Opinie o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Antolin Silesia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antolin Silesia Sp. z o.o. w Strzelin

Pablo1985

Witam, We wtorek mam testy w Silesii. Jak one wyglądają? Oczywiscie stanowisko operator produkcji... Dzieki z góry za odpowiedzi

Abc
@Pablo1985

Nie ma czego się bać, pokażą jak pracuje się przy taśmie. Można ocenić wtedy czy ktoś się nadaje do pracy jak i sam zainteresowany oceni czy odpowiada mu taka praca.

@Pablo1985

Jakie testy? Pracodawca sprawdza wiedzę z zakresu pracy merytorycznie? Jak to wygląda? To jakiś egzamin? Często macie takie testy? Jeżeli ktoś nie zda zostaje zwolniony?

Silesia
@Monika

Testy manualne, przed przyjęciem do pracy. Postawią cię przy taśmie na pół godziny żeby zobaczyć jak sobie radzisz z montażem.

@Silesia

Tak bez wcześniejszego przeszkolenia co i jak? Czy pokazują na początku jak co zmontować? Liczy się wtedy ilość na tym teście czy raczej jakość pracy?

@Honorata

Pani Honorato, po rekrutacji przyszły pracownik jest zaproszony na testy kwalifikacyjne i testy na maszynie. Testy kwalifikacyjne trwają około 3h. W między czasie odbywają się testy na maszynie około 1h. Testy kwalifikacyjne przygotowują Panią na testy na maszynie, jest to sprawdzenie zdolności manualnych oraz oglądanie części pod kątem jakości. Oczywiście jest również zwracana uwaga na tempo pracy na maszynie.

@@Małgorzata

To w sumie 4 godziny tych testów? A firma płaci za to? No bo to jednak jakaś praca jest i co potem? Jak ktoś jednak nie dostaje posady, to te 4 h pracy był darmowe w ramach wolontariatu czy jak?

@Dominika

Pani Dominiko, wychodzi od 2h do 4h. Wcześniej były prowadzone tylko testy na maszynie 1h jednak dla osoby, która nigdy nie pracowała jako operator produkcji przy wtryskarkach jest to zbyt mało czasu na sprawdzenie jej kwalifikacji. Dlatego stworzono centrum szkoleniowe, które przez pierwszą godzinę przygotowuje (tzw. rozgrzewka manualna dłoni) kandydata na testy na maszynie. Jeżeli nie spodoba się komuś specyfika pracy już po teście na maszynie (czyli po 2h) może sam zrezygnować i nie wracać do centrum szkoleniowego. Nie wykonuje Pani pracy na maszynie w ramach wolontariatu w trakcie testów, tylko pokazuje Pani swoje umiejętności manualne. Podczas testów firma inwestuje w kandydata swoimi materiałami, czasem trenerki oraz czasem trenera prowadzącego testy w centrum szkoleniowym. Elementy uszkodzone w procesie produkcyjnym nie nadają się do sprzedaży więc firma ponosi straty i dlatego nie płaci za testy kwalifikacyjne.

...omg
@@Małgorzata

a czy to jest zgodne z przepisami prawa pracy? stawiać kogoś na taśmie bez szkolenia żadnego i umowy w tym BHP ?? To się nadaje do Inspekcji Pracy

@...omg

Każdy kandydat jest przeszkolony z zasad higieny i bezpieczeństwa pracy oraz jak mają się poruszać po hali przed krótkim testem na maszynie. Podczas testów na maszynie są pod opieką trenerki. Skąd ta informacja, że nie są przeszkoleni???

Witam, myślę nad przyjęciem do Antolina, pytanie który dział polecicie, logistyka, produkcja czy jakoś? Na jakie zarobki mogę liczyć na poczętek i czy będzie chociaż te 4 z przodu? Pozdrawiam!

@Kandydat

Do każdego działu, które zostały wymienione, potrzebne są inne kwalifikacje. Proponuję wysłać CV na adres mailowy rekrutacja@grupoantolin.com Obecnie prowadzona jest rekrutacja na operatora produkcji. Pozdrawiam

Obecny pracownik

Witam, chciałabym się podzielić opinią o firmie Antolin Silesia, pracuje tutaj już jakiś czas i szczerze zachęcam przyszłych kandydatów do pracy aby sami sprawdzili czy warto złożyć aplikację. Zauważyłam, że na GoWorku jest pełno negatywnych opinii zwłaszcza byłych pracowników (rozumiem rozgoryczenie i nie smak gdy pracodawca Cię zwolnił) lub kandydatów, którzy piszą o firmie w której nie przepracowali jednego dnia. Najczęściej stosowane praktyki w komentarzach to obgadywanie ludzi co w ogóle nie ma związku z opinią o pracodawcy. Z mojego punktu widzenia firma dba o pracowników, liczy się z ich zdaniem, dla przykładu - zmiana ubezpieczyciela grupowego na wniosek pracowników. Jest bardzo dużo benefitów, które oferuje pracodawca dla wszystkich. Oczywiście zawsze będzie ktoś, komu nie dogodzi nikt i dlatego byłoby dobrze gdyby nie zadowoleni pracownicy zgłaszali swoje pretensje, byłoby dużo łatwiej spełnić ich oczekiwania.

@Obecny pracownik

Przepracowałem w tej firmie kilka lat. Większość komentarzy jest prawdziwa.Firma nie dba o pracownika ale taką która dba na ryku jest ciężko znaleźć wręcz nie jest to możliwe.

Obecny pracownik II
@Obecny pracownik

Bardzo dziękuję za ten wpis, ponieważ jest rzeczowy i odnosi się do faktów. Ja też jestem zadowolony z pracy w tej firmie i uważam, że godnie i z szacunkiem traktuje swoich pracowników. Ostatnio np. został uruchomiony kurs języka angielskiego dla wszystkich chętnych. Uważam, że to jest naprawdę wartość w trudnych czasach.

@były pracownik

Każdy ma prawo do swojej opinii, moim zdaniem firma dba o pracowników, Ty możesz mieć odmienne zdanie. Myślę, że gdyby było tak źle to nie pracowałbyś w SLS kilka lat jak piszesz tylko rok. Tyle wystarczy żeby sprawdzić warunki pracy i podejście pracodawcy do pracownika.

@Obecny pracownik

A skąd ta pewność? Dobrze, to już u Was było... ale spoko, dalej bujajcie w obłokach i żyjcie w swojej rzeczywistości. Ale jak pokazuje czas, nie do końca dobrze Wam to wychodzi. Może w końcu wyjdzie. Ale z takim podejściem, to ja to widzę marnie...

Zofia
@Obecny pracownik

Jakie to konkretnie benefity? Są w całości finansowane przez pracodawcę? W takim razie wśród pracowników nie na jakichś przejawów niezadowolenia? Nikt nie mówi, że coś jest tu nie tak?

@Zofia

Pani Zofio, benefity w całości finansowane przez pracodawcę: ubezpieczenie grupowe - podstawowy pakiet prywatna opieka medyczna - pakiet podstawowy paczki świąteczne paczki dla dzieci dodatek na święta Bożego Narodzenia premia frekwencyjna - dwa razy w roku

@Małgorzata

Dzień dobry, obecnie poszukujemy pracowników produkcji. Ogłoszenie można znaleźć na serwisie (usunięte przez administratora). Zapraszam również do przesłania CV na adres mailowy rekrutacja@grupoantolin.com Pracujemy na III zmiany.

Pracownik Produkcji

Bardzo wysoko oceniam rekrutację na to stanowisko. Testy oraz rozmowa. Dostałem pracę.

Jakie mam doświadczenie w pracy na produkcji?

Jolanta

Nie widzę żadnej strony po polsku, więc spytam tutaj. Jak można do nich aplikować? Z jednej strony tutaj jakieś przeterminowane oferty pracy, z drugiej komentarze całkiem świeże. Jest praca na produkcji?

@Jolanta

Witam, obecnie można rekrutować na stanowisko pracownik produkcji, proszę CV przesłać na adres rekrutacja@grupoantolin.com. Nasza firma nie korzysta z usług GoWork i nie wystawiamy tutaj swoich ofert pracy. Zapraszam do przesłania CV na wyżej wymieniony adres. Pozdrawiam

Mirka

A co tu się dziwić że najdłużej pracujący odchodzą, brak atmosfery, zgrania, wypalenie zawodowe. Jedni odchodzą a drudzy przychodzą, jednych zwalniają innych przyjmują i koło się kręci. Takie życie jak w Madrycie

Ciekawski
@Mirka

Wymieńce wszystkich!!! Tych co zostali, i tych co są od początku, swoją mentalnością i negatywnym podejściem, psują "nowych", co przychodzą, ,,obcinają" im Skrzydła, nie pozwalają im się spełniać zawodowo, darzą do tego by zrobić z nich swoich (usunięte przez administratora)... w pierwszej kolejności, tych starych, co niby, dzięki nim fabryka ,,idzie" chyba w dół... czy Wy ,,fundamenty" naprawdę nie widzicie tego, że z roku na rok, ten zakład przez Was idzie na dno?! A nowi, zamiast zostawać, to uciekają bo widzą tzw. Beton albo ich zwalniacie, bo niby sie nie nadają albo nie chcą uczestniczyć w tych waszych intrygach!!! Skasujcie ten komentarz ale jeśli to zrobicie, to będzie, to wyraz, waszej słabości na krytykę i wolność słowa w tym kraju. Co niby jest nie tykalna i każdy ma prawo się wypowiadać, zgodnie skonstytucją 3 RP.

Adamed

Doszły mnie słuchy, że utworzono ponownie stanowisko koordynatora produkcji. Najpierw się stanowisko to likwiduje a po tem je się tworzy.? Czy takie praktyki są stosowane w tej firmie? Z tego co wiem to Sąd pracy może badać i oceniać, czy takie likwidacje stanowiska pracy są autentyczne, czy też ma charakter pozorny (fikcyjny), służący jedynie uzasadnieniu rozwiązania umowy o pracę z konkretną osobą. Nierzadko zdarza się, że pracodawcy – chcąc pozbyć się jakiegoś pracownika – dokonują pozornych zmian w firmie i fikcyjnej likwidacji stanowiska pracy. Ktoś coś wie na ten temat?

Gruba
@Adamed

Raczej nie ma takich praktyk. Firma zbyt poważna na to aby robić coś takiego. Wiem tyle że kiedyś była taka sprawa ale co i jak to nie wszystko adomo.

@Adamed

Tu już mnie nic nie zdziwi jak by takie praktyki były stosowane. Można to sprawdzić przecież. Ojciec dyrektor po coś wrócił.

Pole
@Adamed

Dokladnie to zostało zrobione. Moze w koncu inspekcja pracy sie zajmie tym prywatnym folwarkiem paru niby menadzerow.

Haha
@Gruba

Patrycjo, ciesze się, że używasz adekwatnego do swojego wyglądu nicka :) jeśli nie wiesz co to znaczy słowo adekwatne (co by mnie absolutnie nie zdziwiło widząc twój poziom prostactwa) masz tutaj wyjaśnienie - "adekwatny" dopasowany do czegoś i dokładnie temu odpowiadający. Nie ma za co :)

Reserch
@Adamed

Tak jest koordynatora, więc zrobili cię na oko na Maroko. Możesz dowodzić swoich racji likwidacja fikcyjna stanowiska by móc wstawić swojego człowieka jak ojciec dyrektor który zero pojęcia managera. No cóż takie czasy firma ma tupet.

Socjal

I jak tam marudy? Podoba się tegoroczny bonus na święta czy nadal wam mało :-) ?

@Socjal

A dlaczego marudny i dlaczego ,,nadal wam mało,,?to prawda bonus ładny ale i żadna łaska .Poczytaj sobie o zasadach świadczeń socjalnych to się dowiesz ,że nikt tu prezentu z własnej kieszeni nie zrobił ????Wesołych Świąt

Zuzia
@:)

Nie z własnej kieszeni to skąd? Mogli zrobić z tego ten cały piknik a tak było to i to. Ja jestem zadowolona bo mam na święta.

Becia
@:)

W innych firmach ludzie z takiego samego funduszu socjalnego nie dostali nawet 400 złotych. Jest to kwestia zarządzania tym budżetem, które jak widać w przypadku Silesii jest bardzo dobre, ponieważ możemy dostać wysokie wypłaty, paczki dla dzieci i dla pracowników i jeszcze piknik. Doceniam to!

Ja nic nie wiem:D
@Becia

Jak się ludzi pozwalniało, to i więcej pieniędzy się znalazło dla SLS. Tak mili państwo. Swój, to swój. Rodzinna atmosfera wrze. Po nowym roku, następnych pozwalniacie i po 5 tysięcy netto miesięcznie, zarabiać będziecie. Cudownie...

@Becia

400zł??? Pfff, w normalnej firmie minimum 1000 złotych netto + sensowne premie, w zależności od stażu pracy. Porządne paczki dla Dzieci. A wy się podniecacie, pfff pytam się czym???!

Ziomek
@Ja nic nie wiem:D

W każdym dziale znajdzie się jeszcze pare rodzynków do ,,wyplewienia", poczynając od ,, oko na maroko a kończąc na gwiazdach z jakości ???? nie omijając, przy tym jakże zacnego działu logistyki. Tam to jest plejada Gwiad i gwiazdeczek. W HR, też by się coś ,,wyplewiło"

Maruda
@Ziomek

Zgadzam się jak co roku to okres zwolnień w Silesia dla obcych. Plejada zawsze tu była jest i będzie do póki nie wymienia tych niby starych wyjadaczy co dzięki nich fabryka stoi. Ojciec dyrektor jest tego świetnym przykładem. Ale o czym tu pisać jak każdy w rejonie dobrze zna tę firmę, nie stety ze złej strony i szkoda bo sama w sobie nie jest zła.

@Socjal

Oooo bonusy świąteczne. A jak już jest rozmowa o pracy to ja szukam info o pracy jako pracownik Produkcji. Gdzieś w necie widziałam że poszukiwali kogoś. Czy podczas rekrutacji padają jakieś konkretne pytania? Kto prowadzi rozmowę? Pytam dla brata

Ciekawi
@Maruda

A kto to jest ten ojciec dyrektor? P.S proszę nie kasować pytań i komentarzy. Ludzie, chcą znać prawdę!!! No, chyba że macie coś do ukrycia?!

ludek
@Becia

@ becia jesteś (usunięte przez administratora)osobą ? czy jak ? cały rok cię (usunięte przez administratora) pod względem pieniędzy /warunków pracy ab ty się z jednorazowej premii i paczki cieszysz .... żenada

Użytkownik
@ludek

Jaki jest problem z pieniędzmi? Szczegóły proszę, nie wulgarne ogólniki.

Plociuch...
@Użytkownik

Słodko (usunięte przez administratora), Ojciec Dyrektor i jego świta wii gdzie są piniondze za laaas :D!!! Ale spoko, dalej będą was,,slimować". Tera, zwalom na inflacje. Cosz to bedom za emocje. Nie wielu was tam zostało, rzec stwierdzić sama ,,ekipa" od ,,kipa". Kogoś na bank poświęcą. Może ,,rudą małą mi" kto wi? (usunięte przez administratora)

Becia
@ludek

Wobec mnie pracodawca jest w porządku, wynagrodzenie zawsze na czas, wszystkie nadgodziny rozliczone, premia za dodatkowe rzeczy też się zdarza, fundusz socjalny do dyspozycji, kantyna do dyspozycji, ubezpieczenie do dyspozycji, medicover do dyspozycji i pewnie jeszcze kilka innych rzeczy. Ja naprawdę to doceniam. A jeśli Ty czujesz, się źle traktowana lub traktowany to może pora o tym porozmawiać z szefem albo zmienić pracę? obawiam się, że niewiele wskórasz przy pomocy obraźliwych komentarzy na tym portalu.

Tatoo z Laboratorium

Najlepszego w Nowym Roku ,,PLOCIUCHY"

Czy w firmie Antolin Silesia Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Boleq

Elo! Ludziska a pracuje u Was taki gość, u nas mówili na niego ,,Parówa" od podpiepszania wszystkich. Taki inżynier procesu ze Śląska. Wielki ,,specjalista" od wytrys.

...

po kilku miesiącach od rozstania z tą pseudo firmą mogę powiedzieć jedno - odejście z własnej woli z Antolin Silesia było najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała. Mam nadzieje że tą firmę odwiedzi PIP :) i skontroluje od a do z.

Zuza
@...

Ciekawe.... z własnej woli? to po co wchodzisz na to forum i piszesz takie bzdury? PIP był tu wielokrotnie, zawsze bardzo pozytywnie wypowiadał się o firmie. Drodzy byli pracownicy, skoro pracujecie już w innych, cudownych miejscach, to czego szukacie na tym forum? Zajmijcie się własnymi sprawami.

@Zuza

dokładnie to typowe przegrywy które ostatnio pewnie wykopali i żal (usunięte przez administratora) sciska

Wiola
@Zuza

No ciekawe, że PiP zawsze się wypowiadał pozytywnie. Bo jednak moje zgłoszenie zostało rozpatrzone pozytywnie i stwierdzone zostało naruszenie KP. Więc może Antolin nie jest tak idealny jak piszesz?

P
@Wiola

Jakby PIP kiedykolwiek stwierdził naruszenie KP w Silesii to ploty rozeszłyby się w trybie ekspresowym. Wszyscy wszystko w tej firmiewiedzą szybciej niż sami zaangażowani, zwłaszcza logistyka i produkcja. Jakoś nikt nie słyszał o takiej aferce więc nie ściemniaj

Edyta
@P

Takie zgłoszenia chyba nie są ujawniane wewnątrz firmy. Rozumiem, że Ty nie widzisz podstaw do takich kontroli tutaj? Napiszesz czy w takim razie warto się starać o tą pracę, wszystko jest przepisowo w praktyce?

Teodor

Usuwajcie komentarze! Okolica i tak wie. Jacy jesteście cudowni...

Wer
@Teodor

W promieniu 100km słyszeli o Antolin. Tu żaden dobry ani ustawiacz ani technolog ani inżynier nie przyjdzie bo tu nie ma czego się nauczyć a do tego park maszynowy stary jak z (usunięte przez administratora) i płaca również że w biedrze lepiej wyciągam. Jaki management taka firma. Jeden z Simoldes też go tam znają jaki leser do roboty i drugi który wrócił z pod kulonym ogonem próbuje zawojować świat . Przyjdzie i na nich czas bo tu Polska a nie Anglia.

@Wer

To kto jeszcze został?

ciekawe
@Wer

Kto tam jest z simoldesa poza a.cz. i p.cz.?

$

Prawda jak się pisze ale co z tego że napiszesz jak i tak to się nie zmieni . Tak było jest i będzie. Tych co utrzymali ten zakład w dobrej kondycji i atmosferze już dawno nie ma . I nic tego nie zmieni. Powodzenia

@$

To czemu ci ludzie z którymi sie dobrze pracowało odeszli? Były zwolnienia czy może im jakieś warunki nie pasowały? W ogóle to na jakie zarobki mniej więcej można liczyć?

