinne, czy rodzina była zżyta ze sobą oraz jak przebiegał proces żałoby. Proponuje przestudiować orzecznictwo sądowe nim zaczniesz się wypowiadać na ten temat.

MAREK
@Dariusz Przestrzelski

Widzę że kolega robi nagonkę na firmę....bo zarzuty wcale się nie trzymają kupy...Sądząc po treści wpisu to dużo w Liderze pewnie nie osiągnąłeś i nigdzie w usługach nie osiągniesz. Do usług i sprzedaży bezpośredniej trzeba mieć szeroką wiedzę dot sprzedaży i psychologii człowieka bo bez tego ciężko będzie osiągnąć sukces. Nie miej mi za złe że tak piszę ale poprostu jedni nadają się do takiej pracy inni do innej, ja robię w życiówce i jest cholernie ciężko...oj ciężko.... odszkodowania to przy życiówce pikuś...Chcę powiązać ubezpieczenia z odszkodowaniami, czy da się? doradźcie...

Kiełbaska

Kto jeszcze nabiera się na te sztuczne "opinie" ?

mala

Wszyscy pouciekali? Nie jest to prawda. Uciekli ci, którzy powinni zrobić to już dawno. I bardzo dobrze, to tak jakby śmieci same się wyniosły. Wszyscy nagle nie lubią pana K.? Ta wypowiedź sugeruje, że wcześniej był ulubieńcem firmy. Nie był. Oj naprawdę nie był :) Od czasu jego odejścia (bo wbrew temu co się tu pisze sam złożył rezygnację, a że szef go nie zatrzymywał to inna sprawa, najwyraźniej miał poważne powody), w firmie inaczej się oddycha. Nareszcie swobodnie. A do całego jazgotu tutaj, szczególnie tych, którzy nie mają o Liderze najmniejszego pojęcia, krótkie podsumowanie. Psy szczekają, karawana idzie dalej.

xyz

Powiem tak- dopiero teraz wpadło świeże powietrze do firmy- wraz z nowymi ludźmi...to była najlepsza decyzja. Usuwanie starego kurzu jeszcze chwilę potrwa, ale żeby iść do przodu trzeba poucinać martwe gałęzie. Teraz wreszcie będą udawać pracę gdzieś indziej- to już ich sprawa.

nowy tu

sluchajcie dobrych ludzi się nie zwalnia, a jak chcą odejść to się ich zatrzymuje lepszą kasą, jeśli ktoś pracował i tam już nie robi to widocznie drogi musiały się rozejść, i po co szukać innych domysłów...W każdej firmie trzeba poprostu pracować a nie cwaniakować, cwaniakowanie się kiedyś niestety kończy... Na tym forum tak jak i na innych wymądrzają się ci co ktego nie rozumieją, normalni pracownicy patrzą na swój kontrakt z firmą bo wg tego dostaje się kasę... ,tj. wg zasług...Wszystkie fora są pełne pieniaczy, dlatego nie są miarodajnym odzwierciedleniem każdej z wypisywanych tu firm...a portale zarabiają na reklamach...i na tym że coś się dzieje..

mario

auta są dla tych co pracują i służą do pracy a nie jeżdżą na ryby, to chyba normalne....tak jest w każdej normalnej firmie... ludzie się przyzwyczaili , że w jednej firmie biorą auto, a pracują dla drugiej....czy to was dziwi???

Domi

Witam, jestem zatrudniona przez Lidera prawie rok, mam za sobą kilka stanowisk pracy i przyznam szczerze, że takiej kultury, poszanowania pracownika, hojności i stwarzania jak najlepszej atmosfery pracy nigdzie nie spotkałam, nawet z opowieści innych. Wiadomo, że trzeba dać z siebie co najlepsze, ale jeśli należy się pochwała to się ją słyszy, a krytyka to jest to konstruktywna opinia, która motywuje :)

doda

(usunięte przez administratora) OOoo wiem o kim mowa. Byl u nas chyba w firmie od stycznia, ale zrezygnowali z niego - tzn z waszego Krzysztofa, nie dali sie nabrac na jego sciemniane zdolnosci i nie wiem co teraz porabia..... Niby ludzie szukaja pracy a jak juz ja maja to nie szanuja... taki z tego wniosek...

ktos

W Liderze pan K. już nie pracuje;-), wiec pewnie szuka nowego jelenia

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER