Opinie o TAURUS OCHRONA w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TAURUS OCHRONA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TAURUS OCHRONA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAURUS OCHRONA w Toruń

Jak się pracuje z ludźmi z TAURUS OCHRONA?

W jaki sposób można odpowiedzieć na to pytanie... firma Taurus Ochrona zatrudnia na chwilę obecną ponad 200 osób na terenie całego kraju. O jakich ludzi chodzi konkretnie? Pracowników administracji? Pracowników Ochrony Fizycznej? Pracowników CMA? Grupy Interwencyjne? Instalatorów i Montażystów? Czy chodzi o charaktery czy kompetencje?:) Ludzie w Taurus Ochrona, podobnie jak w innych firmach (tu należy wpisać każdą dowolną firmę, jaka przychodzi teraz na myśl:)) są różnorodni, więc współpraca zapewne również nie jest zawsze taka sama...ale to tylko moje domniemanie...:)

była pracownica

Pracowałam w tej firmie, brak płatnych nadgodzin, teoretyczna możliwość odebrania ich w formie dni wolnych, teoretyczna ponieważ tych dni wolnych się nie dostaje, albo dostaje z wielkim bólem. Wynagrodzenie to indywidualna sprawa, wszystko zależy od tego jakie warunki sobie wypracujesz, dwie osoby wykonujące tę samą pracę mogą zarabiać różnie. Ogólna zasada która im przyświeca to jak najwięcej pracy za jak najmniej. Największym minusem jest przyzwolenie na pracę w nadgodzinach, które nie jest sporadyczne tylko powszechne. Słyszałam, że wszystko ponad najniższą krajową wypłacane jest w formie umowy zlecenie bądź premii uznaniowej, niestety nie miałam okazji tego sprawdzić.

@była pracownica

W Taurus Ochrona, rodzaj zawartej umowy ustalony jest podczas rozmów rekrutacyjnych, tak samo, jak zakres wykonywanych obowiązków. Każdy dział oraz stanowisko wymaga innego rodzaju zaangażowania oraz rodzaju wykonywanej pracy. Zarówno forma umowy, jak i sposób rozliczania się z godzin nadliczbowych jest indywidualnie rozpatrywany na linii przełożony – pracownik. Ja nadal pracuję w firmie i w kwestii wszystkich nadgodzin mam bardzo jasną i klarowną sytuację i nie spotkałem się dotąd z żadnym problemem, aby je odebrać w formie wolnych godzin.

Zainteresowany pracą

Skoro rodzaj umowy jest ustalona podczas rozmowy rekrutacyjnej to potwierdza to co pisała " była pracownica " w swoim wpisie o kombinowaniu przy wypłacaniu pieniędzy ponad najniższą krajową..., biorąc pod uwagę, że w Państwa ofertach pracy jasno widnieje wpis o zatrudnieniu w ramach umowy o pracę. " Każdy dział oraz stanowisko wymaga innego rodzaju zaangażowania ", czyli rzeczywiście praca ponad etat jest powszechna, idąc tym tokiem myślenia skoro od pracownika wymaga się pracy dodatkowej ponad etat to kiedy ma wybrać wolne ?, chyba jednak rzeczywiście "była pracownica" może pisać prawdę z problemami przy wybieraniu nadgodzin...

Zadowolony

Jestem pracownikiem nie od dziś, nikt nie wymaga pracy ponad etat, jeśli są nadgodziny to później albo wypłacane albo wybierane. Firma uczciwa, dba o pracowników. Znałem kilka firm, pracy w tej nie żałuję i nie mam zamiaru szukać niczego innego. Zlego slowa nie dam powiedzieć.

Zainteresowany pracą
@Zadowolony

Dziwne, że jedna osoba pisze o braku problemów z odebraniem nadgodziny w formie dni wolnych a druga, że istnieje możliwość płatnych nadgodzin, gdzie wiadomo, że każdy woli mieć możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy..., dość duża rozbieżność... byłem zainteresowany pracą, ale raczej odpuszczę i będę szukał dalej...

Jak wygląda ścieżka awansu w TAURUS OCHRONA?

