Opinie o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amber Energia Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

manago

No proszę, a w którym regionie ta rekrutacja? Ja pracuje jako Doradca. Mogę powiedzieć na zachęte, że firma organizuje fajne konkursy! Im większy wynik się osiągnie, tym lepsze nagrody, poczynając od książek i filmów, przez urz elektroniczne (telefony, tablety) aż po wyjazdy za granicę :) warto pracować, starajcie się!

Adam12

Czy realne są zarobki powyżej 10.000 netto?

manago
@Adam12

Adam, realne, chociaż rzadko się to zdarza na początku. Ja pierwszy taki wynik osiągnąłem po kilku miesiączach :)

Adam12

Czy realne są zarobki powyżej 10.000 netto?

Kamil

Ja tez! Właśnie dzisiaj! Chciałem znaleźć jakieś pomocne opinie. Firmę polecił mi mój kumpel z Wrocka, bardzo sobie chwali i jest zadowolony, pracuje jako doradca handlowy od prawie roku. Haha, pierwsza jego pensja była kosmiczna i dobrze ją wtedy opijaliśmy :P Tak jak kakao chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa rekrutacyjna, bo bardzo zależy , mi na tej pracy i chcę wypaść na rozmowie jak najlepiej! Kakao, chyba ze sobą rywalizujemy :D

Doradca Klienta

Brak profesjonalizmu ze strony osób rekrutujących. " Nikt nic nie wie" , albo raczej " każdy wie co innego".

Raczej słuchałem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
kakao

O! A ja wlasnie dostalam telefon, ze zapraszaja mnie na rozmowe rekrutacyjna, chociaz wysylalam swoje CV juz jakis czas temu... ale moze maja baze tych CV i wybieraja albo dlugi proces rekrutacyjny. Czy ktos moze wie, czego mozna sie spodziewac od nich na rozmowie rekrutacyjnej na Handlowca?

Comodore

Zgadzam się z przedmówczynią Mini. W sumie już nie pracuję w AMB, bo trafiło się coś lepszego, ale praca fajna, raz było więcej do zrobienia, a raz mniej, zależało od sytuacji i od dnia, ale nie było specjalnej reguły.

Mini

Firma jest spoko, bez przesady... Przyszli pracownicy AMB, ja też miałam duże opory żeby tu przychodzić jak przeczytałam te wszystkie opinie, ale firma daje radę, praca jest jak każda inna ;)

Piotrek28

W życiu nie polecam tego(usunięte przez administratora).a największemu wrogowi.

bylay manager...

firma to sciema, nie ma podstawy, prowizji i kasy na paliwo nic!!! nie tankuj za swoje bo i tak nie dostaniesz nic

@bylay manager...

Witam serdecznie, czy mogę prosić o kontakt? e601506297@gmail.com . Mam bardzo isttne pytanie. Pozdrawiam

adolf

Ludzie nie dajcie się oszukać na podstawy i wysokie prowizje. Firma nie wypłaca prowizji, z pieniędzmi na paliwo (500zł) jedna wielka ściema, podstawa i kwota na paliwo wypłacana jest uznaniowo. AMB ENERGIA to wielka ściema!!!

Aaa

Jak jest obecnie na stanowisku handlowca w Łodzi? Bądź w innych regionach na tym stanowisku?

Zapytana

Mam wrażenie, że większość opinii tutaj jest wystawiana przez byłych Handlowców, ale dość mało jest opinii ludzi, którzy pracuję w biurze. Czy ktoś może się wypowiedzieć? Do tej pory widzę raczej same pozytywne opinie, ale chciałabym się dowiedzieć jak jest obecnie ;) Ktoś? Coś?

