Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

kasia

Czy ktoś może z was tam dojeżdża z Den Bosch?

seba

prosze dajcie jakas odpowiedz bo niewiemy co mamy robic hmm

seba

hej wam pomozcie nam razem z narzeczona mamy niby jechac na jakies pakowanie drobiu w Hejns Hajns czy jakos tak nie pamietam juz bo mamy czekac na telefon,napiszczie nam prosze co to za firma jak sie tam pracuje czy ludzie sa mili czy sa godziny ile sie zarabia pracujac po 40h tygodniowo?????pozdrawiamy

eros

Dzwonia bo przyczepy kempingowe w ktorych mieszkamy kosztuja od lebka 80€ wiec chca zarobic. Ja juz 3 dzien w tym tyg mam wolne.

jagoda

kurcze aja właśne wczoraj dostałam oferte i mam jechac na pakowanie play station...i chyba zrezygnuje po takich opiniach wyjaz ma by ok 30.10..po co oni ludzi werbują jak nie ma wystarczająco dużo pracy,bzdura jakaśma pani z pranu do mnie dzisiaj dzwonic i chyba odmówię....

DO WSZYSTKICH OSÓBB, KTÓRE PRACUJĄ W FIRMIE PRAN. Jestem tutaj od miesiąca. Pracy nie ma. Dzisiaj już mam drugi dzień w tym tygodniu wolne, a dostałam na meila wiadomość, że poszukują osób do pracy.jeszcze... Napisaliśmy meila zwrotnego do Pani, z informacją, że pracy tutaj nie ma, robimy po dwa dni w tygodniu. Nie oczekiwaliśmy, że dostaniemy jakąkolwiek wiadomość zwrotną. Jednak udało się. Kobieta napisała, że jest w szoku, ponieważ Randstad wciąż piszczy o nowych ludzi, bo Ci co są tutaj nie wyrabiają. Na dowód babeczka prosi o wysłanie wiadomości z naszymi solarisami, aby miała pewność, że nie chodzimy do pracy. Jej adres to: anna.domagala@pran.pl PODAJCIE WIADOMOŚĆ DALEJ, NIECH BĘDZIE NAS JAK NAJWIĘCEJ!!!

Zosia
@Marta

Piszcie Pani Ania to konkretna osoba na pewno wam pomoże tylko musicie sie faktycznie zebrać przesłać te solarisy bo w przeciwnym wypadku pran nie będzie miał podkładki a Randstad im nie uwierzy.

Magda

Czy juz ruszyło coś na pakowaniu w ID Logistic? Jest praca? Orderpickerzy widzę też są poszukiwani, ktoś się orientuje jak teraz wylądają te 2 stanowiska? Bardzi mi zależy na szybkiej odpowiedzi:)

Ludziska nie dajcie się nabić w butelkę.Chować się bo PRAN werbuje.

Madprofesor

Pojawiła się oferta do Tilburga/sony , są godziny ?

Rzeźnik

A czy ktoś pracował przez tą firmę w Belgi w mieście Gent, zawód Rzeźnik? Jak jest? wszystko co mówią przed wyjazdem się zgadza itp?

Witam,jutro wyjezdzam do pracy z pranu , dokladnie skierowany zostalem do agnejci randstad . praca ma polegac na rozladunku tirow/kontenerow z psia karma. wie ktoś coś o tej pracy ? sa godziny ?

Rumcajs
@Michał

Witam Michał! Ja mam podpisac umowe w poniedzialek, wyjazd we wtorek też na karme. Daj znać jak bedziesz na miejscu co i jak. Powodzenia!

danny

Magda_ My tez właśnie z kumplem dostaliśmy ofertę pracy od nich na order pickera i raczej sprobujemy, jedziemy wlasnym samochodem, jakbys jechala tez to mozemy cie zabrac pozdro

@danny

A którego jedziecie, lub zaczynacie pracę i gdzie? Jc to za z chłopakiem byśmy jechali na 9.10 na pakowanie, ale narazie nawet nie jesteśmy w projekcie bo z wcześniejszych zrezygnowaliśmy więc trzeba by pytać w biurze czy w ogóle nas wpiszą ;p

Magda

Dzięki Justyna, czyli generalnie nie polecasz pewnie ;p A ja ciągle się zastanawiam czy jechać i łudzę, że może się coś rozkręci z godzinami...

Justyna

Hej. Pracuję w ID Logistic jako order-picker sprzętu elektronicznego pod miastem Tilburg. Wstępnie praca miała się rozpocząć od następnego dnia po przyjeździe do Holandii, ale wyznaczony czas na podpisanie kontraktu i testy zajął pierwszy tydzień ( zaznaczam , że bezpłatny - ale należy opłacić łóżko 78 E i 17 E za ubezpieczenie ). Pomimo gorących zapewnień ze strony biura Pran o wykonaniu 36 h tygodniowo - praca odbywa się 3 - 4 dni w tygodniu ( 7 h dziennie ) czyli 21/28h na tydzień. Zaś wszystko uzależnione jest od zamówień i zapotrzebowania na telewizory i ogólnie sprzęt firmy Sony. Wypłaty z rzędu 160 - 180 E tygodniowo ( po odciągnięciu opłat za łóżko i ubezpieczenie ). Kwaterunek w domkach 4-osobowych przerobionych dla 6-ciu osób w niektórych mieszka i 7 osób !!! W pracy atmosfera grobowa, mobbing ze strony przełożonych. Jawne przejawy dyskryminacji. Czas na zerwanie umowy 2 tygodnie. Trzeba nazbierać na powrót do Polski. Pozdrawiam.

Justyna

Magda

Czyli pomimo tego, że znowu szukają osób na stanowisko pakowacza nic się w temacie nie zmienia? Dalej brak godzin? Proszę napiszcie po ile dni pracujecie i po ile godzin w chwili obecnej? Albo ile jest się w stanie tygodniowo zarobić na czysto po odliczeniu domku i ubezpieczenia? Będę wdzięczna za dokładne info.

Maciej

Ludzie omijajcie tą agencję szerokim łukiem (PRAN) ... kiedyś może było kolorowo ,dziś tylko okradają ludzi żeby za domek . ODRADZAM

Magda

Damian, rozumiem, że pracujecie w ID Logistic? W grudniu tam jest sezon, a czy wczesniej cos też to trodno stwierdzic :/

Damian

Witam i OSRZEGAM WSZSYTKICH !!!!!!!!!! omijajcie te firme z daleka nie ma godzin maksymalnie mialem 28h i zarobilem 130 E nie mam wiekowki warunki beznadziejne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moge podeslac wam swoje solarisy ( rozliczenia ) jak ktos chętny mam zdjecia swoje dziewczyny i innych znajomych którzy pracowali tam w czerwcu i lipcu i nikt nie zarobil powyzej 200 E tygodniowo

Ori
@Damian

Witaj Damian słuchaj mógłbyś podesłać te dowody jak napisałeś wyżej mi na email bo mam zamiar pojechać przez nich ale chcem się upewnić czy warto i żeby się nie wpierdzielić w jakie (usunięte przez administratora) Mój email to oporest@gmail.com z góry dzieks

Łukasz

Jedzie ktos w środe 24.09.2014 do magazynu Randstad, praca przy oponach, załadunek, rozładuek?

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN