Opinie o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amber Energia Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

afor Nowy wpis

Rynek jest ciężki @erty ale i tak sobie nieźle radzą

MTD Nowy wpis

Również poszukuję naciągacza Krzysztofa Majewskiego. Obiecywał dofinansowanie na ogniwa fotowoltaiczne, a po podpisaniu umowy zniknął, nie odbiera telefonów. Podpisaliśmy niby przedwstępną umowę, a okazało się, że była to już właściwa umowa na 5 lat, do której później zostały dopisane kosmiczne stawki. Obecnie płacimy 15% więcej niż poprzednio, a miała być mniej. Planuję iść z tym do sądu. Jeżeli ktoś również został oszukany proszę o kontakt na maila mtd@o2.pl w tytule proszę napisać AMB Energia.

Joseph Nowy wpis
@MTD

Tragedia....Za 2 miesiące umowy zawartej na 1 rok dostałem faktury na 5 lat do przody czyli roczna prognoza razy 5.......Wniosek pisemny o zwrot nadpłaty bezskuteczny.

Xyz

500zl na paliwo i to w dodatku najpierw wydajesz później oddają śmiech na sali

Mateusz

AMB daje zarobić sęk w tym, że PREZESOM, tam wszyscy są na śmieciówkach i taka to moc amb pukam się w czoło jak DUON mógł dać za te coś kilka baniek, ale to pewnie jakaś grubsza sprawa.

Doradca Klienta

Brak profesjonalizmu ze strony osób rekrutujących. " Nikt nic nie wie" , albo raczej " każdy wie co innego".

Raczej słuchałem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ireneusz957

Też pracowałem w Amber energii i potwierdzam wielki kant, umowa o współpracy, a traktują cie jak pracownika etatowego, 10 godz, pracy dziennie, poranne odprawy i wieczorne raporty, proszenie o zgodę na dzień wolny lub urlop, szantaż obniżeniem prowizji jak nie wypełnisz np. testu szkoleniowego, brak prowizji za niektóre umowy i zaniżanie prowizji, a klient to frajer najlepiej niech podpisze umowę in blanco, to może ja kiedyś zobaczy. Fakt branża energetyczna daje nieograniczone możliwości zarobkowe ale z uczciwą firmą.

Nuta

Czy ktoś ma oszukańcze doświadczenia z firmą Amber Energia i jakie są wasze doświadczenia i walka z nimi

markiz

Cześć AMB -to firma oszustów , na szkoleniach uczą jak oszukać klienta, zawyżone ceny na umowach 0 20-25%, dla handlowców brak szansy na awans ,kłopoty z płatnościami, Nie podpisujcie umów Z AMB - dobra rada

Energomix

Zapraszamy do współpracy Doradców Handlowych, Przedstawicieli Handlowych w ramach zmiany dostawcy Energii Elektrycznej i Gazu Ziemnego. Uczciwe i jasne warunki współpracy i wynagrodzenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.energomix.com

ewach11

Firma oszustów. Pan Krzysztof Majewski potrafi przyjeżdżać codziennie. Po podpisaniu umowy kontaktu brak i możecie uzyskać informację tylko przez informację dla klientów. Oczywiście w umowie nie ma podstawowych informacji np. ceny za energię, Pan Majewski nie dostarcza również ogólnych warunków umowy. A w niej niestety znajdują się informację dotyczące zawartej umowy. Oczywiście nie zgodne z omówioną. Nie dajcie oszukać się na montaż ogniw- bo to tez stałe kłamstwo.Są oszukani, którzy podpisali umowy na montaż ogniw, a otrzymali umowę na zmianę dostawcy energii. Ogólnie

bibi
@ewach11

poszukuję również tego czarodzieja Pana Krzysztofa Majewskiego od AMB Energia, czy ktoś może mi pomóc?

naiwna

nie ma najmniejszych szans na żaden awans , chyba że wirtualny... powodzenia

bobeks

nie polecam jestem oszukanym klientem przez amb ich przedstawiciele to niedouczeni ludzie z łapanki ,posługują się oszustwem aby tylko podpisać umowę osobiście to odczułem energia droższa o 25% do tego wyłudzili pieniądze na audyt który nigdy nie dotarł,faktura z kosmosu od firmy której nie ma, czekam na koniec umowy i nie chcę ich znać,ludzie gońcie tych akwizytorów bo są potem problemy

Nuta

Witam Mam te same problemy i tą samą zasadę działania Firmy , czy mogę prosić o kontakt i rozmowę

doświadczony

amb energia to oszuści ludzie nie idzicie tam ! pomyślcie jaki sens i po co ludzie by pisali negatywne opinie ? pominę warunki pracy bo te jednym odpowiadają innym nie(np. jeżdzenie swoim autem, niski limit na paliwo, akwizycja), ale oni po prostu oszukują ludzi nie płacąc im zaległych prowizji.

nie róbcie ludzi w ch...

