Opinie o TRUVANT EUROPE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRUVANT EUROPE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRUVANT EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUVANT EUROPE w Łódź

Praca idealna dla osób zacofanych w życiu, którzy nic w życiu nie osiągnęli a pragną zarobku, i też dla osób z brakiem kulturki osobistej, dla osób myślączych tylko o sobie, jak dla mnie to masakra

Chcę zwrócić uwagę na to jak się nas traktuje w kadrach na hali 12 w Strykowie gdzie jest Lego. Obsługa zazwyczaj nie pomocna, nie życzliwa, opryskliwa. Marta K która poszła tam z magazynu niczego nie wie ale odpyskować to już potrafi. Najchętniej to by chcieli abyśmy tam w ogóle nie przychodzili. Kiedyś można było o każdej porze, potem 13 - 15 a teraz 13.30-14.30. Najlepiej maila albo nie zawracać gitary. Boją się że ich zarazimy.

pis

wielkie nieporozumienie z75%nadzoru od kierowników zmiany po liderów lini amóaaa nacisk na wyniki brak koordynacji w planowaniu obłozen komponentami linii,ciasnota na hali palarnia wielkie nieporozumienie wymagania nikiedy jak z ksiezyca

Monia

W zakładzie totalnie nie stawia się na jakość pracownika. Niby chcą dobrych jak wszędzie ale takiego nie doceniają. Nieraz liderkami są takie osoby że aż wstyd u nich pracować! Podobno specjalnie takie osoby awansują bo są posłuszne i szybko nie uciekną bo nigdzie indziej ich nie będą chcieć. Tak powiedziała mi znajoma która pracuje już kilka lat. Taka jest tam polityka. Wybierać ludzi którzy będą musieli wytrzymać bo taki nowy nabierze trochę doświadczenia i zacznie szukać coś nowego.

@Monia

Monia zgodzę się z opinią wyżej o liderach a te awansy w sonoco to normalnie porażka HR powinien się zastanowić kogo przyjmują na te stanowiska liderów Lini czy liderów obszaru i kierowników też bo są dwie osoby kierownikami na zmianie B które nie powinny tam być oczywiście pisze o Strykowie SSC3

TTT
@Zastrzeżony

Wszyscy już to widzą. Osoba na danym stanowisku powinna reprezentować sobą jakiś poziom. Chociaż prawdę mówiąc to wolę kogoś po podstawówce xd czy zawodówce niż (usunięte przez administratora) po technikum czy palcem po wodzie pisanych studiach zaocznych po prywatnej szkole. Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Ale prawda jest taka że tacy ludzie na swoich podwładnych np liderów biorą jeszcze głupszych i to już jest katastrofa.

@TTT

A ty kto? piszesz niewiadomo na jaki temat i zadowolony

Gosia
@TTT

To jest uzależnione od tego kto jest kierownikiem działu: produkcja,inżynierowie, mechanicy itd. Część z tych ludzi oczekuje osób posłusznych, którzy będą im się kłaniać w pas. Dlatego nie szukają kogoś kompetentnego tylko takiego bo oni nie będą się zniżać do podwładnego. A że Sonoco ma złą opinię to nikt sensowny tutaj nie przyjdzie bo to już nie te czasy że przyjdzie nie wiadomo kto za minimalną i będzie wdzięczny. Takie zarządzanie na niskim poziomie, gdzie się nie szanuje ludzi a tego od nich oczekuje.

Firma TRUVANT EUROPE w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Zarządzania Projektami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Dlaczego nie odbierają telefonu ?

Nie polecam pracy w tej firmie nie warto tam pracować ludzie najpierw wypieprzaja dana osobę a później kłamią i jeszcze nazywają ta dana osobę że to ona ich upokarza a to oni upokarzają tą osobę porażka

nerox

cała prawda

GHW GWFF

Najgorsza firma do jakiej można trafić jeżeli chodzi o stryków nie polecam nikomu unikajcie tego miejsca szerokim łukiem jeszcze raz nie polecam sami egoiści tam pracują

mumu
@GHW GWFF

Podpisuję się pod tym 100%

Eb

Haha może ktoś by się ujawnił przypominam, że jest rodo nie można podawać imion i nazwisk ☺️☺️

XD

Hugo Jak juz piszesz z imienia i nazwiska te osoby to byś mógł je poprawnie napisać. Nie wiem czy wiesz ale jest rodo.

@Eb

Widzę kumpel kumplów broni

@XD

Drugi kumpel w obronie

Hugo

Weź Kumpela kumpele broni ? I o jakich sugestiach tu piszesz? Bo co zazdro że napisałem prawdę o tobie i innych

@Hugo

Weź się ujawnij a nie z anonima piszesz haha ????????prosto w oczy powiedz co masz do mnie ????????

Hugo

Boisz się prawdę mi oczy powiedzieć ? No właśnie tu ja pisze prawdę a nie ty. Pierwsza zaczynasz dyskusje to pierwsza skończ. Ze mną się nie zadziera.

@Hugo

Hahah to jakaś groźba ? Mówiąc prawdę to chodzi mi o prawdę w oczy . Nie masz jaj żeby się ujawnić czy się boisz ? ????????Boisz się ujawnić ?

