Opinie o SEBCAR - InterCars w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SEBCAR - InterCars. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SEBCAR - InterCars na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEBCAR - InterCars w Komorniki

NIE POLECAM!!!

Żal mi Ciebie- to tyle...

undefined

To co ja mam w g�owie to już nie Twoja sprawa,zajrzyj lepiej w swoj� g�ow�.Wida� brak Ci zaj�� biedactwo co� Ci� musi bardzo bole� skoro tak si� udzielasz na forum firmy w której pono� nawet nie pracowa�a�.Ogólnie g�upota!!!

NIE POLECAM!!!

Weszłam na to forum bo tak jak Ci wcześniej napisałam do takich celów ono służy. Studiujesz...hmmm gratuluję, ale to jeszcze nie wszystko- studiować może każdy, liczy się to, co masz w głowie!!!

///

Tylko po co Ty wogóle wchodzisz na takie forum pani "inteligentna".Powinnaś raczej zająć się swoją pracą itp.Nikt nikogo nie zmusza żeby pracować tam lub gdzie indziej to prywatny wybór,a tak na marginesie ja również studiuję więc zastanów się nad tym co wogóle wypisujesz.Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SEBCAR - InterCars spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
NIE POLECAM!!!

Nie uważam żeby moje uwagi były nie na miejscu (gdybyś nie wiedziała to to forum właśnie temu służy, a ja piszę raczej do tych co rozważają pracę w tej firmie). Ale z drugiej strony nie dziwię się, że Cię tak dotknęły moje komentarze- prawda boli. Jesli chodzi o zapieprzanie (bo nie zapiepszanie- chłopacy mają rację naprawdę macie spore problemy z ortografią i przez swoje komentarze potwierdzacie tylko swoje dość małe rozgarnięcie... tak delikatnie mówiąc, żeby Cię zbytnio nie urazić) to pracuję w firmie zgodnej z profilem i kierunkiem moich studiów i wcale nie przypomina to zapieprzania. Pozdrawiam

///

Tak się składa że doświadczenia mi nie bakuje a TY skoro jesteś taka ambitna to nie wiem co wogółe robiłaś na rozmowie w "takiej"firmie skoro niby masz informacje z pierwszej ręki?Jedno przeczy drugiemu ale cóż a dobre rady zachowaj dla bliskich.Tak poza tym nie całkiem każdy może tam pracować.Życzę również powodzenia,pewnie wolisz zapiepszać w Auchanie ale każdy robi to co chce i nie innym dane komentować dlatego Twoje uwagi są nie na miejscu.Nikt też nie twierdzi,że będzie pracować do emerytury na magazynie bo to jest raczej praca dla młodych osób.

NIE POLECAM!!!

No właśnie nie o to chodzi, że mnie nie zatrudnili (nie miej złudzeń- tam zatrudniają WSZYSTKICH więc jakaś wyjątkowa to Ty na pewno nie jesteś, tam nikt nigdy nic nie słyszał o procesie rekrutacyjnym- biorą pierwsze lepsze osoby z ulicy do pracy!!!). Ja sama nie chciałam tam pracować i zrezygnowałam jak tylko to wszystko zobaczyłam. I z całych sił gorąco NIE POLECAM, zresztą jak się okazało pracował tam kiedyś mój kolega więc mam informacje z pierwszej ręki!!!- piszę to do osób, które będą rozważały taką opjcę. Więcej wiary w siebie, to jest praca dla ludzi, którym szukać pracy po prostu się nie chce lub nie mają szans na nic lepszego. A praca jest, trzeba tylko odpowiednio wcześnie pomyśleć o tym, żeby nie tylko zdobyć jakieś wykształcenie ale też mieć jakieś umiejętności, kompetencje no i coś w głowie. Ja znalazłam i życzę powodzenia innym (byle nie w tej firmie!!!) P.S. A Ty koleżanko, odpowiedz sobie na pytanie co ta pracy Ci daje, jakie Twoje umiejętności rozwija, czy sądzisz że po takim zapisie w cv będziesz kiedykolwiek miała szansę na rozwój i lepszą pracę- szczerze wątpię, ale oczywiście również życzę powodzenia ;-)

///

Dla głupich?Ciekawe!Praca jest ok a ciebie skoro nie zatrudnili to znaczy że nawet do takiej pracy się nie nadajesz panienko z ambicjami w czasach bezrobocia!

NIE POLECAM!!!

Komu nie wyszło temu nie wyszło, nie wiem czy praca w takiej firmie wyjdzie Wam na dobre- ja nie chciałabym [usunięte przez moderatora]. na magazynie do emerytury, ale skoro nie stać Was na nic więcej i cieszycie się jeszcze z tego to sobie tam pracujcie. Ja byłam tam tylko raz- na rozmowie i NIE POLECAM, jakaś totalna pomyłka!!! NIE -dla szanujących się dziewczyn mających coś w głowach, TAK- dla głupich pener bez ambicji, marzeń i planów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lady

jak widzicie panowie coś wam nie wyszło ale to wasz problem była ekipa i bedzie ekipa zobaczymy sie na baletach buzia dziewczyny i tym którzy są the best

....::::ziomek::::....