Czytam i nie mogę uwierzyć, naprawde. Bujda jedna wielka i same dobre opinie, jedyne co po okresie pracy w AMB Energia nasuwa mi się to jeden WIELKI śmiech. Prawda jest taka - prowizję zobaczycie, ale wirtualną na rozliczeniu i dostaniecie góra 2 transze!!! A gdy dziwnym trafem zrobi ktoś wynik b. duży, to wypłata jest nawet w 5, a do 3 nie ma możliwości żeby się dopchać. Haha, żenada. Pozdrawiam panią Karolinę, która zrobi wszystko, żeby coś sprzedać. Niekoniecznie moralnego. Żenada i dajcie sobie spokój jeżeli nerwów mało.

ZUZA

tutaj nie ma żadnych pensji.....wiele osób oszukali.....firma złodziejska....ludzie z daleka od tej firmy.....Karolina pierwszy złodziej..... ODRADZAM....

ANONIMUS Nowy wpis

Ja nie pracowałem ale brak procedur w tej firmie i brukowe podejście do klienta jest porażające.Jako klient mam fatalne doświadczenia z tą firmą odradzam wszystkim klientom ,przyszłym pracownikom omijać oszustów z daleka.Odradzam wszystkim będę to robił na każdym forum i portalach.

PH

Ludzie z daleka od tej złodziejskiej firmy, nic nie wypłacają!!! Do tego wykasowują codziennie posty którę mówią prawdę tak jak jest czyli Wielkie G....o. Odradzam...

chyba TY!
@PH

No chyba TY! Żadna firma nie ma możliwości usuwania postów z forum, które nie jest przez nią prowadzone, co najwyżej wulgaryzmy (ale tu akurat przyznaję rację adminom. Trochę kultury nie zaszkodzi...). Więc się ogarnij człowieku, farmazony piszesz...

pH

Ja polecam prace w tej firmie duzo szkolen, podstawa, prowizja i samochód, wiec zdecydowanie dbaja o ludzi ale trzeba tez im pozkazac ze warto bo to tez jest inwestycja pracodawcy.

velle est posse

mierz siły na zamiary czegokolwiek się nie podejmiesz

Martinez

Kama wystarczy umowa o pracę na okres próbny a jak kogoś zaprasza się do współpracy to osoba juz musi mieć doświadczenie sprzedażowe! !!! Klauna do szpitala się nie zatrudnia

duonowiec

Szanowni Państwo, jestem przedstawicielem firmy Duon. Nie połączylibyśmy się z AMB ENERGIA gdybyśmy nie uważali tego za słuszne, czy opłacalne, a nasza polityka dba nie tylko o klienta, ale również o pracowników. Długo analizowaliśmy warunki pracy w AMB ENERGIA sugerując się negatywnymi wpisami m.in. na tej stronie, jednak wszystkie opinie są nieprawdziwe. AMB ENERGIA dba o swoich pracowników jeśli Ci pracują zgodnie z regulaminem, co tak naprawdę obowiązuje w każdej firmie. Elektryka jest specyficzną branżą i nie każdy potrafi się do niej dopasować. Wnioskuję więc, że negatywne opinie użytkowników tego portalu wynikają z niezrozumienia regulaminu bądź niezastosowania się do niego przez podpisanie umowy. Zapraszamy serdecznie do współpracy! ;) Duonowiec

dawid
@duonowiec

żart roku he he . Generalnie firma działa na zasadzie zbierze jak największą bazę klientów a później sam się zwolnisz :) Czy na szkoleniu dalej czują jak to jedziesz przez wieś a tu tartak pachą i jest umowa ?:d

rob
@dawid

Cześć ja również do nie dawna pracowałem w EDF. Na jakim rogionie byleś? Aktualnie szukam pracy. Napisał byś mi coś o pracy w AMB? czy warto tam startować? mój emaill: robert1470@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Energia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amber Energia Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amber Energia Sp. z o. o.