Awans

Kogo ostatnio awansowali?

Pitu pitu
@Awans

Jednych zwalniają innych awansują?

Awans
@Pitu pitu

A kogo? Jak podobno środków nie mają. Po cichu, ludzi ściągają.

Heniek
@Pitu pitu

Poważnie? To jest takie nadzwyczajne? Cóż za sensacja może to temat do regionalnej gazety.

Pitu pitu
@Heniek

Ale co jest nadzwyczajne? Ktoś napisał o awansie to się pytam czy jednych zwalniają innych awansują.

Mirka

A dalej można przychodzić pijanym i cię nie zwolnia?

@Mirka

To u was, tak można? A gdzie kodeks pracy?

Mama
@Kandydat

Przestań ściemniać gdzie można . Głośno było więc przestań tu opowiadać że u was jest kodeks pracy? Przypomnijmy wózkowy na (usunięte przez administratora)gdzie był? Policja na bombach przyjechała i kara jaka była ? Dyscyplinarna za takie zachowanie a nie praca na taśmie. Zapomniałaś/eś

Kandydat 2
@Mama

I policja była? I ten osobnik dalej pracuję? To teraz już wiadomo, dlaczego nikt tu nie przychodzi normalny. A co na to HR? Dyrektor generalny? Przełożony tego wózkowego? A jak by taki kogoś zabił wózkiem w pracy, to też byście zamietli prawdę pod dywan? Zaraz, zaraz, a to nie jest ten co i nagrodę covid ową, po wszystkim dostał???!!!

@Kandydat 2

Hehe nie trzeba iść do cyrku, wystarczy zatrudnić się w Silesi :)))

Riki

Za Pila to by nie pierdnoł. To on go zwolnił a wiemy dla czego. Brakuje go to by porządki tu zrobił raz dwa.

@Riki

No to mamy odpowiedź dla czego tak zwalnia. Teraz odreagowuje i wymyśla że nie spełnia jego oczekiwań. Dobre

$

Teodor był najlepszym technologiem w tej firmie. Nawet lepszym od inżynierów procesu co noc pożytecznego nie wnieśli do tej firmy On znał się na procesach i potrafił tak ustawić maszyny że pracowały jak ta lala i się starał a nie mówił że jak naprawicie toczy tamto to dopiero będę robił on robił wszystko aby produkcja szła Było kilku jeszcze dobrych ale sami odeszli bo przeczuli co to za firma. Stąpa po cienkim lodzie a i tak jest głośno o przekrętach . Trójka drąbo wie o czym mowa ale jak się ma management tak działający to tylko jedno ich czeka..... Nie warta uwagi praca w tej firmie.

@$

Prawda jeden z najlepszych. Słowa kierownika: nie spełniał naszych oczekiwań to żenujące jest. Młody człowieku ty nie masz zielonego pojęcia. Rowaliasz tą firmę swoją nie wiedzą i brakiem jakich kolwiek kompetencji. Powrót bo sobie nie radziłeś jest tego dowodem jak dobry jesteś.

Gimbo 666
@$

Teodor ich punktował i nie owijał w bawełnę. Do tego miał wiedzę jak nikt inny w tej firmie. No i dlatego nie pasował do kliki. Musiał polecieć. Potrzebny jest ktoś słodko (usunięte przez administratora) wchodzący wiadomo gdzie...

Sasin

Ja pracowałem jakiś czas temu w tej firmie. Odniosłem wrażenie takie że firma sama nie wie co chce. Zależało mi na tej pracy i dobrze się tam czułem póki stara niby gwardia nie zaczeła narzekać na kierownika produkcji bo wymagał. Zwolnili kierownika produkcji, po nim koordynatora produkcji , teraz technologa . Co świadczy o tej firmie to już sami sobie odpowiedzieć musicie. Było kilku dobrych co sami uciekli bo nie chcieli być zwolnieni. Widać że nadal nic się tam nie zmieniło a raczej poszło jeszcze w dół. Szkoda ale to ich wybór. Nie polecam również tam pracy

W Strzelin Antolin Silesia Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Procesu. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

To znowu ktoś się zwolnił??? Co się w tej Silesii wyprawia?! Na miłość boską...

Renatka
@Zainteresowany

Już "niby" szukali ustawiacza tylko jakoś dziwnie nie znaleźli. Ogłoszenie się skończyło i już po temacie. Szkoda nawet pisać na ten temat

@Renatka

A dlaczego niby szukali? Może jeszcze rekrutacja trwa jak ogłoszenie nie jest publiczne po prostu?

Lelumpolelum
@Renatka

Bo żaden normalny ustawiacz nie przyjdzie pracować za +-5tys brutto :)

@Lelumpolelum

To jakie sa rynkowe stawki na tym stanowisku że tyle to mało dla nich?

Grażynka88
@Honorata

6-7 tyś netto

@Grażynka88

Upadłeś na głowę z ta stawka dla ustawiacza. Może dla inżyniera tak ale nie dla ustawiacza i nie w Polsce. Chyba że jak tu w Kondradowicach gdzie jeździsz do Niemiec a tak to stawka 7500brutto do 8000brutto.

Jestem
@Ricardo

W tej firmie to już nie wiadomo do kogo się zwracać.... Kierownik produkcji nie reaguje na problemy tylko słychać,, co ja Ci poradzę ????" .... ,,Takie czasy" ... ,,Lepiej nie będzie" ...,,Takie mamy czasy, Takich mamy ludzi, nie ma komu robić " ...A on sam nie wie jakich mamy ludzi ..."!!!! Co to ma być ?????? Kierownik w pracy zajmuje się swoją firma i sprzedaje meble reszte przerzuca na trenerów i liderki które bez wsparcia nie mogą sobie poradzić z więźniami i Ukraińcami bo wszystko jest zamiatane pod dywan!!!! Kto w końcu jest odpowiedzialny za pracę ??? Pracownik produkcji ??? Trener ???? Lider??? Czy kierownik ??? Kto bierze większą kasę ???? Kto za kogo odpowiada ????? Kto odpowiada za reklamacje ???? Co to za firma ??? Żeby się przebujać 8 godzin i to wszystko ???? Jest ktoś kto za to odpowiada ? Czy naprawdę najważniejsza jest przerwa i sprzedawanie mebli ??? A co z pracą ? Co z odpowiedzialnością ? Co z wynagrodzeniem osób które starają się ze wszystkich sił żeby było jak najlepiej a są niedoceniane w swojej pracy ???? To chyba najlepiej mieć (usunięte przez administratora) i niech się dzieje co chce a skoro firma taka bogata to niech płaci za reklamacje a niech nie wynagradza tych którzy im zapobiegają !!!! Powdzenia jeśli chcecie przerwać!!! Najlepsi Odchodzą coraz częściej !!!!

Ja nic nie wiem:D
@Jestem

W SLS jak pamiętam, zawsze każdy,,decyzyjny" miał wszystko w 4 literach. Wszyscy bystrzy się pozwalniali a został tylko chrust... reklamacje są i będą w tej firmie normą. Nikt nie chce tu przychodzić ponieważ, w okolicy wiedzą jaką renomę ma SLS. Niech Słodki ze Smoła wytypują swoich klakierów, bez jakiej kolwiek wiedzy i dalej będzie Słodki i beztroski (usunięte przez administratora) wraz ,,Wielką" Panią Słodko Pierdzącą i Jej Asystentką, Bellą. Nie liczcie na to, że przy takim układzie sił jaki panuje w SLS coś się zmieni, póki te osobniki będą przy korycie!!! Jak nie zmieni się zarząd to popłyniecie razem ze scrapem a jakoś to będzie... haha!!!

