Opinie o Silver Resorts Management Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Silver Resorts Management Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Silver Resorts Management Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silver Resorts Management Sp. z o.o. w Warszawa

M

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu: 788. - 994. - 397.

SRM Nowy wpis
@M

Witam. Szukam kontaktu do Rady Wierzycieli spółki Silver Resort Management w upadłości.

Henryk Nowy wpis
@SRM

nawet nie wiem że taka istnieje. Półtora roku temu reprezentująca mnie kancelaria wniosła sprawę karną w stosunku do prezesa niejakiego Jędrzejczaka który przed upadłością ukrywał kapitał na prawo i lewo aby nas wierzycieli wydupczyć. Jeszcze rok przed upadłością miał kapitał w wysokości 10 mln, a wierzytelności na 2 mln. wiem bo osobiście telefonicznie mnie o tym informował kiedy wystąpiłem z roszczeniami braku płatności odsetek. W tym przypadku po wygranej sprawie kolejny krok to skarga pauliańska czyli odzyskanie kapitału zgodnie z prawem od tych którym ten (usunięte przez administratora) swoje środki upchnął lub spieniężył aby dla sprzyjającego mu sądu być goły i ogłosić upadlość.

laszlo

W zarządzie firmy znajduje się Radosław Jendrzejczak, prezes Silver Resorts Management, osobnik zgłoszony do prokuratury. Wpisany do Krajowego Rejestru Dłużników. A mówiąc krótko i zrozumiale: (usunięte przez administratora) To chyba świadczy o wiarygodności firmy, która ma takich wspólników. Na życzenie podam szczegóły.

pee
@laszlo

Witam i o Radoslawa i jego SRM pytam. A tak na powaznie laszlo, jest jakis nr sprwy - piszesz ze zgloszone na Policje? Chcialbym dolaczyc sie i rowniez isc na Policje. Daj znac.

@pee

sorry, że tak późno, ale tak wyszło. Dopiero zbieram się za zgłoszenie na policję. Możesz pisać do mnie na anonimowy adres: antonibrzoza@protonmail.com

SRM Nowy wpis
@laszlo

Dzień dobry. Szukam kontaktu do Rady Wierzycieli Silver Resort Management sp. z o.o. w upadłości. Czy ma Pan kontakt do kogoś z wierzycieli?

Wiecie może, czy w Silver Resorts Management Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

buła Nowy wpis

jasne, że szukają. Firma w upadłości.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Silver Resorts Management Sp. z o.o.?

laszlo

trzeba być cynicznym gnojem, zdolnym do ograbiania.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Silver Resorts Management Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Alex

@laszlo czyli nie ma po co tu słać cv?

@Alex

czasami u łotra można zarobić. Tyle mam do powiedzenia.

anon

@laszlo a czemu się znalazł w tym rejestrze? To szef?

@anon

Tak, to prezes. Obecnie, przed egzekucją udało mu się uciec w upadłość firmy, więc odwlekł swój upadek. Ale dalej kombinuje i (usunięte przez administratora) klientów, to już taka natura (usunięte przez administratora) że niczego innego nie potrafią.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie czytasz opinii?

zbytom

Ta firma tylko tworzy piękne bajki. Nie wypłaca pieniędzy za obligacje ani odsetek. Adres firmy uktualnie nieznany.

Pati

Powiedzcie mi czy rozmowa jest w języku polskim? Bo obawiam się angielskiego.

@Pati

A o co kaman? To było pytanie po ziole?

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

@M

Bzdura. Przestańcie się ogłaszać, to nie tablica. Chyba, że podacie jakiś przykład. Nie macie kasy na profesjonalne ogłoszenia?

Jobb

Właścicielem spółki jest Fundusz Stabilnego Rozwoju. Jest też właścicielem Income Capital a ten z kolei Movie Games. Jak sprzedadzą akcje Movie Games to spłacą wszystkich. Pytanie tylko czy będą chcieli oddać

Maciek

A kto jest aktualnie właścicielem?

@Jobb

To błędna jeśli nie fałszywa informacja. FSR juz dawno rozstał sie z tym oszustem (przez co niestety obligatoriusze SRM znalęźli sie w (usunięte przez administratora) Ten (usunięte przez administratora) nawet po cichu, w marcu 2019r zmienił administartora czuwajacego nad hipotekami- czy ktoś z was to wie? Nowy administrator nie znajduje czasu na czuwanie nad waszymi obligacjami, po prostu rączka rączkę myje. Znajdzcie wreszcie troche energi, dotrzyjcie do jego wspólników, napiszcie do nich (choć nie wierzę, że nie zdaja sobie sprawy kogo maja w zarządzie). Tak, tak, ten gość jest w zarządach innych spółek i co? Facet ma plecy w rządzie, głosujcie na PiS i upolitycznienie sądów. Powodzenia. Wasz taki sam jak wy baran (bez obrazy).

M

Nie wykupuje obligacji ani nie wypłaca odsetek. Całkowity brak kontaktu. Proszę o zgłaszanie zawiadomień do prokuratury. Sam tak uczyniłem.

@Adam

Nie wiem, czy to coś da, ale możemy się skontaktować aby połączyć siły. A nuż coś to da. Mój mail (oczywiście fake'owy, bo się nie chcę ujawniać) to: antekbrzoza@pm.me.

@Laszlo

Witam mam też problem z tą firmą nie wypłacają odsetek jest nas więcej sprawa trafiła już na policję i ma trafić do prokuratury...

Wiem
@Adam

Musimy dotrzec do wlascicieli

Laszlo

Prezes Silver Resorts Management, pan Radosław Jendrzejczak jest człowiekiem szlachetnym a nawet kryształowym. Jego 100% zaangażowanie w pomnażanie twojego majątku nie pozwala mu na odpowiadanie na maile bądź kontakt telefoniczny. A jeśli już odpowie, możesz się poczuć wyróżniony, bo w nawale pracy znalazł dla ciebie czas. Niestraszne mu wezwania do zapłaty, bo jest człowiekiem uczciwym, tylko tego czasu (czasami nawet roku) mu brak. Jesteście w dobrych rękach, śpijcie spokojnie. Jeśli znajdzie się w Rejestrze Dłużników, to będzie pomyłka.

Zostaw merytoryczną opinię o Silver Resorts Management Sp. z o.o. - Warszawa

Silver Resorts Management Sp. z o.o.
  • Piękna 24/26A
    00-549 Warszawa

Silver Resorts Management Sp. z o.o.