Opinie o Wielkopolska Stacja Wody w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolska Stacja Wody. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Wielkopolska Stacja Wody o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolska Stacja Wody w Poznań

waldek Nowy wpis

ale nie rozumiem, to jaka jest właściwie u nich teraz atmosfera w firmie? Na pewno nie ma tam możliwosci zatrudnienia się teraz.

Maciej Nowy wpis

Jak byście ocenili tego pracodawcę pod względem możliwości rozwoju i stałości w zatrudnieniu, bo zastanawiam się czy aby przypadkiem nie złożyć do nich swojego CV. Mam nadzieję, tak jak osoby wyżej, że wreszcie znajdzie się ktoś, kto mógłby nakreślić sytuację panującą w firmie, żeby w miarę szybko podjąć decyzję o złożeniu papierów.

mix Nowy wpis

no i nadal nie ma komentarzy ;-( W necie tez nic nie znalazłem na ten temat , podejrzewam, że juz nie istnieją.Jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać....

kukunamuniu Nowy wpis

cos tu duzo marudzenia... praca to praca. sie ja wykonuje dobrz, albo sie wykonuje zle i sie pracy nie ma - to takie proste. za moich czasow przez wsw przewinelo sie troche ludzi i naprawde niektorzy z nich powinni powaznie sie nad soba zastanowic. przy warunkach (kasa itp) jakie wsw oferuje naprawde mozna sobie dobrze pracowac i dobrze zyc - o ile ma sie ta odrobine ludzkiej przyzwoitosci i sie PRACUJE

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wielkopolska Stacja Wody. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
silk

To czy praca okaze sie stala to zalezy w sumie od wielu spraw. Jeżeli odnajdujesz się w kontaktach z ludzmi, umiesz przekonać, pracujesz i jakos tam jesteś uczciwy względem innych i siebie – to chyba wystarczy. Ja z takiego zalozenia wychodzę zawsze. WSW już mam za sobą ale pracowalo się tam dobrze.

Bbike

Jakieś tam doświadczenie w sprzedaży mam więc w WSW szybko zaskoczyłem no i może przez to dobrze się tam pracowało. Może nie zawsze wszystko było tak jak by się chciało ale ogólnie pozytywnie i do polecenia

anonimatus

Witam. Kiedyś tam pracowałem i z tego co tu czytam nadal firma trzyma dobry poziom. Tak jest czy mi się wydaje? Pytam bo chce do nich jeszcze raz uderzyć...

mrowa

Młyn, jaki młyn?! Spokojna robota, na luzie - ja tam nie narzekam

lock

Kaczor G. - 2013-03-17 13:09:26 Jeżeli kusi Cię praca w Wielkopolskiej Stacji to musisz się przygotować na niezły młyn. Jakby jednak nie było, możesz liczyć na dobrą kasę i dobre traktowanie. Tak przynajmniej było kiedyś.i generalnie niewiele się zmieniło, dla mnie to żadne powód do narzekań. Czy się lubi młyn w pracy to już kwestia względna ale przynajmniej coś się dzieje ;)

seba

O czym wy tu wypisujecie! W sprzedaży można robić jedynie wtedy kiedy ma się do tego predyspozycje, inaczej nie ma bata. Nie ważne czy się szkoli czy nie, ale jak ktoś tego nie umie to rady nie da i potem będzie marudzenie. W stronę WSW ukłony - jedna z lepszych firm w jakiej pracowałem.

szim-ano4

Ja akurat u nich zaczynajac mialam jakies tam doswiadczenie ale czy to przesadzilo o zatrudnieniu, trudno powiedziec. WSW tak ogolnie to firma ktorej zle nie wspominam.

qba

Wielkopolska Stacja jest ok

1980szok

Sprzedaz wymaga przede wszystkim umiejetnosci oraz checi ksztalcenia sie w tym kierunku. W WSW pracowalem dawno, dawno temu i wtedy organizowane byly szkolenia, jak jest teraz to nie wiem ale zakladam, ze szkolenia sie odbywaja. Tylko z kogos ewidentnie nie w tym kierunku uzdolnionym super sprzedawcy zrobic sie raczej nie da. A WSW to byl calkiem dobry pracodawca

Lumia

Ja pracowalam w WSW pomimo braku wyksztalcenia w kierunku sprzedazy ale problemu nie bylo bo jak sie okazalo mialam predyspozycje do tego typu pracy. Problemy z dzieckiem zmusily mnie do odejscia ale gdyby nie to pewno bym u nich pracowala bo i finanse i cala reszta byly na poziomie

karino34x

Ja ciagle zasilam ich szeregi i do zmiany pracy sie raczej nie spiesze. Napewno nie jest to praca dla kazdego (wbrew pozorom) ale jak sie czlowiek sprawdzi to jest dobrze. Jak dla mnie WSW mozna wstawic pozytywa.

anula

W wystawianie opinii sie jakos nigdy nie bawilam, ale w sumie dlaczego nie. Dla WSW pracowalam dwukrotnie i za kazdym razem bylo to inne doswiadczenie. Ale sumujac wszystko, spokojnie moge polecic. Oczywiscie nie jest tak, ze wszystko bylo dla mnie super fantastyczne ale i na pieniazki i atmosfera w zupelnosci starcza na pozytywna opinie

rumba-(:)

Ja pracowalam u nich do niedawna i nie ukrywam, ze szkoda mi bylo odchodzic. Dobre pieniadze i fajni ludzie i moze kiedys otworza oddzial we Wrcoku, gdzie sie przeprowadzam

Kuna

Kiedys tam pracowalem i bylo na tyle dobrze, ze zastanawiam sie nad powrotem. Robota moze nie do konca spokojna (wiadomo: presja bycia lepszym od innych itp) ale i kasa i warunki byly jak najbardziej ok

JohnSnow

Ja tam tego nie kupuje! Z każdego ciołka idzie zrobić sprzedawcę – rozchodzi się jedynie o to na ile sprawnie będzie wykonywać swoja robotę. Wielkopolska Stacja niczym szczególnym się wśród jej podobnych firm nie wyróżnia, ale i tak i tak w obecnej sytuacji na rynku warunki jakie oferują są ok.

leadman

Kurna, to jakoś jest tak, że jak ktoś jest handlowcem, lub jeżeli firma bazuje na sprzedaży bezpośredniej to jest jedno lub drugie, lub oba naraz są do [usunięte przez administratora]Jak już do znudzenia przewija się we wcześniejszych wpisach: trzeba mieć „to coś” i nie bez znaczenia jest też pracować w firmie, która szkoli, motywuje i się ze swoich obowiązków względem pracownika wywiązuje. Wielkopolska Stanca Wody te warunki spełnia i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolska Stacja Wody - Poznań

Wielkopolska Stacja Wody