Opinie o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amber Energia Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

emma

To oznacza,że nie wypłacają należnej pensji? Hmmm czyli obiecanki,że będzie jutro na sto procent to bujda... Ech dałam się zrobić w balona:-(

emma

A ja czekam na pierwsze wynagrodzenie i... miało być a nie ma... hmmm...

LoLo z Oranżady
@emma

no i chyba nie będzie...chociaż pierwsze zawsze wypłacali, gorzej było później.

Hindenburg

ja jestem ze Śląska. Ijest tak samo jak piszą powyżej.

Jolo21

Ja jestem z Wielkopolski. Wszystko co piszecie to prawda.(usunięte przez administratora)

J23
@Jolo21

Jestem ZA POZWEM ZBIOROWYM

Doradca Klienta

Brak profesjonalizmu ze strony osób rekrutujących. " Nikt nic nie wie" , albo raczej " każdy wie co innego".

Raczej słuchałem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Jan

Ela napisz....skoro ktoś jest nie fair w stosunku do ciebie to czemu ty masz być

lena

jak firma przetrwa do końca roku to będzie sukces ...

były_pracownik

Firma (usunięte przez administratora)handlowców i tyle, ktoś napisał, że zawsze sie jedzie po byłym pracodawcy albo, że byłem słaby, pracowałem tam ponad 2 lata i kilka razy otrzymywałem nagrody i dyplomy za wyniki, byłem dwa razy na zjeździe najlepszych handlowców w Polsce, także drogi managerze myliłeś się :) zwróccie uwagę, na często powtarzający się wpis w stylu "na początku było ciężko, ale później dzięki nabraniu doświadczenia już było z górki" napiszę wam, że z górki niestety nie będzie nigdy ja naszczęście nie muszę już pracować z tymi miernotami :)(usunięte przez administratora)

FantasMagoria

Pracowałam w AMB. Odeszłam sama, bo wyprowadziłam się z mężem za granicę i czasem tęsknię... Praca była w porządku, nie było na co narzekać jeśli rzeczywiście się pracowało. Polecam :)

tyle w temacie

teraz to sie nazywa AMB ENERGIA

ktos taki
@tyle w temacie

pracuje w firmie od dluzszego czasu na poczatku bylo ciezko nie powiem ze nie ale gdy nabralem doswiadczenia teraz idze spokojnie plan mozna zrealizowac jednym klientem i nie jest wcale wygurowany to tylko kwetia tego jak podchodzisz do pracy pieniadze sa bardzo dobre jesli chodzi o wynagrodzenie i zawsze w terminie

Bejb

"Znowu_to_ja", nie jestem managerem... Nie wiem czemu jest przeświadczenie, że wszystkie posty piszą właśnie oni...? W tej firmie są też inni ludzie. Widać życie dało Ci troszkę w kość, firma Ci się nie spodobała i teraz będziesz na nią psioczył i odradzał każdemu, bo akurat Tobie nie przypadła do gustu. Może po prostu byłeś zbyt słaby i stąd Twoje negatywne nastawienie... Firma nie jest z rodzaju tych co zaniża prowizje, kwestia POPRAWNEGO przeliczenia marży i w ogóle umiejętności jej liczenia. Umiesz liczyć? Licz na siebie! Słaby pracownik lub były pracownik zawsze będzie wieszał psy na pracodawcy. Proponuję nie czytać takich opinii, bo opinię powinno się wyrobić samemu, a nie przez doświadczenia innych ;)

Bejb

Pracuję - znaczy współpracuję . Kiedy chcę to ruszam d. kiedy nie to nie . Jakoś na swoje wychodze

.....

Nie polecam, wszędzie tylko nie tam.

ada

hej, czy mozemy jakos porozmawiac na priva w tej sprawie? moj adres to chrupiacy@o2.pl. daj znac

były_pracownik

szukają z innych branż bo każdy kto zna branżę tą firmę omija szerokim łukiem

zainteresowany

ciekawi mnie dlaczego: Program skierowany do ludzi z doświadczeniem sprzedażowym, najchętniej z innych branż ??

pracowity

Bardzo dobra firma, mam porównanie z kilkoma z branży - uczciwi, płacą na czas, świetna kadra managerska.

Olgierd S

AMB to malutka firemka w porównaniu do PGE poprostu ich nie stać rynaek sie zapycha i przetrwają najlepsi i najwięksi napewno nie amb

Doradca
@Olgierd S

Czyli Twoim zdaniem uwolnienie rynku to idiotyzm i tylko monopoliści zostaną na rynku? Czyli w całej UE od lat działa tysiące pośredników, a w Polsce zostaną 4 firmy?

trzy pytania jako przedstawiciel handlowy dostane na początek samochód służbowy? po jakim czasie zarobie pierwsze pieniądze? czy opłaca sie wgl zaczynać z tą firmą?

LoLo z oranżady

hehe

Miami

Mam pytanie - gdzie uciekają pracownicy AMB - do jakich firm? Możecie coś podrzucić. Z góry dziękuje za pomoc.

goblins

omijaj tę firmę szerokim łukiem! (usunięte przez administratora)

jaaaa

a czy ktoś wie jak jest w tej firmie na stanowiskach back - officowych np. wsparcie sprzedaży? niedługo mam tam rozmowę, dajcie znać proszę. Pozdrawiam!

@jaaaa

Ja pracuję w Dziale Wsparcia Sprzedaży i jest naprawdę spoko! Czasem jest dużo pracy, no ale w końcu to praca a nie szkoła... Atmosfera miła i przyjemna, ludzie są w porządku, a jak czegoś nie umiem lub nie rozumiem, to nie ma spiny, zawsze ktoś mi pomoże i spokojnie wytłumaczy. Nie masz się czego bać ;)

Bejb

Sprawa wynagrodzenia to kwestia osobista, każdy ma adekwatne do wykonywanych obowiązków. Osobiście nie narzekam. Wiadomo, każdy chciałby więcej, ale nie od razu Rzym zbudowano ;) a jeśli chodzi o umowę... to też zależy na jakim jesteś stanowisku. Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś proponuje umowę zlecenie, nie przekreśla to szansy na umowę o pracę - kwestia nabrania doświadczenia i wykazania się w firmie, nie tylko w AMB, ale także w każdej innej ;) Więc gadanie o tym, że firma jest słaba, bo proponuje umowę zlecenie jest dla mnie najsłabszym argumentem... A w życiu trzeba spróbować wszystkiego i nie bać się nowych wyzwań ;)

Atletico
@Bejb

Ja w AMB pracuję jako Doradca, praca jest na poziomie. Tak jak koleżanka (kolega?) Bejb wcześniej napisał/a, pracy jest dużo, ale jest też przyjemnie. W moim przypadku ile się pracuje, tyle się zarabia, ale klientów jest sporo, marże wysokie i życie się kręci! :)Szczerze polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Energia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amber Energia Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amber Energia Sp. z o. o.