Opinie o TAURUS OCHRONA w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TAURUS OCHRONA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TAURUS OCHRONA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAURUS OCHRONA w Toruń

kkkkkkkk

firma w ktorej kierownicy i dyrektorzy wyciskaja z pracownikow ile sie da i wzajemnie na siebie donosza maja za nic ludzi

Ktoś
@kkkkkkkk

Pracuje i nie narzekam. Wypłata na czas, ludzie ok, a pracowac wszedzie trzeba.

Były pracownik Nowy wpis
@Ktoś

Dojeżdżają ludzi, płacą dużo poniżej średniej rynkowej i jeszcze się dziwią, że ludzie odchodzą. Jedyny plus tej firmy to wypłata na czas

TAURUS TORUŃ Nowy wpis

Jako osoba niepełnosprawna traktowana jest jak szczebel z którego można doić pieniądze z PFRON-u Żadnego poszanowania dla pracownika

Jakie są warunki zatrudnienia w TAURUS OCHRONA?

@Pracodawca

Warunki zatrudnienia w naszej organizacji mogą różnić się w zależności od konkretnego stanowiska w strukturze oraz specyfiki pracy. Niemniej jednak zatrudnienie jest zgodne z obowiązującymi normami i przepisami.

... Nowy wpis

Najniższa krajowa i obietnica premii której nigdy się nie dostało

Świadek w zusie Nowy wpis
@@Pracodawca

To dlaczego byli i obecni pracownicy są wzywani na składanie zeznań do zusu ?

Czy TAURUS OCHRONA organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Misia

Widzę sztuczną aktywność pracodawcy. Organizują szkolenia, po czym musisz podpisać umową lojalnością na minimum 2 lata. Jeśli odejdziesz ( a to nieuniknione - mało kto wytrzymuje tyle czasu ) zwracasz koszty szkolenia które są mocno wygórowane.

LoL

Zdarzają się, tyle że okraszone solidną lojalką.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TAURUS OCHRONA, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Karol

Nie polecam - rotacja tak duża, że nie opłaca się zapamiętywać nowych pracowników. Śmieszne podwójne umowy. Umowa o pracę + zlecenie z innej firmy. (usunięte przez administratora) i brak jasnych zasad wypłaty premii dla pracowników i prowizji dla handlowców.

@Karol

Cześć, mozna wiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś?

kgjk

Obecnie szukają na stanowisko dyspozytora w centrum monitorowania alarmów w Toruniu, wiecie jakie może proponują wynagrodzenie na tym stanowisku ?

dyspozytor
@kgjk

Oczywiście, że tak. Najniższa krajowa i nadgodziny z umowy zlecenie :)

Rogalik

Nie polecam pracy w firmie. Zatrudnienie za najniższą możliwą stawkę, reszta wypłacana na umowę zlecenie ( a potem tłumaczysz się z tego przed różnymi instytucjami ). W firmie dużo pracy bo ciągle ktoś odchodzi. Brak szacunku do drugiego człowieka.

Co jaki czas w TAURUS OCHRONA można ubiegać się o podwyżkę?

FIRMA

Zmiany wynagrodzeń w firmie są cykliczne, terminy uzależnione są od poziomu i rodzaju stanowiska, a także zależne od kwot, jakie pracodawca zobowiązany jest wypłacić pracownikowi świadczącemu pracę, ustalanych przepisami nadrzędnymi.

Czy w TAURUS OCHRONA jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak, zawsze możesz zgłosić problem. Jeśli nie będzie on rozwiązany to zglaszasz dalej zgodnie ze ścieżką służbową.

Krystyna

Pierwsza osoba która sie dowiaduje o problemie nie ma mozliwosci go rozwiazac, o to chodzi ? jak duzo jest tych osób w kolejce służbowej ?

@Krystyna

W praktyce zdecydowana większość sytuacji, w których pracownik potrzebuje pomocy jest rozwiązywana przez bezpośredniego przełożonego, do którego w pierwszej kolejności zgłasza się pracownik. Jeśli bezpośredni przełożony nie ma możliwości rozwiązać problemu to zwraca się on do swojego przelożonego. Jednak nasza "kolejka służbowa" nie jest długa, bo nie mamy wielu "pięter" w strukturze organizacyjnej.

abad

nie

Meg

Zarobki w tej firmie to jakaś porażka. Płacą bardzo, bardzo mało. Pensje brutto rosną, lecz na rękę pracownik podwyżki i tak nie zobaczy.

@Meg

@Meg - Wynagrodzenia są zgodne z obowiązującymi przepisami, uwzględniane są w nich wszelkie prawne zmiany.

tomp
@FIRMA

haha, dobre sobie, zgodne z obowiązującymi przepisami - ale na najniższych stawkach, na podwójnych umowach, bez płacenia prowizji i za nadgodziny...

Czy rozmowa rekrutacyjna w TAURUS OCHRONA odbywa się również w języku angielskim?

FIRMA

Jeśli w wymaganiach danego stanowiska, w ogłoszeniu o pracę, był wspomniany język angielski, może być weryfikowany podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TAURUS OCHRONA?

Taki jeden

Ludzie są tu bardzo w porzo. Przychodzisz codziennie i wiesz, ze mozesz na nich liczyc. Najlepsza firma!

O co chodzi z tą umową o pracę i umową zlecenia? Czy jest to konieczne do zatrudnienia? Szukam pracy w ochronie i nigdy z tym się nie spotkałem.

