Opinie o SEBCAR - InterCars w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SEBCAR - InterCars. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SEBCAR - InterCars na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEBCAR - InterCars w Komorniki

co was to obchodzi bałwany???

CHCIAŁABYM POWIEDZIEĆ KOLEDZY ZE NIESTETY Z TEGO CO MY WIEMY TO ZOSTAJEMY W TEJ FIRMIE I TO DŁUŻEJ NIŻ BYŚCIE TEGO CHCIELI:))))TAŻE MAMY SPORO CZASU ŻEBY POZNAĆ TYCH KRETYNÓW CO TAK ŁADNIE POTRAFIĄ TYLKO PISAĆ!!!NA SZCZĘŚCIE NIE WY DECYDUJECIE O TYM CZY BĘDZIEMY TU PRACOWAĆ CZY NIE.GDYBY TAK BYŁO TO FIRMA PEWNIE DAWNO BY UPADŁA HA HA HA HA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;))))

Lepiej bym tego nie ujął- idealny komentarz jak na zaistniałą w firmie sytuację ;-))) Pozdrawiam kolegę!!!

mam to w.....

Śmiech i jeszcze raz śmiech. Ciasno to ma ogórek jak się go włoży w[usunięte przez moderatora]My mamy gorzej. Zgodzę się z tym że pracownicy z dość długim stażem (np. 2 lata) nie mogą przyjść w sobotę, bo kobiety przychodzą zbierać. Do[usunięte przez moderatora] taki interes. Kobiety miały być tylko na inwenturę i co. Poczynają sobie w najlepsze na zbieraniu, a w inwenturze jest do tyłu jak[usunięte przez moderatora]. Aha zapomniałem, że przyszedł czas na sektor 313. Chciałyście równouprawnienia to teraz [usunięte przez moderatora] na dole. Najchętniej na 314 bym was wszystkie wysłał żebyście [usunięte przez moderatora]te bębny:D co poniektórym przydałoby się zrzucić trochę masy :D:D Tak jak z resztą panu [usunięte przez moderatora] Pozdro 600v.

To fakt, robi sie juz ciasno a roboty tyle nie ma, ale nie podejrzewam centrali o taka glupote i trzymanie niepotrzebnych osob i placenie im wiec pewnie z koncowka miesiaca dziewczynki wyleca tak, jak bylo to wczesniej z nimi ustalane.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SEBCAR - InterCars spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
???

Nie rozumiem o co w tej firmie chodzi. Stały pracownik który prauje w firmie od jakiegos czasu nie moze sobie przyjsc dorobic w sobote za to baby pracujace od niedawna jak najbardziej moga. Poza tym nie robia juz wcale zadnej inwentury tylko robia to co wszyscy. Ale zeby bylo smieszniej roboty jest coraz mniej a nas coraz wiecej- ktos umie to jakos logicznie wytlumaczyc. Po co Pan[usunięte przez moderatora] placi komus, kto jest juz zbedny, jaki w tym sens?

Madlen :)

Wiecie co szkoda słów na te wasze komentarze. Generalnie przyszłam do tej pracy, bo wiadomo jaka jest sytuacja na rynku pracy, BEZNADZIEJNA !!!! Powiem szczerze, ze staram się,czasem wychodzi mi to lepiej czasem gorzej,nie mam nic sobie do zarzucenia. A jeśli jakiś Pan ma ni coś do powiedzenia to zapraszam,bo nie znoszę obgadywania za plecami. Pozdrawiam bywalców forum

ppp

A ja uważam, że tajemniczy Pan xxx ma sporo racji, ale najogólniej mówiąc to z tej firmy trzeba jak najszybciej [usunięte przez moderatora] ....- sporo ludzi się tu marnije niestety

jedna z "pasztetów"

Dziękuję za wyjaśnienia teraz przynajmniej mam jasność. Jednak i tak nie zgadzam się z Tobą. Ale spoko Ty wiesz swoje a ja wiem swoje. Pozdrawiam

gość

o kurde sam bym tego lepiej nie napisał, wszystko się zgadza w 100 %, szef powinien zmienić chyba strategie w firmie, żenada![usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o SEBCAR - InterCars - Komorniki

• Jak się pracuje w SEBCAR - InterCars?

Zobacz opinie na temat firmy SEBCAR - InterCars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEBCAR - InterCars?

SEBCAR - InterCars
2.1/5 Na podstawie 79 ocen.

SEBCAR - InterCars