Kaskada Kinga Roth

Poznań

Opinie o Kaskada Kinga Roth

anonim 2011-09-16 15:31:19
Bardzo ci dziękuję za rzetelną wypowiedż .Fajnie ,że ludzie nie boją się pisać na forum co myślą.Byłabym kolejną naiwną ,która chciała w tej firmie pracować.
anonim 2011-09-19 09:51:12
anonim - 2011-09-16 15:31:19

Moja zasada jest jedna - że po co uczyć się na własnych błędach skoro można ich uniknąć dzięki porażce innych... Ja jestem mądra po szkodzie zresztą jak nie ja tutaj na forum to Twoi potencjalni Klienci "otworzyli by Ci oczy-znają moją i moich poprzedników historię - pierwszy krok w ich butikach dowiedziałabyś się tego wszyskiego z ich ust. Trzymam kciuki za dalsze poszukiwania normalnej pracy w normalnej firmie:O)
mmm 2013-11-03 12:48:27
Z początku robią dobre wrażenie, a w trakcie pracy im dalej w las tym gorzej. System komunikacji - jakiejkolwiek - nie istnieje. Wykorzystują na maxa, a później najzwyczajniej w świecie ci dziękują, usprawiedliwiając się, że to ich wina, że cię zatrudnili bo tak naprawdę nie było niby takiej potrzeby. W tej firmie nie motywuje sie do pracy - wręcz przeciwnie - podcina się skrzydła. Ogólnie odradzam.
życzliwa 2013-11-18 11:50:26
niestety muszę się z tym zgodzić. Atmosfera pracy tylko pozornie fajna. Szefostwo traktuje pracowników jak powietrze obgadując ich z dwiema pupilkami(pozdrawiam).
jedyny plus pracy to terminowa wypłata. Najlepiej mają na produkcji bo prawie nie widują przełożonych i nie mają z nimi kontaktu.
cbheiwhvcs dk 2014-01-08 14:48:44
pracowałam przez chwile na krojowni i... na szczęscie uciekłam
jogo 2015-07-22 00:10:43
firma nie zasługująca uwagi wszystko na nie
anna 2016-04-19 22:36:32
spotkałam ogłoszenie o pracy w Kaskada Kinga Roth i potrzebuje kilku informacji @ jogo zaglądasz tu jeszcze, jeżeli tak to dodaj coś do swojej opinii
Zostaw swoją opinię o Kaskada Kinga Roth - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaskada Kinga Roth