Gal anonim

Firma stosuje podejrzane praktyki z formą zatrudnienia - część czasu pracy na umowie o prace, zaś druga część na zlecenie, a później okazało się, że zus był nieprawidłowo odprowadzany.

@Gal anonim

Firma wywiązuje się z obowiązku odprowadzania wszelkich danin publiczno-prawnych w wysokości, terminach i zakresie adekwatnym do formy zatrudnienia.

Halina
@Gal anonim

A jak to jest rozłożone finansowo? Ile jest na umowie o pracę a ile na zleceniu? I przez te dwie umowy to kasa i tak na konto, czy do ręki coś idzie?

Taki jeden
@Halina

Halina, nic do ręki nie idzie. Szukasz pracy w Taurusie? Jakie stanowisko?

Były robol
@Gal anonim

Otóż to, Januszex jakich mało ????Obowiązki te same, a pensja rozbita na dwie umowy...

@Gal anonim

O co chodzi z tym zawieraniem umowy o pracę i umowy zlecienia? Czy jest to przymus?

Artur

Ścieżka kariery w tej firmie to jakaś porażka, chcą zatrudnić specjalistów od spraw zamówień publicznych, w dodatku osoba musi posiadać wykształcenie wyższe nie dość że firma jest strasznie droga to po drugie wymagania mają naprawdę wysokie a co się z tym wiąże że płacą bardzo słabo podstawę i nic więcej.

Jaki jest okres rozliczeniowy w TAURUS OCHRONA? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Okres rozliczeniowy zależy od stanowiska pracy, tak, jak i wypłata wynagrodzenia - do 10-go lub do 25-go dnia miesiąca.

Wojciech

Czyli można dostawać dwie wypłaty w miesiącu?

Aron
@Wojciech

Dogadaj się po prostu

Opinia

Polecam firmę taurus i pozdrawiam Pana ochroniarza, który był bardzo miły na dożynkach w sobotę :)

Jak wygląda sprawa grafiku w TAURUS OCHRONA. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kosa

Szefowie do dogadania, ludzie też do dogadania. Zawsze starają się iść na ręke. Ja nie dam zlego slowa powiedziec. Dobra firma. Oby kazda taka była dla swoich.

Maleo

Pracuje w firmie kilka lat i z grafikiem nie ma żadnego kłopotu. Widziałem, że już wcześniej ludzie pisali, że z Pracodawcą można się dogadać i to jest prawda. Oczywiście wszystko zależy od ilości pracy i natężenia zadań, ale wszyscy są przecież ludźmi. Wystarczy porozmawiać. Jak ty wychodzisz uczciwie do firmy, firma zrobi to samo.

zaciekawiony

Jak oceniacie pracę w tym miejscu ?, ostatnio regularnie dodają ogłoszenia o pracę.

@zaciekawiony

Ja jestem bardzo zadowolona. Pracuję w firmie od ponad roku i nie myślę o zmianie. Z tego co się orientuję, firma stale poszukuje nowych współpracowników, bo ciągle poszerza swoją działalność i się rozwija. Stąd ogłoszenia i nabory.

@zaciekawiony

Jako pracownik firmy Taurus Ochrona mogę śmiało polecić pracę w tej organizacji. Przyjazna atmosfera, dobra współpraca oraz możliwość rozwoju - to tylko niektóre z atutów firmy. Jeżeli mowa o ogłoszeniach (faktycznie jest ich w ostatnim czasie nieco więcej), jest to efekt ciągłego rozwoju organizacji.

Jan
@zaciekawiony

Pracuję w Taurusie już 5 rok, firma godna zaufania i polecenia. Wypłaty zawsze na czas.

była pracownica
@zaciekawiony

Nie wiem jak wygląda praca jako pracownik ochrony, ale wiem jak wygląda praca jako pracownik biurowy. Pozostawię dla siebie gdzie pracowałam, ale rzeczywistość jest taka, że przedstawiciele handlowi nie mają płaconych prowizji tylko podstawę... (niską). Praca w nadgodzinach jak i w weekendy jest powszechna, jednak nie są one płatne a istnieje teoretyczna możliwość dostania za nie dni wolnych, teoretyczna bo w praktyce to albo nie można ich odebrać bo jest tyle pracy albo ludzie mają urlopy wybierane z nadgodzin a nie z dni wolnych. Temat zarobków jest indywidualny, z reguły przedłużanie umowy odbywa się przy tych samych stawkach z jakimi się zaczynało. Widzę, że dział marketingu prężnie pracuje sądząc po wpisach pod tym postem.

Mam pytanie

witam.Czy ta firma działa na terenie krowa? Chciałbym się za trudnić jako ochrona pozdrawiam.

Firma
@Mam pytanie

Witaj, rozumiemy, że chodziło o Kraków?:) Posiadamy centralę w Toruniu, jednakże rzeczywiście działamy na terenie całej Polski. Na chwilę obecną nie posiadamy żadnych ofert na terenie Krakowa, ale proszę obserwować nasze media społecznościowe, gdzie publikujemy aktualne oferty pracy. Można również przesłać do Nas swoje CV na adres praca@taurus-ochrona.pl. Wówczas jak pojawi się oferta na terenie województwa małopolskiego, będziemy się kontaktować.

Zostaw merytoryczną opinię o TAURUS OCHRONA - Toruń

• Jak się pracuje w TAURUS OCHRONA?

Zobacz opinie na temat firmy TAURUS OCHRONA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TAURUS OCHRONA?