Opinie o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amber Energia Sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amber Energia Sp. z o. o. w Warszawa

MateoLuki

Firma nie jest zła, szkoli ludzi z tego co odczułem w rozmowie z pracownikiem firmy, kiedy się z nim spotkałem. Jeżeli człowiek ma pojęcie czego chce, ta firma mu pomoże, w tym się sprawdza...

Paul

Polecam współpracę z firmą Amber Energia. Póki co jestem zadowolony z ich usług.

potencjalny klient

Zgadzam się z wpisem użytkownika Anonim. Jak każdy jestem zainteresowany oszczędnościami. Próbowałem się czegoś więcej dowiedzieć o tej firmie. Niestety, nic konkretnego nie znalazłem. Na tym forum przeważają opinie pozytywne(pracowników), na innych forach jest inaczej. Brak jest obiektywnych na stronach dla przedsiębiorców. Nie biorę pod uwagę strony Amber Energia ze zrozumiałych względów. Pozdrawiam

MarekStepinski

Reklama w takim TVN to koszt rzędu 70.000 Lepiej wydać te pieniądze na premie dla pracowników niż w reklamę 30 sekundową ... Takie jest moje zdanie na ten temat. A o firmie czy jest dobra nie świadczą reklamy a rekomendację firm które z nią współpracują czy też ludzi w niej pracujących. Póki co większość to pozytywne opinie.

Doradca Klienta

Brak profesjonalizmu ze strony osób rekrutujących. " Nikt nic nie wie" , albo raczej " każdy wie co innego".

Raczej słuchałem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ANONIM

Witam. Taka poważna firma a reklamuje się poprzez ogłoszenia rekrutacyjne. Nie stać ich na reklamę w mediach. Do mojego znajomego przyjechał pan/pani, który nie miał/miała pojęcia o czym rozmawia. Celowo nie precyzuje płci z wiadomych powodów.

PawełMaj

Hmm ciekawe ale coś w tym musi być jeśli to co piszą pokrywa się z prawdą.

ada
@PawełMaj

szukam osob ktore kiedys pracowaly w Amber energia. prosze o kontakt

anonim2

heheh tez tak pomysłałem ;P

Pewnie otworzyli dział piszący same pozytywne opinie.

Pracuję i zamierzam pracować. Dobre zarobki, świetny kontakt z liderem. Osobiście polecam pracę studentom bo można ją pogodzić ze studiami

ilona

Dobra współpraca zakończona owocnym wynikiem. Polecam

Ola

Pracuje w firmie Amber Energia. Kontakt z pracodawcą oceniam na bardzo dobry. Zarobki też są niezłe. Pracę łączę ze studiami co jest dla mnie bardzo ważne

patryk

Właśnie rozpocząłem współpracę z firmą AmberEnergia. Póki co zaczyna się bardzo obiecująco. Oby tak dalej

ninja

Ja zaczęłam ponad pół roku temu i nie narzekam. Można zarobić sensowne pieniądze tylko trzeba pracować a nie siedzieć i narzekać. Prąd ciągle drożeje, więc firmy szukają stabilizacji i oszczędności. Praca jest, kasa jest, tylko trzeba chcieć.

PatrykMirecki

Porządna firma. Dobre ceny. Niezłe prowizje. To sprawia, że praca jest przyjemna bo nie wciska się ludziom jakiegoś " Tele2" tylko oferuje normalny produkt który jest faktycznie opłacalny.

kasmen

Pracowałem w tej firmie 6 miesięcy. Praca ok dla osób które lubią sprzedawać oraz kontakt z ludźmi to nie problem. Ja jednak przerzuciłem się na coś innego bo czułem, że to nie dla mnie. Daje tutaj opinie z 2 powodów z czego jeden najważniejszy 1. Zarobki nie były złe 2. Atmosfera --- ludzie z którymi się spotykałem po pracy.

Kor.Nel

Jako pracodawca to git. Podchodzili na luzie. Pracowałem kiedy chciałem. Dla nich istotne były tylko efekty .

Daniel.Karot

Wysłałem swoje CV, byłem na bardzo sympatycznej rozmowie kwalifikacyjnej. Teraz czekam na telefon od firmy z informacją czy dostałem się do kolejnego etapu. Póki co powiem tak. Pomieszczenia biurowe zadbane. Bardzo miła Pani ( ta co prowadziła ze mną rozmowę kwalifikacyjną). Nie czułem się spięty ani nic z tych rzeczy. Póki co wielki plus.

robert

Praca praca praca w Amber Firma o faktycznie " Praca " a nie obijanie się . Jak porobisz to zarobisz. Nic za darmo nie ma. A pracodawca o tyle jest ok, że docenia twoją pracę. Ludzie też ok. Fakt, że jestem tam nowy bo pracuje 2 miesiące ale póki co jest git

Poki

Ja niestety nie przeszedłem rozmowy kwalifikacyjnej :/ podobno fajne zarobki etc. ale co z tego jeśli się nie dostałem. Czegoś mi brakowało najwyraźniej... Spróbuję znowu za kilka dni :P

Ola

Ja pracowałam zaledwie 2 miesiące bo praca zaczęła mi kolidować ze studiami. Tzn dużo chciałam osiągnąć w firmie ale studia są dla mnie istotne dlatego musiałam zrezygnować. Zarobki są na prawdę świetne w Amber Energia i na pewno znów tam wyśle CV jak skończę studia ( studia trzeba mieć w dzisiejszych czasach, tak bynajmniej mi się wydaje do tej pory )

Zostaw merytoryczną opinię o Amber Energia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amber Energia Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Amber Energia Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amber Energia Sp. z o. o.