Nie ma sensu się wypowiadać na temat pracy kobiet w tej firmie. Bo i tak nikt z pierduśników kierowników, którzy myślą o swojej[usunięte przez moderatora], tego pewnie nie czytają (bo pewnie nie potrafią), a o Grubym [usunięte przez moderatora]. nie wspomnę. Oni sobie z tego nic nie zrobią, mają to po prostu w[usunięte przez moderatora] Myślą "nie tą głową co trzeba" i sami napalają się na te laski. Kierownicy siedzą sobie na swoich ciepłych posadkach i potrafią się tylko [usunięte przez moderatora] jak sie coś robi źle, często gęsto bez powodu. Brak słów.A nawiązując do lasek to żal du.pe ściska.Wydaje mi się, że nie ma sensu strzępić sobie słów. Pozdrawiam ziomów z sektorów :D Nie dać się Pi.Z.dOm :D

;-p

buahahahaha- to tyle z mojej strony ;-p

?

Jak nie jesteś to pewnie i tak niedługo będziesz!A co to za wrogowie anonimowi aż żal!Po pierwsze to w pracy się pracuje jakbyś nie wiedział a nie szuka przyjaciół lub wrogów także wogóle mnie to nie interesuje,a jak chcesz wylewać swoje gorzkie żale to idż do kościoła a nie robisz to na forum,myśląc że zdobędziesz tym zainteresowanie bo zapewne go Tobie brak!

Wujek dobra rada

To, jakie Wy jesteście głupie przechodzi wszelkie granice- brak słów. Ale to fakt w stosunku do Was jesteśmy[usunięte przez moderatora]mimo że z pozoru nawet czasami jesteśmy "mili") i to się pewnie już nie zmieni- bardzo mi przykro ;-))) P.S. Dobra rada- uważajcie z kim i o czym rozmawiacie bo potem macie nieźle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rąbane.

do panów

Nie dobrze mi się robi jak czytam to co tu wypisujecie!!!!! Widocznie to jest jedyne miejsce gdzie ktoś zwraca na was uwagę, bo jestście zapatrzonymi w siebie .. ujami co myślą tylko o swojej ..upie. Współczuje wam,pewnie ciężko wam się żyje będąc takimi samolubami!!! Tak bardzo żal wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ściska że pracują tu kobiety, nie normalni jesteście i tyle.

TO [usunięte przez moderatora]..STÄ?D JAK NAJSZYBCIEJ WIECEJ MIEJSCA DLA NAS:)))MAM W [usunięte przez moderatora] TO ZE JEST WAM NAS ZAL I W OGOLE MAM TO W[usunięte przez moderatora] CO O NAS MYSLICIE!!NARA OS??Y

ja w tej firmie juz niedlugo

JA MAM ZAMIAR JAK NAJSZYBCIE STAD[usunięte przez moderatora] I JUZ NIE[usunięte przez moderatora] I ZAL MI WAS DZIECZYNY NAPRAWDE ZE W OGOLE MACIE CHEC PRACOWAC W TAKEIJ FIRMIE. ZAL MI WAS TYM BARDZIEJ NIE CHCIAL BYM NA WASZYM MIEJSCU PRACOWAC W TAKIEJ ATMOSFERZE, WIEDZAC ZE WCALE NIE JESTEM TU MILE WIDZIANY. A CO DO PRACY TO TEZ UWAZAM ZE JAK JUZ TU JESTESCIE TO POWINLYSLCIE PRACOWAC TAK SAMO JAK WSZYSCY (PISALYSCIE COS WCZESNIEJ PRZECIEZ O ROWNOUPRAWNIENIU PRAWDA?)

HA HA HA

MUSZĘ CIĘ ROZCZAROWAĆ.NIESTETY BĘDZIECIE WY [usunięte przez moderatora] NA SAMYM DOLE HA HA HA!!!!!!

pulpet

O co wam chodzi drodzy koledzy??? Tak bardzo wam przeszkadzamy??? Hmmmm ciekawe??? Czyżby jakies kompleksy że kobiety robią to sam co wy i są w tym tak samo dobre jak wy a od niektórych nawet lepsze??? Czy to po prostu strach przed tym że to my zostaniemy a wy wylecicie??? Chyba za dobrzy w tej pracy nie jestecie skoro czujecie się tacy zagrożeni..... a tak na marginesie to macie złe informacje bo od samego poczatku było mówione że jak się sprawdzimy na zbieraniu to zostaniemy na dłużej wiec sie pocałujcie....

bleee

no masz rację NIESTETY!!! niektóre grubasy zostaną, więc może uda wam się zgubić zbędne kilogramy tak jak zasugerował to kolega. Również mam nadzieję i życze wam tego zebyscie ostro [usunięte przez moderatora] na samym dole- skoro chcecie tu pracowac to pracujcie tak jak wszyscy inni!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SEBCAR - InterCars - Komorniki

• Jak się pracuje w SEBCAR - InterCars?

Zobacz opinie na temat firmy SEBCAR - InterCars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEBCAR - InterCars?

SEBCAR - InterCars
2.1/5 Na podstawie 79 ocen.

SEBCAR - InterCars