Opinie o SEBCAR - InterCars w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SEBCAR - InterCars. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w SEBCAR - InterCars na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEBCAR - InterCars w Komorniki

Amanda Nowy wpis

Lepiej do pierwszej lepszej Żabki albo Biedronki iść. Naprawdę nie polecam InterCars-u w Komornikach.

firma rodzinna Nowy wpis

mamy koniec 2021 roku a nowy pracownik może liczyć na 2800 brutto, ludzie pracujący po kilka lat 3000 brutto, wynagrodzenia w tej firmie to jest jakiś żart, ale już za miesiąc wzrasta płaca minimalna to dostaniecie podwyżkę o 10 zł haha. niby jest premia wydajnościowa za punkty ale na dobre zamówienia moga liczyc tylko koledzy bygadzistow albo sami sobie przypisują co tez jest kpiną. (usunięte przez administratora)

BWP Nowy wpis
@firma rodzinna

Nie zamierzam tutaj niczego oraz nikogo bronić, bo w każdej firmie jest coś do poprawy ale idę o zakład, że nadal tam pracujesz i wylewasz swoje frustracje tutaj na forum , a później przychodzisz i potulnie wykonujesz pracę jaką masz do zrobienia ale jakoś mnie to nie dziwi patrząc na Twoją ortografię (pisze się tapicerzy , a nie tapicerowie) , że dostajesz 2800 brutto ...dałbym Tobie premie w postaci słownika ortograficznego ale pewnie też nie potrafisz z niego skorzystać. Fakt ,że pracują tam na wyższych stanowiskach fryzjerzy i tapicerzy nie usprawiedliwia tego ,że również mogłeś być na ich miejscu ale jak to często bywa lepiej lamentować , wylewać żale pod anonimowym pseudonimem, a finalnie w realnym życie spuscic głowę i przytakiwac zgadzając się na wszystko

Anka

@zomby conya candella a to co się stało z tym kierownikiem o którym piszecie? Już nie pracuje?

Bobo Nowy wpis
@Anka

Obersturmbannführer Adam W. zwany tez (usunięte przez administratora) na niego dzialal tylko strajk wloski i tez to przydaloby sie wlascicielowi Pawlowi K. szkoda ze dokonal wrogiego przejecia tej filii z rąk firmy Tomar. Pawel K. zniszcyl atmosfere tej filii i zrobil (usunięte przez administratora) za pomoca ukrainskich obywateli

Co ten stolec robi na recepcji

Hydra to my pozdrawiam stolec na recepcji

Halina
@Co ten stolec robi na recepcji

Prośba o przyhamowanie z wypowiedziami, bo na tym forum ludzie chcą dowiedzieć się jak pracuje się w firmie. Wiec jak jesteś pracownikiem, to prośba o podzielenie się informacja, czy firma SEBCAR obecnie poszukuje do pracy? Czy atmosfera ok?

olo
@Halina

czego nie rozumiesz w wypowiedziach? tak trudne to do ogarniecia w wypowiedziach ludzi na temat firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w SEBCAR - InterCars spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Na jakie wsparcie w SEBCAR - InterCars mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

olo

Na rownouprawnienia, masz zapieprac tak jak kazdy, nie ma ze panusie w tipsach beda sie obijac

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie SEBCAR - InterCars?

Odp

Nie ma czegoś takiego jak liderzy z zewnątrz. Liderami są uwaga UKRAIŃCY, którzy dawno temu podlizali się kierownictwu. Niby polska firma, a ukraińska patoemigracja gnoi i pogania Polaków w Polsce. Żenada.

wera Ł i M

kierownik adam to (usunięte przez administratora) i żyd nie polecam tej firmy 3 lata zarnowane

zomby conya candella
@wera Ł i M

Ja 6 lat. Był moim kierownikiem. Teraz ma za swoje. Jestem w kwita. Upadnie wcześniej czy później jak poczuje GŁÓD I wróci spowrotem do swojego, małego Mielca.(usunięte przez administratora). I niech mu powtórzy moje słowa ????. I też mam nadzieję że teraz to czyta. PS KIEROWNICY SEBCAR : ZOMBY PRZESYŁA BUZIACZKI. MACIE ZA SWOJE HAHAHHA????????????????

Szafa na recepcji

Pani o imieniu szafa jest najbardziej irytującą w tej firmie. nie pozdrawiam. wszystko wie najlepiej a (usunięte przez administratora) robi elooo

Karol

Inter Cars to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Obecnie poszukiwani są pracownicy w różnych lokalizacjach na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/inter-cars-s-a,10176. Pracodawca oferuje szereg szkoleń uzupełniających posiadaną wiedzę i wsparcie we wdrożeniu się do obowiązków oraz pakiet benefitów. Warto tam zajrzeć i znaleźć pracę dla siebie.

Tajemniczy ktoś

Miałem nieprzyjemność pracować w tej filii. Podejrzewam że nie wiele ma to wspólnego z rodzimym inter cars'em, Generalnie ta filia to jakaś porażka życiowa. Porażka życiowa właściciela, stworzył mechanizm do napędzania swojej już mocno wypchanej kiejdy cudzym wysiłkiem. Kierownictwo jak i większośc ''rządzących'' to śmiech na sali, ludzie bez żadnego wykształcenia logistycznego, rozgarnięci jak kupa liści, nie mający żadnego planu działania, wyobraźni ani tym bardziej pojęcia o częściach się tutaj znajdujących a nawet ich możliwych miejscach składowania. Jeden wielki chaos, decyzje są podejmowane bezmyślnie, szybko i zmieniają się co chwilę, szef to cham i prostak, a kierownicy i część jego brygadzistów to chłopcy na posyłki i kapusie. Aczkolwiek z małymi wyjątkami (może ze trzy osoby) Generalnie podrzędni zwykli pracownicy to ciekawi ludzie z którymi idzie pogadać, ale na to też trzeba uważać z kim się rozmawia, bo zdarzają się karierowicze, którzy tylko patrzą aby pójść do kierownika zmiany i szepnąć ze dwa słówka ;) Pracodawca potrafi zwolnić za negatywny komentarz na naszym PRYWATNYM profilu facebooka pomimo że sam zawinił nie przelewając pensji na czas (to też się tutaj zdarza, nie dość że grosze to jeszcze spóźnione) - ''System premiowy'' to nie system, tylko cyrk, premie są przyznawane lub zabierane w zależności od humoru brygadzisty, szefa lub kierownika i nie mają nic wspólnego z tym kto i ile zrobił, ani co robił, ani jak robił i w jakich warunkach, liczy się tylko co powiedział lub czego nie powiedział. - Sprzęt na którym wam przyjdzie pracować to najzwyklejszy złom który już dawno powinien był zostać pocięty na żyletki, sprzęt używany, z odzysku. Jest tylko jeden, góra dwa wózki widłowe które nie wymagają poważnego serwisu!, na takim sprzęcie aż strach jeździć, narażacie tylko życie swoje, i innych. - Nie macie co marzyć o dodatkach socjalnych, 13 pensjach, bonach itp. wszystkiego się rzekomo zrzekł pracownik gospodarczy w imieniu wszystkich obecnych i przyszłych pracowników. - Stałych, zasłużonych i pracowitych pracowników traktuje się jak śmiecia, którego można zwyczajnie zwolnić bez powodu, faworyzuje się natomiast nierobów i kapusiów Podsumowując: Jeżeli jesteście ludźmi bez własnego zdania, chcącymi zarabiać marne grosze za ciężką fizyczną pracę i lubicie pracować w soboty i niedziele, w gęstej atmosferze gdzie ciągle ktoś wam stoi nad głową i utrudnia sprawne wykonanie pracy - ZAPRASZAM, odnajdziecie się tutaj. W przeciwnym razie, szczerze odradzam, jest na prawdę wiele innych magazynów oferujących dobre warunki pracy.

Ktoś
@Tajemniczy ktoś

Minęło 7 lat od dodania tej opini i widzę że nic się nie zmieniło w tej "firmie".

none

wyzysk, wypłata w części na lewo, brak szeroko pojętej kultury począwszy od Szefa pana P. na załodze Kierowników skończywszy. Nigdy nie spotkałem się z tak grubiańskim, wulgarnym i nieobliczalnym w słowach przedsiębiorcą. odradzam pracę w tej firmie.

ekwiwalent

WItam. Nie rozumiem skąd tyle negatywów na temat tej firmy. Praca? 3 zmianowa po 8 godzi dziennie. Weekendy wolne. Jedynie na zmianie rannej można ( nie trzeba) przyjść również w sobote ( na umowie o prace płatną razy dwa). W niedziele również można przychodzić ( i również płatna x 2 ). Praca? Robi się swoje... na ręce nikt nie patrzy. Nie wiem skąd tyle jadu... jedyny problem jaki mógłbym wymienić to higiena osobista niektórych osób.. tak.. wali potem! Ja osobiście polecam. Siano na czas, brygadziści pozytywnie nastawieni. Robić swoje trzeba i co najlepsze - czas w pracy leci... Pan T. mógłby częściej zmieniać ciuchy i byłoby przyjemniej :) Pozdrawiam

dsad
@ekwiwalent

Jeśli chodzi Ci o Pana Tomka to wierz mi jest już lepiej :P

Aneta

@ekwiwalentrozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w SEBCAR - InterCars. A jakie benefity/możliwości rozwoju zapewnia firma?

yolo

No dobrze, ale w takim razie na czym konkretnie polega problem? @Nikt wazny przydałyby się jakieś konkrety, zwłaszcza, że atmosfera opiera się u nich na przyjacielskich relacjach, a każdy wie, że dbałość o dobre stosunki przyczynia się do sukcesu w firmie.

Nikt wazny

Ludzie, po co w ogole zastanawiac sie na czym polega problem, kiedy jest tylu uczciwych pracodawcow dookola. Uciekac od tej firmy jak najdalej, bo przez takich jak wy ten wyzysk sie w dalszym ciagu utrzymuje. Dolaczam do grona niezadowolonych. Chcialbym tez dodac ze w sebcarze bylem bliski utraty zycia, poniewaz lecace z 10 m w dol tlumiki samochodowe to tylko jedna z "atrakcji" ODRADZAM !!!

Ciekawy

Porozmawiajmy więc jak jest naprawdę bo myślę o zatrudnieniu

xxx

hah, myślisz, że dlaczego jest taka rotacja, ludzie wytrzymują tam góra rok może półtora, oczywiście są wyjątki, ale średnio tyle ludzie tam siedzą, dopóki nie znajdą czegoś lepszego

potwierdzam,robilem w tym obozie naprawde nie polecam!!!

PanPikuś

jedna z najgorszych firm w okolicy jeśli chodzi o pracę, nie polecam!

już były

nie polecam! jest tam coraz gorzej, rotacja na maxa, i nie daje to do myślenia kierownictwu, jak tak dalej pójdzie to nie będzie miał tam kto pracować panie KOPER !

Zostaw merytoryczną opinię o SEBCAR - InterCars - Komorniki

• Jak się pracuje w SEBCAR - InterCars?

Zobacz opinie na temat firmy SEBCAR - InterCars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEBCAR - InterCars?

SEBCAR - InterCars
2.1/5 Na podstawie 79 ocen.

SEBCAR - InterCars