Dzień dobry, w firmie Taurus Ochrona niezwykle dbamy o to, aby każdy z pracowników miał sprecyzowaną, indywidualną ścieżkę kariery, poprzez m.in. awanse. Ścieżka awansu ustalana jest indywidualnie z Przełożonym, zgodnie z procedurami wewnętrznymi firmy.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w TAURUS OCHRONA?

Firma

Dzień dobry, wszystko tak naprawdę zależy od rodzaju stanowiska, na które się kandyduje. Niemniej jednak, zazwyczaj ścieżka wygląda następująco: 1. rozmowa z Kierownikiem Działu 2. rozmowa z Dyrektorem Działu 3. decyzja Zachęcamy do obserwacji naszych profili na FB oraz Linkedinie, gdzie często publikujemy różne oferty pracy oraz do kontaktu z Biurem obsługi klienta, w przypadku pytań.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie TAURUS OCHRONA? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Dzień dobry, w kwestii Wigilii - wszystko zależy od naszych ustaleń z Przełożonym oraz rodzaju wykonywanych obowiązków (jak w każdej firmie:).

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TAURUS OCHRONA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
logo firmy Specjalista ds. eksportu
Toruń
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
Torunczyk

Jakie stawki oferuje firma?

@Torunczyk

Dzień dobry, w celu omówienia aktualnych stawek, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą. Biuro Obsługi Klienta Tel: +48 56 675 24 57 E-mail: bok@taurus-ochrona.pl https://taurus-ochrona.pl/ W chwili obecnej jesteśmy także w trakcie 2 rekrutacji: - w Toruniu - Doradca Klienta - w Warszawie - Pracownik Ochrony: W celu uzyskania szczegółów, zachęcam do odwiedzenia naszego profilu na FB.

Maciej

Pojawiały się komentarze, że pracownicy nie otrzymują wynagrodzenia w terminie. Czy sytuacja ta uległa zmianie? Biorąc pod uwagę wysokość wynagrodzenia i godziny pracy, warto aplikować?

@Maciej

@Maciej proszę zweryfikuj proszę swoje źródło informacji.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TAURUS OCHRONA?

Firma

Firma Taurus Ochrona dba o pozytywną atmosferę wśród pracowników, dlatego świętujemy różne wydarzenia typu Dzień Kobiet, Dzień Pracownika Ochrony, Mikołajki, Wigilia:)

Czy można liczyć w TAURUS OCHRONA na prywatną opiekę medyczną?

Firma

Witam, każdy z pracowników ma możliwość skorzystania z pakietu świadczeń pracowniczych, jakie oferuje firma. Pakiet obejmuje m.in: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, nowoczesny pakiet sportowy oraz rabat na naukę.

ex

Wreszcie koniec w tym ... czymś! praca na jordankach (usunięte przez administratora) ona nie ma żadnej wiedzy !!! (usunięte przez administratora)poprzedni dowódca miał większą wiedze niż ta niby (usunięte przez administratora)haha

Firma w której stawia się na rozwój, jak wszędzie, nie zawsze bywa kolorowo, ale w każdej sytuacji można liczyć na wsparcie współpracowników i zwierzchników. Polecam jako Pracodawcę i usługobiorcę !

banita

Cóż to za bzdurny wpis!!! Wielkie kłamstwo! Czyżby pisała to osoba związana ze ścisłego kierownictwa? Prawdopodobnie tak, zwłaszcza pisząc o usługobiorcy.

W umowie jak byk Do 25-go. Kolejny m-c bez wyplaty w terminie. Za pozno robia przelewy i wchodza na konta nastepnego dnia. Dzis 26 piatek a wyplaty nie ma . Oszustwo

Zgadza się. W ciągu całego 2018 roku tylko jeden raz miałem wypłatę w terminie. Poza tym w każdym innym miesiącu pensje były opóźnione. Do tego za każdym razem suma na koncie nie zgadzała się z wypracowanymi godzinami.

Zostaw merytoryczną opinię o TAURUS OCHRONA - Toruń

• Jak się pracuje w TAURUS OCHRONA?

Zobacz opinie na temat firmy TAURUS OCHRONA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAURUS OCHRONA?

TAURUS OCHRONA