Opinie o TRUVANT EUROPE w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TRUVANT EUROPE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TRUVANT EUROPE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUVANT EUROPE w Łódź

kasik

TRAGEDIA!! Pracowałam tam 3 miesiące. Wynagrodzenie tragiczne, Polaków garstka, same złośliwe ukraińce (nie wszyscy, ale zdecydowana większość). Liderzy traktują zwykłych pracowników jak roboty, nie można iść siku bez wiedzy lidera, chyba ze usłyszysz „zaraz”, co równa się z tym, ze może przyjdzie za 2h cię zmienić, a może wcale. (usunięte przez administratora) straszny, chore wymysły Pań z BHP. Przy 30 stopniach na dworze brak normalnych warunków pracy - jeden wiatrak na jedną linie, który nic nie daje + to, ze wody tez nie możesz się napić kiedy chcesz, bo lider robi łaskę, ze cie w ogóle zmieni. NIE POLECAM. Jedyny plus, to to, ze nie ma nocek i jest grafik tydzień na tydzień.

@kasik

Jak myślisz, co musiałoby się zmienić w Truvant, abyś oceniała tę firmę nieco lepiej? Czy były jakieś perspektywy na poprawę warunków płacowych? I jak wyglądał typowy dzień w pracy? Możesz to opisać? :)

Rox

Tragedia, traktują pracownika jak śmiecia. W momencie kiedy zaczęłam tę pracę od razu chciałam uciekać.

koko

czemu/

XHXXXAV
@koko

Niektóre opinie od osób są fałszywe i kłamią oraz udają kogoś innego takie jak : Anka, EB, Xd, Ewelina brdon, Rox, Koko, Jola, Ewelina, Stan tutaj, Stan Borys, Pracownik Próbują postawić na swojm

Ahaha
@XHXXXAV

Przypominam że jest rodo

XHXXXAV
@Ahaha

Jakbyś nie zauważył to podaje tak jak ludzie sami piszą w opiniach, jak się przedstawiają kto to pisze. Jakbyś nie zauważył to one przedstawiają się tymi nazwami ja tylko podaje ich przykład

Ahaha
@XHXXXAV

Ale ty pisać nie musisz z danymi jak masz takie uwagi to powiedz to osobiście albo ujawnij się ???????? . No chyba ze tak jakos obawiasz się ujawnić ????

@Rox

To czemu tam nadal pracujesz?

@Rox

A co konkretnie się dzieje? Piszesz o złym traktowaniu w Truvant, może jednak opowiesz co konkretnie masz na myśli? I ile tu można zarobić w ciągu miesiąca? :)

@Rox

Tam nawet nikt nie pokazuje jak co robić a wymogi,albo darcie mordy

Z innych głupka nie zrobicie

Niektórzy tam w firmie jak myślą że zrobią kogoś głupim to się mylą

X

Dopóki jedna osoba tam pracuje to firma taka będzie Odradzam wszystkim Wolą kłamców niż uczciwych

@X

Tylko gdzie iść do pracy

X
@Muk

To niech sobie poszuka jak normalny człowiek, na swoją rękę a nie ze wielce bronią jej (usunięte przez administratora) ona ma za pomocą kogoś to się niczego nie boi Jak umie liczyć to niech liczy na siebie a nie bronią ją znajomi

CXVI
@X

Dużo tam takich jest

Firma TRUVANT EUROPE w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Asystent/ka ds. Zarządzania Projektami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
gościu

Czy to Sonoco, czy Truvant to i tak jak był (usunięte przez administratora) tak dalej jest, bo nie zmienili się ludzie zarządzający. Żeby zmieniło się podejście firmy do pracowników i był inny klimat w firmie. Musiało by się zmienić kierownictwo, menagerowie i mniej brygadzistów. Brygadziści wyszczekani ludzie bez wykształcenia nie potrafiący odnosić się kulturalnie do drugiego człowieka niższego szczebla. Kierownicy bunczuczni zawsze w fochem w nosie. A menagerowie to do kija nie podchodź. Ludzie którzy mają mózg z fatygowany doszczętnie. Z pretensjami do wszystkich że są niskie PRy. Ciągle tylko liczą straty, a nie mówią o zyskach firmy. Zresztą więcej było by pożytku dla firmy gdyby potrafili lepiej zarządzać produkcją i lepiej organizować pracę, żeby wszystkim lepiej się pracowało i żeby była w firmie lepsza atmosfera. Skłócanie pracowników ze sobą nie prowadzi do lepszej atmosfery w firmie.

Arek

To jest (usunięte przez administratora) jeżeli chodzi o pracę na produkcji nikomu nie polecam. Nie mam pojęcia czemu tyle ludzi tam tyra za najniższą krajową. Jest wiele lepszych ofert dla ludzi bez doświadczenia lub bez wykształcenia. LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ!

@Arek

Pewnie dlatego że nikt nie wie gdzie jej szukać żeby było lepiej ,tyle ludzi z truvant odchodzi a oni mają to gdzieś

Olo2

Nie polecam jak to się mówi kolchoz zero klimatyzacji fakt są wiatraki na wybranych liniach A zarobki szkoda gadać

Y
@Olo2

Wiatraki Urkaińce ustawiają sobie prosto na swoje mordy, tak bym im było dobrze

xyz

Serio? Pandemia powstała w sonoco?

