Opinie o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER w Zielona Góra

pikus

Pani Lisa-Mona chyba najmniej wie:) Zatrudnijcie się, a zobaczycie. Moim zdaniem warto!

inaa

Lisa- Mona jesteś? Daj maila na priv - chce o coś dopytać. Widzę że wiesz najwięcej, a szkoda mi czasu na błędy.pozdrawiam

madziooo

Maniek :)Oczywiście firma wysyła pieniążki nawet jak nie jesteś już pracownikiem. " Skoro nie pracujesz szef ma wysłać kasę na Twoje konto??" Miałam na myśli wynagrodzenie za zaangażowanie w pracy, a nie w niej przebywanie.

macmac

Witam Was. Jestem byłym pracownikiem Lidera i mam bardzo pozytywne wspomnienia. Osobą, które umieją nawiązywać kontakty z ludźmi gorąco polecam :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
madziooo

Lisa- Mona za znalezienie jednego klienta i spisanie umowy dostajesz 200zł, resztą zajmuje się kancelaria i adwokaci. 200zł to mało?? Reszte prowizji dostaje się gdy przyjdą pieniążki z odszkodowania. Skoro nie pracujesz szef ma wysłać kasę na Twoje konto?? Bardzo śmieszne. Twoje słowa:" jak się sama nie nauczysz zdobywać klientów niestety odpadasz z prostej przyczyny ". Twoim zajęciem jest pozyskiwanie klientów, więc chcesz dostawać wynagrodzenie za bycie i picie kawy? To jest Kancelaria, w której trzeba się starać, żeby był zarobek, jak wszędzie teraz.

maniek
@madziooo

Zaraz zaraz, czy ja dobrze zrozumiałem. Firma nie ma żadnej koncepcji pracy handlowców, tylko wykorzystuje metodę jusowania nowych pracowników do momentu wypalenia. A dodatkowo otwarcie oszukuje nie wypłacając całych należnych prowizji i nie widzi w tym nic zdrożnego ( należności, nawet te zaległe wypłaca się, rozliczając do ostatniej złotówki, a nie zagarnia na własne konto !!! ) TAK szef ma OBOWIĄZEK wysłać kasę na konto za pracę która ktoś wykonał a rozliczyła się w późniejszym terminie, w innym przypadku to jest po prostu kradzież. Tego o znalezieniu klienta nawet nie skomentuje, bo oddaje dokładnie to, jak musicie traktować swoich handlowców, co zresztą potwierdza przepychanka na tym portalu.

rena
@maniek

mialam do czynienia z ta firma i nie pozwole jej szkalowac, z tego co wiem szefostwo nikomu nie wypowiedzialo umowy , moze na przestrzeni kilku lat beda to moze 2 - 5 osob...,a to dlatego ze pol roku nic nie robili, nie kiwneli palcem w bucie, reszta sama odeszla, firma wymaga minialnej aktywnosci - powiedzmy moze nawet 1 godzina w miesiacu !!! jesli tego ktos nie jest w stanie wygospodarzyc niech da sobie na luz i poszuka innego zajecia dodatkowego, nie powiem ze zarobilam tam kokosy ale nikt mnie nie wyrzucil stamtad, pracowalam tyle ile chcialam i odeszlam bo chcialam..to tyle.. Acha pamietam Ryszarda , jest w tej firmie od chyba samego poczatku i nadal moze pracuje choc widywalam go w firmie 2 razy w roku ?!? nie gadajcie takich bzdur o niewyplacanych pensjach bo żenada...ja osobiscie nie trzymalabym tylu wegetarian i dawno by poszli na trawe , takze nikt tu nie zwalnia -normalnie jak w PRL-u ....

@madziooo

Też nie otrzymałam prowizji,wciąż ukrywa się przede mną zamknięte sprawy.

madziooo

Jeżeli chodzi o pracę w terenie to wielki plus, pracujesz kiedy chcesz, w godzinach które Ci odpowiadają. Jestem osobą, która nie umiałaby usiedzieć w biurze...

madziooo

Pracowałam w Kancelarii i byłam bardzo zadowolona. Firma posiada samochody dostępne dla pracowników. Szczerze polecam w głównej siedzibie oraz w jej pozostałych placówkach!

inaa

Lisa -mona, ale o co do końca chodzi? znasz tam kogoś czy jak? firma na necie wygląda na ok., utrzymuje się na rynku, stale poszukuje kogoś więc się rozwija. No a że taka specyfika pracy, że w terenie, to już każdego wybór czy chce tam pracować. Wg mnie ok. ps. i jakie wiewiórki?

iika

fisa, ale co masz konkretnie na myśli? znasz kogoś kto tam pracuje tak? i to od niego info? bo już teraz do końca nie wiem. Firma fajnie wygląda, utrzymuje się na rynku i z tego co w sieci czytam rozwija się. Dla pracownika wygląda to atrakcyjnie.

Lisa - mona ;)

Zdobywanie doświadczenia w trakcie studiów to pożądana rzecz, tylko jakie doświadczenie można zdobyć w firmie która nawet prawnika nie ma, jedynie czasami wynajmuje jakiegoś adwokata a całą robotę robi kilka dziewczyn - nawet niekoniecznie po studiach i handlowcy ( wiewiórki ostatnio mocno gadatliwe :P ). A doświadczenie jako handlowiec to lepiej zdobywać w kropo.

roberto
@Lisa - mona ;)

nikt przeciez nie karze wam zdobywac w tej firmie doswiadczenia prawniczego, chcesz takie to idz tam gdzie sa prawnicy - tam dopiero bedziecie dygac za darmo , jesli ta firma korzysta z kancelarii adwokackich zewnetrznych to jej sprawa, to tak jakbys chcial przyjsc do lodziarni pizze robic :)) Wybieraj co ci pasuje a nie komentujesz... ja osobiscie jestem z innej calkiem branzy ale zajalem glos bo nie lubie i nie rozumiem wpisow bez sensu ...

bufon
@Lisa - mona ;)

Kropo ?? To jakaś nazwa firmy, czy sama nie wiesz co wypisujesz ??

myagi

Aha i frytki do tego ... pokaż mi tych przedstawicieli ze stabilnymi umowami. Z tą dobrą umową u was jest jak z YETI - prawdopodobnie ktoś widział ( chyba, że za taką uważacie zlecenie/agencyjną obwarowaną obowiązkami i karami jak regulamin w więzieniu ) :P

navaho

Niby tak, ale szukamy firm w których można pracować za konkretne pieniądze, firm w których nas nie okradną płacąc ochłap za konkretną pracę i nie będzie wstydu przyznać się, że dla nich/u nich pracujemy, a nie firemek w których damy się oszukać tylko po to żeby zdobyć doświadczenia ( niestety taki obraz tej firmy wychodzi z poprzednich wpisów ) .

Boden

Co znaczy "mała zaliczka"? i co masz do tego, że szef firmy jaguarem jeździ? Jeśli firma się rozwija to niech sobie jeździ, nie widze w tym nic złego. Interesuje mnie praca tam i opinie osób, które znają szczegóły zatrudnienia a nie piszą żeby pisać. Wchodzę tu od pewnego czasu i widzę, że większość opinii jest na jedno kopyto. Przeszperałem internet i wbrew temu co się tu wypisuje- nic nie znalazłem. W odróżnieniu do większej konkurencji, firma nie jest zaangażowana w afery, brak śladu co do prowadzenia postępowań wobec lidera. Jeśli ktoś mógłby udzielić mi szczegółowych info to podam maila. Bd zobowiązany.

Boden

Moim zdaniem nie może być mowy o przywłaszczeniu - firma dawno zostałaby pożarta przez tv...a w stosunku do niej toczyłyby się postępowania...i nie gadaj głupot że uratowali się tylko przez wzgląd na zapis w umowie, bo gdy zapisy są niezgodne z prawem to nic przedsiębiorcy nie chroni...ale oczywiście swoje zdanie możesz mieć w tym temacie. Jestem też bardzo ciekawy jak faktycznie wygląda wynagradzanie - 200 zł to w sumie nie mało - inne - większe firmy proponowały mi znacznie mniejsze kwoty.

mitra

Wtrącę tutaj swoje dwa grosze. Ten wątek śledzą przede wszystkim ludzie oszukani przez firmę i sami zainteresowani, czyli firma. Szukający informacji raczej wpisów nie zostawiają. I nie ma co dywagować, każdy kto zna p Wielińskiego dłużej niż dwa tygodnie ma na pewno już swoje zdanie, a wszyscy którzy jeszcze nie popróbowali tego miodu, niech sami próbują. Jedno jest pewne i nie jedna osoba już to pisała- cacy jest do momentu kiedy trzeba dzielić pieniądze ze spraw które się napisało dla "Lidera". Ten jegomość oszukuje nawet swoich klientów i przetrzymuje ich pieniądze. Uwaga na zapisy w ich umowach mówiące o tym że mogą przetrzymywać wasze pieniądze aż do momentu kiedy sami uznają to za stosowne - ja później musiałam świecić oczami przed klientami ( znajomymi) którzy prosili o swoje pieniądze które radośnie leżały na kontach właściciela firmy długo po przesłaniu z firmy ubezpieczeniowej. ( Lider to tzw: jednoosobowa własność prywatna, dla wnikliwych polecam Google )

Perkoz

Wtrącę swoje trzy grosze. Widzę że kierownictwo tej firmy ma nas za całkowitych jełopów. Hejt na firmę robiony przez oszukanego pracownika - zwyczajna rzecz jakich wiele w sieci. Ale cudowny wysyp strasznie zadowolonych pracowników i kumpli tych pracowników, wygłaszających peany na cześć przewspaniałej firmy i atmosfery w niej panującej ? Sorry ale prędzej uwierzę w jednorożce

@Perkoz

proponuję nauczyć się czytania ze zrozumieniem. Pozdrawiam i kończę dyskusję :P

mintaj
@tales

Perkoz, a w tobie skad tyle agresji wobec tej firmy, skoro tam nie pracowałeś? Skonczcie już tą nagonke i zabierzcie sie do pracy, bo z takim podejsciem niczego nie znajdziecie.

@mintaj

A gdzie Ty widzisz agresję w wypowiedziach Perkoza ?? Czyżby to, że zauważył podejrzanie dużo postów chwalących LIDERA, wyglądających prawie jak lokowanie produktu w serialu "Klan" ?? Żeby to zauważyć nie trzeba pracować w tej firmie. Jakoś to twoje oburzenie odbieram jak typowe: "Łapaj złodzieja"...

tales

Przekonam się na własnej skórze. Być może masz rację, chociaż dziwna wydaje mi się aż taka propaganda. Komuś wyraźnie zależy na tym, że przedstawić tą firmę w najgorszym świetle. I sorry, kiedy jestem niezadowolony z czyichś usług, to i owszem, napiszę jeden, góra dwa posty, ale nie będę śledził każdego wpisu na gowork.pl z uporem maniaka - bo przeglądając historię wpisów, mam wrażenie, że te negatywne kreuje jedna osoba. Więc jak już mówiłem, węszę, że to konkurencja - zresztą - z pewnością da się to sprawdzić.

Moniek
@tales

Jak by mnie ktoś zrobił w bambo, to bym nie odpuścił :P, swoja drogą ciekawe o jakich pieniądzach mowa. Jak Zaryzykujesz, to Napisz więcej o tej firmie, bo do tej pory to chyba rzeczywiście tylko propagandowy bełkot jak z jednej tak i z drugiej strony. Chociaż z faktem jest, że nawet ci zachwyceni firmą pisali o tym, że niewypłacanie zaległych prowizji to tam normalka.

@Moniek

Mam trochę inny odbiór tego, ale być może za bardzo wierzę w ludzi. Mi tą firmę polecił kumpel, który tam pracuje dorywczo i póki co nie narzeka,ale tak jak mówiłem, nie nastawiam się ani zbytnio na nie, ani też nie jestem przesadnie rozentuzjazmowany. Czas pokaże. Odezwę się na pewno.

Moniek

A ja raczej widzę to tak. Ktoś wkurzony ( i to strasznie, bo zawzięcie działa ) wywalił co mu na wątrobie leży, jak go firma wykiwała na prowizjach. A ci wszyscy "niezmiernie zadowoleni" to kierownictwo lub właściciele firmy, którzy bronią swoich pieniędzy ( bo kto na nich będzie pracował jak smród się rozlezie i nie będzie nowych do wykiwania ). Pomyślcie logicznie, kto normalny będzie wypisywał takie slogany- laurki jakie tutaj akurat czytamy na temat tej wspaniałej firmy którą paskudna konkurencja oczernia ? PR - lvl starszaki, ewentualnie 1C.

tales

Konkurencja nadal nie odpuszcza widzę :) brawo za wytrwałość. Widocznie Kancelaria ma silną pozycję na rynku, skoro tak kopią doły pod nią. Ja spróbuję, i ewentualne wtedy się wypowiem.

polanda

Ale beka - miała być kancelaria prawnicza, a wyszli na chytrych plantatorów cebuli - jakie to polskie. Że na takich bata nie ma ?

Scarface

Pracuje dla kancelarii praca tak jak powyżej osoba napisała wymaga cierpliwości i wytrwałości, zdarza się nie podpisać umowy nawet kilka dni. Jeśli chodzi o wypłatę i pieniążki są one ZAWSZE wypłacane na czas! Jest pełne wsparcie osób pracujących dla kancelarii. Współpraca z tymi osobami to czysta przyjemność Polecam i pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Prawno-Finansowa LIDER