Hugo

W internecie to się mądrzysz a w realu to prawdy nie powiesz Powiedz mi to osobiście przy wszystkich a nie pieprzysz przez internet Najpierw opieprzasz i brednie wypisujesz a prosto w oczy tego nie powiesz

@Hugo

Chyba jakiś żart ? Ja nawet nie wiem kim jesteś może się ujawnij to ci powiem prosto w oczy prawdę

tak trzymaj

Xtxyrhah

Ukraina w tym zakładzie też jest porażka madrujaczy się i pyskujaczy Jak niektórzy Polacy tak i Ukraina Ukraina to jak świeci bogowie brak szacunku do Polaków Naibardziej to Ukrainki porażka

Boguś

@Hugo to celem tej firmy jest zatrudnianie osób niepełnosprawnych ?

@Boguś

Nie celem Ale niektórzy jak nie potrafią zachować się jak człowiek i gardzą wściekłością i myślą tylko o sobie to nie moja wina

Fugo net

Ta firma naprawdę jest (usunięte przez administratora) bo najpierw opierdalają osobę a teraz wtrącają się do prywatnych spraw tej osoby wiocha normalnie i lepiej dajcie mi spokój barany i mam w (usunięte przez administratora) was wszystkich Sonoco bo opieprzyć niewinnie to potraficie ale przyznać się do swoich błędów to nie a i waszych (usunięte przez administratora) ofert nie potrzebuje

Nie polecam

Jeśli chodzi o stryków to nie polecam pracy w tej firmie przeważnie SSC3 ludzie źle traktują drugą osobę i myślą tylko o sobie jak jedna osoba dostaje umowę to ci wredni zaraz traktują ta osobę by ta osoba zrezygnowała z pracy bo po prostu oni to muszą mieć osoby takie które lubią

33333333@@@33333

Co sądzicie o agencjach tymczasowych które są zatrudnieni w Sonoco na przykład taka agencja biznes partner którzy zmienili niedawno nazwę e-work company to agencja która jak skontaktuje się z osobą która aplikowała na daną ofertę to później mówią że zadzwonią jutro a jak przyjdzie ten dzień to nawet nie zadzwonią a jak ta osoba sama zadzwoni do nich to oni nie odbierają czy taka druga agencja kiedyś nazywała się feniks Poland teraz zmienili nazwę hss woss tak samo się zachowują. Kiedyś jak było to stare Sonoco na Smolicach tam osoba przez te dwie agencje to normalnie po dwadzieścia razy chodziła na szkolenia, szkolenia były proste do zdania a pracy tej osobie to nie dali nie doszyć że osoba straciła dużo na paliwie na przykład tak jak ja z Łęczycy mam do Strykowa 40 km po tyle razy jechałam na szkolenia ale tylko na marne zdałam szkolenia ale pracy po każdym szkoleniu mi nie dali. Wiec moje odczucia są takie żebyście wy z agencji otworzyli trochę serca dla wszystkich ludzi a nie być takim okrutnym każdy szuka pracy a nie tylko wy. Bo mi się tez zdaje że te z agencji to są takie że jak osobę zatrudnioną pierwszy raz i tej osobie pójdzie nie dobrze to drugiej szansy tej osobie nie dadzą

Zastrzeżony

Witajcie sonoco stryków to firma nie godna polecenia dlatego że na ofertach pracy piszą że potrzebują osoby z Orzeczeniem a jeżeli przyjdzie osoba taka do pracy to zaczyna być źle traktowana przez ludzi normalnie popychadło nieraz widzielam jak źle traktują dziewczynę niedoszyc że ona poradziła sobie na palecie na SPD A gdzie nawet chłopak sobie tam nie poradzi to jesce ja wyzywali najgorsza to ta liderka z SPD z Ozorkowa Agnieszka Dospial czy jakoś tam większość osób z Ozorkowa to masakra

Zastrzeżony

Aż mnie głowa boli jak słyszę słowo sonoco. Lepiej unikajcie tego miejsca z daleka raczej mówię o Strykowie jak chcecie możecie iść ale zobaczycie zawiedziecie się więc nara i życzę powodzenia pracy w tej firmie

Zastrzeżony

Najbardziej w tej firmie to mi szkoda kierowniczki pani Basi szkoda kobiety bo tak uczciwa osoba powinna znaleźć sobie lepsza pracę w normalnej firmie a nie w tymi.............

Zastrzeżony

Nie wiem jak wy którzy pracowali już tam, ale ja pracując w Strykowie na SSC3 zauważyłam że większość liderów to normalnie jakby byli po podstawówce a nie po średniej szkole albo osoba która była liderem obszaru na zmianie B później przeszła na kierowniczkę zmiany to normalnie osoba bez kultury. Ta firma jest nic warta uwierzcie za dużo (usunięte przez administratora)

Zastrzeżony

Pracowałam w Strykowie jak dla mnie to nie polecam tej firmy nikomu kto się tam wybiera po prostu niesprawiedliwie traktują pracownika przeważnie hala SSC3 jeszcze raz nie!!!!! Po prostu brak szacunku dla drugiego człowieka. Tą firmę interesuje tylko kasa im więcej zarabiają tym większe (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca SONOCO POLAND organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Stasio

Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o TRUVANT EUROPE - Łódź

• Jak się pracuje w TRUVANT EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy TRUVANT EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUVANT EUROPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUVANT EUROPE