Opinie o PRAN w Opole

"Głównie poszukujemy kandydatów na stanowiska: produkcyjno – logistyczne: order picker, operator wózka widłowego, pracownik linii produkcyjnej oraz techniczne: operatorzy, programiści CNC, spawacze, monterzy, technicy utrzymania ruchu"

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAN w Opole

grej

Wybierają tylko młodych na wiekówce. Po za tym młodego łatwiej zwolnić, bo za zazwyczaj są mało ogarnięci, i lubią się "bawić" Dlatego jest duża rotacja w tej firmie. Lepie w pracy nie "zarzynać" bo i tak zawsze będziesz do zwolnienia.

mika

Czy ktoś wybiera się w tym tygodniu na ogórki??? Czy ktoś może mi udzielić info jak to jest gdy ktoś zostaje kierowcą do przewożenia pracowników szklarni ( czy nie ma jakichś problemów itp.)?

ogórek

a na ogórki może ktoś się wybiera, bądź był i opowie jak warunki itp ;)

Pracownik Katowice

No oferta może być ale już nie ma miejsc wolnych na truskawki z tego co wiem:)

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
andzia23

jak to nie ma jesli oferta jest od teraz do truskawek na kilka tygodni

Jola

wiatm. wyjeżdża ktoś w niedzielę do Molenschot do ogrodnictwa z agencji PRAN??

Pracownik Katowice

Truskawek juz nie ma:)

Aplikował ktoś na truskawki?

moonia

Czy był ktoś badz jest przez Pran na pakowanie mięsa w Haulerwijk??? Jak tam jest? jak mieszkanie? sa godziny? wie ktos cos

Simi

witam posiada ktoś informacje o ofercie wulkanizacja w firmie Euromaster? jak to wygląda z godzinami i zarobkami

tomeklublin

Pran nie oszukuje. Nie od nich to zależy, tylko od samego szefa w danym zakładzie. Znam sprawę dokładnie bo tam pracowałem. W zakładach jest spora rotacja ludzi, po prostu jak ktoś wyleci, lub zrezygnuje to wskoczysz na jego miejsce. Każdy ma swoje stanowisko pracy i nie zatrudniają więcej ludzi niż potrzeba. sam czekam już kilka tygodni i miałem już jechać i na razie jest wyjazd wstrzymany. Na wszelki wypadek składam swoje cv u konkurencji.

@tomeklublin

Akurat PRAN w kwetii terminów i ich przesunięć nie ma wiele do gadania, bowiem wszystko jest zależne do innych agencji, dla których oni szukają pracowników. PRAN nie jest pracodawcą. Im takie sytuacje z przesunięciami terminów też utrudniają robotę.

foka29

Pran dużo kłamie, 3 razu już mi termin pracy przesuwali do kurczaków, teraz jest mowa że w połowie kwietnia, a od 5 tygodni czekam na tyłku, a miałam już dawno wyjechać

@foka29

@Janusz Chabior

Przecież to samo napisałem.

@tomeklublin

Wiem, przepraszam, ale przypadkowo kliknąłem w złą odpowiedź ;)

tomeklublin

Z tego co widzę na ich stronie, firma Pran chyba już nie szuka do pracy przy kurakach. Czekałem 3 tygodnie miałem już umowę przedwstępną i lipa. Ktoś ma jakieś namiary na prace przy kurakach, albo jakąkolwiek, to nich da znać.

Powoli juz mnie denerwuje ta firma,miał byc wyjazd do Goor do kurczaków,teraz niby jakieś opóznienie,człowiek musi sam dzwonic i sie dopytywac i nikt nic nie wie to po co te ogłoszenia że praca że wyjazd juz w ten weekend.Co mam sie spakować i czekać miesiąc bo może sie wyjedzie czy raczej nie...co za ludzie naprawde organizacja zero!

xam

dostalem propozycje rzeznika w belgi, ktos juz wyjechal i pracuje w belgi przez to biuro?prosze o informacje czy warto?

tomeklublin

Nie ma tu ani jednej osoby która już pracuje w Goor przy kurakach? może ma ktoś kontakt z jakimś pracownikiem. Chce jechać, ale chce też wiedzieć na co się mam nastawić.

Plaski85

Witam też mam wyjechać do Goor ale nie 23 tylko w nastepny tydzień to bedzie 28 luty jedzie ktos może tą drugą tura??jeszcze nie wiem czy wyjechac.Pracowałem 2 lata w Irlandii i tam nie było problemów ale to przez znajomego a tutaj do Holandii jade pierwszy raz i nie wiem czy warto:)Pozdrawiam Piotrek . Katowice.

Leman

Witam, mam wyjechać wraz ze swoją partnerką do pracy przy kurczakach w Hoogeveen, nazwa firmy to Heijs Food Products. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś już tam był i może coś przybliżyć? Jak sie tam pracuje, jak wygląda zakwaterowanie oraz wypłacalność pieniędzy. Praca jest na 52 tygodnie, jest możliwość zjazdów do domu przez ten czas? Pozdrawiam

nowy
@Leman

podaj meila

@nowy

m.lemansfd@gmail.com

bartek08
@Leman

Cześć. Też dostałem ofertę wyjazdu na kurczaki do hoogeveen z biura PRAN. Dowiedziałeś się już jak tam jest. To będzie mój pierwszy wyjazd i nie chciałbym żeby okazał się klapą :/

@bartek08

Witaj, mniej więcej się dowiedziałem. Osoba która poprosiła mnie o podanie maila, napisała i nie ma tam nic Negatywnego na temat pracy. Praca jest ciężka ale da sie przyzwyczaić, nie wiem czy mogę coś więcej napisać, ale zarobki też są dobre i zawsze na czas :)

agula06
@bartek08

wlasnie zlozylam cv na pakowanie miesa czy hamburgerow nigdy w holandii nie bylam tylko we francji wiec obawiam sie czy transport w jedna i druga strone jest

kania

tez jade z kolego na kurczaki, wyjazd ma byc w niedziele, dzwonila dzisiaj pani z Gliwic, praca w Goor a kwatera w Holten iles km dalej

tomeklublin

Czytałem trochę o firmie, połączyła się z inną i teraz się rozwijają. Masę ludzi zatrudniają w kilku państwach. Stawki maja trochę większe niż u konkurencji. Jestem pozytywnie nastawiony i tez czekam na decyzję firmy, ale z moim doświadczeniem 14 chyba nie powinno być problemu. Może pojedziemy razem. jakby co to tel. 730 513 191 tbp75@wp.pl gg 2311054

karlajn
@tomeklublin

No ja wreszcie dostałam umowę przedwstępną żeby móc zapoznać się z warunkami i mam czekać na dalsze informacje co do terminu wyjazdu. Jak będę wiedziała coś nowego to się odezwę, może faktycznie wyjedziemy w tym samym czasie, zawsze byłoby raźniej :-)

ori
@tomeklublin

ja też tam jade umowe wstepna juz podpisalem jak cos to w kontakcie robi2230@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o PRAN - Opole

• Jak się pracuje w PRAN?

Zobacz opinie na temat firmy PRAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRAN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 21 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRAN?

Kandydaci do pracy w PRAN napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRAN