Opinie o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

inaa

Kiełbaska pisałam do Ciebie na priv. Mail wrócił...

rambo

Krzysztofie skoro pracowałeś tam 8 lat to skoro źle ci było to dlaczego tak długo tam byłeś? 8 lat to prawie dekada! prosimy o informacje na forum bo na telefon możesz mówić każdemu co innego... a chcemy rzetelnych informacji :) a nie bajek..., skoro zautoryzujesz swoje wypowiedzi na forum to będzie to naprawdę wiarygodne , prosimy :)

Kiełbaska

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania jakie zadacie. kieelbaska@gmail.com

inaa

Kiełbaska ja również chętnie się dowiem czegoś więcej. Prosiłam o kontakt już kogoś z forum ale nie dał znać. Jak się do Ciebie zwrócić na priv?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Kiełbaska

Pani Kingo jeśli Pani chce znać opinie moją to co wiem proszę o kontakt ze mną z chęcią odpowiem na Pani pytania ! Pozdrawiam

maria-55

Szanowny Mario tak dokładnie to nie bardzo wiadomo o co chodzi.

marcus

Pani maria-55 mysli Pani, że ma szanse dostać wyższe to prosze się zwrócić do innej Kancelarii i ciekawe czy Pani dostanie.

@marcus

Witam. Przepraszam ale nie myślę o wyższym odszkodowaniu ale o wiarygodności Kancelarii i oczywiście solidarności w załatwianiu spraw a przede wszystkim o informowaniu klienta co robią. A w Liderze tego właśnie brakuje.

Witam. Jesteś pewna że ze wszystkich spraw kwoka ? ;>

kwoka

Witam. Po odejściu agenta z kancelarii są mu wypłacane zaległe pieniążki za sprawę!!

Kiełbaska

Witam ponownie wszystkich zainteresowanych, pogodę w dzisiejszym dniu mamy zachmurzoną tak samo jest nad kancelarią Prawno-Finansową "LIDER", firma nie dyma swoich klientów (dziewczyny starają jak się mogą i na ile pomaga wypisanie wezwania o wypłatę odszkodowania ), lecz niestety swoich agentów, przedstawicieli, pełnomocników czy tam ich inaczej nazwiemy! Rozmawiałem z jednym z byłych agentów, odszedł z pracy ponieważ podpisał umowy o dochodzenie roszczeń dostał zaliczkę mniejszą niż 200zł i na dodatek jeszcze od tej kwoty odliczyć podatek dochodowy czy jakiś tam inny czyli już to mizernie w tym momencie wygląda, od podpisania umowy mija 6 miesięcy a on dowiedział się od swojego klienta który bardzo mu dziękował za odzyskanie pieniążków a on nic nie dowiedział się...ponieważ nie był pracownikiem firmy. Czyli Ja podejrzewam że jest tak przychodzi osoba do pracy zaczyna robić umowy jak napisał wyżej Jórek Ogórek cacy pięknie gruszki na wierzbie pochwały lizanie tyłka obiecywanki cacanki samochody premie awanse rozwoje...i przychodzi powiedzmy kilka miesięcy potem taki moment "miałem się rozwijać i mieć kupę szmalu, gdzie moje ciężko zarobione pieniądze, co się dzieje z moimi umowami, gdzie samochód? indywidualne szkolenia aby mieć wyższe zdolności interpersonalne, gdzie moje ambicja" i w takim momencie zaczyna się zjazd totalny na dół...czytając komentarze które są powyżej wypisane można dojść do wniosku że ten " (usunięte przez administratora) quot; "chaos" w kancelarii jest jakby ustalony aby zniechęcić agenta do dalszej współpracy i przygarnąć jego prowizje ponieważ już nie jest ich agentem i z jakiej to kurde mele ma dostać NASZĄ PROWIZJE hehe, i działamy tak dalej i wiercimy dalej aż wszędzie wióra będą. Co o tym sądzicie, jakie macie podejrzenia, zgadzacie się z tym? Czy są to wymysły zawiedzionych złych agentów którzy podpisali umowy i chcą wiedzieć co z ich pieniędzmi i są leniwi i cwaniaki którzy chcą okradać kancelarie ? Pozdrawiam Kiełbaska

Jórek Ogórek

Kiełbaska, jest dokładnie tak jak Podejrzewasz i o te zaległe prowizje wybuchła cała chryja. To byli pracownicy próbują ostrzec nowych, przed wpakowaniem się w układ w którym sprzedadzą swoje kontakty za śmieszną kwotę zaliczki i nic więcej, a nie działania konkurencji.( ta firma naprawde jest zbyt mała, żeby nią się miała konkurencja przejmować ) Podejście firmy do rozliczenia mogłeś zobaczyć we wpisach "zadowolonych pracowników": jesteś fajny jak przynosisz umowy, ale jak zaczynasz pytać co z twoimi pieniędzmi za zrobioną pracę to zaczynasz być leniwym, pazernym cwaniakiem i PRL-owskim przeżytkiem. Ot cały urok tej firmy.

Kiełbaska

Otóż to ciekawostką tutaj jest czy prowizja jest wypłacana agentowi nawet jeśli już nie jest pracownikiem tej oto kancelarii. Wyczytałem wcześniej od jednej z pań że nie jest wypłaca ponieważ nie jest pracownikiem firmy...czyli może być tak zatrudniają agenta urobi powiedzmy z 10 umów z tych 10 umów nada się powiedzmy 5, agent następnie ma trudności z podpisaniem umowy = nie ma pieniążków, odchodzi a prowizja zostaje w kancelarii ponieważ już nie pracuje, nawet jeśli na dokumencie umowy widnieje podpis tego agenta ? Prosiłbym o jednoznaczną odpowiedź osoby zaznajomione z tym. Pozdrawiam :)

mortadela

Kiełbaska, też zastanawia mnie kto to wypisuje czy konkurencja, czy jacyś rzeczywiście nie do końca fair potraktowani agenci. Szczegóły podawane przez niektórych z nich, wskazywały by jednak na byłych pracowników . Szkoda że firma nie chce oficjalnie tego skomentować, bo to jak są obsługiwani klienci to pewnie standard jak w większości takich kancelarii. Jednak fakt czy prowizja będzie wypłacona do końca nawet po tych dwóch latach, czy można liczyć tylko na zaliczkę, to juz jest ważna informacja dla kandydata na agenta.( bycie zakładnikiem własnej prowizji na zasadzie jak dla nas nie będziesz pracował, to się nie rozliczymy z tobą, mnie raczej by zniechęciło do współpracy ) . Każdy ma swój rozum i z takiej układanki potrafi poskładać to co trzeba, ale dział PR tej firmy tutaj akurat się nie sprawdził.

Kiełbaska

Witam wszystkich tutaj zainteresowanych Kancelarią Prawno-Finansową "Lider", przeglądając tutejsze "rozgrywki" pomiędzy pracownikami biurowymi a zawiedzionymi handlowcami bądź co bardziej prawdopodobne konkurencją chciałbym dodać swoje trzy grosze odnośnie funkcjonowania kancelarii która jest tutaj omawiana. Na początek omówiłbym "dział prawny" czy różni się on od konkurencji?, według mnie prawdopodobnie nie ponieważ wielce prawdopodobnie zajmuje się on jedynie wpisywaniem w wcześniej przygotowanym "szkieletem" pisma do wypłacenia odszkodowania...czemu tak sądzę? W firmie nie pracuje bezpośrednio ani jeden prawnik...czyli kancelaria zajmuje się jedynie wypisywaniem wezwania. Drugi punkt czemu prawdopodobnie firma się utrzymuje się na rynku od 8 lat? ponieważ TRAKTUJE INDYWIDUALNIE swoich KLIENTÓW co jest ogromnym plusem dla nich (Mała firma traktuje i "pieści" każdą osobę która jest ich klientem, ponieważ z tego powodu egzystuje) Trzeci punkt to może jak już pisaliśmy handlowcy? Przyjmują ludzi z entuzjazmem, mającym cel w życiu a na dodatek działają etycznie co jest kolejnym plusem czyli dla nie rozumiejących ( nie wyskakują osobą poszkodowanym bądź ich rodzinom zaraz po wypadku!), jest to bardzo ważne w tej branży, podpiszę się mniej umów ale ludzie mają zaufanie do takiej osoby i polecają kolejnym osobą co jest równe z kolejnymi umowami w przyszłości! Osoby które pracują w konkurencji najprawdopodobniej wyskakują, obiecują klientom niebotyczne sumy, milionowe wręcz!, co można odebrać szyderczym śmiechem bądź żałosnym uśmiechem ale niestety tak się zdarza Tak więc według mnie gadanie osób że są to oszuści, złodzieje jest bezpodstawne i obraża osoby tam pracujące! Podsumowując można powiedzieć tyle że kancelaria jest wyróżniająca się firmą i wybijająca pod względem innych z powodów wyżej wymienionych ale nie wyróżnia się tym od innych tym że uzyska odszkodowanie dla osób dla których inna kancelaria nie uzyskała odszkodowania jest to po prostu chwyt marketingowy który jest zrozumiały =)! P.S Czytając jeśli ktoś tu pisał o nowym systemie motywacyjnym dla handlowców to może chce się jeszcze bardziej wybić na rynek i rozwijać? Pozdrawiam

aplikant
@Kiełbaska

jestem aplikantem i powiem krotko bo od czasu do czasu tu zagladam, adwokat nie moze byc nigdzie zatrudniony !!! jest to wolny zawod jesli ktos nie wie.....Jesli adwokat bylby gdzies zatrudniony moglby byc stronniczy...., wystarczy przeciez ze kancelaria ta korzysta z zewn. obslugi orawnej, co w tym dziwnego wiele firm tak robi, uwazam ze taki uklad jest dobry bo nie chcialbym byc obslugiwany przez zalezna obsluge prawna, jesli obsluga jest zewnetrzna tzn ze jest wiarygodna!!!

inaa

Lisa- Mona mój mail inaa1984@interia.pl czekam :)

madziooo

Lisa- Mona: Chcesz kase za nic. Do biedronki zanieś CV. Szkoda mi czasu na prostowanie Twoich postów. Nie znasz się wgl na procesie prowadzenia sprawy odszkodowawczej. Poducz się i wtedy napisz. Czekamy...

Wartym przemyślenia na pewno.Ale najpierw trzeba im wysłać wezwanie do zapłaty.Tak poradził prawnik.

Pracowałam w Liderze,niestety doświadczyłam kłamstw i oszustw.Podczas rekrutacji dostajesz informacje,że sprawy zamykają się między 3 -6 miesięcy.Moje sprawy mimo że śmiertelne zamykały się 2 lata.Trudno pracowac na samych zaliczkach bo koszty jednak duże .Po ustaniu umowy nie ma szans na żadne info ,nie wypłacają też wtedy prowizji mimo,że umowa jest twoja,To dlatego utrzymują się rynku bo żyją z niewypłaconych pieniędzy byłych pracowników.Każdy prawnik powie,że to niezgodne z prawem.Musza wypłacic prowizje nawet po ustaniu umowy.

Nicka
@Kasia

Kasia, Firm na rynku odszkodowawczym działających w sposób jaki byś chciała jest mnóstwo - podpisują umowę z klientem obiecując kokosy, a po 2 miesiącach sprawa zakończona jest ugodą, o której z reguły klient nie ma zielonego pojęcia. Szkopuł w tym, że ugody są w skandalicznie niskiej wysokości a klient nie ma możliwości powrotu do sprawy. O to Ci chodzi? O to by za wszelką cenę zamknąć sprawę po miesiącu czy dwóch kosztem klienta? Zdaje się, że nie taki jest zamysł firmy o czym zapewne (skoro rzekomo w Liderze pracowałaś) - byłaś informowana. Zdarza się owszem, że sprawy kończą się pomyślnie po 2,3 czy 6 miesiącach, ale są i takie które Kancelaria prowadzi 2 lata (bo jest to postępowanie sądowe, niejednokrotnie uzależnione od terminów, które USTALA SĄD czy oczekiwania na wydanie opinii przez biegłych sądowych). I jeśli jest to rozwiązanie niekorzystne to z całą pewnością dla całej firmy a nie tylko rzeczonego pełnomocnika - bo pamiętać trzeba, że do zakończenia sprawy Lider pracuje za darmo. Priorytetem jest jednak klient. P.s. Odnosząc się do pracy na samych zaliczkach - jak już ktoś na forum zauważył za jedną sprawę otrzymujesz 200 zł - spisanie umowy zajmuje może pół godziny. To mało? Najniższa krajowa moi drodzy wynosi ok 1300 zł netto (za 168 h pracy). W tej pracy, przy takiej wysokości zaliczki wystarczy podpisać 8 umów...uwierzcie ludzie, to nie jest wyczyn - dla chcącego nic trudnego.

seba

pracowalem w tej firmie i uwazam ze te treci pisza osoby ktore pobraly zaliczki od firmy i niestety nie poczekaly do rozliczenia i sie zmyly, firma pozniej minusuje zaliczki w sprawach ktore sa wycofywane z obslugi (do firmy sa przynoszone sprawy czasem niewiele majace wspolnego z odszkodowaniem, czasem naciagniete sztucznie z ktorych nic nie wynika_) zgdonie z umowa te pieniazki trzeba oddac do firmy bo klient czy firma nie moze poniecs kosztow za niesfornego agenta. Takze nieszczesliwi wzburzeni agenci zastanowcie sie czy faktycznie firma wam wisi kase czy to wy wisicie kase firmie i przeprosiny klientom?!? albo firma powinna wobec was wyciagnac konsekwencje bo naruszyliscie twarz firmy opowiadajac bzdury klientom, Niestety reputacje trudno odbudowac , my odchodzimy i mamy to w nosie - firma zostaje z reputacja...jesli agent pracuje dobrze albo wystarczy ze daje znak zycia ze identyfikuje sie z firma i robi minimalny plan 1 moze 2 umowy na kwartal czy pol roku to firma zapewne takich osob nie zwalnia bo poco? to co gadacie na tym forum to stek bzdur!!! to agenci konkurencji , itp. Nikogo nikt nie namawia do pracy z ta firma jak juz to rozwazajcie fakty prawdziwe i prawdopodobne a nie oszczerstwa.... aby podjac wspolprace. Uwazam ze takich malkontentow to nikt nie zatrudni i skonczyly sie czasy PRL-u gdzie wszyscy maja prace - na szczescie...

Lisa-Mona ;)
@Nicka

Nikt tutaj P Jarosławie nie żąda zamknięcia sprawy w miesiąc i zawieraniu niekorzystnych umów, ale nieprzetrzymywania spraw do granic możliwości w postępowaniu przedsądowym, a potem przetrzymywaniu pieniędzy po wypłacie od firmy ubezpieczeniowej. Czyż nie było przynajmniej raz ( o którym akurat wiem ) sytuacji w której klient ( i agent ) był informowany przez firmę o tym, że sprawa jest w toku i trzeba czekać a po kontakcie z firmą ubezpieczeniową oraz adwokatem któremu zlecaliście sprawę i ją prowadził, klient dowiadywał się że odszkodowanie dawno zostało przelane na konto pańskiej firmy ?? Po wtóre szukaj pan sobie frajerów którzy przyniosą klientów na 35 % netto ( po podwyższeniu klientowi prowizji aneksem, o czym agentowi już się nie mówi, jednak proszę pamiętać, że dobry agent ma kontakt ze swoim klientem ) !!! za co dostaną 200 zł zaliczki i nie będą się dopominać reszty prowizji, za jak to się pan wyraził " pół godziny pracy" . . . ps. czy dbałość o klienta w pańskiej firmie, polega na bodajże ośmiokrotnym wysyłaniu tego samego ( z kosmetycznymi zmianami ) wezwania do zapłaty po odmowie firmy ubezpieczeniowej, zamiast skierowaniu jej do adwokata po najwyżej trzeciej ( tak, klient też ma wgląd w korespondencję dokonywaną w jego imieniu z firmą ubezpieczeniową ), jeżeli to jest nieprawda, proszę o zgłoszenie tego do odpowiednich organów ściganie, pewnie chętnie sprawdzą jeszcze parę innych spraw, których się domyślam ale " za krótka jestem" żeby informacje zweryfikować i mieć pewność, a że ciekawska jestem z natury to była bym zobowiązana :). A tak naprawdę, wystarczyło się rozliczać uczciwie z pracownikami i nie było by na tym portalu całej chryi. INAA czy można się z tobą skontaktować w jakiś inny sposób niż priv na tym portalu, wtedy będę mogła ci powiedzieć troszkę więcej ??