@xyz

A Ty pracujesz może w Truvant Europe? Co możesz powiedzieć o atmosferze panującej w tej firmie? Czy podejście do pracownika jest w porządku? Czekam na jakieś informacje w tej sprawie. :)

@Czesław

Podejście okropne ,lider na koniec sera donosi do lidera obszaru kierownika, lat deezy obszaru zamiast tłumaczyć to się dra na ludzi

A.

Zaintrygowało mnie to! Jak firma wtrąciła się w życie? Czy to ludzie z pracy tacy tam są?

Ko

Jak wygląda szkolenie BHP?

Jak szefostwo w SONOCO POLAND traktuje ludzi?

Kiki

A jak jest na bateriach

Dlaczego?

Co miesiac szukają Lidera Lini pakującej. Kto wie dlaczego?

@Dlaczego?

A co w tym złego że kogoś szukają, umowy pierwsze na 3 miesiące, potem nie wiadomo co postanowią.

Dlaczego?
@Anonim

Nic w tym złego ale niepokojacy jest fakt że wakat na stanowisko lidera jest tak często otwarty. Jakaś przyczyna musi być .

@Dlaczego?

Tego typu ogłoszenia były zawsze.

Bycie liderem to nie jest takie łatwe jak się wydaje, Dużo papierów jest i odpowiedzialności za linię, nawet niektórzy pracownicy nie chcieli być liderami mimo że mieli składane takie propozycje.

Rotacja

Proste jest rotacja liderów, sonoco ma zapotrzebowanie na to stanowisko, ale za 3000 brutto to można jedynie palety przesuwać. Mój kolega tam był a to co się wydarzyło zdziwiło by nie jednego.

Były
@Dlaczego?

wakaty są ciągle bo ludzie przychodzą i albo rezygnują po tygodniu albo po okresie próbnym. w sonoco ciaglę potrzebują na magazyn, produckjie operatorów i liderów bi ludzie uciekaja

Antoni
@Były

Rotacja w firmie jest z reguły z różnych powodów, więc nie należy generalizować. Masz rację, na stronie pracodawcy jest sporo ofert pracy. Widziałem też praktyki dla studentów w programie "Napakowani wiedzą". Możesz napisać, czy takie staże są płatne i dają możliwość stałego zatrudnienia?

Miki
@Były

Nie jest tak źle w sanoco,coś o tym wiem praca lekka

marek
@Dlaczego?

szkoda życia na takie firmy ..

@marek

Dokładnie

Jazz
@Anonim

Proponują umowy zlecenie na miesiac

CO
@Jazz

Umowa zlecenia na 1 miesiąc na lidera linii pakującej xD ?? jak to ?

@Miki

Praca jest lekka ale to zależy od stanowiska czy aktualnego miejsca pracy. Jedne stanowiska są przeciążone, kierownictwo wie ale nic nie robi albo nie może bo inżynierowie to ustawiają albo góra. Inne faktycznie lajcik. Ale nie codziennie. Tak jest na mojej hali. Jest jeszcze tak że jak wyhaczą że ktoś dobrze pracuje to wykorzystują. Za karę chyba bo dobrze pracuje. Inni dłubią swoje i mają spokój.

Damian

No to ostro, skoro liderzy mają takie moce które pozwalają im nie zatrudniać ludzi którzy pracowali 2 albo 4 lata temu. Sądziłem że rodo to podstawa do kasowania danych tym bardziej pracowniczych, bo po co mają jego dane trzymać w systemie jak i opinie o nim ?

Romer
@Dlaczego?

Tam są same linie pakujące

W
@Były

Ooo to na magazynie już nie pracuje wspaniała ekipa z jarusiem i arturkiem na czele bandy psychicznie chorych i upośledzonych osobników? ????

Kot
@Dlaczego?

Bo za te pieniądze i wymagania to nie chcą być liderami. Za to Ukraina się pcha na te stanowiska. Szkoda że kiepsko u nich z językiem polskim.

Czy można liczyć w SONOCO POLAND na prywatną opiekę medyczną?

Arnold

Oczywiście że Osoby zatrudniające w Sonoco mają automatyczną prywatną medyczną opiekę darmową w EnelMed i pracodawca płaci ze swojej strony sam składki na pracownika

Stasio
@Arnold

To ciekawe czemu na pasku jest to potrącane z MOJEJ wypłaty??

@Stasio

Na pasku jest informacja o enel med, ale nie jako o potrąceniu, tylko w rubryce dotyczącej pozostałych świadczeń (obok zfśs np.)

