Opinie o TRUVANT EUROPE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRUVANT EUROPE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRUVANT EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUVANT EUROPE w Łódź

Praca w porządku, płatna na czas i wcale tak często nie odwołują :-), tylko nowy Pracownik ma na początku ciężej, musisz wszystkiego sama/sam się uczyć, pytać i podłapać pracę, Liderzy - (zależy , którzy , bo są i ci w porządku i ci (usunięte przez administratora) , chcą od razu abyś opracował na linii,( choć nie masz o tym pojęcia ) ( lub nie masz zdolności manualnych , które można wyrobić po jakimś czasie- tylko musisz sobie wyćwiczyć sposób i być trochę szybkim ) (ale ich to nie obchodzi)i to potrafią wydrzeć się na Ciebie i bluźnić ,,( chyba po podstawówce są ) ale tylko z dwoma takimi się tam spotkała/łem. Ale praca jak już wszystko załapiesz jest naprawdę ok ! Pozdrawiam!!!

Jak się pracuje z ludźmi z SONOCO POLAND?

Ja pracuję w Strykowie i jest słabo. Nie ma towarzystwa, nie ma z kim pogadać. Nie raz próbuję zagadać ale nie ma mowy. Inteligencja katastrofa. Ale kto im przyjdzie z takim traktowaniem. Ostatnio rozmawiałam z dziewczyną z agencji. Na pracę czekała 2 miesiące aż się apt odezwie, w maju zarobiła 200 złoty bo na jej hali nie ma pracy. Znowu jak weźmie dzień wolny to karnie do niej nie dzwonią bo wolą takich którzy przychodzą na zawołanie. Takie traktowanie to tacy ludzie przychodzą. (usunięte przez administratora) A jaki Polak przyjdzie do takiej pracy? W końcu ściągną Azjatów i będą musieli pracować aby żyć. Oni chcą mieć Ukrainę albo kraj trzeciego świata a to jest Polska.

Sami nie wiedzą czego chcą. Nie ma ludzi źle. Jak przyjdą to znowu odwołują bo nie ma pracy. To agencja pracy, praca tymczasowa. Na zakład to znowu nie ma wakatów. Nie przyjmują. Oni chcą pracownika zdyscyplinowanego, na zawołanie ale tymczasowego który zadowoli się wypłatą 1200. Emerytów też nie chcą bo już się nie nadają. Młodych matek też nie chcą bo nie zawsze mogą, więc nie wiem kogo chcą skoro ludzi nie chcą szanować. Urlopów dawać nie chcą bo jest praca. Jak nie ma pracy też nie da bo ma muchy w nosie. Nie bo nie. W grudniu będzie wypychać wszystkich. Mam pytanie kogo chcą? Aby tu była bieda i głód?

Dziwne, mnie przyjela firma a nie zadna agencja.

Zajkoska
@Nowy

I jak ci się pracuje? Bo takie czytam opinie że aż strach tam iść

Romer
@Zajkoska

14 lat temu byłem tam fizolem - praca ciężka i monotonna, ale dała mi do myślenia żeby zrobić coś ze swoim życiem. Dzięki Sonoco postanowiłem iść na studia, a lęk przed taką pracą dawał mi motywację do nauki. Polecam!!! Taka praca może zmienić życie.

@Zajkoska

Potwierdzam opinie, ze jak jestes dobry to cie zatyraja do granic mozliwosci jak murzyna na plantacji bawełny. Praca dla desperatow

Praca w porządku, tylko każą od razu wykonywać pracować, szybko bez jakiegokolwiek pokazania, chwilowego przyuczenia. Liderki chciałyby , aby od razu nowy pracownik wszystko wiedział i umiał z ,, księżyca, .Pani koordynator ( S ) nie informuje, gubi klucze, i zabiera ciągle listy obecności. Nie wykonuje dobrze swoich obowiązków, a kasę bierze. Ale ogólnie jak człowiek już się wyrobi i załapie o co tam chodzi to praca jest naprawdę ok,noi płacą na czas. Pozdrawiam.

Czytelniczka

Jakieś dwa lata temu, pracowałam w firmie Sanoco to co tam widziałam szok!! Otóż wybierają swoich na listę, a jak się dojdzie powiedzą Nie ma miejsca! Wystarczy przyjrzeć się osobom które tam pracują liderki, co chcą to robią wychodzą na obiad kiedy inni harują albo idą pogadać z koleżankami(usunięte przez administratora)

Firma TRUVANT EUROPE w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Zarządzania Projektami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
Inzynier

Czy sonoco Łódź ma dział inzynieryjny - konstrukcyjny - rozwoju? Jak atmosfera i zarobki na stanowiskach specjalistycznych - chciałbym porównać do innych korpo w Łodzi: BSH, ABB, Miele, Airbus, Indesit gdzie mozna zarobić 5-6k na rękę. Czy jest elastyczny czas pracy? Lata temu byłem tam robotnikiem i byłem pod dużym wrażeniem automatyzacji.