olek

Prosze o inf.jaki jest dodatek obecny w ABM ENERGIA NA DZIEN DZISIEJSZY Z GORY DZIEKUJE

dynamit

mam pytanie do osób, które pracowały bądź pracują w AMB ENERGIA, jak faktycznie wygląda praca na stanowisku MANAGERA? Jakie pieniądze są możliwe do zarobienia? Czy jest jakaś stała podstawa, narzędzia pracy-telefon, samochód? Nie pytam ile można zarobić ponieważ ponad 10 lat prowadzę i szkolę ludzi do sprzedaży i to jest oczywiste, że sami mamy ogromny wpływ na ilość generowanych pieniędzy. Bardziej chciałem zapytać jakie są możliwości w tej firmie? Mam świadomość, że nie każdemu praca w sprzedaży odpowiada bo tutaj liczą się niestety predyspozycje i bycie pewnym siebie, przebojowym itd. Ludzie, którzy czują sprzedaż umieją to ocenić pracując w tej firmie jak to wygląda. Z góry dziękuję każdej osobie za napisanie opinie na temat firmy.

gogo

zanim zaczniecie rozmawiać o współpracy poproście o umowę i regulamin prowizjii dobrze go przeanalizujcie

kakaka
@gogo

Witam,posiadam 3-letnie dośw,w branzy,również z Rwe. Proszę o kontakt kakaka156@wp.pl

hfc657

za jak najniższą pensję wycisną z ciebie dosłownie WSZYSTKO. jezeli chcesz pracowac oczarowny wyimaginowanymi premiami za wyniki i niska podstawe to jak najbardziej chwytaj firme za nogi i sie tam zatrudnij. zero szkolen, zero realnej motywacji i zero wsparcia tylko i wylacznie parcie na wyniki bez podstawowych narzedzi pracy.

mgm2121

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie AMB Energia?

Pracowałam w tej firmie aż miesiąc trafiło się coś lepszego:) jak dla mnie produkt i klienci ok, ale program wdrożeniowy i wsparcie było słabe- potrzebowałam wiedzy technicznej- praktycznej ( dla mnie to była nowa branża ) a nie walki z obiekcjami bo to mam opanowane- a przez miesiąc głównie to było omawiane i powtarzane informacje z pierwszego szkolenia, co na nie wiele mi się przydało przy spotkaniach z klientami. Stawiają na samodzielność- ok ale u mnie było aż do przesady - 2 dni jeździłam z przedstawicielem dłuższym stażem, ale niewiele mi to dało ( był słaby i zawsze mu się do domu spieszyło ) - manager chwalił się jaki to jest zajebisty i według programu wdrożeniowego powinien spędzić ze mną 2 dni ale jakoś nie znalazł na to czasu:(, na jednym z ostatnich spotkań zespołu na jakim byłam- przedstawiono nam podsumowanie kto ile zarobił dla firmy ( szkoda gadać- mało kto łapał się na podstawę- a jak już to na tą najniższą- to mnie zdemotywowało i .... trafiła się lepsza oferta:) ale jak ktoś chce niech próbuje

kokos

Ja byłem Managerem. Kasa to sprawa indywidualna jeśli chodzi o zarobki, a jeśli chodzi o wypłaty, to po prostu trzeba umieć liczyć ile się zarabia. Zdarzały się wypadki, że ludzie dostawali mniej niż liczyli, ale liczyli źle. Pretensje są zawsze do firmy, bo przecież ciężko jest się przyznać komukolwiek w dzisiejszych czasach do błędu. Korpo, czy nie, to co wyczytałeś, to nazwy. Wszystko trzeba jakoś nazwać. A czy to będzie Akademia Lidera czy Spotkanie Integrujące przy grillu... sam powiedz, co lepiej brzmi ;)

maływariat

Mi wypłacają, póki co nie mam co narzekać. Może po prostu zadzwońcie, zapytajcie? Po co od razu wnerwiać się i podejmować decyzje w stylu "idę do sądu". To też kosztuje, a telefon z wyjaśnieniami może kosztować mniej...

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Energia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amber Energia Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amber Energia Sp. z o. o.