Hahahahahaha
@Anna

Jacy te ludzie są zacofani, odpowiadają na opinie z rok temu, firma z opóźnionym zapłonem

Firma nienormalna, dlaczego? Bo ludzie to tchórze i boją się utraty pracy, nie umią powiedzieć prawdy, boją się iść gdzie indziej Przypomnę że w niektórych opiniach nie stosowałam się do rodo podawałam imienia i nazwiska normalna osoba nie ukrywająca kłamstwa reagowała by innaczej a ci ludzie z Truvant boją się ze prawda wyjdzie o nich na jaw napewno takie ludzie boją się też sądu, bo nie chcą żebym objawiła prawdy przed wszystkimi (usunięte przez administratora)

Slownik
@Anonim

Ja proponuję popracować nad pisownia. "umia" " podawałam Imienia"

Firma która nie traktuje ludzi poważnie, nawet jeśli zrobią coś złego to i tak ich wina nie będzie a jeszcze rzucą winę na ciebie Z tą firmą jak się zadrze to tak wam zrobią ze nie znajdziecie nigdzie pracy bo każda osoba tam broni inną Nigdzie nie widziałam tak (usunięte przez administratora)firmy Uwierzcie cała prawda Firmę interesuje tylko kasa

Ryszard

Za niecałe 2 godziny będę rozmawiał o podjęciu pracy ( rozmowa kwalifikacyjna z wybranym kandydatem) na hali SS... coś tam. Naprawdę, bardzie ciekawe te wasze opinie o pracy, relacjach miedzy ludzkich w firmie. Z Ukrainkami sobie poradzę, tak sądzę. Niech się dzieje wola Nieba.

Jola

Z tego co ludzie mówią na przystanku w Strykowie zaczęli zwalniać ludzi którzy za dużo chodzą na zwolnienia. Podobno na ssc3 pozwalniali kilka osób i na ssc12 też kogoś. Ktoś coś wie na ten temat?

Ewelina
@Jola

i bardzo dobrze. Jak ktoś chce raz pracować raz nie niech przyjmuje zleceniówkę a nie umowę. Niektórzy ludzie się nie nadają do pracy na stałe bo to nygusy lub pijaki. Porządnych ludzi nie chcieli a potem takim dawali. Takie zarządzanie takie kierowniczki o czym gadać.

Hahahahahaha
@Ewelina

A może drogo koleżanko opowiesz coś o sobie a nie najeźdzasz na ludzi, odpowiedź czy ty się nadajesz? Zamiast oceniać ludzi zastanów się dwa razy bo firma powinna już dawno się wziąść za wyzysk, bo taka jak ty to ma pracę za pośrednictwem znajomych i się niczego nie boi, większość tam takich jest, ludzie którzy mają pracę tylko dlatego bo bronią tyłek nawzajem. A tak łaskawie zwolnij się z Truvant i idź gdzie indziej, nie zrobisz tego, bo się boisz ze się nie poradzisz, bo Truvant to ludzie bojący się zmian i krytykujący innych ludzi. Trochę szacunku a nie.

Ewelina
@Hahahahahaha

ha, ha, wiedziałam kiedy wejść. Przyszłam na apt a po kilku miesiącach dostałam umowę bo akurat proponowali. Praca jak praca. Robię swoje dostaje pieniądze i to mi wystarczy. Nie oczekuję szacunku, kariery tylko zapłaty, bo w takiej firmie i pracy nie ma szacunku i kariery. Ja wiem czego się oczekuje od ludzi w tej firmie ale tego nawet nie napiszę. Nigdzie nie jest różowo. Prawda jest taka, że ta firma się skończy bo nikt tam nie będzie chciał przyjść. Z jakiegoś powodu. Do czego to podobne że zwozili ludzi z całego województwa a i tak ich nie mieli. Z Ukrainy muszą ściągać. W końcu nawet Ukrainy nie będzie.

stan tutaj

Sonoco szkoda gadac lider na lidera chodzi do kierownika i podpierdziela..a Pani Agnieszak moze czas pomyslec o sobie a nie chodzic do kierownika i zdawac relacje co sie dzieje i kto z kim co robi

Stan Borys
@stan tutaj

? wesoło

W firmie są tacy ludzie którzy myślą że jak są z miasta, to ze muszą pracować, bo muszą utrzymać dom, OK, rozumiem to, ale jak ktoś przyjdzie ze wsi to już ze osoba nie musi pracować, ci z miasta to zazdroszczą osobom ze wsi ze mają dom a oni nie, nie trawię takiej polityki w Sonoco /Truvant. Zazdrość zżera ludzi, bo ze ze wsi to osoba wszystko ma, to jak dla tych miastowych tak jest ze ze wsi wszystko mają to dlaczego nie zbudują swojego domu na wsi, to wtedy będą miały to samo, po prostu tych miastowych zżera zazdrość do osób ze wsi, zazdrość za zazdrością, przez takich ludzi Sonoco /Truvant ludzie dopiero za parę lat wpadają w bezrobocie, zazdrość miasta do wsi

Firma złego pochodzenia, która nie doszyć ze ktoś jest winny i rani swojmi słowami nie jest ukarany to jeszcze jest broniony przez inne osoby, nie polecam. Jak będą miały takie wsparcie tam to te osoby napewno się nie nauczą postępowań

Zostaw merytoryczną opinię o TRUVANT EUROPE - Łódź

• Jak się pracuje w TRUVANT EUROPE?

Zobacz opinie na temat firmy TRUVANT EUROPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TRUVANT EUROPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TRUVANT EUROPE