Opinie o Gibus Tamara Gibbucci Mara w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gibus Tamara Gibbucci Mara. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Gibus Tamara Gibbucci Mara o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gibus Tamara Gibbucci Mara w Łódź

Bronio

@abc Możesz dodać coś więcej do tej opinii? Firma jest bardzo dobrym pracodawcą więc dziwny ten wpis.

ZA
@Bronio

Bronio na jakiej podstawie twierdzisz że firma jest "bardzo dobrym pracodawcą" skoro w firmie nie pracuje żaden mężczyzna. Skoro jest tak dobrze to dlaczego nikt nowy nie chce przyjść a ci pracownicy co są szukają nowej pracy.

On
@ZA

Widać, że nigdy nie była Pani w naszej firmie bo pracuje tak dwoch mężczyzn.

On Nowy wpis
@ZA

Bo są to kłamstwa.

Joanna

Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam każdemu. Kameralna atmosfer.

Sylwia Nowy wpis

A skąd takie przypuszczenia? :D Domyślam się, ze pracowałeś w firmie i masz inną, bardziej negatywną opinie?

XXX Nowy wpis
@Sylwia

Tak, miałem styczność z tą firmą i mam kontakt z pracownikami i wiem że nie zamieszczali tu swoich opinii.

XYZ

Szczytem bezczelności jest podszywanie się właścicieli pod pracowników i wystawianie pozytywnych opinii. Co za obłuda...

Małgorzata
@XYZ

A masz na to jakieś dowody? Bo tak to w sumie po czym stwierdzasz, że ktoś się podszywa?

XYZ
@Małgorzata

Spoko, spoko, każdy kto miał doczynienia z tą firmą wie o co chodzi ;)

Edyta Nowy wpis
@XYZ

Ja jeszcze nie miałam ale czytając to nie wiem czy powinnam. Rozjaśnisz temat?

Iwona

Byłam bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam wszystkim ale sa wyzwania.

Dominika
@Iwona

Napisałaś, że są wyzwania- o co chodzi?

Beata
@Iwona

piszesz to jako klient czy pracownik?

Brałeś udział w rekrutacji do Gibus Tamara Gibbucci Mara. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bogna

Czy znajdzie się ktoś z pracowników i podpowie jakie są aktualnie szanse na pracę w firmie?

abc

Beznadzieja

Doma

Nasza szwalnia jest zadowolona ze współpracy z tą firmą. Jestem zaskoczona jakimiś negatywami na jej temat. Jest to jeden z niewielu zleceniodawców, którzy płacą na czas i bezproblemowo. Oby takich więcej!

Olga
@Doma

Na forum jest bardzo wiele różnorodnych opinii. Niektóre dziwią, z innymi w pełni można się zgodzić. Warto zawsze przedstawiać swój punkt widzenia na forum. To może być bardzo pomocne dla innych potencjalnych klientów i użytkowników forum. Ty jak rozumiem, jesteś zadowolona z usług firmy? Możesz powiedzieć nam, jak oceniasz kontakt z firmą?

Bogna

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Irena

Jestem zadowolona ze współpracy choć nie obyło się bez zgrzytów ale takie uroki pracy w branży tekstylnej. Przynajmniej da się po ludzku pogadać i dowiedzieć czegoś sensownego. Polecam

tośka

Pozytywy pisane przez znajomych i rodzinę. Odradzam współpracę z tą osobą przekonaną o swojej nieomylności i egocentryczną do granic możliwości. Płatności wg widzimisię właścicielki.

ila

Jak dla mnie bomba. Kasa na czas!

gosc

Mila,sympatyczna projektantka w dodatku kocha zwierzeta jak ja. Polecam!

Dorka

Dziwią mnie negatywne wpisy na te temat tej firmy. Jak można oczerniać kogoś tak sympatycznego jak Pani Tamara? Nie rozumiem ale zawiść ludzka nie zna granic. Mnie współpraca układa się bardzo dobrze a pracowała już w kilku firmach.

Angelika

Widzę że w reszcie trafił się ktoś odważny żeby powiedzieć prawdę. Człowiek nie jest tu traktowany życzliwie, chyba że mowa tu tak jak zostalo wspomniane o zdaniu znajomych tak samo snobistycznych.

Joko

Koko potwierdzam

koko

nie ma jak to same pozytywy pisane przez znajomych

Zofia

Przesympatyczny zleceniodawca. Wszystko jest jasne i klarowne od poczatku do konca, raz sie zdarzylo nieporozumienie ale wszystko bardzo szybko sobie wyjasnilysmy.

Super kontakt! Warto bylo poczekac.

Paulina

Pani projektantka jest sympatyczna. Współpraca układa się pomyślnie dla obu stron. Faktury zawsze są opłacane w rozsądnych terminach.

Mirka

Moge sie zgodzic z przedmowczyniami. Wascicielka jest mila i kinkretna. Czasem sie poklociny ale zaszw dochodzimy do rozwiazania problemu. Najwazniesze,ze faktury sa placone w 100%.

Zostaw merytoryczną opinię o Gibus Tamara Gibbucci Mara - Łódź

• Jak się pracuje w Gibus Tamara Gibbucci Mara?

Zobacz opinie na temat firmy Gibus Tamara Gibbucci Mara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gibus Tamara Gibbucci Mara
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • OSADNICZA 17
    91-357 Łódź