Paola
@Jestem

Oho to Piterkowi już się nie chce ganiać za szczurami i teraz mebelki sprzedaje? :D

Łania
@Jestem

Witam, pytanko gdzie ci wszyscy ludzie odeszli bo rozumiem dlaczego, na hali prawie sama ukraina i więżniowie. Może jakieś namiary.

Aneta
@Zainteresowany

Znowu? Rotacja jest aż tak wielka?

Bonifacy
@Renatka

To słodko pierdząca nie załatwiła? Dziwne...

Danuta
@Bonifacy

O kim tak niemiło piszesz i z jakiego powodu? Do dziś chyba udało się braki jakoś zapełnić czy dalej z zatrudnieniem są tu problemy?

Teodor ????
@Danuta

A jaka tu rotacyja :D dzisiaj jesteś, jutro Cie ni ma. Pan Technolog coś na ten temat wie!!! Kto kopie dołki, pod kim. Ten sam w nie wpada :)))

Reserch
@Teodor ????

A co zwolnili technologa? Co się stało? Zwolnienia są i nazwali te projekt sleem. Ale jak się zatrudnia na ich miejsce swoich tak jak koordynator z telefonem w ręku to nic dziwnego że do tej firmy nikt o zdrowym rozsądku nie chce przyjść. Tak jak piszecie dziś jesteś jutro cię nie ma.

Teodor ????
@Reserch

To nic nie wiesz?! W trybie natychmiastowym. Dzisiaj jesteś, jutro Cię nie ma. Podobno za drogi był... a projekty klasy premium. A kadry brak... (usunięte przez administratora)

Mam
@Teodor ????

Dobry technolog to się ceni. Za free nikt nie będzie pracował. Niech popatrzą na siebie wożąc tylko jakim autami i to nie jest drogie? A ludzie na produkcji po 35zl podwyżki a nawet i mniej.

Eldorado
@Mam

To ludzie na produkcji w Silesii po 5000 netto miesięcznie zarabiają? Coś Ci się pokićkało????

Mam
@Eldorado

A kto tu pisze o produkcji. Kto się interesuje produkcja o czym piszesz. Wsadzili nowego koordynatora z Simoldes i ciekawe czy się nie boją tworzyć zlikwidowanego stanowiska.

Rambo
@Mam

To dla czego zwalniają.? Co jest powodem? Ludzie chcą zarabiać godne pieniądze za wykonywanie porządnej pracy a nie bidować wiec każdy kto się ceni to wie dobrze czy iść do Silesia czy lepiej szukać cos co ma ugruntowaną pozycję i stabilna robotę.

@Mam

Likwidacja stanowiska to tylko wymówka tak jest odkąd pamiętam w tej firmie. Co roku koordynator i likwidacja stanowiska, to samo tyczy się inżynierów zostaną tylko ci co wiedzą że sobie gdzie indziej nie poradzą bo tu się po prostu nie wymaga a jak wymagasz to wielkie halo i latanie do HR jaki jeden czy drugi jest nieszczęśliwy. (usunięte przez administratora)

Gienek
@Mam

W sumie świetne posunięcie, zwolnić i to w taki sposób!!! Jedynego gościa, który miał praktyczną wiedzę na właściwie, każde zagadnienie związane z przetworstwem tworzyw i ogarniał jakoś te maszyny. Na jego miejsce wstawić kolejnego z rzedu randoma.

@Gienek

Święta prawda, kierownik ten to nie ma zielonego pojęcia o przetwórstwie i już z kolei kolejna osoba zwolniona przez niego co miała pojęcie o przetwórstwie ale wymówka bo nie spełnia naszych oczekiwań a sam je spełnia? Śmiechu warte ale czego nie robi się dla znajomych. Karma wraca.

Zostaw merytoryczną opinię o Antolin Silesia Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Antolin Silesia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 104, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 56 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Antolin Silesia Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Antolin Silesia Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Antolin Silesia Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 671 ocen.

Antolin Silesia Sp. z o.o.