Mariusz W.
@Lisa-Mona ;)

Grubo. Ale widać, że to typowe korpo: dostaniesz samochód służbowy, marną pensyjkę i tyraj na chwałę bossa

mala

Witam, czy wypelnila Pani koncowa ankiete? tam mozna zawrzec swoje sugestie, opinie albo informacje nt Pani obslugi, jesli jest Pani niezadowolona to tam powinny byc te informacje, ta ankieta sluzy ulepszaniu pracy kancelarii, eliminowaniu zlych praktyk , mozliwe ze nikt nie wie o Pani problemie a zapewne kierownictwu zalezy na dobrym wizerunku firmy, itp, mozna napisac rowniez na: kancelaria.lider@o2.pl

@mala

Witam. A czy to coś zmieni? Myślę, że nie - chyba tylko to, że takim sposobem można ustrzec innych przed niezbyt wiarygodną Kancelarią.

Nika

Czytam i czytam, i wyjść z podziwu nie mogę jak wytrwała jest konkurencja. Szanowni Państwo, w komentarzach pojawiają się przeróżne informacje jaka to Kancelaria jest zła, jak oszukuje ludzi - dziwnym trafem jednak - jak dotąd, nikt nie zgłosił sprawy do organów ścigania. Przeciwko Kancelarii nie toczą się żadne postępowania karne (w odróżnieniu do wielorybów rynku odszkodowawczego.). Czy działam na rzecz Kancelarii? oczywiście - i absolutnie się tego nie wstydzę. Przypominam bowiem, że portal ma na celu zbieranie obiektywnych opinii PRACOWNIKÓW firmy a nie bajdurzenia, niemogącej się pogodzić z sukcesami Kancelarii, konkurencji. Swoją drogą "Mona-lisa" skoro szczycisz się kontaktami z aktualnymi pracownikami firmy i masz pewność w kwestii oszukiwania pełnomocników firmy, to zmajstruj rzeczony pozew i ureguluj sytuację prawnie zamiast wypisywać bzdury i oczerniać bezpodstawnie firmę. Na dzień dzisiejszy bowiem, przez wzgląd na zamieszczane informacje, to Kancelarii może przysługiwać prawo do wystąpienia z pozwem o szkalowanie dobrego imienia firmy.

kondzio

śledzę Wasze posty i trudno zająć stanowisko takie czy inne , zawsze wychodzę z założenia że prawda się sama obroni !!! prawda zawsze albo przeważnie leży po środku, z tendencją do konfabulacji bo dobrej firmy nikt nie chwali : bo są to wpisy z konkurencji, bo pracownicy boją się o swoje stanowiska i nie chwalą firmy na wszelki wypadek aby ktoś się lepszy nie znalazł na jego miejsce !!! ale chciałem się z Wami podzielić świeżą informacją - wysłałem cv do kancelarii Lider w sprawie pracy i otrzymałem taką odp że firma wprowadza nowy system premiowania , będą autka dla pracowników i pieniądze na paliwo, wróży mi to dobre zmiany itp. Czy ktoś potwierdza to bo nie chce mi się trochę wierzyć?!? żadna firma nie dje takich warunków... Nie jaram się bo to może ściema :( ale czekam na wasze informacje...

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER