Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

art

Widzę że nikt nie ma zamiaru odpisywać ????? dlaczego ???????

art

Dzwoniłem dziś 16.12 miałem propozycję na sery wyjazd w sobotę 20.12 ? moze mi ktos powiedziec jak tam jest?

art

Witam wybiera się ktoś na PRODUKCJKE DO WAALWIJK lub do SZKLARNI DO SOMEREN proszę o kontakt na gg50030030 lub email kowalski228@interia.pl

Sernik Zeewolde

Na serach sery o wadze 20 kg i ukladanie na paletach i jazda , plecy bola , chyba juz zjade na swieta

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Kowboj

Dostalem oferte pracy w Zwwolen czy jakoś tak i zastanawiam się czt wrato jechac? przy tych serach to gdzie tak dużo pracy ?

anonimmmmmm

Witam! Jedzie ktos moze w sobote do Holandii na wózek widłowy?? do Eindhoven??

lol
@anonimmmmmm

tak ja wybieram się na te wózki w sobotę. a co jest?

damian
@anonimmmmmm

ja jade w sobote na wózki

kozi ser

przyjezdzajcie na sery, napie.dalamy dwunastki od trzech tygodni

mikola

Witam czy może mi ktoś odpisać czy warto jest wyjechać przez ta firmę. B

Maasdamer

witam jak wygląda obecnie sytuacja na

piotrek

@tomek Wypełniłem dzis formularz do szczepienia sadzonek + praca przy pomidorach. Ile czeka się na rozpatrzenie aplikacji oraz jakie są ceny za mieszkanie i czy jest tam WiFi? Zwracam się z uprzejmą prośbą do ludzi negujących tę agencję z doświadzczeniem przy wyjazdach z innymi o podanie konkretów (NAZWA, praca, zarobki ) lub stulenie japacza bo napisanie ze bylem z 2-ema innymi agencjami i było tam 100xlepiej jest złapaniem zasad dobrego smaku. Chciałbym wyjechać jeszcze w tym roku (nie chce zjechać na święta i na sylwestra) jaki jest minimalny okres pobytu w Holandii ?

sk

witam czy jedzie ktos do szaszlykow z tego biura lub czy ktos tam pracuje jakie warunki i czy warto

jaja

Byłam i mam zamiar jeszcze jechać przez Sherpa,ja trafiłam bardzo dobrze, pracę ciągle miałam, wypłata zawsze się zgadzała, warunki mieszkaniowe ok, nie wiem może ja miałam szczęście, choć słyszałam o ludziach którzy po 2 tygodnie byli na free

wiem2

z kasa to kręcą jak mogą

xs

hej, 15 października pojawiło się ogłoszenie do zbioru truskawek na szklarniach, jest ktoś kto rozważa możliwość wyjazdu?

jagoda

mam jechac do bemmel lub Venlo na szklarnie z Torunia....jak oceniacie warunki?był ktoś/i może coś powiedziec?

k.
@jagoda

hej, jestem z okolic Torunia, myślę nad wyjazdem na truskawki, mogę wiedzieć na jakie stanowisko ty aplikowałaś ?

Prawdaa

To sa domy bungalow a nie baraki , prosze tak pisać a nie wpisywać ,baraki bo tam nie ma baraków,

gość

Ja pracowałam przez Sherpe 6 miesięcy , trafiłam na park gdzie były same dziewczyny około 20 . Warunki mieszkaniowe bardzo dobre , dostęp do pralki bez żetonów , domki 2 - 4 osobowe tylko parkowa nie specjalnie życiowa i pomocna :( Do pracy 4 km , zawsze 40 godzin czasami jakieś nadgodziny , praca bardzo fajna ze spoko osobami , ogólnie pobyt przez sherpe oceniam jako dobry pod wieloma względami , co do koordynatorów i pracowników biur to jednym uchem wpuść a drugim wypuść i jest dobrze.

dominik

Hej. byłem w tamtym roku na gerberach. i to był mój ostatni raz w tej firmie. (usunięte przez administratora) godnośći nie polecam nikoamu!

Carola

witam czy ktos byl moze z tej firmy na gerberach? w Venlo??? prosze o opinie

bartek

witam dostalem oferte wyjazdu na gerbery z ich firmy. Ktoś coś wie więcej na temat tej pracy ? Czy ktoś dostał też taką oferte

ania21

Czy jest tu w ogóle ktoś kto pozytywnie myśli o sherpa? Mam możliwość wyjechania z tej agencji ale po czytaniu tych wszystkich wpisów zastanawiam sie!

ala24

Zdecydowałaś się na jakaś inną firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force