Chcę się wypowiedzieć na temat tego co dzieje się w jednej z hal w Strykowie. Coraz więcej Ukrainy oraz inne biedne kraje. Polskie agencje redukują do minimum. Na listach po 4 osoby na agencje. Polacy nie tylko na agencje to coraz gorszy sort człowieka. Wolę się tu nie wyrażać bo i tak by usunęli a takich przypadków nie da się inaczej nazwać niż dosadnie. Sami takich te kierowniczki zatrudniają a potem chcą Ukrainę bo się ci ludzie nie nadają. To po co takich zatrudniać? Nieraz mam wrażenie że czym gorszy ułomek to dostaje pracę. Po co tak robić? Część z tych ludzi ma potem nie przedłużane umowy albo siedzi na zwolnieniach. To co mówią w tym na zebraniach to jedna wielka HIPOKRYZJA. Nawet nie wiem jak to ująć. Jak oni sobie to wyobrażają i jak to widzą to nie mam pojęcia. Będzie się działo to samo co z Polakami tylko teraz z Ukrainą. Ściągają ludzi do pracy z zagranicy a oni przyjeżdżają bo nie wiedzą że jest ona tymczasowa.

@Anonim

otumanią to przyjeżdżają. Agencje i naganiacze za to mają płacone żeby ludzi ściągać. Osobiście nie spotkałam się z agencją w której by nie kłamały. Skoro nas tak to co dopiero ich. O to chodzi aby ci ludzie przyjechali i popracowali. A ten zakład i tak nie daje pracy na stałe. Inaczej by mieli Polaków , zarobili by sobie po 2 tys i by mieli spokój z ludźmi

Tereska

Ja pracuje w Łodzi prawie rok i nie narzekam nie wiem o czym wy piszecie,,, co godzina ludzie robią kolejki na wyjście a co do Liderów to zawsze gdzieś trafi się (usunięte przez administratora) ale pozostali są spoko.

Najgorsza firma do jakiej można trafić lider nigdy nie ma czasu aby wypuścić do toalety czy napić się wody mimo to że nie ogarnia żadnych papierów a siedzi w pokoju kierowniczki i sobie poprostu rozmawia mając ludzi w d*upie...wymagają od ludzi żeby pracowali szybciej od maszyn a płacą marne grosze... a ten kto się nie wyrabia na linii to lider od razu straszy kierowniczka lub obszarowcem..zamiast brać Polaków to pracy to biorą Ukrainę a Polskę odwołają bądź WGL nie ma ich na liście. ta firma to totalne (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu

@Anonim

Też nie polecam. Pracuję w Strykowie. Brak szacunku dla człowieka. Ludzie mdleją. Nie mogą się zmęczyć, muszą przebierać rączkami a taśma coraz bardziej podkręcana. A poproś o jakąś zmianę np. Lidera bo poprostu coś nie gra we wspólnej współpracy. To nie.... nie ma mowy. A przecież konfort pracy i atmosfera są ważne. Od tego również zależy wydajność pracy. Ludzie są zajechani i psycha siada.

Były lider

Też nie polecam tam pracy. ludzie się nawet liderów boją. wiele historii mam z tamtego miejsca. Ludzi traktowałem dobrze, ale kierowniczka wiele nakazuje by ludzie traktowali ludzi jak maszyny

Arnold
@Anonim

Też nie polecam i człowiek zasuwa tam jak robot. Ludzie nie mają siły a szefostwo nakazuje kierownictwu jeszecze wieksze restrykcje. Liderzy nie mają serca i ustawiają taśmy na max żeby się wykazać. Ostatnio widziałem chlopak nipełnosprawny o mało nie zawaliło jego z nóg i straszne są tam ograniczenia. Nie polecam Tej firmy. Bardzo dyskryminują ludzi.

@

Odliczają od wypłaty setne minuty, a to jest podstawa do niewypłacenia premii, bo nie wypracowane godziny. Zarobek mniejszy niż 2600. Awaria systemu to ludziom przymusowe urlopy.

Anka
@@

Odliczają setne minuty za palarnie, dłuższa przerwę itd. Normalna rzecz, jak w każdej innej firmie ale jeszcze nikt z tego powodu nie miał zabranej premii. Premia jest uzależniona od innych czynników.

Hmmm
@Anka

Jaka premia? Nie ma żadnej premii to nie mają co zabrać.

U mnie nie
@Anka

Jak w każdej firmie?Chyba was pogieło .Chyba że w każdym sonoco

Aneta W ssc12 stryków po raz kolejny zatrudniła osobę z którą się nie da pracować. Kobiecie się chyba w głowie pomieszało bo my jej mówimy a ona swoje. Jak gość jej się tak podoba niech go bierze do swojego biura.

Bartek naciska aby zatrudniała takie osoby.

Zacznijmy od tego że ona zatrudnia ludzi którzy już nawet nie przychodzą do pracy. Miejmy nadzieję że weźmie odpowiedzialność finansową za swoje decyzje personalne.

Slom

Ludzie co wy tam jeszcze robicie ? To wyzysk ! Do tego ten wirus ... Pożućcie ten (usunięte przez administratora) natychmiast !

Belmondo

Czy da się zrezygnować ze składek na enelmed?

Anim

Zakład poszukuje non stop materialsów. Lepiej usiąść sobie na taśmie i nakładać jak panie na maszynach robią czy pakować niż być materialsem za śmieszne pieniądze. Można powiedzieć że ochłapy a nie pieniądze. Szkoda nóg i kręgosłupa za umowę dla materialsów na umowie za 2640 zł!!! Materialski powinni mieć większe pieniądze bo są non stop 8 godzin na nogach, a czasem i 12 godzin!!!

Anim

Ukraińcy i Białorusini pracujący przez Sonoco faworyzowani do wyższych stanowisk, wyższych wynagrodzeń, a Polak zawsze (usunięte przez administratora) i pracuje za najniższą pensje. Uważam że w takim zakładzie w Polsce to Polak najpierw powinien mieć pierwszeństwo awansu na wyższe stanowisko, a także szkolenia podnoszące mu kwalifikację. Brygadziści bez wykształcenia po szkole średnie zasadniczej, wybierani po znajomościach. Kierownicy nie mają ukończonych jakichkolwiek studii po znajomości wybierani jak pan kierownik K.K.

Na rozmowie rekrutacyjnej powiedziano Mi że Sonoco zawsze informuje kandydatów o wynikach procesu rekrutacyjnego. Niestety było to kłamstwo bo nikt do Mnie nie zad,wokół ani nie wysłał SMS. Dobrze że miałem inna propozycję pracy i ja wybrałem. Skoro już na etapie rekrutacji mijają się z prawdą to jak wygląda praca w tym zakładzie. Moje wrażenia jest negatywne

Mobing prze pracowników samo co kierowniczka bez podstaw krzyczy

Jaka umowa obowiązuje w SONOCO POLAND podczas okresu próbnego?

Jalo

3 m-ce

Emilia
@Jalo

@Jalo Dziękuję za odpowiedź. W SONOCO po okresie próbnym przechodzi się już na umowę o pracę na czas nieokreślony?

Ktos
@Emilia

Dają drugą umowę na 33 miesiące, a następna jest na czas nieokreślony

Linia
@Emilia

Omijaj Sonoco szerokim łukiem. Dobrze ci radzę.

orbis

Kierowniczce zepsuł sie telewizor, więc na zebraniu nakazano liderom zbiórkę na liniach, każdy dał ile mógł. Ogrzewanie jest wyłączone, bo prąd zdrożał , latem nie ma klimy , a temperatura sięga 30 stopni. Ludzie mdleją i pogotowie jeżdzi codziennie, ale już i medycy nie chcą przyjeżdżać. Na hali jest kilka osób przeszkolonych z pierwszej pomocy i one uratują komuś życie w razie potrzeby...? Pracy nie ma , ale dla kilku wybrańców są nadgodziny. Kadra kierownicza bez wykształcenia i kwalifikacji, po znajomości, z polecenia jeden drugiego. Ludzie się boją. Tonie jest mobbing, to coś gorszego.

Belmondo

Witam Czy autobus pracowniczy zatrzymuje się na ul. Parzęczewskiej na przystanku 5 obok budki z pieczywem i o których godzinach?

@Belmondo

Chodzi o Zgierz

Jakie są bonifikaty w Sonoco w Strykowie.? Czy są jakieś premie ?

Zostaw merytoryczną opinię o TRUVANT EUROPE - Łódź

• Jak się pracuje w TRUVANT EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy TRUVANT EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUVANT EUROPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUVANT EUROPE