Opinie o DM System w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DM System. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie DM System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DM System w Łódź

EQUES

Witam. Pracowałem w tej firmie i jest prawdziwa CH...IA!!!!!!!!! Damian to zwykły c (usunięte przez administratora) , sknera, laluś. Większość osób pracuje tam bo ma zobowiązania finansowe z zaliczek które czasami były im 2 razy odciągane i wypłaty nie dostawali nic. Wypłata za 2 tygodnie pracy niektórym wychodziła po 25-80 zł za 2 TYGODNIE!!!!!!!!!!!!! Za dojazdy odbierają podwójnie choćbyś sam zatankował lub pożyczył od kogoś pożyczył i tak Ci odliczą kasę podwójnie. Wszelakiego rodzaju ściemy są stosowane non stop. Nowe osoby niby mają wybór stanowiska a tak naprawdę jest tylko akwizycja i nic więcej. Jeśli chcesz okłamywać starszych ludzi i młodych ziomków to idź to tej pracy tylko bój się później patrzeć ludziom na ulicy w oczy. Ta firma nazywa się teraz MCW i mieści się na ulicy Kasprzaka 13 i jest ta sama Chu...nia. Pozdrawiam byłych Juicemen-ów. JUICE

Jaś

D.M. SYSTEM ogłoszenia w gazecie tej \"DZIURY\" znajdują się pod nr.TEL. 42/632-33-10 42/239-41-11 myślę ,ze mozna dac kilka ogłoszeń do gazety z tymi nr \" AKWIZICJA I NACIĄGANIE NIEWINNYCH LUDZI\" nikt nam tam nie kazał pracować, tylko ta \"DZIURA\" na samym początku nas oszukuje i \" GÓRY\" obiecuje. Wiem,ze niebawem planują zmienić miejsce tej \"DZIURY\", ponieważ mało osób,już przychodzi z ogłoszeń, bo znają adres WIECKOWSKIEGO 33 lokal nr 2

Jaś

Witam wszystkich,którzy to czytają i mam nadzieję,ze zrozumie Cię mnie dobrze. D.M.SYSTEM bo tak się nazywają, to jedno z nielicznych \" DZIUR \" przez, ktore teraz setki ludzi mają prpoblemy. Ludzie tego pokroju są bez wykształcenia co nawet nie potrafią się wysłowić. Odrębne biura zajmujące podobne stanowiska na rynku \" czyli robiące DZIURY \"dokładnie mają tą samą bajke. Mianowicie,zapraszają na rozmowe i tam oferują prace na magazynie,lub z klientem jako handlowiec, z czego oczywiscie istnieje tylko AKWIZYCJA , gdzie oszukuje sie starsze jak i zarówno mlodsze osoby, a na chwile obecną zmienia sie im sprzedawce ENERGI przyczym wciska jeszcze ubezpieczenie za 34zł miesiecznie o tym nie informując, ewentualnie powiedzieć,ze to zamiast dystrybucji. Wracając do pracowników,mogę powiedzieć tylko tyle \" WSZYSCY KTÓRZY TAM PRACOWALI I BEDĄ MIELI ZAMIAR, ZOSTANĄ OSZUKANI NA PIENIĄDZE \" TO tyle narazie z mojej strony, ale mogę wam obiecać, ze to dopiero POCZĄTEK mojej zabawy z D.M.SYSTEM ! i oczywiscie nie jestem sam, takze moze CIE do nas dołączyć. JUTRO PODAM NR KONTAKTOWY.

mala

A gdzie chcesz to swoje biuro otworzyć?? Jak już otworzysz to zaproś nas.

Firma DM System poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zosia

Zgadzam się z powyższą odpowiedzią. Polecam tą firmę wszystkim, kto chciałby coś osiągnąć.

loko

Mówicie tak jakby Was tam do pracy ktoś zmuszał! Nie chcecie nie przychodzcie!! Ja pracuję tam aktualnie, fajni ludzie, miła atmosfera, a pieniądze wam z nieba nie będą płynąć, wszędzie gdzie chcecie zarobić trzeba sie wysilić. Jestem już blisko awansu, i chętnie porozmawiam z Wami za 1 m-c, jak będe miał własne biuro...;))

Mala

Nie licz od nich na nic. To banda oszustów

diablica

mam pytanie mam się wogóle spodziewać pitu od niech czy dać sobie spokój?

Mala

Cześć, pracowałam w tej firmie miesiąc. Na koniec miesiąca wypłacili mi 800 zł twierdząc, że to tylko za dwa tygodnie, w kolejnym miesiącu dostałam 300zł za nowy miesiąc. Gdy byłam ostatnio w firmie zapytać się grzecznie gdzie druga część wypłaty za mój pierwszy miesiąc, Magdalena poinformowała mnie, że ja te pieniądze już dostałam ( podobno ok 600zł). Jeśli też ktoś w jakiś sposób został oszukany przez firmę proszę piszcie na maila mala_blondyna@wp.pl lub dzwońcie pod numer 888563285. Pozdrawiam Mała

Masz rację ten [usunięte przez administratora] to gbur, ale jest parę normalnych osób, którzy Ci dokładnie wszystko wytłumaczą i mają cierpliwość. . .

Anonimka

Co wy chcecie od tej firmy, mi naprawdę obniżyki rachunek i z tym ubezpieczeniem to dobra sprawa.

ZWYKŁA AKWIZYCJA NACIĄGANIE STARSZYCH OSÓB NA NIŻSZY PRĄD NIBY! A DO TEGO WCISKANIE UBEZPIECZENIA NA SIŁĘ BO BEZ NIEGO NIE MA ZNIŻKI NA PRĄD BO DODAJĄC TO UBEZPIECZENIE KTÓRE NIE JEST AŻ TAK WIARYGODNE BO NAWET SZKOLENIOWIEC DO KOŃCA NIE WIE JAK TO FUNKCJONUJE 3 TYŚ TO ŚCIEMKA ILE LUDZI NACIĄGNIESZ TO OD UMOWY MASZ KASĘ!!!!!!!!!! REASUMUJĄC MARNĄ WCISKAJĄC UBEZPIECZENIE PRĄD WYCHODZI NAWET DROŻEJ!!!!!!!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIĘ!!!!!! JEDEN SZKOLENIOWIEC PAWEŁ TO CHAM DO POTĘGI 8 TAKIEGO BAGNA TO NIE WIDZIAŁEM CAŁA TA FIRMA TO PODEJRZANA SYTUACJA

Zostaw merytoryczną opinię o DM System - Łódź

DM System